Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Deca i pomaganje oko kucnih poslova

+16
filip.mm
BILJA
Ivana_Sa
Andjela
Stazi
maja
milenica_89
tanasija
Melanija
Endzi
Mildan
Veka
Bojana
Dy
IvanaPG
Ivana
20 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Deca i pomaganje oko kucnih poslova - Page 2 Empty Deca i pomaganje oko kucnih poslova

Počalji od Ivana Sre Jun 11, 2008 1:38 am

First topic message reminder :

Da li vam pomazu,koliko,sta rade,kad ste poceli da ih tome ucite i da im stvarate radne navike?
danas sam razmisljala nesto o tome i bas me interesuju vasa iskustva?
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Deca i pomaganje oko kucnih poslova - Page 2 Empty Re: Deca i pomaganje oko kucnih poslova

Počalji od Brizna mama Sre Maj 12, 2010 7:47 am

tanasija ::E, morace Duki da pomogne cika Janku da razdvaja ves, kad ja odem na sluzbeni put, ovaj nikako da ukapira sta moze a sta ne zajedno da se pere. Deca i pomaganje oko kucnih poslova - Page 2 Icon_rolleyes
Ahahhahahaha takvi su ti svi muskarciDeca i pomaganje oko kucnih poslova - Page 2 Lol i Deca i pomaganje oko kucnih poslova - Page 2 378405 im je jedino vazno Deca i pomaganje oko kucnih poslova - Page 2 Icon_evil Deca i pomaganje oko kucnih poslova - Page 2 Icon_lol
Brizna mama
Brizna mama
Novi član
Novi član

Broj poruka : 21
Godina : 51
Lokacija : Iza kuhinjskih vrata...
Hobi : Sve sto je vezano za zivotinje,dizajniranje i kuvanje!
Datum upisa : 11.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deca i pomaganje oko kucnih poslova - Page 2 Empty Re: Deca i pomaganje oko kucnih poslova

Počalji od znljubica Čet Apr 07, 2011 9:36 pm

Za razvijanje radnih navika kod deteta važno je da roditelj ima pravilan odnos prema radu, naročito prema odnosu između fizičkog i intelektualnog rada čije se granice, primenom savremenih tehničkih dostignuća sve više smanjuju. Porodica bi trebalo tako da usmerava dete da nauči da ceni svaki rad, ukoliko se on obavlja dobro. Dete treba što ranije zapošljavati u skladu sa njegovim fizičkim i intelektualnim mogućnostima. Učenje je poseban oblik rada koji nalaže detetu čitav niz obaveza, ali uz učenje dete treba da se angažuje i u drugim aktivnostima (kućni poslovi, čuvanje mlađe dece i sl.), u onoj meri u kojoj mu školske obaveze dozvoljavaju.
Još od najranijeg detinjstva moja deca su imala obaveze, počelo se sa spremanjem igračaka, bacanjem smeća, spremanje sobe je bilo obavezno.

znljubica
znljubica
Novi član
Novi član

Broj poruka : 25
Godina : 68
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 18.02.2011

http://znljubica.blogspot.com

Nazad na vrh Ići dole

Deca i pomaganje oko kucnih poslova - Page 2 Empty Re: Deca i pomaganje oko kucnih poslova

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu