Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Lecili su zdravo dete

+9
Pokita
Emica07
mama_daisy
Daca
Andjela
Mildan
Dy
Ivana
Milica
13 posters

Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Lecili su zdravo dete

Počalji od Milica Uto Nov 20, 2007 1:47 am

Danima ne posecujem forum u potpunosti jer sam imala veliki problem. Prosle srede Nata nije spavala do dva nocu. Kako zaspi streca se i place. Ujutru sam je odvela lekaru misleci da su usi. Pedijatar jij za svaki slucaj prepise pancef-najjaci antibiotik. Odem kod usnog usi zdrave. Vratim se na pedijatriju on kaze neka ispije. Pila je tri i po dana i tu su pocele njene muke. Slajm, povracanje, proliv, pospanost, razdrazljivost...opet tri noci nije spavala. sinoc sam je odvela kod drugog lekara i covek je temeljno ispregleda i kaze nije joj nista. Nista ne treba da pije. Ja u cudu, puna gorcine. Koga i za sta da ubijem???? Mozda je dete bilo samo malo uznemireno te noci, prethodni dan sam je sisala....Nocas smo se odmorili. :razmisli:
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Ivana Uto Nov 20, 2007 2:36 am

jao,Mico,bas mi zao,te dr nekad treba zadaviti.
ljubi je mnogo,drago mi je sto je sve to proslo...
cmoka za obe
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Dy Uto Nov 20, 2007 2:45 am

Milica ::Danima ne posecujem forum u potpunosti jer sam imala veliki problem. Prosle srede Nata nije spavala do dva nocu. Kako zaspi streca se i place. Ujutru sam je odvela lekaru misleci da su usi. Pedijatar jij za svaki slucaj prepise pancef-najjaci antibiotik. Odem kod usnog usi zdrave. Vratim se na pedijatriju on kaze neka ispije. Pila je tri i po dana i tu su pocele njene muke. Slajm, povracanje, proliv, pospanost, razdrazljivost...opet tri noci nije spavala. sinoc sam je odvela kod drugog lekara i covek je temeljno ispregleda i kaze nije joj nista. Nista ne treba da pije. Ja u cudu, puna gorcine. Koga i za sta da ubijem???? Mozda je dete bilo samo malo uznemireno te noci, prethodni dan sam je sisala....Nocas smo se odmorili. :razmisli:


bas mi zao sto se to desilo..
j.... ti doktore.pisala sam ti i moje iskustvo od prije neki dan kada su rekli nije joj nista a dijete imalo gnojnu anginu.
a smao zato sto nasa pedijatrica niej bila u bl.
moj ti je savjet nadji jojjednog doktora u kojeg ces imati povjerenja.

a to strecanje u snu je imala i anastasija i jos uvijek ima..ja pitala dr (nasu provjerenu), kaze da intenzivno sanjaju u ovom periodu..i to je to

i mici moze savjet, mozda znas a mozda i ne..ali eto govorim ti kao sestri

vodi je dr onda, prije svega, kada dobije temperaturu, a drugo kada se cesto jako cesto budi po noci i nemoze zaspati. to su znaci nekog procesa u organizmu...

ljubi natu
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Milica Uto Nov 20, 2007 3:43 am

Moje dete spava celu noc od kada je rodjeno.Samo je te noci bilo tako i vidi ste ispade na kraju.I sada se stra dok ne ucvrstim ali to je u polu snu..ovo je bilo strasno
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Mildan Uto Nov 20, 2007 4:34 am

Baš mi je žao, zbog Nate.Kod nas se uglavnom dešava suprotno, da kažu da je dete zdravo, a ono bolesno, i tek kad zagusti vide.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Andjela Uto Nov 20, 2007 4:48 am

Doktori ponekad samo da te skinu s dnevnog reda tj. kad ne znaju odgovore na postavljena pitanja uvale antibiotik(jak i sirokog spektra) tako da ako i postoji neka infekcija oni bi da je pokriju i naravno da se ograde od bilo kakve odgovornosti,a to je stvarno sramota.
Koliko puta djeca popiju taj nepotrebni antibiotik,samo kad pomislim dusa me zaboli.
A proliv i povracanje koji su vas naknadno stigli moze da bude bas od tog jakog antibiotika,moja djeca su znala cesto da imaju te simptome npr. od Panklava Djordje je cak imao i jake bolove u stomaku.
Nadam se da je sada sve OK!
Poljubac za malu mrvicu!
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Milica Uto Nov 20, 2007 5:38 am

Potpuno je bila izgubila raspolozenje, bila je pospana, stomak je jako boleo. Nosili smo je po celu noc...vristala je od bolova. Strasno nesto, sada je opet ona stara nemirna Nata
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Daca Uto Nov 20, 2007 5:58 am

u bre Mico!Koji je to idijot.sad da odes i svasta da mu........
Ljubi dete malo medeno :bemine:
sta sve jadna deca trpe zbog kretena!
avatar
Daca
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 263
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Gost Uto Nov 20, 2007 7:10 am

nista mi ne pricaj o doktorima,ovamo zavrsili silne skole,a nemaju pojma.
kakav je to doktor koji ne zna sta je ili nije detetu,pa za cega onda sluze,za pisanje recepata i jurenje sestrica po ordinacijama.
stvarno sramota.
mi smo tako jednom bili u drzavni decji dispanzer (tad i nikad vise) ,presli smo na privatnog,i posle sati i sati cekanja na red usli i bez ikakvog pregleda konkretnog i bez pitanja sta je detetu dobili siruop,kapi za ns i nesecam se vise sta jos.
ja stojim,a ona meni mozete ici,pa gde da idem nit mi rece sta joj je ,nit me pita kakve siptome ima,pa kako zna da pogledom oceni sta joj je.
pocepala sam one recepte njoj u lice i rekla da ima lepe noge posto je bila u suknjici skoro do dupeta,ali da ovo nije mesto za pokazivanje istih i da ja nisam dosla da gledam nju kako je lepa i zgodna vec da pomogne mom detetu,a ona mi na to rece,pa svi koji su danas bili su bolesni od prehlade ili ti gripe,pa je mislila i da je moje dete isto i da netreba da je pregleda vec samo da joj ispise recepte.
izasla sam samo i zalupila vrata svom snagom,a kad sam je odvela kod privatnog doktora rekao je da ima upalu desnog uha,dobili kapi,isli na ispiranje istog i imali t jos par dana.
i sad vi meni recite jel to normalno.
sada tamo idemo samo za neki papir koji mora da se izda od drzavne ustanove,inace mene i moju decu tamo vise nece videti.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Milica Uto Nov 20, 2007 7:14 am

Ona ima rendgenske oci zena. Vidovita je..... da po pi.. Sto vise citam i razmisljam sve se vise nerviram. Dobro je da sinoc nisam dozivela nervni slom
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od mama_daisy Uto Nov 20, 2007 10:56 am

Jao Mici uzas...Ljubi Natu puno...

I meni su dusana letos tako nakljukali antibioticima, a nista mu nije bilo, na kraju je samo od preteranog antibiotika dobio candidu...i to mi dr rekla da dam bris grla, i za svaki slucaj da krenem sa antibiotikom, a kad dobijemo rezultate brisa videcemo sta dalje, ja na svoju odgovornost nisam dala antibiotik i super sam postupila, jer bi i taj antibioitik jos vise razvio candidu....
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Emica07 Uto Nov 20, 2007 11:26 am

Stoka jednom recju stoka izvinite na izrazu ali za tako nesto nemam bolje i ovo im je blago.
Emica07
Emica07
Chat Službenica

Broj poruka : 416
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 29.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Pokita Uto Nov 20, 2007 11:40 am

A jel to vas stalni lekar?
Ne mogu da verujem, morate da ga promenite ako jeste!
Pokita
Pokita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 123
Godina : 37
Lokacija : Nis
Datum upisa : 29.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Gost Uto Nov 20, 2007 12:33 pm

A pa da ste videle kako se medicina danas zavrsava jasno bi vam bilo zasto su nam takvi lekari. Meni je bivsa cimerka (nisam je ni znala i uselila se u stan jer mi je bila frka) tad studirala medicinu, usput se kre..la sa par asistenata i tako dobijala nista ispod osam. Da je pitas sta su antibiotici ne bi znala da ti kaze! Tad sam rekla da cu pre sama svoje dete da ubijem nego da takvima dozvolim da to natenane rade!
Mico, bas mi zao sto si ovako morala da naucis o njihovoj nesposobnosti...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od milicaB Uto Nov 20, 2007 2:15 pm

Ja sam po prirodi panicar i kako Nikola inace,retko place,kad se zaplace preko 20 minuta,ja bih ga odmah vodila kod lekara...mm je totalni coolishic i uvek mi kaze da sacekamo,da mora da je nesto ruzno sanjao ili ga je nesto nazuljilo,il je gladan i lmu raste zub i sl...Ja sam par puta kad je bio manji uspela da nadvladam i da odemo kod lekara, i tad su ustanovile doktorke na osnovu pipanja da je imao zapaljenje usiju.Napominjem da tad nije imao ni visoku temperaturu i posle odlaska lekaru nije ni imao te napade placa.Ipak,antibotike je morao da pije....Sad se pitam,da li je bila upala uha ili ne....
Mico mnogo mi je zao sto su lekari ponekad tako neodgovorni pa nam decu pune lekovima i kad treba i kad ne,ali i mi smo uvek razapete dilemom da li ih odvesti kod lekara svaki put ...Da se ja pitam,verovatno bih jednom nedeljno bila kod pedijatra,a mm ga nikad ne bi odveo,tako da nadjemo neku zlatnu sredinu...


Poslednji izmenio dana Uto Nov 20, 2007 2:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
milicaB
milicaB
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 63
Godina : 47
Lokacija : brdo
Datum upisa : 23.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od milicaB Uto Nov 20, 2007 2:19 pm

Ah da,zaboravih,lekari opste prakse ispituju da li dete ima upalu uva pipanjem,medjutim mnoge bebice ne vole dodir nepoznete osobe,tako da ako ista pristupi tom pipanju naglo ,dete se mozda i uplasi,pa zaplace,sto licno mislim da je bio problem ikod mog sina....Ah ti lekari,ne mozes ni bez njih ,ni sa njima...
milicaB
milicaB
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 63
Godina : 47
Lokacija : brdo
Datum upisa : 23.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Veka Uto Nov 20, 2007 10:30 pm

Strasno sta se sve desava....ja nekako imam jaku intuiciju kad je Danica u pitanju, i vrlo cesto uradim kako valja...imamo proverenu dr.Mada i ti provereni nekad znaju da se zeznu, nasa na srecu jos nije....Mico, grli i ljubi Natu!
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Milica Uto Nov 20, 2007 10:50 pm

On je stalni lekar kog cu rado promeniti...ne znam sta da vam kazem u soku sam jos uvek
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Emi Sre Nov 21, 2007 9:42 am

Nemogu da verujem, ustvari mogu
Danas je tesko naci dobar lekar.
Bas mi je zao Milice sto ti se to dogodilo
kisss za Nate
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Milica Čet Nov 22, 2007 10:57 pm

Ma samo trba biti obazriv, a ja to nisam bila. Uvek verujem da doktor zna sta radi, ali ovo ce mi biti potpuno ne razjasnjeno, on je meni uterao strah od MMR vakcine, i od njenog ekcema, hiper tonusa. Kad bolje razmislim nije ona jedino dete sa svim tim stvarcicama koje prate odrastanje.
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Gost Čet Nov 22, 2007 11:17 pm

iako doktori izgledaju i potpuno smo sigurni da znaju sta rade nije uvek tako.
u danasnje vreme ja sam za izbor privatnog doktora koji nije preterano skup,a i da jeste zdravlje deteta nema cenu.
grozim se i muka mi je od drzavnog dispanzera sa punim hodnikom dece koji h cak ima i napolju,od svih virusa koje pokupe cekajuci na red,od neljubaznih i krajnje bezobraznih doktora kojima je svako dete isto ,prema kome ne postupaju kao prema detetu i pacijentu nego vec u izlizanom,oguglalom i namrgodjenom fazonu.
pa se mi onda pitamo zasto se deca plase lekara.
neverovatno da ti je uterivao strah,pa doktor bi trebao da ti ulije nadu i snagu bez obzira sta je u pitanju.
ali nista me ne cudi i ne iznenadjuje ni taj strah i panika koju si dobila zahvaljujuci njemu i ta pogresna dijagnoza tj prepisani lekovi zdravom detetu,to treba obelodaniti da se i drugima ne dese slicne stvari.
imala sam prilike prilikom nininog loma lakta da vidim sta su pravi lekari u svakom smislu te reci,decijeg odeljenja u decjem institutu u novom sadu.
tamo vlada profesionalizam,ljubaznost,pacijenti su docekani,primljeni sa toliko leph reci ,i imaju osecaj iako su u bolnici kao da su kod kuce.
a ne ovo kod nas ponasaju se kao prema stoki,kad te vide: o, ne jos jedan ,pa to vam je posao sto ste isli u silne skole kad niste sposobni i u stanju da istrpite sve te ljude,za njih su pacijenti samo jos jedan u nizu....
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Dy Čet Nov 22, 2007 11:18 pm

Milica ::Ma samo trba biti obazriv, a ja to nisam bila. Uvek verujem da doktor zna sta radi, ali ovo ce mi biti potpuno ne razjasnjeno, on je meni uterao strah od MMR vakcine, i od njenog ekcema, hiper tonusa. Kad bolje razmislim nije ona jedino dete sa svim tim stvarcicama koje prate odrastanje.




zasto MMR vakcine, sta je rekao????????????????????????????????????

mi sada trebamo ici na revakcinaciju MMR, i nista mi dr ruzno nije rekla???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Gost Pet Nov 23, 2007 12:26 am

poslusajte moj slucaj i sta je sve moglo da se desi greskom i neznanjem doktora koji se pravio i napravio pametan...
ninu smo odveli u martu ove godine sa povredjenom rukom koju je povredila igrajuci se na igralistu i pri nezgodnom padu sa vrteske.
prvo smo cekali jedno pola sata jer sestrica na salteru nije htela ni glavu da podigne da me saslusa,govorila sam joj da mi je dete povredilo ruku da je jako boli i da je izgleda slomljena,ona je samo govorila sacekajte,sacekajte,ni ne pogledavsi me.
sva sreca doktor tj .ortoped koji nas je primio je brzo dosao,uradio ultrazvuk i na snimku se iz aviona videlo da je slomljen lakat bukvalno je bio odvojen i ispao iz lezista.
jeziv prizor.
taj isti doktor je samo cutao,ja sam izasla napolje i on je probao da joj namesti to i vrati lakat rucno na mesto.
ja koja nisam doktor i koja sam laik znala sam da je to nemoguce ,ali mislila sam on je doktor valjda zna sta radi.
kasnije me je pozvao i cutke nesto pisao,dao mi papir i kao dovidjenja.
pitala sam ga sta je bilo,kakav je ovo papir,a on mi je rekao to je uput za novi sad za ortopediju mi nemozemo ovo da sredimo nemamo decijeg anesteziologa,a ovo je slucaj za operaciju.
kako sam izasla iz bolnice ni dan danas neznam.
najvecom mogucom brzinom smo se spakovali i krenuli u novi sad.
doktor joj je stavio langetu i naravno nista nije uradio.
kad smo stigli tamo i kad su dezurni doktori videli snimak niko nije hteo da to uradi jer je stvarno bio tezak lom,pa su zvali doktora tj.ortopeda specijalistu,da dodje od kuce ,a bilo je 10 uvece.
dok sam presvukla ninu i potpisala zahtev za operaciju doktor je vec stigao.
kad je video da nina ima langetu i da su prsti poceli da plave pitao me odakle smo i ko joj je to stavio i dirao ruku uopste kad je znao da nema nikakve sanse bez operacije da se to sredi.jos mi je rekao i najgore od svega da ako se nesto iskomplikuje i ako mom detetu vise ruka ne bude imala funkciju on nece biti kriv jer ima svedoke da je dete dobio i primio u ovakvom stanju.
odveli su je u pedoperacionu salu,dozvolili mi da do ulasku u salu budem sa njom i budem tu do god nije bila uspavana.svo veme sam plakala,a osoblje me je tesilo,dali su mi cak i kafu i ponudili lek za smirenje.
operacija je trajala dva sata,najduzih u mom zivotu,za ta dva sata srce mi je bilo kao kamen ,oci su mi presusile,nisam imala snage da zaplacem,nisam osecala ni hladnocu ,ni glad ni zedj.
posle dva sata,izveli su je,zvali su me da vide dali ce me prepoznati jer se polako budila iz anestezije i bila jos komirana.
prisla sam joj i cula njeno jedva izgovoreno mama,i pogledala te okice koje su se na trenutak otvorile i ponovo zatvorile jer nije imala snage ni da ih drzi otvorene.
doktor mi je rekao da je sve gotovo,uradio je sve sto je bilo u njegovoj moci i da ima dva srafa,da nije sekao ruku nego je sve radio laserski.
ppre js jednog ultrazvuka rekao mi je ako se pokaze da nije lakat legao kako treba da ce morati na jos jednu operaciju,ovoga putasa rezom.
malo mi falilo da se srusim,bukvalno sam se tresla dok nije bio gotov ultrazvuk,na svu srecu sve je bilo u redu,stavljena joj je langeta i bili smo jos dva dana u bolnici u slucaju da se dese neke nezeljene reakcije,na srecu nije ih bilo i sve je dobro proslo.
redovno smo isli na kontrole kod tog stog doktora sa zakazanim pregledom,zavoleo je ninu i ponasao se prema njoj kao da je njegovo dete.
gips su joj skinuli posle 4 nedelje,a srafove posle 6.
sada joj je ruka super,normalno funkcionise,nisu ostale nikakve posledice,isli smo na vezbe misica,i sad je ostala samo jedna mala tackica koja nas podseca na taj dogadjaj.
tom doktoru cu do kraja zivota i do neba biti zahvalna,to je doktor u pravom smislu te reci,a pre svega covek.
kasnije kad smo trebali da dobijemo neki papir morali smo da idemo kod doktora koji nas je primio da on da svoj potpis,medjutim on nije hteo ni da cuje,bukvalno je pobegao,video je sta je uradio i bojao se da ga ne tuzimo.
darko ga je nasao u bolnici,svasta mu rekao samo sto ga nije uhvatio za gusu,on je pretio obezbedjenjem,cuda.
ali kasnije smo sredili da nam njegov potpis ni netreba i ostalo je samo da mu slucaj mog deteta,a o posledicama koje su mogle da se dogode i da ne pricam ostane na savesti i da ga natera kao i vecinu njih da stave prst na celo i zapitaju se da li su stvarno sposobni da pomazu i lece nekog,da li daju sebi previse slobode,da li im fali znanja ili ljudskosti...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Milica Pet Nov 23, 2007 3:17 am

:razmisli: to su monstrumi sa diplomom,Stasi pogledaj temu autizam i bice ti jasno sta sam pisala
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Jelena Sub Nov 24, 2007 11:07 pm

Nemam reci...Po ko zna koji put citam ovakve price...Razumem da ziv covek pogresi ali da neki doktori rade nebulozne stvari...to ne razumem.Pa majku mu ako ne znas sta treba da radis pa salji dalje, ne isprobavaj i ne eksperimentisi...Najgore je to sto ce taj doktor "probati" da leci jos neko detence Mad
Jelena
Jelena
Novi član
Novi član

Broj poruka : 14
Datum upisa : 27.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lecili su zdravo dete Empty Re: Lecili su zdravo dete

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu