Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Sredstva za odrzavanje kuce

+2
Andjela
Dy
6 posters

Ići dole

Sredstva za odrzavanje kuce Empty Sredstva za odrzavanje kuce

Počalji od Gost Pon Jan 21, 2008 8:21 pm

koja hemijska sredstva koristite za odrzavanje kuce,cime perete sudove,prozore,podove,kuhinju,kupatilo?
ja za sudove koristim uglavnom mer,ne peni puno i dovoljne su samo nekoliko kapiza punu sudoperu tako da je bas efikasan i dugo traje.
za prozore koristim duel pumpicu za prskanje istih sa alkoholom,za podove imam posebno sredstvo za odrzavanje laminata,sipa se samo par kapi u vodu sa kojio se isti brise i rezultat je delotvoran.
za kuhinju koristim cif (zuti) vec duze vreme i zadovoljna sam.pokazao se kao dobar za ciscenje sporeta ,ali i radnih povrsina.
za rernu koristim rernoper,sipam malo svuda,ostavim par minuta,isperem i obrisem,i rerna je ko nova.
kupatilo odrzavam mr properom za kupatilo,isato naprskam,stavim desetak minuta i sve detaljno oribam i posle prebrisem,plocice kao i slavine se bukvalno sijaju.
kakva su vasa iskustva u koriscenju istih?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sredstva za odrzavanje kuce Empty Re: Sredstva za odrzavanje kuce

Počalji od Dy Pon Jan 21, 2008 8:55 pm

za posudje koristim pur on mi najvise odgovara.
za kupatilo e tu ih ima mnogo, cilit, mr proper,domestos za wc skoljku, za parket pronto vosak, i imam tecnost za brisanje dvenih povrsina u kuci, ali se nemogu sjetiti kako se zove-odlican je..kuca sija od njega.
Probala sam pronto za drvene povrsine, ali kuca smrdi od njega, pa sam ga izbacila. za trosjed, dvosjed i fotelju kao i za i tepih koristim wanish.
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sredstva za odrzavanje kuce Empty Re: Sredstva za odrzavanje kuce

Počalji od Andjela Pon Jan 21, 2008 10:42 pm

Za pranje sudja koristi pur i feri, kako kad, i oba su jako dobra,zadovoljna sam.
Za ciscenje u kuhinji koristim vecinom arf proizvode i za ciscenje sporeta,rerne,plocica.....e sad za ciscenje sporeta ja za sada nisam zadovoljna nijednim proizvodom,nijedan mi ne ocisti kako treba,ribam,trljam a uvijek ostane pokoja fleka koju ne uspijem da skinem,ako neko ima predlog i preporuku javite!
U kupatilu koristim sanitar bilo kog proizvodjaca,svi su dobri,nisam do sad naisla na neki koji ne valja i njime cistim sve od kade,wc solje,plocica....nekad koristim i ajax proizvode.
Za prozore i staklene povrsine koristim nekad arf nekad ajax.
Za tepihe i mebl koristim vanish.
Za jako zaprljane povrsine u kuhinji i kupatilu koristim bref universal ali on sadrzi hlor i jako je smrdljiv pa ga vrlo rijetko upotrebljavam.
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sredstva za odrzavanje kuce Empty Re: Sredstva za odrzavanje kuce

Počalji od Veka Uto Jan 22, 2008 12:55 am

Koristim jar(fary) za sudove, somat 7 za masinu za sudje, cif koji mi doje pod ruku za kuhinju, cif super crem za rernu, za kupatilo, za sanitarije domestos i mer sanit (za wc solju), za drvenariju pronto kojim nisma bas preterano zadovoljna, pa cesto drvenarija bude prebrisana smacom koji je za podove i tako se lepo cakli da nemate pojma. Za prozore koristim mer sa alkoholom.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sredstva za odrzavanje kuce Empty Re: Sredstva za odrzavanje kuce

Počalji od Lidija Uto Jan 22, 2008 2:28 am

Za sudove koristim Fairy,za kuhinju Cif,za kupatilo Mr.Proper(bilo koji)
za staklene površine Mer sa pumpicom,za tepihe Wanish ili neki šampon
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sredstva za odrzavanje kuce Empty Re: Sredstva za odrzavanje kuce

Počalji od Gost Uto Jan 22, 2008 7:00 am

Sudje- Fairy antibacterial, masina za sudje- Fairy tablete, kuhinja- Dettol multy action, rerna i ravna ploca- Oven pride, laminat- Mr Sheen, kupatilo- Domestos professional u spreju (protiv kamenca posto ga imamo nenormalno), WC skoljka- Harpic, prasinu- Sparkle i za povrsine sa kojima Sofiya dolazi u dodir- Milton antibacterial.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sredstva za odrzavanje kuce Empty Re: Sredstva za odrzavanje kuce

Počalji od Beba Čet Mar 13, 2008 3:39 am

Za kupatilo koristim Mer sanit, za pločice i teraco u kuhinji Mr. Proper, za parket tečni Pronto, za ostale drvene površine Pronto u spreju, za šporet tečni Hipp, staklo Pompa sa pumpicom, za sudove koristim Fairy jer mi jedino od njega ne popuca koža, na svaki sam osetljiva.
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Sredstva za odrzavanje kuce Empty Re: Sredstva za odrzavanje kuce

Počalji od lenita Ned Feb 07, 2010 3:08 am

Za kupatilo koristim Mer WC sanitar, u kuhinji Cilit a za odrzavanje podova Cilit ili Ajax baking soda. Za sudove koristim neki novi deterdzent Spin i dobro se pokazao. 
lenita
lenita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 96
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sredstva za odrzavanje kuce Empty Re: Sredstva za odrzavanje kuce

Počalji od Veka Ned Feb 07, 2010 3:30 am

Ja sam prosle zime shvatila da sam alergicna na Mer za sudove, a sada pocinje da me iritira i Feri.... razmisljam sta je sledece za kupovinu, jer mi ruke bas budu uzasne pune rana. A za masinu sam presla sa somata na calgonit tablete i mnogo je bolji od somata.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sredstva za odrzavanje kuce Empty Re: Sredstva za odrzavanje kuce

Počalji od lenita Ned Feb 07, 2010 9:48 am

Veka ::Ja sam prosle zime shvatila da sam alergicna na Mer za sudove, a sada pocinje da me iritira i Feri.... razmisljam sta je sledece za kupovinu, jer mi ruke bas budu uzasne pune rana.
Imam slican problem. Jagodice mi popucaju i nenormalno bolne ali jedino sto me spasava su rukavice. Jeste da sam sa njima malo smotana ali sta da radim?!
lenita
lenita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 96
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sredstva za odrzavanje kuce Empty Re: Sredstva za odrzavanje kuce

Počalji od Veka Ned Feb 07, 2010 10:53 am

Meni ne pucaju rukavice, nego nadlanica i oko zglobova, to budu rane, pucaju, strasno je...uzasno mi izgledaju ruke a radim takav posao da mi ruke dolaze do izrazaja. Sredstva za odrzavanje kuce Icon_rolleyes
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sredstva za odrzavanje kuce Empty Re: Sredstva za odrzavanje kuce

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu