Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Privatni vrtic

+5
zlovcevic
Teodora I
Ivana_Sa
mama_daisy
tanasija
9 posters

Ići dole

Privatni vrtic Empty Privatni vrtic

Počalji od tanasija Pon Okt 12, 2009 7:49 pm

U Kragujevcu je, valjda od septembra, poceo sa radom privatni vrtic. Posto je to jedini privatni vrtic u gradu, ja bas i nisam bila za tu varijantu, ali kako se stvari odvijaju, ako se nesto ne promeni do nove gosine kod Ive u vrticu ja cu svoje dete da prebacim u privatni sigurno. Uzela sam broj telefona jedne od vaspitacica, prijateljica kojoj je ona cuvala decu u privatnoj reziji, inace blizance, mi je preporucila da je pozovem i raspitam se. Za sad znam da imaju veliki prostor i da hranu uzimaju iz glavnog obdanista kao i sva drzavna obdanista. Iskreno jedina dilema koju imam je da li ce uspeti da opstanu. Naime ovde je vec radio jedan privatni vrtic ali oni nisu mogli da izdrze i sad su presli na varijantu cuvanja dece bez hrane i spavanja. Imaju tamo samo neku uzinicu koju mislim da roditelji donose. Ako bih prebacila Ivu tamo, a oni npr. sledece godine kazu, probali smo i to je to, nismo uspeli, ja ne mogu da vratim dete vise u drzavni i imam veliki problem. A inace meni je taj privatni povrh svega i jeftiniji 2000 od drzavnog Privatni vrtic Icon_evil
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od mama_daisy Uto Okt 13, 2009 10:08 pm

Kod nas ima bas puno privatnih vrtica, cudi me da u kragujevcu ima samo jedan...
Jel ima u kragujevcu puno dece na cekanju za drzavni?
Mozda sada mnogi roditelji koji imaju velike plate prebace dete u privatni jer je privatni jeftiniji od drzavnog... U nas vrtic sada dovela zene dve cerke iz drzavnog, jer joj drzavni izlazi 24000 a privatni 17000....
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od tanasija Sre Okt 14, 2009 12:49 am

Ovde su izgleda smanjili cenu za drugo dete. Ima dece koja cekaju drzavni vrtic ali vecinom su to deca ciji roditelji imaju mali prosek plate i privatni vrtic im je jako skup, jer u drzavnom placaju duplo manje.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od Ivana_Sa Pon Nov 02, 2009 1:53 am

U Sapcu ima 3 vrtica koji su privatni stim sto je jedan bez hrane.U prvom je cena 100 evra u drugom kazu da je 200 evra,za ovaj drugi neznam kako izgleda cula sam da je ok.a drugi znam nije lose jedino sto dobijaju hranu iz kuhinje koju dobijaju i drzavni vrtici pa mi je glupo da idem u taj i placa toliku cenu a nedobija nista bolje nego u drzavnom
Ivana_Sa
Ivana_Sa
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 989
Godina : 42
Lokacija : sabac
Hobi : citanjem knjiga i gledanjem filmova
Datum upisa : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od tanasija Pon Nov 02, 2009 8:28 pm

Mislim da gresis, sto se hrane tice, da je najsigurnije iz tih velikih kuhinja. Meni je preduslov za privatni vrtic da dobija hranu istu kao i drzavni vrtici, to mi je nekako znak da tu ipak neko nesto kontrolise. A sto se cene tice, mislim da je ona zbog boljih uslova, manjih grupa... To bi trebalo da su kao kreativne grupe, da deca tamo vise rade, uce... Mada vec sam pomenula da bi meni privatni izasao jeftinije od drzavnog
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od Teodora I Čet Feb 11, 2010 7:57 am

Imam devojcicu od 3 godine. Volela bih da dete upisem u privatno obdaniste u Kragujevcu. Molim majke koje su na forumu i imaju informacije gde se tacno nalazi to obdaniste ili broj telefona da mi napisu. Unapred se zahvaljujem!
Teodora I
Teodora I
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik

Broj poruka : 3
Godina : 46
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 11.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od Teodora I Uto Feb 16, 2010 11:53 am

Ukoliko znas broj telefona, ili adresu gde se nalazi taj privatni vrtic, napisi mi na mail> Mirosanka@yahoo.com. Unapred hvala. Irena!
Teodora I
Teodora I
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik

Broj poruka : 3
Godina : 46
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 11.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od tanasija Ned Feb 28, 2010 10:47 pm

Teodora I ::Imam devojcicu od 3 godine. Volela bih da dete upisem u privatno obdaniste u Kragujevcu. Molim majke koje su na forumu i imaju informacije gde se tacno nalazi to obdaniste ili broj telefona da mi napisu. Unapred se zahvaljujem!

Cili Vili u Tanaska Rajica, pozovi informacije oni sigurno imaju broj telefona. Ne znam gde zivite, pa ne znam koliko ti je to dobra varijanta.
A cula sam da je otvoreno jos jedno, negde kod pozorista, o njemu bas ne znam nista.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od Teodora I Uto Mar 16, 2010 11:50 am

Najlepse hvala!
Teodora I
Teodora I
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik

Broj poruka : 3
Godina : 46
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 11.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Privatni vrtici u Sapcu

Počalji od zlovcevic Uto Jul 13, 2010 3:26 am

Molim Vas moze li mi neko reci gde se nalaze privatni vrtici u Sapcu?
zlovcevic
zlovcevic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik

Broj poruka : 1
Godina : 40
Lokacija : Sabac
Datum upisa : 13.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od Milica Ned Avg 08, 2010 12:46 am

Moja Natalija ide u privatni vrtic, mogu samo da zakljucim da sam jako zadovoljna svime cime se deca bave, imaju kreativne radionoce, dolaze im pozorista, prisustvuju raznim manifestacijama koje se odvijaju u gradu, sto se komfora tice, tu nemam nikavu zamerku, a i hrana je jako kvalitetna...
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od Ivana Ned Avg 08, 2010 1:20 am

Milice,aj napisi otprilike njihove obroke..
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od Milica Ned Avg 08, 2010 1:39 am

Prepisacu iz vrtica, ali znam samo da imaju, dorucak, uzina, rucak uzina...Dorucak obicno mazu nesto, ali obavezno imaju mleko ili caj, za uzinu imaju voce, keksice, nekad palacinke..zavisi..rucak uvek imaju supu, kuvano jelo, kolac ili sok. Za uzinu sledecu imaju sladoled, ili tako nesto..Natali se mvraca izmazana od klope...
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od Ivana Ned Avg 08, 2010 1:53 am

Koliko sam ja videla jelovnik,ni jednom nije bilo supe za rucak,vec kuvana jela.
Za dorucak mazalice,kajganu,przenice i cokoladno mleko,jogurt,caj,mleko,za uzinu voce.
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od Milica Ned Avg 08, 2010 8:17 pm

Ovi nabavljaju hranu iz nekog restorana u Zemunu...
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od tanasija Ned Avg 08, 2010 8:58 pm

Kod Ive je ili kuvano jelo ili supica i plus neko meso i krompir, ali obavezno ima nesto na kasiku, ovde nije problem sta imaju, nego kvalitet obroka.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od Milica Pon Avg 09, 2010 4:56 am

tanasija ::Kod Ive je ili kuvano jelo ili supica i plus neko meso i krompir, ali obavezno ima nesto na kasiku, ovde nije problem sta imaju, nego kvalitet obroka.

Ovde se ne dovodi kvalitet obroka u pitanje, iz razloga jer im je inspekcija tacno rekla iz kog restorana moraju da kupuju hranu kako im ne bi zatvorili vrtic, Natalijin vrtic postoji vec deset godina, sto apsolutno skida svaku sumnju kvaliteta ovog vrtica. Licno nikada nisam bila pristalica da je upisem u drzavni vrtic, mada sam i ovde nailazila na razne privatne vrtice, bez osnovnih uslova za rad sa decom. Natin vrtic je pri udruzenju privatnih vrtica Beograda, tako da ni jednom od kada ide nije me glava zabolela, sto se njenog boravka u njemu tice...Jako sam zadovoljna...Vrtic se zove SNUPI Svakoj bih mami od srca preporucila...
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od tanasija Pon Avg 09, 2010 8:02 pm

Ma nisam mislila na kvalitet vezano za inspekciju, sve je to cisto, ispravne namirnice, raznovrsno, ali je lose spremljeno. Ovo je drzavni vrtic i svi dobijaju hranu iz iste kuhinje. A ovde i privatni vrtic mora da uzima tu istu hranu, tako da u tom delu nema razlike.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od Milica Uto Avg 10, 2010 8:21 am

tanasija ::Ma nisam mislila na kvalitet vezano za inspekciju, sve je to cisto, ispravne namirnice, raznovrsno, ali je lose spremljeno. Ovo je drzavni vrtic i svi dobijaju hranu iz iste kuhinje. A ovde i privatni vrtic mora da uzima tu istu hranu, tako da u tom delu nema razlike.

Pa i ja o tome razmisljam...ali za sada se Natin CIKA RUCAK kako ga deca zovo pokazao kao dobar..sve joj se kosica umirise na zacine ponekad kad dodje kuci..hahaha Privatni vrtic Icon_porc
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od jasna Pon Jun 06, 2011 9:29 pm

Ivana da li znas koji su privatni vrtici u Sapcu,gde se nalaze<<<ili najbolje broj telefona ako znas?
jasna
jasna
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik

Broj poruka : 1
Godina : 46
Lokacija : Sabaca
Datum upisa : 06.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od niki Čet Jun 16, 2011 8:20 pm

Mi u Somboru imamo jedan , po meni pravi privatni vrtić"Mali Princ". On je ujedno i predškolska ustanova. Moja ćerka ove godine kod njih završava program za predškolce. A upisana je sa 4 godine. Ja sam prezadovoljna, rade sa njima, imaju doručak, ručak (iz Doma učenika) - supa, meso, varivo, salata, desert, i užinu. Imaju engleski, ples ili fizičko ( svake godine se odlučuje), muzičko. Stvarno je perfektno. Vaspitačice su preljubazne i stvarno vode računa o deci. Vode ih u pozorište, galerije, idu na izlete. Plaća se 115eura celodnevni boravak.
niki
niki
Novi član
Novi član

Broj poruka : 9
Godina : 45
Lokacija : sombor
Datum upisa : 06.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Privatni vrtic Empty Re: Privatni vrtic

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu