Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Sta mislite o osobi iznad vas :)

+25
IvanaPG
Maserka
tanasija
Mima
milenica_89
maja31
Endzi
Betty Boop
Lidija
Stazi
mama_daisy
NasaDeca
Viki de Marko
maja
Dy
Bojana
Milica
Ivana
Tamara
Miloseva_mama
Daca
Emica07
Veka
Mildan
Emi
29 posters

Strana 3 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Sledeći

Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Pon Dec 03, 2007 10:35 am

First topic message reminder :

Ajde sta mislite za mene...pa onda ja za vas....i takoooooo:)

Edit administratora: Potrudimo se da ovo bude iskrena igrica, ako neko nije spreman na to da cuje necije misljenje o sebi nemoj da je igra....
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole


Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Miloseva_mama Sre Dec 12, 2007 8:42 am

Lik ne vidjeni!!!!!!
Nema potrebe citati izmedju radova,sto na umu to na drumu!!! Jako duhovita ...ma sve pozitivno!!!!
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Tamara Sre Dec 12, 2007 11:00 am

Miloseva_mama, nisam bas stigla najbolje da te upoznam, jer sam u vreme kada si ti dosla na forum, ja pocela da radim pa nisam bas mnogo vremena provodila na forumu.
Ono sto sam uspela da primetim je da si jako brizna majka i uvek raspolozena za salu.
Ima vremena upoznacemo se bolje...
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Sre Dec 12, 2007 12:42 pm

Meni se cini da je Tamara osoba od stila i sa dobrim ukusom! Deluje mi jako odmereno i stalozeno. Nisam stigla da je bolje upoznam na svim poljima ali je komentar za knjige ostavio na mene utisak jer imamo slicna interesovanja.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Ned Dec 16, 2007 11:39 am

Ti si moja slatka mama, bas si fina i kulturna, kad te sretnem ovde na forumu uvek naucim nesto od tebe Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 000200C0
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Tamara Ned Dec 16, 2007 11:55 am

Milenica mi je jedna super mama i jako pozitivna osoba!
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Ned Dec 16, 2007 12:02 pm

Odlucna i iskrena, uvek raspolozena i prelepa mama
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Ivana Čet Dec 27, 2007 7:55 am

luda(pozitivno),non stop lepo raspolozena,dobra dusa...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Mildan Pet Dec 28, 2007 4:54 am

Ivana je jedno milo i drago stvorenje.Meni baš pozitivna osoba i jako draga.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Milica Pet Dec 28, 2007 5:36 am

Bas nista o njoj ne znam..ali deluje mi jako fino..drago. Meni njen nik deluje nekako otmeno, samim tim i ona
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Bojana Pet Dec 28, 2007 8:05 am

mislim da je mici jedna jako iskrena osoba bez dlake na jeziku i da bi uvek svakom rekla tacno ono sta misli bez ikakvog ustrucavanja i da bi uvek rekla sta joj smeta pa tako da njeni prijatelji mogu to da isprave ako zele i ako nisu sujetni i tako da postanu mozda i bolje osobe,volela bih da imam prijateljicu kao sto je ona...mislim i da je skroz opustena i uvek spremna za akciju a iz njenih postova vidim da je brizna mama
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pet Dec 28, 2007 8:10 am

bojana mi je za vrlo kratko vreme prirasla za srce.
vrlo duhovita,energicna,ambiciozna, a pritom toliko jednostavna i svoja.
mnogo lepa,zena koja vodi racuna o sebi i neguje svoj izgled,kosa joj je zastitni znak.
mlada majka,i supruga,a pritom toliko savesna i pozrtvovana.
mislim da se lepo oseca u svojoj kozi i da je srecna i zadovoljna zena,a tu svoju srecu i zadovoljstvo prenosi i ovde na nas i to se oseti,kroz svaki njen post. :kiss:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od NasaDeca Pet Dec 28, 2007 9:26 am

Renata... extra zena... da nije nje, ovde bi sve bilo drugacije. Sta jos reci za nju...
NasaDeca
NasaDeca
Admin
Admin

Broj poruka : 1104
Godina : 49
Lokacija : Niš, Serbia
Hobi : Web Dizajn
Datum upisa : 16.10.2007

http://webstudionis.net

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pet Dec 28, 2007 9:35 am

Admin ::Renata... extra zena... da nije nje, ovde bi sve bilo drugacije. Sta jos reci za nju...

sta ja da dodam na ovaj komentar? Embarassed
pocastvovana sam,to je sve!!!!!!!!!!! :volim:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Bojana Pet Dec 28, 2007 10:15 am

hvala renata na komplimentima,ja skroz potpisujem ovo sto admin rece i to se videlo i osetilo za ova 2 dana sto nisi bila tu
kad bih pocela da pisem sta mi se sve svidja kod tebe pisala bih do 3 ujutru,jednostavno reci cu:stvarno bih zelela da te licno upoznam jednog dana,ako te put nekad navede u nis u mojoj kuci si dobrodosla...
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od NasaDeca Pet Dec 28, 2007 10:18 am

Renata... mislio sam da treba da napises nesto o meni...
NasaDeca
NasaDeca
Admin
Admin

Broj poruka : 1104
Godina : 49
Lokacija : Niš, Serbia
Hobi : Web Dizajn
Datum upisa : 16.10.2007

http://webstudionis.net

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pet Dec 28, 2007 10:49 am

Admin ::Renata... mislio sam da treba da napises nesto o meni...

jesi mislio haha. :haha:
pa evo reci cu,admin je ne covek ljudina!!!!!!!!
covek sa velikim smislom za humor,lik nevidjeni,skroz pozitivan ...
najbolji gazda na svetu!!!!!!!!
dosta,uobrazice se!!!! :igram:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od mama_daisy Pet Dec 28, 2007 10:52 am

Renata je najpozitovnija osoba koju sam upoznala...
Uvek raspolozena za salu i zafrkanciju, obozavam da se smejem dok citam njene postove nekad me cak i do suza dovedu...Divna zena zaista, sto Bojana rece mogla bih do jutra da pisem njene osobine...

Ali reci cu jednu stvar koju nisam do sada...Ja nju mnogo VOLIM!!!!! i jedva cekam dan da je sretnem, zagrlim i poljubim!!!!
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pet Dec 28, 2007 11:29 am

Bojana ::hvala renata na komplimentima,ja skroz potpisujem ovo sto admin rece i to se videlo i osetilo za ova 2 dana sto nisi bila tu
kad bih pocela da pisem sta mi se sve svidja kod tebe pisala bih do 3 ujutru,jednostavno reci cu:stvarno bih zelela da te licno upoznam jednog dana,ako te put nekad navede u nis u mojoj kuci si dobrodosla...

sta da kazem na sve ovo,stvarno hvala vam i impresionirana sam!!!!!! :volim:
ja bi od svega najvise zelela da u neko skorije vreme popijemo tu cuvenu kafu koju pijemo svakog dana u kafani,pa i zalijemo,zasto da ne!!!!!!!!
vrata zrenjanina kao i mog srca sirom su ti otvorena !!!!!!!!!!
nadam se da ces jednog dana pokucati :kiss:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pet Dec 28, 2007 11:34 am

mama_daisy ::Renata je najpozitovnija osoba koju sam upoznala...
Uvek raspolozena za salu i zafrkanciju, obozavam da se smejem dok citam njene postove nekad me cak i do suza dovedu...Divna zena zaista, sto Bojana rece mogla bih do jutra da pisem njene osobine...

Ali reci cu jednu stvar koju nisam do sada...Ja nju mnogo VOLIM!!!!! i jedva cekam dan da je sretnem, zagrlim i poljubim!!!!

:placem: :placem: :placem:
odavno nisam plakala od srece i cula nista slicnije i lepse!!!!!!!!!!!
stvarno nemam sta da kazem, hvala ti osd srca na ovim recima!!!!!!!!!
VOLIM I JA TEBE :volim: :mede: :volim:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Pet Dec 28, 2007 1:15 pm

mama_daisy ::..Ja nju mnogo VOLIM!!!!! i jedva cekam dan da je sretnem, zagrlim i poljubim!!!!

renata volim te i ja :volim:
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pet Dec 28, 2007 1:28 pm

sta vam je veceras :lud:
volim i ja vassssss :komp: i ljubim vas puno sve do jedne!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Pet Dec 28, 2007 1:33 pm

Renata od kad sam te upoznala ovako virtuelno nekako su mi dani lepsi hiihihihihhi dali sam ja dobro to napisala...ma nema veze....ti mamis moj osmeh Divna si ZENOOOOOOOOOO
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pet Dec 28, 2007 1:41 pm

mala Milena ::Renata od kad sam te upoznala ovako virtuelno nekako su mi dani lepsi hiihihihihhi dali sam ja dobro to napisala...ma nema veze....ti mamis moj osmeh Divna si ZENOOOOOOOOOO


:mede: :stidljivko: :cvet:
:ziveli1: zivela,zivela ljubav i nase prijateljstvo!!!!!!!!!!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Pet Dec 28, 2007 1:43 pm

chees Ziveli svi
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Stazi Uto Jan 15, 2008 5:27 am

Mala Milena mi je jako slatka. Koliko toliko sam upoznala neke od vas "boraveci" na ovom forumu, a jos mi je draza jer imamo bebe vrsnjakinje. A najsladje su mi njene grskice u pisanju, to me uvek tako raspolozi kada procitam! Hvala ti Milena
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 3 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu