Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

+18
amarilis
NasaDeca
Ivana
mama_daisy
Ivana_Sa
tanasija
IRENA
Pokita
Viki de Marko
Dy
Endzi
Andjela
Emi
Stazi
Bojana
ZZ
Betty Boop
Veka
22 posters

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 7 Empty Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Veka Sub Jan 19, 2008 1:29 am

First topic message reminder :

Podstakla me Betty Boop da otvorim ovu temu time sto ona drzi dijetu, pa ajde da pisemo ovde ko koju dijetu drzi, iz cega se sastoji dijeta, da li pijete neko sredstvo za mrsavljenje, i kakvi su rezultati.

Ja sam 03.01.2008. pocela da pijem C- Citosan- Ultra, i tada sam imala 67kg, pre 2 dana kada sm se merila bila sam 66kg. Pijem 2 tablete pre svakog obroka posle cega normalno jedem. Uzimajuci u obzir da sam u PMS-u zdrala kao nenormalna dobro je i ovo jedno kilo. Inace prvi put u svom zivotu pijem nesto za mrsavljenje.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 7 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Veka Sre Nov 17, 2010 9:34 pm

Ja se drzim vec neko vreme na kilazi izmedju 56 i 58kg. Trenutno sam na 56, i kada bih makla jos 2kg bilo bi idealno.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 7 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od amarilis Čet Nov 18, 2010 2:24 am

Veko, i ovo je jako lepo... zasto mora biti idealno Smile
Ja kako sam pocela da rdim, spustila sam se i na 48 kg u jednom momentu... bilo me je strasno pogledati... osusena sa "izbacenim kostima"... fuj!! Sad sam na nekih 50 kg... najbolje! Malo sam popunila rupe da se kosti ne vide a i dalje se osecam "vitkom" Laughing
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 7 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od gagam Pon Nov 29, 2010 7:37 am

Ja sam pocela da pijem jabukovo sirce sa vodom i medom.....da li je neko koristio ovu metodu? Kao devojka sam to pila bilo je onako...efikasno, nista spekakularno...ali sada posle 2 porodjaja, pitanje je kako ce biti...mislim...ja ne zelim da smrsam neznam nij a koliko...oko 5-7 kg, bila bih zadovoljna. Za dijete nisam disciplinovana...probacu sa ovim pa kako bude...
gagam
gagam
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 142
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Hobi : Smej se, smej, uvek se smej!!!
Datum upisa : 01.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 7 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od amarilis Pon Nov 29, 2010 8:45 am

gagam ::Ja sam pocela da pijem jabukovo sirce sa vodom i medom.....da li je neko koristio ovu metodu? Kao devojka sam to pila bilo je onako...efikasno, nista spekakularno...ali sada posle 2 porodjaja, pitanje je kako ce biti...mislim...ja ne zelim da smrsam neznam nij a koliko...oko 5-7 kg, bila bih zadovoljna. Za dijete nisam disciplinovana...probacu sa ovim pa kako bude...
Ja sam pila samo jabukovo sirce sa vodom i bilo je efekta ali ne koliko si ti spomenila.... da bi ti htela da smrsavis. Pokusaj pa nam javljaj rezultate cheers
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 7 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od tanasija Čet Dec 02, 2010 12:00 am

Ja sam isto ranije pila jabukovo sirce ali samo sa vodom, bez meda, ja koliko znam sa medom je za cirkulaciju a od prilike da otvara apetit.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 7 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od gagam Čet Dec 02, 2010 9:36 am

Pila sam nekoliko dana jabukovo sirce...zeludac mi bas nije najbolje podnosio, boleo me je onako bas, bas...morala sam da prestanem, jer mi je stvarno mucenje....muz mi je rekao da batalim to da sam lepa i sa viskom...a ja mu rekla da cu biti lepsa sa manjkom...sve u svemu morala sam da prestanem....kao devojka am to podnosila sasvim ok, sada nije islo...a bas sam se nadala...nema veze izbacila sam testo, hleb, makarone....i pijem puno vode...to valjda mogu...mislim mogu...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...e bas sam neka, ma sto bi rekla moja najbolja drugarica da ti smetaju ti kg toliko koliko pricas skinula bi ih samo tako....ali ja zeeeeeeeliiiim...oh kako sam ocajna....hihihihi...a volim da jedem...probacu sada ovako....Eto javila sam za jabukovo sirce nisam istrajala, pa se javim i za ovo...mislim bez hleba....LJUBIM VAS :komp:
gagam
gagam
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 142
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Hobi : Smej se, smej, uvek se smej!!!
Datum upisa : 01.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 7 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od tanasija Čet Dec 02, 2010 9:02 pm

To sto muz kaze, bas lepo od njega, ali... Sirce zna da namuci zeludac, ako si prestala i nije da nisi istrajala nego nema razloga da napravis stetu da bi smrsala, ja i ne verujem da je to bas tako alarmantno da bi ti morala da se mucis, polako izbacis po nesto, slatkisi i testo su prvi na listi izbacivanja, smanjis obroke i bice to ok. Ja volim da jedem, ali sam u poslednje vreme u posebnom raspolozenju pa bas i ne jedem kako treba, mada slatkisa se nikako ne odricem a u sustini ih nikad nisam mnogo jela, makar ne kao sad. Hormoni mi luduju a ta kombinacija dovodi kod mene do toga da mi bukne lice, sva sam u nekim bubuljicama, pa ih jos i cedim jer me nerviraju i izgledam kao kreten.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 7 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od gagam Ned Dec 05, 2010 2:14 am

Molim da mi nikada niko ne pomene da izbacim slatkise....ja ne da ih volim Tanasija, nego nema sanse da nesto slatko ne pojedem u toku dana...kada ne pojedem nesto slatko, meni bre nije dobro...padne mi cuker istog momenta. Ej, a kada sam bila mala, ja slatko nisam mogla da podnesem, nisu mogli da me nateraju da pojedem ni kinder jaje, a sad????? Volim da se zasladim. I ne bih volela da nemogu da jedem nesto slatko. Izbacila sam testo, makarone...itd, itt..ali slatko...NE NIKAKO...

A sta je s tobom? Sto si u takvom raspolozenju? :laska:
gagam
gagam
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 142
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Hobi : Smej se, smej, uvek se smej!!!
Datum upisa : 01.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 7 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Veka Pon Dec 06, 2010 12:00 am

Gagam, bitno je da smanjis slatkise, ne moras da ih skroz izbacis, ali odrdi sebi da ne jedes slakise kasno, izbaci grickalice i ne grickaj nista izmedju obroka i to je to.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 7 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od gagam Pon Dec 06, 2010 1:02 am

Tacno tako sam i pocela Veka. Uvece nista i ne jedem samo poneku mandarinu, pomorandzu...nesto kiselo...i naravno popijem kaficu sa mojim muzicem koga najvise na svetu VOLIM. Naravno bez secera.
gagam
gagam
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 142
Godina : 45
Lokacija : Kragujevac
Hobi : Smej se, smej, uvek se smej!!!
Datum upisa : 01.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 7 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Sneška Pet Dec 10, 2010 11:35 am

Od osnovne škole pazim šta jedem,koliko jedem,uvek imam viška a sad posle dva porodjaja malo više viška....i opet brojim....brojim....i imam kompleks....a kad treba leto da dodje ja padam u depresiju....slatko me ubi!Sve drugo kontrolišem ali slatko teško!Sad sam ga svela na dve kafe Jakobs Milke na dan!A na koga da budem "vita jela zelen bor" što ja kažem za vitke!?Svi su mi krupni u zadnjih 5 kolena!A roditelji još i niski!Ja imam metar i šumsku jagodicu!163.!!!!!Vidi mi se svaki gram a ne kilogram.Eventualno moje lice i lepi zubi odvlače pažnju od moje vitke linije!
Sneška
Sneška
Novi član
Novi član

Broj poruka : 6
Godina : 46
Lokacija : Sever
Datum upisa : 30.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja - Page 7 Empty Re: Dijeta, sredstva za mrsavljenje- dnevnik mrsavljenja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu