Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Drugo, trece....dete

+17
Ivana
Lidija
Beba
Stazi
milenica_89
Tamara
Endzi
Andjela
Mildan
ZZ
Milica
daniela
maja31
Miloseva_mama
Emi
Mima
Veka
21 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Čet Feb 21, 2008 10:16 am

First topic message reminder :

meni se jako dopada milicin predlog za bebi gnezdo,ba ekstra i super stvar mada to nisam videla da ima kod nas.
mozda milica bude toliko dobra pa nam ga pozajmi za trecu bebu cutim :igram: :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole


Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Sub Mar 29, 2008 5:46 am

mildan ::Napred Rene.Ako imaš pomoć ne razmišljaj.Ja je imam, ali mm ne voli da nam se neko meša, pa kao da je nemam i zato mislim da bih pošašavela sa troje.Ovako ne razmišljaj, nego rodi, tj pravite....
hvala mildan ni ja ni mm nismo za to da deca puno ili previse budu sa babama i dedama (vise smo za vrtice),ali zbog prirode njegovog posla eto vec godinama primorani smo na to ,mada ce mi oboje od jeseni ici u vrtic ,a mama oko treceg uskakati kad moze i kad mi zatreba...tako da eto bacicemo se na pravljenje cim se vrati ... Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Betty Boop Sub Mar 29, 2008 6:09 am

Ja definitivno rađam još jedno dete, a ako bude zdravlja i mogućnosti, rodila bih i treće.
Vuka sam relativno "kasno" rodila...sad mi je već 29 punih, a drugo ćemo da pravimo sledeće godine, što bi značilo da ću, od Boga zdravlja, drugo roditi sa 31 punom...e, da li će biti snage i za treće, ostaviću za kasnije razmišljanje o tome...
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Ned Mar 30, 2008 10:58 pm

poceli radovi.... :igra: i bice ih jos... :igra: do god nedobijem i test ne pokaze dve crte..
eto ne bih da budem dosadna ,samo da vam kazem da nisam odustala i da sam uzbudjena svaki put kad i pomislim na to ,ko da se trebam poradjati prvi put,a kazu da je svaki sledeci lepsi i neizvesniji...izgleda je zaista tako...
p.s.pored srecnog tate medju prvima saznacete tu divnu vest... :igram:


Poslednji izmenio Renata dana Ned Mar 30, 2008 11:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Endzi Ned Mar 30, 2008 11:03 pm

Jedva cekamo lepe vesti :igram:
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Betty Boop Ned Mar 30, 2008 11:05 pm

ti se ne šališ!? .... svaka čast! Troje dece je uvek bolje nego dvoje...a gde je troje, može i četvrto! :igram:
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Miloseva_mama Ned Mar 30, 2008 11:08 pm

Rene svaka cast na odluci!!!! I meni je zelja da imam troje,pa plako doci cu i ja na red
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Ned Mar 30, 2008 11:22 pm

Betty Boop ::ti se ne šališ!? .... svaka čast! Troje dece je uvek bolje nego dvoje...a gde je troje, može i četvrto! :igram:

pa lepo ja rekoh da sam odlucila i da se ne salim,a kad nesto hocu i bas stvarno zelim ja to i ostvarim..
necemo preterivati beti troje u vrh glave dovoljno i dosta...tu stajemo... Laughing ali kao sto kazu nikad ne reci nikad sta ako budu blizanci... :igram: pregrizite sve zajedno samnom jezike... cutim
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Mima Ned Mar 30, 2008 11:27 pm

Betty Boop ::Ja definitivno rađam još jedno dete, a ako bude zdravlja i mogućnosti, rodila bih i treće.
Vuka sam relativno "kasno" rodila...sad mi je već 29 punih, a drugo ćemo da pravimo sledeće godine, što bi značilo da ću, od Boga zdravlja, drugo roditi sa 31 punom...e, da li će biti snage i za treće, ostaviću za kasnije razmišljanje o tome...
moja mama ima nas troje,mladjeg brata rodila je '93. tad je imala 35god.a komsika rodila sina u 36godini,a jedna komsika kod mame u 40god,ne kazem da je kod te poslednje komsike bas zdravo al eto vazna je zelja za detetom,SRETNOOO
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od milenica_89 Ned Mar 30, 2008 11:35 pm

Ma rena nam je mlada ali nemam nista protiv ni kada zena rodi dete u kasnim godinama dok god je dete zdravo i pravo, renata je veoma hrabra sto zeli jos jedno dete narocito dok nam je zemlja u ovoj situaciji,mozda nam se jos neka forumasica,reninim podsticajem, resi na nesto slicno Wink
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Dy Ned Mar 30, 2008 11:36 pm

crvenkapa85 ::
Betty Boop ::Ja definitivno rađam još jedno dete, a ako bude zdravlja i mogućnosti, rodila bih i treće.
Vuka sam relativno "kasno" rodila...sad mi je već 29 punih, a drugo ćemo da pravimo sledeće godine, što bi značilo da ću, od Boga zdravlja, drugo roditi sa 31 punom...e, da li će biti snage i za treće, ostaviću za kasnije razmišljanje o tome...
moja mama ima nas troje,mladjeg brata rodila je '93. tad je imala 35god.a komsika rodila sina u 36godini,a jedna komsika kod mame u 40god,ne kazem da je kod te poslednje komsike bas zdravo al eto vazna je zelja za detetom,SRETNOOO


hihihihi ima i baba od 60 i kusur pa rodile prvo dijete ...

oko mene skoro svi su rodili prvo dijete sa 30 godina, i relativno brzo bude i drugo....

mi na ljeto, ako Bog da, planiramo drugu bebicu!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Mima Ned Mar 30, 2008 11:36 pm

hocu ja al sledece godine
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Ned Mar 30, 2008 11:58 pm

milenica_89 ::Ma rena nam je mlada ali nemam nista protiv ni kada zena rodi dete u kasnim godinama dok god je dete zdravo i pravo, renata je veoma hrabra sto zeli jos jedno dete narocito dok nam je zemlja u ovoj situaciji,mozda nam se jos neka forumasica,reninim podsticajem, resi na nesto slicno Wink

postoje stvari na koje mozemo uticati i znamo da li ce se neke menjati ili promeniti na bolje /ili gore ,a neke jednostavno nit mozemo menjati nit uticati na to.
mislim pri tom na situaciju u drzavi i uopste nas standard i sve ostalo sto se tice i dece i cena i radjanja i sl.
da je neko recimo planirao bebu krajem devedesetih da je cekao i hteo da se situacija u drzavi sredi i dovede na svoje mislim da jos uvek ne bi imao niti bi mislio da teba da ima dete...tako da mene to niti plasi niti se bazirem na sve to,cak me ini pare koje se dobiju od drzave(bile na rate neznam kako je sad)nisu podstakle niti ohrabrile da zbog njih imam i rodim trece..to sto oni daju je cista mizerija koliko para i svega deci treba od rodjenja da nadalje...a da nepricam o uslovima za kredite ,decjim dodacima i uopste pomoci tim porodicama niti tako nesto i ocekujem..a ako vec zele podstrek i povecanje nataliteta onda bi svega toga trebalo i biti...

moj muz ima posao,dobru platu koliku toliku za nae uslove..dovoljnu da ih prehranimo iskolujemo,obucemo..i taj posa moze raditi jos godinama ,a i ako ga ne bude radio ,on moze sa dve ture mesecno obezbediti lepu zaradu i jos plus imati neki dugi posao ako se odluci za tako nesto..tako da stvarno zbog toga ne brinem..
odlucila sam..imamo sta imam,sta nemamo dokupicemo i uvek ce biti za sve troje..bar ja tako mislim i tome se nadam..
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od milenica_89 Pon Mar 31, 2008 1:01 am

E bre zeno rasplaka me :placem: ma bices ti divna mama i tom trecem detetu,blago njima sto imaju tako pozrtvovanu majku..bravo za renatu :ziveli1:


Poslednji izmenio milenica_89 dana Pon Mar 31, 2008 1:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : greska u pisanju)
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Pon Mar 31, 2008 2:24 am

milenica_89 ::E bre zeno rasplaka me :placem: ma bices ti divna mama i tom trecem detetu,blago njima sto imaju tako pozrtvovanu majku..bravo za renatu :ziveli1:

pretera ga milenice, Embarassed ali u svakom slucaju hvala ti na misljenju i zakljucku..Drugo, trece....dete - Page 4 Smiley-msn.com-Love-28001
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od pricalica Pon Mar 31, 2008 2:42 am

Bravo!Trece bepce...Jesi li vec kupila testove da te cekaju?Joj,srece moje kada sma nakon ko zna koliko otplakanih testova,konacno videla tu drugu crtu...Mislila sam da nesto nije u redu,totalno izgubila nadu...I ja bih jos jedno iduce godine,dok mi posekotine ne srastu...
avatar
pricalica
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 220
Godina : 48
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Pon Mar 31, 2008 2:54 am

nisam jos pricalice kupila spremila testove Laughing ...ali znam kakvo je razocarenje kad ga uradis pre nego sto dobijes pa onda znas da ces dobiti i cekas..a isto tako znam koliko sam istih radila i isto tako se osecala,zato necu ni da prenagljujem niti da zurim...ako se bas desi da ne dobijem ovog ili bilo kog meseca uradicu ga posle edno nedelju dana cisto da odagnam i razresim sumnju ,a onda otici i da mi doktor isto potvrdi...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Ivana Uto Maj 13, 2008 9:32 pm

drugo dete ce pricekati koju godinu,da resimo stambeno pitanje...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 4 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu