Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

+18
Mima
Ivana
Milica
maja31
Dy
Endzi
Miloseva_mama
Betty Boop
Veka
NasaDeca
Mildan
Viki de Marko
Emica07
Ane
maja
Stazi
Bojana
Emi
22 posters

Strana 1 od 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Emi Čet Jan 24, 2008 2:29 am

:izvoli: Ova tema mi se svidela na jednom forumu,bas je posecena i slatka.
Otprilike meni je rodjendan i osoba ispod bira poklon,pa njoj bira sledeca koja postuje i tako redom...
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Čet Jan 24, 2008 6:57 am

emiliji bi kupila nesto sto mirise cvece ili neki parfemcic,ili nesto mekano i nezno recimo neki lep dzemper od finog materijala npr.kasmira ili plisanu igracku.
imam osecaj da pada na mirisne note i na dodir mekanih i neznih stvari Wink
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Bojana Čet Jan 24, 2008 7:08 am

renati bih kupila nesto prakticno za kucu,ali bi je kad bih imala para puuuno obradovala nekim putovanjem iz snova za njenog muza i nju a decu bi cuvala baka
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Čet Jan 24, 2008 7:11 am

bojani bi kupila neku sitnicu jer znam da voli male ,ali srcu drage stvari,verovatno bi uz poklon bila tu i neka cestitka sa malom posvetom paznje i cvece kao obavezno.
verovatno bi joj poklonila sobno cvece da me se seti svaki put kad ga zaliva ili stonu lampu da joj kad god je upali ja zasvetlim ispred ociju.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Emi Čet Jan 24, 2008 8:09 am

Renata ovo bi kupila tebi Smile
Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Tasna_2
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Čet Jan 24, 2008 8:35 am

moze,moze,svidja mi se Laughing Laughing Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Emi Čet Jan 24, 2008 8:37 am

a ti meni...........hihihihihi opet moras da kazes nesto hihiihihihihih
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Čet Jan 24, 2008 9:16 am

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? M.2175

izvoli Very Happy


Poslednji izmenio dana Čet Jan 24, 2008 9:17 am, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Emi Čet Jan 24, 2008 9:16 am

hvala mmmmmm kako lepo mirise

Reno a vidi ja sto sam ti odabrala:)
Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Pink_laptop
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Čet Jan 24, 2008 9:31 am

VAU !!!!!!hvala emi nisi trebala da se trosis,a ovo je moj poklon za tebe

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? 270761Small
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Emi Čet Jan 24, 2008 9:35 am

Kako si pogodila da volim bas ovakvu kucu:)

moj poklon tebi
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Čet Jan 24, 2008 9:39 am

eeee,zenski instinkt....

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? 270710Small
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Stazi Čet Jan 24, 2008 10:02 am

Ja bih Renati kupila jedan veliki Kuvar sa predivnim slikama raznih jela(i naravno receptima), posto sam primetila da voli da kuva. Nadam se da bih pogodila poklon :kuvar:
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Čet Jan 24, 2008 10:25 am

Ja bih Stazi kupila kuvar recimo za masinu za mesenje hleba! To bi znacilo da i ja necu vise prevoditi i kucati recepte... nije mi tesko al ih ima tako puno... ne znam odakle da pocnem jer mi se cini da su svi dobri i da bi joj se dopali!
Takodje bih joj kupila brdo igracaka tipa uradi sam za njenu veliku lepoticu! I plavi dzemperic da dodatno istakne lepotu ociju male lepotice!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Bojana Čet Jan 24, 2008 10:29 am

ste kupiti milici kad ima izgleda puno toga...?
ja bih joj za rodjendan organizovala dolazak u srbiju gde bi je cekale sve njene najbolje prijateljice sa kojima bi ona cele noci ludovala u nekom kaficu i odmah sledeceg jutra bi je poslala nazad kod sofi...
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Čet Jan 24, 2008 10:53 am

jao stazi volim da kuvam,a pogotovo da pravim kolace,pogodila si,al aj me malo zaobidjite sa tim kuhinjskim poklonima,sledece cu verovatno dobiti varjacu i kecelju :haha:
za tebe stazi

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Th_cipele
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Stazi Čet Jan 24, 2008 10:33 pm

pa renata, ovaj put nisi pogodila.zelena nije moja boja a i malo sam konzervativnija(samo malo) sto se tice obuce.
Milice, za mene ne moras da prevodis ni jezik, ni mere
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od maja Čet Jan 24, 2008 10:42 pm

Stazi, ja bih tebi kupila Riziko ili kockice za Jamb ili tako neku drustvenu igru....
:zurka1:
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Čet Jan 24, 2008 11:16 pm

maji bi kupila neki komplet nakita,cvet/cvece kao obavezno ili nesto od kozmetike.... :izvoli:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Pet Jan 25, 2008 1:51 am

Reni bih kupila ceo svet i jos pola vasione!
A realno kupila bih joj 4 avionske karte za... pogadjajte gde!
I za Ninu bih joj kupila set za pravljenje nakita- prava mala damica na mamu, a za Nikolicu set za pravljenje elektricnog aviona!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Pet Jan 25, 2008 2:07 am

ajoj milice,ove poklone deca jos i imaju sanse da dobiju,ali 4 avionske karte hehehe bilo bi jako lepoooooo...
milici bi poklonila ljubav,iskreno prijateljstvo i podrsku u svakom trenutku bilo gde da se nalazi.
:volim:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Ane Pet Jan 25, 2008 10:16 am

reni bi kupila neku lepu knjigu- zbirku najlepse poezije!
Ane
Ane
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 301
Godina : 51
Lokacija : Skopje, Makedonija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Gost Pet Jan 25, 2008 10:33 am

Ane ::reni bi kupila neku lepu knjigu- zbirku najlepse poezije!

to ane :igram: konacno neko ko me provalio,he,he

ani bi kupila neki lep stolnjak za trpezarijski sto,set lepih casa ili neki pribor za kuhinju uglavnom nesto sto ce joj sluziti i sto bi je uvek podsecalo da je odlicna kuvarica i domacica . :izvoli:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Bojana Pet Jan 25, 2008 10:37 am

opet renati rodjendan? Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? 0002014A
e sad bih joj kupila jedan :lap:
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Stazi Pet Jan 25, 2008 10:46 am

Bojani bih kupila mozda neki nakit, mozda u nekoj zelenoj boji
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili? Empty Re: Osobi iznad Vas je rodjendan. Sta biste joj kupili?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu