Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Sta mislite o osobi iznad vas :)

+25
IvanaPG
Maserka
tanasija
Mima
milenica_89
maja31
Endzi
Betty Boop
Lidija
Stazi
mama_daisy
NasaDeca
Viki de Marko
maja
Dy
Bojana
Milica
Ivana
Tamara
Miloseva_mama
Daca
Emica07
Veka
Mildan
Emi
29 posters

Strana 5 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Sledeći

Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Pon Dec 03, 2007 10:35 am

First topic message reminder :

Ajde sta mislite za mene...pa onda ja za vas....i takoooooo:)

Edit administratora: Potrudimo se da ovo bude iskrena igrica, ako neko nije spreman na to da cuje necije misljenje o sebi nemoj da je igra....
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole


Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Sre Feb 06, 2008 8:42 am

Renata moj najbolji drug :komp:
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Sre Feb 06, 2008 8:44 am

mala Milena ::Renata moj najbolji drug :komp:

:volim: :volim: :volim: :volim: :volim:
mislim da ovi smajliji govore vise od hiljadu reci!!!!!!!!!!!!!! :kiss:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Sre Feb 06, 2008 8:47 am

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 0002020B Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 000201B1 Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 00020118 Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 00020112

Volim te Reeeenaaaataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 00020154
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Sre Feb 06, 2008 9:26 am

i ja tebe emmmmmmmmillllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiija!!!!!!!!!
:mede: :komp: :volim:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Sre Feb 06, 2008 11:44 am

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Jeeee10Srecna sam sto sam te upoznala Renata!!!
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Sre Feb 06, 2008 8:30 pm

divan ti je meda!!
i ja takodje!!!!!!! alien :belarada: :loveli:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Čet Feb 07, 2008 8:04 am

Renata je super igrac Forumske igrice Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 00020110
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Čet Feb 07, 2008 8:06 am

ti si me zarazila :udribre:
emi sakam te!!!!!!!!!!!!!! :komp:
moja virtuelna frendica,uvek tu da me nasmeje,zabavi,igra se samnom,utesi,ma nemam reci....zena lafica!!!!!!!!! :kiss:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Čet Feb 07, 2008 10:27 am

Ja sam te zarazila lol!
Ti si mene navukla na to i sad ovde ja i mm bijemo se ko da sedne na kompj. hihihihiihih
Ti si zeno moje dobro jutro i moje laku noc :volim:
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Čet Feb 07, 2008 10:36 am

mala Milena ::
Ti si zeno moje dobro jutro i moje laku noc :volim:
e ova ti je dobra,svaka cast!!!!!!!!!!!!!!!
hvala :volim: :volim: :volim:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Betty Boop Čet Feb 07, 2008 10:56 am

Ajd malo i ja!
O Renati sam u samom startu imala poprilično loše mišljenje, ali nakon nekog vremena se ispostavilo da sam pogrešila. Izuzetan virtuelni drug, odličan animator na forumu, za sada vidim da je manje/više svima najdraži lik ovde.
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Čet Feb 07, 2008 11:24 am

Betty Boop uvek mi daje neki savet koi mi koristi i koji ga primenujem!!!! Hvala
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Betty Boop Čet Feb 07, 2008 11:29 am

Nema na čemu!

Meni je mala Milena veoma simpatična.
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Čet Feb 07, 2008 8:33 pm

Betty Boop ::
O Renati sam u samom startu imala poprilično loše mišljenje, ali nakon nekog vremena se ispostavilo da sam pogrešila..
za ovo neznam betika affraid nisi mi to spominjala HMM ,salim se drago mi je da si ga promenila.... Wink


Betty Boop ::
Izuzetan virtuelni drug, odličan animator na forumu, za sada vidim da je manje/više svima najdraži lik ovde.

hvala ti od srca..... :komp:

za tebe imam samo pozitivno misljenje,krajnje srdacna i draga osoba.
moram da priznam nekad i pomalo opasna,tj emotivna,subjektivna ili kako vec to da nazovem.
uvek pri svom misljenju i stavu,uvek iskrena,bez dlake na jeziku ,a to jako cenim.
super drugarcina!!!!!!!! :mede:
mislim da bi se u stvarnom zivotu lepo slozile,nije sombor preko sveta,jednog dana boze zdravlja mozda se i uverimo u isto :cvet:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Pet Feb 08, 2008 1:32 am

Renata ::
Betty Boop ::
O Renati sam u samom startu imala poprilično loše mišljenje, ali nakon nekog vremena se ispostavilo da sam pogrešila..


i jas isto mislila na pocetku....Mislila sam da si "prcla" lol!
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pet Feb 08, 2008 2:18 am

ajme sta je vama...sta ti znaci to prcla,molim prevod!!!!!!!!
vidim da je vecina mislila da sam neki uljez,dvolicni kompleksas ili sta vec...zene ja sam bezopasna,samo pozitivno luda i otkacena,uvek spremna za salu,smeh i druzenje...
ne ujedam affraid :mir: :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Betty Boop Pet Feb 08, 2008 2:28 am

Oće li neko drugi da se pojavi, opet moram da komentarišem forumski inventar!:haha:

Nisam ja mislila da si dvolična ili iskompleksirana, ali sam te "zapazila" na nekom drugom forumu, stavovi u toj trenutnoj situaciji su nam se poprilično razlikovali, a ti i još jedna forumašica ste bile poprilično drske (po meni, tada bez potrebe, ali ko zna, verovatno ste nešto znale što mi druge možda nismo)...i eto, zbog toga sam stvorila takvo mišljenje. Ali, rekla bih sada da je to ta tvoja impulsivnost bila u pitanju (vidim da su te tvoje explozivne osobine i drugi primetili). A da, Zrenjanin uopšte nije daleko, a pošto je moja mama poreklom iz Kikinde (Banatsko Veliko Selo), eto nas na leto kod tebe, pa ti gledaj...

PS i mene zanima šta znači "prcla"!
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pet Feb 08, 2008 3:54 am

samo da dam obrazlozenje na betikin odgovor i skidam se sa ove teme ,majke mi!!!!
da, sad tog drugog foruma nosim samo negativne utiske i secanja i tamo su me mnogi drugi kao i ti videli kakva nisam ni blizu,pa me optuzivali,pogresno procenili,ocrnjavali zbog toga no mozda sam za to i sama bila kriva kasnije kad sam postala impulsivna sto i sama kazes,dok sam bila fina i mirna i svima cutala bila sam ok.
to u vezi druge forumasice stvarno nezelim da komentarisem...
ovde je vec sve mnogo drugacije,nisam licno na tebe mislila da si mislila da sam iskomplesirana ne bih precizirala ko je to rekao,samo eto mnogi su pogresili,ako neverujete ,ako mislite da neko ovako moze da glumi i da se pretvara,da bude nesto sto nije,a dan i noc je ovde,vi trk u zrenjanin pa se i sami uverite ko sam i sta sam.
iza svake svoje reci ovde recene stojim,kad mislim da treba da cutim ja precutim,kad ocu nesto da kazem,kazem pa sta bude naravno bez zelje da se svadjam ili nekog vredjam.
ovde mogu da budem u svim temama ravnopravno,ili ceo dan da pisem u kafani i zbog toga me niko nece gledati drugacije.
ja ovde jesam svaki dan,ali nisam uvek isto raspolozena ako mi se odgovara na teme odgovaram,ako ne sedim u kafani ili igram igrice,nesmem ni da mislim kako bi neki drugi to protumacili.....
no drage moje dosta vise o meni,ovu temu prepustam malo da o drugima opletete evo betika je sledeca.
dobrodosla si beti,cekam vas!!
i zenske ne brinite ja sam samo vasa rena :volim:
emi molim te za obrazlozenje reci "prcla",zivo me zanima sta znaci???!!! :razmisli:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pet Feb 08, 2008 4:16 am

Sad ste me zbunile... HMM Koga da komentarisem- jel Betty ili Rene?
Aj obe!
Betty mi deluje kao snazna osoba koja stoji iza svojih stavova i misljenja i nema dlake na jeziku. Mislim da su joj postovi i saveti jako razumni i da pametno postupa u vaspitanju svog deteta. Volim da citam njene odgovore ali se cesto i za nju (ko i za sebe) plasim da ce biti pogresno protumacena- slucajno ili namerno, ko bi ga znao. U tome sa njom nalazim slicnost. Ne znam, u 90% situacija bih postupila isto ko i ona, cini mi se.
Rene!!!!!! Sunce i dusa ovog foruma! Ja sam je od starta zavolela i nijednog se casa nisam pokolebala. Stavovi sa njom su mi mozda cak 99% isti!
Poljupci za obe!Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 36_3_16
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Pet Feb 08, 2008 7:25 am

Renata ::
emi molim te za obrazlozenje reci "prcla",zivo me zanima sta znaci???!!! :razmisli:

prcla znaci da se pravis vazna....da u svemu guras nos i da sve znas samo ti a ostali nisto hihihiihihihhii

Ali zeno zeznula sam te, ti si divno stvorenje :angels:

A Milica je odlicna zena, pomalo drska i zna ona da bude i bezobrazna kad treba, ali divan je drug i prelepa mlada mama!
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pet Feb 08, 2008 8:59 am

samo cu da dodam komentar moj odgovor zanemarite,komentarisite malu milenu!!!!
kod nas se to kaze pametovati,ne ja samo iznosim svoje misljenje i trudim se da ga dam na svaku temu ili post,isto vazi i za savete,kritike ili sugestije,a svacije drugo misljenje cenim,nemislim time da ja sve znam,a drugi nista,naprotiv ovde sam naucila mnogo sto nisam znala,nisam se ni ja pametna rodila,niti sam nesto preterano inteligentna i obrazovana,ima ovde daleko vecih i visih od mene,a isto tako verujem i drugi od mene.
za kraj forum tome i sluzi!!!!!!!! lol!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Pet Feb 08, 2008 10:27 am

Ti si veoma draga i druzeljubiva, uvek si mi se nasla kad sam bila u nevoji, tvoji saveti mi puno znace.........eto prvi utisak za tebe bio pogresan. :komp:
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Bojana Pet Feb 08, 2008 10:52 am

vec sam ranije komentarisala emi ali ajde opet posto imam nesto da dodam
ona mi je super,pozitivna ali iza sve te njene pozitivnosti mislim da se pomalo krije jedna usamljena dusa kojoj treba pravi drug a ona sama je stvarno prava drugarcina...mislim i da joj jako prija ovo forumce da se opusti i istrese kad joj je potrebno jer kao i ja mnoge stvari u zivotu proguta samo da ne bi drugome smetala i drugog opterecivala
mislim i da je jako pozrtvovana i dobra mama svojoj maloj milenici
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Pet Feb 08, 2008 11:00 am

Bojana hvala....i da osecam se usamljeno ponekad ali zato ste vi ovde Smile

A ti si prelepa zena, mama i drugarica!
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Betty Boop Ned Feb 10, 2008 12:48 am

Ajde, bre, oću li ubosti nekog drugog sem Renate i Emi?

Ko što već rekoh, mnogo mi je simpatična...i uopšte mi ne liči na mamu, više na neku zbunjenu i radoznalu devojčicu...
Ustvari, ni ona ni Bojana mi uopšte ne liče na mame, možda zbog sitnog stasa i lica šesnaestogodišnjakinja...
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 5 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu