Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Sta mislite o osobi iznad vas :)

+25
IvanaPG
Maserka
tanasija
Mima
milenica_89
maja31
Endzi
Betty Boop
Lidija
Stazi
mama_daisy
NasaDeca
Viki de Marko
maja
Dy
Bojana
Milica
Ivana
Tamara
Miloseva_mama
Daca
Emica07
Veka
Mildan
Emi
29 posters

Strana 6 od 16 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sledeći

Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Pon Dec 03, 2007 10:35 am

First topic message reminder :

Ajde sta mislite za mene...pa onda ja za vas....i takoooooo:)

Edit administratora: Potrudimo se da ovo bude iskrena igrica, ako neko nije spreman na to da cuje necije misljenje o sebi nemoj da je igra....
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole


Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Ned Feb 10, 2008 11:40 am

Betty Boop ::Ajde, bre, oću li ubosti nekog drugog sem Renate i Emi?

Ko što već rekoh, mnogo mi je simpatična...i uopšte mi ne liči na mamu, više na neku zbunjenu i radoznalu devojčicu...
Ustvari, ni ona ni Bojana mi uopšte ne liče na mame, možda zbog sitnog stasa i lica šesnaestogodišnjakinja...

jel ti ovo na moj racun stavi,ups ja rekla skidam se sa ove teme affraid cutim
salim se bre pa i jeste izgledamo ko dve mrsave anoreksicne srednjoloske :haha:
kakve mame ko dve radoznalke i zbunjenice ,ali eto izgled vara.
mi smo i pored naseg mladolikog lika i vitkog stasa :igram: ,samo dve odgovorne,mlade,snalazljive,hrabre mame i isto tako uspesne zene, i domacice.
chees

ko nam kriv kad nas majka priroda drzi i ne da da se po nama vide i prepoznaju godine proizvodnju,a na celu nam ne pise ni dal smo mame niti dal smo udate. :mis:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Betty Boop Pon Feb 11, 2008 12:57 am

Rene, ti se raspisa, a ja uopšte nisam mislila na tebe, nego na malu Milenu i Bojanu! :udri: :smeh:
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Betty Boop Pon Feb 11, 2008 12:58 am

Ti jesi "anoreksična" (pardon, mršavica), ali mi ipak ličiš na mamu...blesavu mamu... :haha:
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pon Feb 11, 2008 2:01 am

Betty Boop ::Ti jesi "anoreksična" (pardon, mršavica), ali mi ipak ličiš na mamu...blesavu mamu... :haha:

ko bre anoreksican "gico" jedna :haha: :haha:
SALIIIIMMMM SEEEEEEE :kiss:
pozitivno otkacena,fensi i moderna mama tako bih ja prevela ono tvoje blesava!!!!! lol!
upppsss cutim ja bolje da cutim i ne citam vise ovu temu ,prepoznajem se u svakom postu,ali stvarno sam mislila da si ciljala na mene i bojanu,a ne na emiliju i bojanu.
greska,odo ja odavde!!!!!!! Cool Razz tongue drunken
ali stvarnooooo,nemojte vise da me "cackate" grr :haha: scratch
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Uto Feb 12, 2008 12:09 pm

Renata ima divan avatar grr
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Uto Feb 12, 2008 12:10 pm

hihihihi...
i tvoj je divan,ali ako bas zelis ovakav pomoci cu ti da ga imas...
sve pregledas od mene grr :igram:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Uto Feb 12, 2008 12:12 pm

kopiram te Reno hihihihiih, ali sta da radim puna si ideje koje mi se uvek svidjaju hihiihiihihihhiih
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Uto Feb 12, 2008 12:16 pm

neka ja i volim kad se moje ideje svide nekom i voljna sam da ih poklonim ili pozajmim.
sta cu kad ceo dan visim po netu pa svasta nadjem hihi nisu ni tvoje dosadasnje sto sam videla nimalo lose...
aj sutra sredjujemo i tvoj avatar u slide show,dogovoreno! Wink
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Betty Boop Sre Feb 13, 2008 4:09 am

ova igra više nema smisla, jer se ove dve ne skidaju sa ove temeeeeeeeeeeeee!!!!!
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Ivana Sre Feb 13, 2008 4:31 am

Betty Boop ::ova igra više nema smisla, jer se ove dve ne skidaju sa ove temeeeeeeeeeeeee!!!!!
hihohihioohoihhoihoiho
Bettika je luda,i nema dlake na jeziku,mnogo iskrena,ponekad i previse,ali takva je kakva je i ko je voli,voli,a ko ne-ne podnosi-huhihihohoohoh
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Bojana Sre Feb 13, 2008 7:45 am

ivana je super drug koliko mi se cini,ne mogu jos skroz da je provalim ali mislim da bi se super slagale i sacovale frajere po gradu jer isti ukus imamo,hihihi,salu na stranu stvarno si mi se ivancice dopala a i o tebi sam cula sve naj,naj
nadam se boljem upoznavanju u buducnosti...
a kao mama je vrlo brizna i nesebicna Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 00020116
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Ivana Sre Feb 13, 2008 7:52 am

cim polozim voznju dolazim po tebe i Nevenu,klince ostavljamo mm da ih cuva,al ce mu biti veselo...a mi odosmo da trazimo Juliane po splavovima :igram:
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Veka Sre Feb 13, 2008 8:43 am

:placem: :placem: :placem: :placem: :placem: :placem:

Ivancicu mnogo volim, ali me sad rastuzila, nece i mene u drustvu....salu na stranu mislim da joj se sredili hormoni pa je sad stalozenija i pribranija nego sto je bila u trudnoci... :kiss:
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Betty Boop Sre Feb 13, 2008 10:34 am

Veku cenim, pogotovo što mi se par puta našla sa dobrim savetima koji su mi pomogli...ima kvaliteta zbog kojih bih je mogla i iskreno zavoleti, ali mislim da još nismo toliko bliske...
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Endzi Sre Feb 13, 2008 10:43 am

Surovo iskrena......mnogo je cenim kao osobu.
Veoma kratko vreme je znam ali mi je mnogo prirasla srcu.
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Betty Boop Sre Feb 13, 2008 10:48 am

Endži...naizgled opasna mačka, a u duši pravo uplašeno dete...
Nasuprot tome, veoma duhovita (u saradnji sa Gogijem, odličan su tandem), extra se kapiramo...uživamo u njihovom društvu i uvek, ali uvek zaboravimo na vreme kada smo sa njima!
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Betty Boop Pet Feb 22, 2008 8:25 am

au, majku mu, pa mora da ostale baš imaju "lepo" mišljenje o meni, kad ni jedna neće da me komentariše...valjda misle da ću se naljutiti...

Ma, neću bre, samo udrite!

PS Renata, tebi svakako zabranjujem da me više hvališ, znam da ćeš sad dobiti želju nakon ovog mog posta, suzdrži se, dosta si pisala! Pusti nekog drugog!
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Miloseva_mama Pet Feb 22, 2008 9:27 am

Betty nisam imala priliku da te bolje upoznam,ali iz tvojih postova jako prijatna osoba,spremna i na salu i da posavjetuje kada je potrebno......
A Betty imas uvijek najbolji avatar.......
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pet Feb 22, 2008 1:15 pm

Betty Boop ::

PS Renata, tebi svakako zabranjujem da me više hvališ, znam da ćeš sad dobiti želju nakon ovog mog posta, suzdrži se, dosta si pisala! Pusti nekog drugog!

:haha:citas me ko knjigu,taman sam htela da udarim po tebi,kad procitah i zadnji deo poruke.
necu evo cutim cutim cutim zanemarite ovaj moj post,to ja pricam sama sa sobom lol! ,komentarisite onog iznad mene,ali morala sammmmmmmmmmmmm geek tongue Razz
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Betty Boop Ned Feb 24, 2008 11:58 am

Renatu ću iskulirati... :k;
dakle, Miloševa_mama, mama preslatkog buce...da, nismo imale priliku ulaziti u razgovore, tako da još nemam formirano pravo mišljenje, ali mi je za sada utisak veoma pozitivan...pa, eto, imamo svo vreme ispred sebe da se upoznamo!
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Uto Feb 26, 2008 9:35 am

Betty Boop opasna si hiihhiihihihi
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Ivana Čet Feb 28, 2008 4:11 am

Milenice,ti si luda 100 posto,hiihihohoihoihiohi
cmokic
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Betty Boop Čet Feb 28, 2008 4:42 am

Ivanica, debela naša...što ju je neko već opisao, deluje kao zbunjeno dete koje ne zna šta ju je snašlo...pozitivno, naravno!

Mnogo mi je simpatična, pre porođaja je bila mnogo češća na forumu (nikad, ali nikad nije išla kući), e a sad stvari stoje malko drugačije, Stefan joj sigurno zadaje pune ruke posla, pa je retko "sretnem"...Obožavam njem smisao za humor! Nerviraju me samo njene premale i premutne Stefanove slike!!!Šteta što joj je rođendan prošao, taman mi je sad pala ideja da joj za rođendan sledeće godine kupimo digitalni aparat(ako joj Mimi do tada ne kupi)...pa da me više ne nervira!
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Ivana Čet Feb 28, 2008 5:00 am

Betty Boop ::Ivanica, debela naša...što ju je neko već opisao, deluje kao zbunjeno dete koje ne zna šta ju je snašlo...pozitivno, naravno!

Mnogo mi je simpatična, pre porođaja je bila mnogo češća na forumu (nikad, ali nikad nije išla kući), e a sad stvari stoje malko drugačije, Stefan joj sigurno zadaje pune ruke posla, pa je retko "sretnem"...Obožavam njem smisao za humor! Nerviraju me samo njene premale i premutne Stefanove slike!!!Šteta što joj je rođendan prošao, taman mi je sad pala ideja da joj za rođendan sledeće godine kupimo digitalni aparat(ako joj Mimi do tada ne kupi)...pa da me više ne nervira!
ihihihihihi,evo umirem ti od smeha...
Zadaje mi Stefi bas posla,ali to su slatke muke,sta da radim,i meni zao sto nisam vise na forumu,mada pre podne i jesam dok mm ne dodje sa posla,onda on uzme komp :komp:
evo bas skoro smo videli na snizenju lepu kameru,ali nismo imali vremena otici da kupimo,uskoro cemo kupiti nesto,nadam se jos od trudnoce
da te vise ne bi nervirala,od sada slikam Stefana Mimijevim mobilnim,bolja mu je rezolucija,eto :volim:

a,da,Betika je skroz ok nekada,nekad ne,hihihohoihiohiohio,kakav komentar Razz
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pet Feb 29, 2008 2:00 am

sto se tice betike moje misljenje o njoj je receno u pesmi Mileta Kitica kao da je za nju pisana i sve o njoj govori.
tekst ide ovako...
OPASNICE SPUSTI LOPTU,
I ZAIGRAJ NA DOBROTU
CRNA MACKO KANDZE SKRATI
U JAGNJE SE PREOBRATI.

ivana mi je slatka,novopecena mama dobro vise i nije...mnogo mi je cool riba,nekad zna da se bas uspanici i digne buku ni oko cega,zivac je ,ali za da se suzdrzi i odreaguje ako treba.
poznajem je eto vec pola godine i mnogo mi je draga,jedna od mojih prvih virtuelnih frendica... :komp:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 6 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 16 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu