Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne

+19
Stazi
dorica
Lidija
Bojana
nasha.deca
tanasija
Ivana_Sa
Bea
IvanaPG
Beba
Mima
Ivana
Tamara
Mildan
Veka
Emica07
maja
Andjela
Milica
23 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne - Page 4 Empty Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne

Počalji od Gost Uto Nov 20, 2007 6:56 am

First topic message reminder :

e,drage moje ovako.
odem ja danas po ninu u vrtic,kad na oglasnoj tabli za obavestenje roditeljima pise zimovanje 7 dana,kopaonik ...
cena nije nesto preterano velika ne bih da je navodim,s obzirom kad se uzme kako je sve skupo ovo mu dodje kao normalno i ocekivano.
e sad nije problem u parama,vec pustiti dete ili ne.
vaspitacica mi rece ako bude odredjen broj dece onda idu i ti sa 4 godine,ako ne onda samo ovi od 5 i 6 jer njih ce roditelji sigurno pustiti.
i pita ona mene da li da je prijavi,pa cu naknadno znati sve potrebne informacije,samo da prvo znaju konacan broj dece.
njena vaspitacica bi vodila njenu grupu sto mi se svidja jer je jako voli i navikla je na nju.
kazem ja vaspitacici da neznam ipak su oni mali,kako ce ona sa njima,a ona meni ne brinite nista to je nas posao,pa i ovde su sa nama skoro ceo dan pa ih pazimo,a i isla je nina vec na jdan dan sa drugarima u zoo vrt u beograd.
i tako ja kazem pa prijavite je pa cu jos razgovarati sa suprugom,pa cu vam javiti.
nazovem ja mm kad sam dosla kuci i on kaze pa pusti je sa drugarima,i treba da bude samostalna,da nauci da bude snalazljiva i sposobna,i objasni joj sta je to zimovanje u najkracim crtama,pa vidi jel se ona slaze sa tim.
i tako objasnim ja nini sta je zimovanje,planina,puno snega,sankanje,grudvanje,hotel,nema mame,tate,7 dana,samo drugari i vaspitacica,i ona se slozi.
pricale smo o tome jos i rekla je samo da nece da place ona je vec"velika",samo ce joj faliti njen brat malo i crtaci.
koliko je ona razumela sta je to iz mog objasnjenja i nase price neznam.
inace je ovako jako samostalna,zna sama da piski,obuce se,slozi stvari,jede itd.
cak i kad ide na neki rodjendan ja je ostavim i dodjem po nju kad se rodjendan zavrsi i ona se ne buni.
neznam u velikoj sam dilemi.
zato pomagajte i kazite sta biste vi radile i dal bi pustili vase dete?
pustila bi je iz razloga sto bi bila sa drugarima,sigurno bi uzivala,bilo bi joj lepo,jer nikad nije bila na planinu,a kamoli zimovanje,ali s druge strane opet kao majka strepim i brinem(sto je valjda normalno i sigurno bi me isti osecaj pratio i da ima 10godina)sta ako joj prvi dan bude lepo,a vec drugi trazi da ide kuci,sta ako sve bude super dok ne krene autobus,a ona se rasplace meni koja joj masem, a onda nema nazad pa srce ce mi puci.
neznammmmm,molim vas dajte vasa misljenja i ako mislite da je to suluda ideja da je pustim slobodno recite,ili pak ako se slazete sa mnom opet recite.
hvala vam puno.............znacice mi svaki savet,kritika,sugestija,podrska ili pomoc kako bi donela pravu odluku.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole


Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne - Page 4 Empty Re: Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne

Počalji od Cvrki Sre Nov 10, 2010 10:40 pm

Sara ide tek 18. februara na Zlatibor....
Srećan put Ivi i lep provod...
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne - Page 4 Empty Re: Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne

Počalji od Ivana Čet Nov 11, 2010 2:25 am

Stvarnooo?Super!Kako Iva sve to shvata?
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne - Page 4 Empty Re: Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne

Počalji od mama_daisy Čet Nov 11, 2010 11:15 pm

Dusan ide 22. janura. Ja sam ga prijavila, on hoce... Jedino sto moze da se desi pa da ne ode, je da njegova vaspitacica nema dovoljan broj prijavljene dece pa da ne vodi grupu, a sa nekom levom vaspitacicom, niti bih ga sllala niti on zeli da ide...
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne - Page 4 Empty Re: Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne

Počalji od tanasija Ned Nov 14, 2010 9:21 am

Iva je isla celo leto u vrtic i upoznala sve moguce vaspitacice, tako da i da ne ide njena vaspitacica nego samo ta neka Saska koja vodi grupu odmah do nje, ona bi trazila da ide. Za sad je sve super, videcemo sta ce da bude kad ode, mada mislim da nece biti problema zato sto ide njena najbolja drugarica i jos jedna devojcica iz grupe sa kojom se bas igra i druzi.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne - Page 4 Empty Re: Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne

Počalji od tanasija Ned Nov 28, 2010 10:32 pm

Dete se vratilo sa Kopaonika, super se provela, relativno je zdrava, rekla je da ponovo hoce da ide. Tamo je slabo jela pa je malo smrsala ali to nije problem. Jedini problem je to sto je jedno vece nabila temperaturu, od zorta, vodila je vaspitacica kod lekara, sve je bilo ok, ali mene nervira to sto mi je vaspitacica to rekla tek kad su stigli. Kao da sam ja neka budala koja ce da drami i da odlazi po dete zbog temperaturice. Poludela sam sto mi je precutala, kako ja da imam poverenja u tu vaspitacicu sledeci put ako mi kaze sve je u redu, kako da joj poverujem. Pri tom joj je doktorka dala neki lek za temperaturu, a ja sam poslala eferalgan posto joj dajem jedino njega. Kaze vaspitacica, nije htela da me sikira, jedva cekam da je vidim da joj objasnim kako se vodi moje dete negde, pa ja 4 godine ovoj pricam kako ne sme da me laze i da mi precutkuje i taman postane svesna toga, vaspitacica joj kaze kako treba da mi precuti nesto. A Iva posle toga uopste vise nije htela da razgovara sa mnom, zato sto ona zna da ja za laganje kaznjavam. Vaspitacica nije znala, ali ce joj biti objasnjeno prvom prilikom.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne - Page 4 Empty Re: Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne

Počalji od Ivana Ned Nov 20, 2011 6:01 am

Stefan bi trebalo krajem januara da ide na Zlatibor sa vrticem,najverovatnije cu ga pustiti,samo da se preracunamo finansijski...
Ja nisam ni razmisljala o tome dok mi on nije rekao da hoce da ide na zimovanje,kaze da ce se tamo zatrpavati u snegu,grudvati i praviti sneska belica.Non stop ga pitam da li je siguran,mama i tata tamo nece biti,on kaze da zna sve i da hoce da ide,tako da mi samo preostaje da potvrdim vaspitacici da ide.
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne - Page 4 Empty Re: Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne

Počalji od NasaDeca Ned Nov 20, 2011 9:14 pm

Ni u jednom trenutku nismo bili u nedoumici da li da je pustimo da ide posto imamo poverenja u nju a i u vaspitacicu. Problem je finansijske prirode. Nema zimovanja sa vrticem bez 16 - 20 000 za 7 dana. Ali nije samo to, treba dete da se opremi za tih 7 dana. Mora da nosi duple stvari da ima sta da presvuce i td... Sve u svemu, bez 30 000 dinara nema sanse da prodje. Iskreno, za te pare mogu da joj obezbedim mnoge druge stvari koje su joj mnogo potrebnije.
A opet... voleo bih da ode sa drugarima na Kop... Sad
NasaDeca
NasaDeca
Admin
Admin

Broj poruka : 1104
Godina : 49
Lokacija : Niš, Serbia
Hobi : Web Dizajn
Datum upisa : 16.10.2007

http://webstudionis.net

Nazad na vrh Ići dole

Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne - Page 4 Empty Re: Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne

Počalji od Ivana Sre Nov 23, 2011 5:08 am

Kod Stefana je cena 16 900,u sest rata.Odlucili smo da cemo ga pustiti.Skafander i stvari ima dovoljno,tako da nemam potrebe kupovati nista.Ne sumnjam da cu morati kupiti neke sitnice,ali polako.
Sasa,ipak ne pustate Danicu?Bas mi zao.Vidim koliko to deci znaci.
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne - Page 4 Empty Re: Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne

Počalji od Veka Sre Nov 23, 2011 10:46 am

Ma, Ivana, pustamo je mi, nego je finansijska situacija takva da je to prosto neizvodljivo. Imamo sasvim dovoljno poverenja u nju da bi mogla da ide, bar ja, a mislim i Sasa.... sreca je nasa da je ona prilicno razumna i da je to prihvatila dobro.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne - Page 4 Empty Re: Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne

Počalji od Ivana Čet Nov 24, 2011 7:36 am

Da,Veko,skapirala sam sve...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne - Page 4 Empty Re: Dete predškolskog uzrasta na zimovanje-da ili ne

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu