Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Pribor za vrtic

5 posters

Ići dole

Pribor za vrtic Empty Pribor za vrtic

Počalji od tanasija Ned Sep 19, 2010 11:52 pm

Prosle nedelje sam isla u obdaniste i vaspitacica me sacekala sa nekim sjajnim novinama vezano za Ivinu grupu. Od ove godine imaju svi po neku knjigu po kojoj ce da rade i 'uce' i dodatno ko je hteo mogao je da se prijavi za casopis Milica Bubica. Posto je Iva danas krenula u obdaniste, mi smo tek danas odneli i jednu ukoricanu svesku, za neki spomenar, koja ce da bude tamo sve dok su u obdanistu, fasciklu za njene radove, jos jednu svesku da u njoj crta i pise koliko sam ja shvatila i pernicu sa drvenim bojicama i obicnom olovkom.
Znam da ima ljudi koji nemaju para za sve ovo i kojima je ovo previse jer vec papreno placaju obdaniste, ali meni je ovo super jer znam da joj tamo nece biti dosadno i da ce ove godine nesto da rade, a ne ko prosle da se dosadjuju i glupiraju po ceo dan.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Pribor za vrtic Empty Re: Pribor za vrtic

Počalji od Endzi Pon Sep 20, 2010 9:43 pm

Kod nas sve zavisi od vaspitačice...npr.moja koleginica je ove godine kupila sinu dva bloka i jedne flomastere a ja sam imala poduži spisak za Vakija....nije bas jeftino ali kao sto kažes Ana meni je nekako lakse jer znam da će uvek da budu "zauzeti",a Vakijeva vaspitačica mi je rekla da sad od prvog kreću sa pravim programom (svaki dan neka aktivnost)....
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pribor za vrtic Empty Re: Pribor za vrtic

Počalji od Ivana Uto Sep 21, 2010 8:19 pm

Za Stefana jos uvek nista nisu trazili,mozda zato sto je malo mladji?
Za sada vidim da imaju flomastere,bojice,vostane bojice,plastelin.Stefan je poceo vise da crta kuci od kada ide u vrtic,i mnogooo vise peva pesmice,a te iste sam mu i ja pustala kuci jos od rodjenja (oni tamo nemaju mini liniju nego pevaju sa vaspitacicama).Igraju se sa plastelinom,pa ono sto naprave stavljali su iznad njihovih ormarica,Stefan je napravio magare Laughing ,meni bas nesto ne lici na magare,ali on kaze da JESTEE magare Laughing .
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pribor za vrtic Empty Re: Pribor za vrtic

Počalji od Ivana Sre Okt 06, 2010 10:58 pm

Ova nedelja u vrticu je puna aktivnosti jer je "Decija nedelja".
Nosili smo balone,pa smo kupovali nesto za lepljenje i crtanje po balonima,kolaz,sljokice,flomastere...Te balone ce pustati sutra,a sutra im je i maskenbal
Laughing .
U ponedeljak su bile igrice,u svakoj sobi drugacije,kod Stefana je bilo skakanje u dzakovima,pa kad roditelji dodju po dete vode ih u svaku sobu.Stefan je hteo kuci Shocked .Nosili smo napisano pocetno slovo imena i ukraseno...
Sto se tice pribora,za sad znam samo za fasciklu,posto je Mimi bio na roditeljskom i pola stvari zaboravio.Tu fasciklu cemo ukrasiti i izradila sam par Stefanovih slika pa cu ih zalepiti na pocetnu stranu.
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pribor za vrtic Empty Re: Pribor za vrtic

Počalji od Ivana Ned Jun 12, 2011 10:09 pm

Skoro sam nosila krede u boji,da crtaju po dvoristu kad izadju napolje.
A nosila sam i toalet papir,vlazne maramice,papirne,plasticne case za jednokratnu upotrebu Laughing
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pribor za vrtic Empty Re: Pribor za vrtic

Počalji od Ivana Pet Okt 14, 2011 11:11 pm

Izgleda da je i Stefan postao "veliki".Od sad krecu i radne sveske,nisam ih jos videla,ali me je malo zacudilo kad sam cula da ce imati i domaci.Imamo sledece nedelje roditeljski pa cu videti o cemu se radi.Vaspitacica mi je pokazala jednu radnu svesku,ali su one izabrale drugu.U toj sto mi je pokazala imaju da crtaju isprekidane krive linije,da prepoznaju trouglove na crtezima...Ne znam,nekako mi se ucinilo malo previse za njihov uzrast,mada one valjda znaju sta treba...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pribor za vrtic Empty Re: Pribor za vrtic

Počalji od Andjela Ned Okt 16, 2011 6:07 am

To Ivana kod nas uče u prvom razredu (od 6 godina)....ali dobro,nije loše da uče da vladaju olovkom i da rade te tzv grafomotoričke vježbe...
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pribor za vrtic Empty Re: Pribor za vrtic

Počalji od amarilis Pet Feb 17, 2012 7:12 am

Mariji je druga sedmica kako j ekrenula u obdaniste. Za sada jos nista nisu trazili da treba da se nosi. Inace, obdaniste je novo, opremljeno je sa puno igracaka i ucila.... predivno je! Kada im bude nesto zatrebalo, trazice.... trenutno nista ne zahtevaju da deca donose od kuce.
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Pribor za vrtic Empty Re: Pribor za vrtic

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu