Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Drugo, trece....dete

+17
Ivana
Lidija
Beba
Stazi
milenica_89
Tamara
Endzi
Andjela
Mildan
ZZ
Milica
daniela
maja31
Miloseva_mama
Emi
Mima
Veka
21 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Čet Feb 21, 2008 10:16 am

First topic message reminder :

meni se jako dopada milicin predlog za bebi gnezdo,ba ekstra i super stvar mada to nisam videla da ima kod nas.
mozda milica bude toliko dobra pa nam ga pozajmi za trecu bebu cutim :igram: :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole


Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Miloseva_mama Čet Feb 28, 2008 10:47 am

Pa mi na forumu nemamo ni jednu trudnicu...
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Čet Feb 28, 2008 10:49 am

ne znaci da je necemo imati i da ce joj ovaj tekst dobro doci,mozda bas tebi lol! ,ja recimo ovako nesto nisam imala gde procitati jwer tada nisam imala net,samo knjige gde se uglavnom raspreda o istom u razlicitim kontestima,tako da neka ga nek stoji posluzice vec nekom... lol!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od maja31 Uto Mar 04, 2008 5:31 am

Ja bi volela trece ali mislim i ako se odlucim da cu napraviti malo vecu razliku bar 5 godina.
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Uto Mar 04, 2008 5:36 am

ja danas sretoh prijatelljicu koja ima decu istog uzrasta kao i moju i slucajno mi rece da je trudna,mislila je da sam ja to vec znala,a nevidi joj se uopste,a usla u peti mesec,nije ni preterano bogata,ali voli decu i misli gde ima za dvoje bice i za troje,a posto ja jsos nisam dobila i cini mi se kasni mi....mozda cu joj se i ja uskoro pridruziti,mada kad samo pomislim vata me jeza,jedva izlazim na kraj sa ovo dvoje,ali ako bude dobro doslo,naravno da cu ga roditi. lol!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Emi Sre Mar 05, 2008 9:50 am

ja cu da cekam bar 5 godina, onda na 29 drugo, pa na 34 treto hihihihi kako sam ja isplanirala
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Mima Sre Mar 05, 2008 10:35 am

mi cemo 2009 jednog bebca po mogucstvu musko,to bi mm da poruci od rode,ako ne zatrudnimo malo ranije sa obzirom da ne koristimo zastitu...
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od daniela Sre Mar 05, 2008 11:46 am

Moja deca su 7 godina razlike.Od kada sam rodila sina uopste se nismo pazili ni upotrebljivali neku zstitu,ali kad nece nece.Preproslog leta smo renovirali kucu ,otisli na letovanje,meni kasni menzis i ja pomislila verovatno od promena klime.Posle 12 dana kad smo se vratili napravila sam test i naravno test je bio pozitivan,a meni je udario,, slog,,.Uhvatila me panika pa kako sada trudna ,ali kako je sve ispalo isplatilo se.Rodila sam devojcicu sin je bio presretan,sad mi pomaze oko seke malo da je pricuva da prostrem ves,ali samo na kratko.Sad mu seka smeta oko pisanje domacih zadatka uvek je tu da mu premesta knjige hihihi.Mogu da kazem da je bozji blagoslov imati dece jer su deca najlepsi ukras majkine ogrlice.
daniela
daniela
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 63
Godina : 48
Lokacija : Skopje
Datum upisa : 26.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Sre Mar 05, 2008 8:01 pm

daniela ::Mogu da kazem da je bozji blagoslov imati dece jer su deca najlepsi ukras majkine ogrlice.

ovo je tako lepi receno daniela.. :angels:

i sama nekad sebe uhvatim i o tome sam vec pisala da zelim trece dete,ali posle....milion razloga me razuveri u tu ideju....evo naprimersada dok nisam dobila bojala sam se joj..sta ako sam trudna,kako cu...a kad sam dobila bio je mali oblik razocarenja prisutan...to su ta dva osecanja koja non stop vagaju i nedaju mi da donesem pravu odluku..mada ko zna..mozda i ja napravim razliku od 7 godina bas kao i ti izmedju drugog i treceg deteta ili prvog i treceg. Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Milica Ned Mar 09, 2008 4:15 am

Bas sam htela i ja da postavim ovu temu, ali evo ima je..sa Natom sam super prosla i u trudnoci i tokom porodjaja, ali sada imam veliki stah da rodim jos jedno dete..Mozda je jos uvek ranu za drugo...jos je mala, a mislim i ako budem rodila jos jedno da ce to biti velika razlika
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od ZZ Ned Mar 09, 2008 6:25 am

ja sam napravila baš veliku razliku..takva je situacija bila i
to večito nerešeno stambeno pitanje..

eto sad mi žao što nemam jedno izmedju Lakija i Dore..ali ode voz..
ZZ
ZZ
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 445
Godina : 53
Lokacija : Srem
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Milica Ned Mar 09, 2008 6:28 am

ZZ ::ja sam napravila baš veliku razliku..takva je situacija bila i
to večito nerešeno stambeno pitanje..

eto sad mi žao što nemam jedno izmedju Lakija i Dore..ali ode voz..
Pa to je imoj slucaj...zato i ne zurim
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Pon Mar 17, 2008 12:10 am

moj mm i dalje ne odustaje od treceg deteta i svaki put me pita il pravimo ili ne.... lol!
reko mi da biram il da nadjem posao ili da rodim i trece dete,kaze sta ces ti deca su vec velika i bice sve veca....bice ti dosadno...kad ih ispratis u zabavista,skolu...
nekad stvarno zelim,zbog velike porodice i uopste dece...a nekad i ne...zbog njegovog posla(tek onda ne bio bio kuci),samo bi sebe zarobila i zatrpala obavezama i brigama,a taman sam ih koliko toliko prevazisla bar osto se onih bebecih tice...valjda malo smiri strasti...neznam sta mu je... :lud:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Mildan Pon Mar 17, 2008 12:18 am

Ja baš zbog obaveza ne bih htela treće.Jer sam i ovako dovoljno nervozna, mislim da bih sa trećim pošašavila još više.Volela bih i više da ih imam, kada bih mogla sve da ih čuvam i posvetim im pažnje.Pritom bi mi trebala velika pomoć sa strane, ali mm i ja volimo da sami odgajamo decu.E a ja sam trenutno sposbna samo za ovo dvoje.Čak bih ja puštala decu sa babama da se šetaju i ostavljala ih više kod njih, ali on to ne voli.Tako da trenutno nisam za treće.Možda kada ove dve baaaaš porastu.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od maja31 Pon Mar 17, 2008 12:20 am

Ja bi volela trece, ali sada nemam uslova, ako se stvore i kada razlika bude blizu 5 godina izmedju mozda bebe i Bojane onda cu raditi na tome.
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Mildan Pon Mar 17, 2008 12:22 am

Uslove nisam ni pomenula, ali trenutno ni toga nemamo.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Pon Mar 17, 2008 12:59 am

pa to verovatno bi od svih silnih obaveza i briga skroz posasavila...a mozda i ne bi neznam.meni je trenutno lepo ovako sa njima dvoje,mislim da bi beba samo pogorsala stvari i nas odnos mozda i ne bi...opet neznam ...nisam pametna...mislim da ipak jos uvek nemam hrabrosti za tako nesto...a onda sebe uvatim u misljenju da sam sebicna...neznam..mozda kad malo jos oboje porastu,pa sto kaze muz da upotpunim slobodno vreme ,imam s kim da se zanimam kad oboje budu imali neka svoja interesovanja.....veliko MOZDA.....za sada ipak ostajem na ovih dvoje...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Čet Mar 27, 2008 11:37 pm

ja odlucila..mozda cu naici na osudu okoline (i to kakvu),mozda ce neko misliti da sam luda..ili sta vec, ali cim mi se vrati muz krecemo u akciju pravljenja treceg deteta..ovog puta se necu predomisliti i to je moja konacna odluka..dugo smo zajedno razgovarali o tome,dugo sam i sama razmisljala sta i kako ce biti,kako cu sve to postici...kako cu se snaci sa njih troje,imam svu podrsku supruga sto mi mnogo znaci,maminu bezrezervnu pomoc,tu mi je i sestra,kuma...ma valjda ce sve biti dobro...pregradicemo sobu i napraviti jos jednu spavacu za ninu i nikolu ,a njihova sadasnja ce biti bebina,uglavnom sve imamo samo jako malo stvari trebamo dokupiti,a za ostalo cu se vec snaci i sve ce i dobiti...gde je za dvoje tu je i za troje... i eto kad slozim sve kockice misljenje srca ipak je prevagnulo....i pobedilo razum...
nadam se da cu ,ako nista drugo naici na vase razumevanje i podsrku :komp: i slobodno budite iskrene u svakom pogledu...recite vase misljenje,savet,prigovor,sugestiju,kritiku... sve razloge ZA I PROTIV...


Poslednji put izmenio Renata dana Čet Mar 27, 2008 11:55 pm, izmenio ukupno 2 puta
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Emi Čet Mar 27, 2008 11:45 pm

ja sam ti vec rekla ali evo opet...ajdeee samo napred!!!!!!
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Mima Čet Mar 27, 2008 11:53 pm

bravo rene,prava odluka
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Andjela Pet Mar 28, 2008 12:41 am

Ovo je svakako lijepo cuti Renata!Jos jedna beba,pa to je super :igram:
Svaka ti cast na takvoj hrabroj odluci!
Divno je imati troje djece,ja poticem upravo iz takve porodice i to mi je bas drago....imam i brata i sestru....super osjecaj!
Mnogo znaci kad imas podrsku i pomoc svoje okoline....ja nazalost to nemam i zato se ne odlucujem na trece dijete.....nisu toliko bitni ni materijalni uslovi koliko je bitno da te neko podrzi i pruzi pomoc kad zatreba!
Jos jednom ti kazem svaka cast i samo naprijed!!!!!
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Gost Pet Mar 28, 2008 12:56 am

andjela ::Ovo je svakako lijepo cuti Renata!Jos jedna beba,pa to je super :igram:
Svaka ti cast na takvoj hrabroj odluci!
Divno je imati troje djece,ja poticem upravo iz takve porodice i to mi je bas drago....imam i brata i sestru....super osjecaj!
Mnogo znaci kad imas podrsku i pomoc svoje okoline....ja nazalost to nemam i zato se ne odlucujem na trece dijete.....nisu toliko bitni ni materijalni uslovi koliko je bitno da te neko podrzi i pruzi pomoc kad zatreba!
Jos jednom ti kazem svaka cast i samo naprijed!!!!!

hvala vam zene,vase reci su me itekako ohrabrile i daju mi snagu da i dalje razmisljam isto...
andjela nemam ni ja bog zna kakvu podrsku okoline bar ne jos uvek verovatno ce mnogi doziveti blagi sok kad to budu culi...mislim prvenstveno na moje ukucane na nih ni ne racunam pogotovo na svekrvu niti oceujem niti cu traziti bilo kakvu pomoc..sem supruga,on ce dati sve od sebe da radi i zaradi i obezbedi im sve sto je potrebno,a imam njegovu moralnu i psihicku podrsku sto mi je jako bitno,a pomoc kao pomoc mogu da racunam prvenstveno na moju mamu kao i do sada...ona ce mi biti desna ruka i nece me ostaviti na cedilu to znam sigurno... tu mi je sestra od tetke koja mi je takodje hiljadu puta do sad pomogla i pritekla u pomoc vec sam je ispraksovala sto se tice dece...znam da ce prvih par meseci biti teze dok se ne uigramo i naviknemo,ali kako budu isli stariji nadam se da ce sve to biti lakse i ici svojim tokom,ali otom potom...

nije ni nama finansijska situacija ekstra,ali imamo koliko imamo,i bice i za trece...eto odlucili smo da se prosirimo,imamo veliku porodicu,mladi ,smo zdravi zasto da ne...zivot je nista sve sto ostaje iza nas su deca oni su jedino vredni i neka bar jednog dana imaju jedno drugog.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Endzi Pet Mar 28, 2008 1:02 am

Draga Renata,ja zaista ne vidim razlog zasto bi te neko osudjivao.
Ja jedva cekam drugo,a dace Bog da budem hrabra i za trece..ali kao sto ti vec rece,gde ima mesta za dvoje ima i za troje.
Super za tvoju odluku,bas sam se sad raznezila...
Ma samo da ja nadjem posao,radim koji mesec i odmah cu da poradim na drugom,Vaki mi Bogu hvala brzo poraste..
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Tamara Pet Mar 28, 2008 1:09 am

Svaka cast Renata!!!! Samo napred!!!! Imas moju punu podrsku!!!!!!
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od milenica_89 Pet Mar 28, 2008 1:10 am

Renata mislim da nema razloga da ima neko nesto protiv jer kako se kaze deca su ukras sveta,i sto ih vise ima bolje je,samo vidi kakva ti je finansijska situacija jer nije samo ljubav dovoljna ipak je to beba,nadam se da ces uspeti u svojoj nameri i da ces nas uskoro obradovati,ja iskreno jos uvek ne razmisljam o drugom iz vise razloga,ali prvo jer smo zapali u losu situaciju pa tek kada se stabilizuje sve i kad budemo vodili normalan zivot (ne kazem da sad nije ali...) tad se i mi bacamo u akciju...srecno!
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Stazi Pet Mar 28, 2008 1:11 am

Renata ::ja odlucila..mozda cu naici na osudu okoline (i to kakvu),mozda ce neko misliti da sam luda..ili sta vec, ali cim mi se vrati muz krecemo u akciju pravljenja treceg deteta..ovog puta se necu predomisliti i to je moja konacna odluka..dugo smo zajedno razgovarali o tome,dugo sam i sama razmisljala sta i kako ce biti,kako cu sve to postici...kako cu se snaci sa njih troje,imam svu podrsku supruga sto mi mnogo znaci,maminu bezrezervnu pomoc,tu mi je i sestra,kuma...ma valjda ce sve biti dobro...pregradicemo sobu i napraviti jos jednu spavacu za ninu i nikolu ,a njihova sadasnja ce biti bebina,uglavnom sve imamo samo jako malo stvari trebamo dokupiti,a za ostalo cu se vec snaci i sve ce i dobiti...gde je za dvoje tu je i za troje... i eto kad slozim sve kockice misljenje srca ipak je prevagnulo....i pobedilo razum...
nadam se da cu ,ako nista drugo naici na vase razumevanje i podsrku :komp: i slobodno budite iskrene u svakom pogledu...recite vase misljenje,savet,prigovor,sugestiju,kritiku... sve razloge ZA I PROTIV...

Renata ako si ti odlucila uz podrsku tvog muza onda nije bitno da li je neko ZA ili PROTIV.
Samo napred i javljaj ako bude nesto!
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Drugo, trece....dete - Page 2 Empty Re: Drugo, trece....dete

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu