Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Drugo, trece....dete

+17
Ivana
Lidija
Beba
Stazi
milenica_89
Tamara
Endzi
Andjela
Mildan
ZZ
Milica
daniela
maja31
Miloseva_mama
Emi
Mima
Veka
21 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Čet Feb 21, 2008 10:16 am

First topic message reminder :

meni se jako dopada milicin predlog za bebi gnezdo,ba ekstra i super stvar mada to nisam videla da ima kod nas.
mozda milica bude toliko dobra pa nam ga pozajmi za trecu bebu cutim :igram: :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole


Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Beba Pet Mar 28, 2008 1:12 am

Rene znam da si donela pravu odluku!!! Čestitam, a jedva čekam da se radujem i pozitivnom testu kad nam budeš objavila Smile
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Pet Mar 28, 2008 1:16 am

zene vi ste divne sta reci ..hvala vam za sve unapred od srca nemate pojma koliko mi znace sva ova slova napisana od vas ovde...
milenice zlih jezika da tako kazem uvek je bilo i bice...recimo neki jedva kraj s krajem sastavljaju sa jednim ili dvoje,a ne sa troje...onda zbog uopste vremena i uslva u kojima zivimo tacnije od danas do sutra...kolebala sam se dosta..nisam ovu odluku donela preko noci ,znam da se od ljubavi ne zivi i to jako dobro,znam da nije samo roditi dete i gotovo,a isto tako znam da ce sve pasti na mene ,ali neka izdrzacu,izboricu se ,bicu hrabra,i uzivati u mojim andjelima...imam kao sto rekoh kompletnu moralnu muzevu podrsku koja mi je vise nego bitna,pomoci sa strane ce biti taman koliko treba,sta nemamo dokupicemo,dobicemo..ma sve je to nebitno i zanemarljivo naspram tri srca koja cu imati i za koja cu disati...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Pet Mar 28, 2008 1:18 am

Beba ::Rene znam da si donela pravu odluku!!! Čestitam, a jedva čekam da se radujem i pozitivnom testu kad nam budeš objavila Smile

vi niste normalne vec sad placem od srece...osecam se kao da sam okupila drugarice i saopstila im srecnu vest,a one zajedno sa mnom poskakale od srece :igram: :igram: ...bebo naravno cim test pokaze dve crte pored tate vi cete to prve saznati Wink ...kako li cu tek tada plakati ,a tek kad se porodim..nesmem ni da mislim o tome..
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Stazi Pet Mar 28, 2008 1:19 am

u pravu si renata.ja imam prijatelje koji imaju 7 decea ne zive bas u nekim uslovima ali uvek ima ljudi koji ce im pomoci i dato podrsku. ali da ljubavi kod njih ima, ima. svi za jednog, jedan za sve! :publika:
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Emi Pet Mar 28, 2008 1:21 am

milenica_89 ::Renata mislim da nema razloga da ima neko nesto protiv jer kako se kaze deca su ukras sveta,i sto ih vise ima bolje je,samo vidi kakva ti je finansijska situacija jer nije samo ljubav dovoljna ipak je to beba,nadam se da ces uspeti u svojoj nameri i da ces nas uskoro obradovati,ja iskreno jos uvek ne razmisljam o drugom iz vise razloga,ali prvo jer smo zapali u losu situaciju pa tek kada se stabilizuje sve i kad budemo vodili normalan zivot (ne kazem da sad nije ali...) tad se i mi bacamo u akciju...srecno!

ovo i ja mislim, milenice ne sekiraj se,,,i mi smo ti isti,,,ali procice brzo pa imacemo jos dece :kiss:
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Lidija Pet Mar 28, 2008 1:25 am

Svaka čast Renata,donela si pravu i hrabru odluku i nemoj nikom da se pravdaš,jedino je važno da imaš podršku supruga,ljubac :kiss:
Da budem iskrena i ja uhvatim sebe i to sve češće kako razmišljam o proširenju porodice,ali...
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Pet Mar 28, 2008 1:42 am

Stazi ::u pravu si renata.ja imam prijatelje koji imaju 7 decea ne zive bas u nekim uslovima ali uvek ima ljudi koji ce im pomoci i dato podrsku. ali da ljubavi kod njih ima, ima. svi za jednog, jedan za sve! :publika:

7 je bas puno,troje mi je nekako bas idealno i sasvim dovoljno....naravno znas kako kazu gde celjad nije besna ni kuca nije tesna ma koliko da nas je,a ljubavi uvek ima ...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Ivana Pet Mar 28, 2008 1:43 am

samo napred,deca su najvece blago,sto vise,to bolje...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od milenica_89 Pet Mar 28, 2008 2:07 am

mala Milena ::
milenica_89 ::Renata mislim da nema razloga da ima neko nesto protiv jer kako se kaze deca su ukras sveta,i sto ih vise ima bolje je,samo vidi kakva ti je finansijska situacija jer nije samo ljubav dovoljna ipak je to beba,nadam se da ces uspeti u svojoj nameri i da ces nas uskoro obradovati,ja iskreno jos uvek ne razmisljam o drugom iz vise razloga,ali prvo jer smo zapali u losu situaciju pa tek kada se stabilizuje sve i kad budemo vodili normalan zivot (ne kazem da sad nije ali...) tad se i mi bacamo u akciju...srecno!

ovo i ja mislim, milenice ne sekiraj se,,,i mi smo ti isti,,,ali procice brzo pa imacemo jos dece :kiss:

Naravno mala Milena jedva cekamo zar ne? Wink :kiss:
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Emi Pet Mar 28, 2008 2:09 am

da da ja jedva cekam da prodju ove tri godine, toliko moram da cekam zbog carski......a ondaaaaaaaaaaaa drugoooooo,,,nadam se do tada cemo imate malo bolje finan., uslovi
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Pet Mar 28, 2008 10:58 am

Draga Renice moj stav vec znas i mislim da nema potrebe da ti ga ponavljam! I samo mi reci ako ti neko ijednu losu rec kaze ili te cudno pogleda zbog vase odluke- ja cu odmah da ga :udribre: Ljubim te!!!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Pet Mar 28, 2008 11:02 am

Cogswell ::Draga Renice moj stav vec znas i mislim da nema potrebe da ti ga ponavljam! I samo mi reci ako ti neko ijednu losu rec kaze ili te cudno pogleda zbog vase odluke- ja cu odmah da ga :udribre: Ljubim te!!!

samo sam cekala tebe da pronadjes ovo...Drugo, trece....dete - Page 3 Smiley-msn.com-Love-28008verujem da ce takvih biti...ali bas me briga...odluceno je..bebca ce definitivno biti...Drugo, trece....dete - Page 3 Smiley-msn.com-Bebe-17006Drugo, trece....dete - Page 3 Smiley-msn.com-Bebe-17026
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Bojana Pet Mar 28, 2008 11:15 am

svaka cast zeno ali stvarno to je divna odluka i zelim vam da je sprovedete u delo... :dudica:
sto se mene tice ja jos nisam spremna za drugo,treba mi malo vremena da prikupim i fizicku i psihicku snagu i da Boze zdravlje zavrsim fax...
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Pet Mar 28, 2008 11:24 am

Jao ja te vec zamislila kao trudnicu! Ajde cekam da mi javis lepu vest pa da pakujem "gnezdo" Wink ! Stizem na povojnicu jos pre nego stomak i pocne da se poznaje!!! :kiss:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Pet Mar 28, 2008 11:31 am

Cogswell ::Jao ja te vec zamislila kao trudnicu! Ajde cekam da mi javis lepu vest pa da pakujem "gnezdo" Wink ! Stizem na povojnicu jos pre nego stomak i pocne da se poznaje!!! :kiss:

nisi zaboravila obecano gnezdo...divna si...Drugo, trece....dete - Page 3 Smiley-msn.com-3D-2089
draga cekamo te ...ponesi kisobran inace ces biti sva mokra od nasih poljubaca...Drugo, trece....dete - Page 3 Smiley-msn.com-3D-2079
p.s bice nam to najdrazi poklon...Drugo, trece....dete - Page 3 Smiley-msn.com-3D-2092zajedno sa vama...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Pet Mar 28, 2008 11:36 am

Stizemo, stizemo Boze zdravlja!!! Jupi je! Kisobrana bar nama ne nedostaje Laughing i mozete da nas ljubite kolko hocete jer vam necemo ostati duzni! :komp:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Tamara Pet Mar 28, 2008 10:31 pm

Bojana ::
sto se mene tice ja jos nisam spremna za drugo,treba mi malo vremena da prikupim i fizicku i psihicku snagu i da Boze zdravlje zavrsim fax...

Kod mene je identicna situacija!!! Ja jos ne razmisljam o drugom. Prvo da zavrsim visu i da mi mama ode u penziju pa cu da krenem u akciju za drugo, ali do tada jok ja!
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Bojana Sub Mar 29, 2008 2:15 am

ehehe moja mama nece u penziju sigurno jos 20-ak god,hihihi tako da meni od nje slaba vajda sto se kaze ali mi smo vidis jos mlade i posto nismo spremne za drugo dete jos ne treba nista siliti
meni kazu bolje prebrini jos jedno sad pa posle si slobodna ali ja ne zelim dete da "prebrinem" vec zelim da budem pre svega psihicki 100%spremna i da uzivam u tome po drugi put...za sada jos nisam...pa sta da sam prvo rodila u 30?ovako ima vremena i Boze zdravlje bice jos decice...sve u svoje vreme
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Sub Mar 29, 2008 2:26 am

ja sam eto dvoje prebrinula skoro zajedno...i nije lako pogotovo kad je mala razlika i kad je drugo skoro js uvek beba..ali eto i to je proslo,drago mi je sada sa ovog aspekta kad gledam sto sam napravila manju razliku,sto su sad vec poveliki,i sto eto sad mogu da se posvetim i sebi ,a boze zdravlja da rodim i trece...ko da mi nije bilo dosta pelena ...hihihihi

slazem se da dete ne treba samo roditi i prebrinuti ga,treba mu se posvetiti maksimalno,ja sam imala veliki problem kad sam nikolu rodila ,a nina bila mala nisam znala po kim cu i na koju i ciju stranu pre a da se ni jedno ne oseti zapostabljeno,ali jednostavno nadje se i vremena i volje i zivaca,sve se uskladi i eto hvala bogu pooodrasli su zajedno sa istom dozom i kolicinom ljubavi s moje strane.

za trece sam se spremala psihicki duzi period,slagala kockice u glavi cak i pokusala zamisliti jedan dan-noc sa njih troje,kako sve uskladiti,rasporediti i posle toliko razmisljanja odlucila sam rodicu ga,i fizicki i psihicki sam se spremila i spremna sam na to i verujem da ce mi za godinu dve biti drago sto sam tako ,i da ce me ta tri osmeha ,tih sestoro ociju uvek podsetiti da sam pravilno postupila i donela pravu odluku , da ce ta tri mala srca uvek biti srecna kad se pogledaju i znaju da imaju jedno drugo.
a moje ce biti triput vece i punije jer znam da ih imam.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Milica Sub Mar 29, 2008 2:51 am

rene skidam kapu za odluku........
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Tamara Sub Mar 29, 2008 3:53 am

Bojana ::ehehe moja mama nece u penziju sigurno jos 20-ak god,hihihi tako da meni od nje slaba vajda sto se kaze ali mi smo vidis jos mlade i posto nismo spremne za drugo dete jos ne treba nista siliti
meni kazu bolje prebrini jos jedno sad pa posle si slobodna ali ja ne zelim dete da "prebrinem" vec zelim da budem pre svega psihicki 100%spremna i da uzivam u tome po drugi put...za sada jos nisam...pa sta da sam prvo rodila u 30?ovako ima vremena i Boze zdravlje bice jos decice...sve u svoje vreme

U potpunosti se slazem sa tobom!!!! Ja se nadam da cu moju uspeti da oteram u penziju za jedno 2-3-4 godine! Very Happy Nego bre Bojana koliko godina ima tvoja mama kad nece jos 20-ak godina u penziju??? Shocked
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Bojana Sub Mar 29, 2008 5:13 am

pa moja mama ima 44god i jaaako je zaposlena i vredna i zadovoljna jedino kad rinta po ceo dan,hhihi salim se ali stvarno puno posla ima posto je bas uspesan advokat a i celu porodicu ona izdrzava tako da htela ne htela mora da radi od jutra do sutra
ali da ne bezimo iz teme eto slozile smo se oko drugog deteta i razumele... :pozdrav:
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od pricalica Sub Mar 29, 2008 5:17 am

Eto,ja silom prilike rodila sa 31 god prvi put...Volela bih bar jos jednu bebu,ali zbog carskog reza moram malo da pricekam...Eh,cini mi se da sam bas malo okasnila,ali sta da radim,nisam mogla da zatrudnim,visa sila...

Renata,svaka cast vama!Bas moja koleginica,2 nedelje mladja od mene rodila trecu bebu 07.marta...Zaposleni su i ona i muz,mama i svekrva zive daleko,nema pomoci...Kaze da joj je mnogo lakse nego sa prvim i drugim,ova starija deca pripomognu kroz igru...Imam ja nekoliko koleginica koje imaju troje dece.Moja sestra od tetke ima petoro u Pancevu,dvosoban stan,oboje rade...Dobra deca,stvarno,pomognu dosta oko malih...
avatar
pricalica
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 220
Godina : 48
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Sub Mar 29, 2008 5:34 am

pricalica ::Eto,ja silom prilike rodila sa 31 god prvi put...Volela bih bar jos jednu bebu,ali zbog carskog reza moram malo da pricekam...Eh,cini mi se da sam bas malo okasnila,ali sta da radim,nisam mogla da zatrudnim,visa sila...

Renata,svaka cast vama!Bas moja koleginica,2 nedelje mladja od mene rodila trecu bebu 07.marta...Zaposleni su i ona i muz,mama i svekrva zive daleko,nema pomoci...Kaze da joj je mnogo lakse nego sa prvim i drugim,ova starija deca pripomognu kroz igru...Imam ja nekoliko koleginica koje imaju troje dece.Moja sestra od tetke ima petoro u Pancevu,dvosoban stan,oboje rade...Dobra deca,stvarno,pomognu dosta oko malih...

nesekiraj se pricalice imaces bar jos jedno,moja tetka je recimo moju prvu sestru rodila u 35,a drugu u 39 godini i to na carski rez obe ,tako da nigde nije niti ces ti zakasniti ...i uopste nije bitno dal rodimo prvo ili koje vec dete mladje sa 20 ili izmedju 20 i 30 ili eto prvo u 31,sve je stvar izbora,a nekada ko sto ti kazes i sudbine i vise sile.
ja cu recimo eto do tridesete imati troje Laughing

bas mi je drago sto ima zena sa troje dece...i mama od nikolininog drugara u vrticu ,isto ceka trece ,tako da eto nisam i necu biti jedina ...
znam za to da starija deca pomazu ,ako nista drugo mogu ga pricuvati ,na kratko zabaviti i cula sam da je sa trecim najlakse i da ko god ga je imao ili ga ima nije ga ni upola osetio kao prvo ili prva dva deteta.
recimo citala sam da jedna glumica ima troje dve cerke koje vec idu u skolu i sada sina od nekih dve godine,on ode kod njih u sobu i u stanju je tamo biti satima,one ga cuvaju,smeju se sa njim,zanimaju ga,a ona moze sve raditi po kuci i ko da ni nema dete...verujem da ce tako biti i kod mene,jer meni je nina iako je bila jos mala znala pomagati ,dodati ili doneti sta je zamolim,cak ga je nekad i pricuvala u kolicima dok ja odem recimo u wc i dan danas ga pazi ,pricuva,opomene kad nije dobar ili radi nesto sto netreba ,ili mi kaze i nagovesti ,ako to isto uradi,zanima ga,igra se sa njim...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Mildan Sub Mar 29, 2008 5:40 am

Napred Rene.Ako imaš pomoć ne razmišljaj.Ja je imam, ali mm ne voli da nam se neko meša, pa kao da je nemam i zato mislim da bih pošašavela sa troje.Ovako ne razmišljaj, nego rodi, tj pravite....
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 3 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu