Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Kako podici imunitet

5 posters

Ići dole

Kako podici imunitet Empty Kako podici imunitet

Počalji od Bojana Sub Maj 24, 2008 1:34 am

Mame,dajte savete...Ja imam jedan: preparat se zove Probiokid imuno,to je neki prasak sa probioticima i dr nam je preporucila da ga preventivno pijemo 3 meseca,pije se 10 dana u mesecu i moze i vise od 3mes ali to je optimalno,podize prirodnu odbranu organizma od bakterija i virusa i povoljno deluje na digestivni sistem,kazu da je bas preporucljivo pogotovo sada kada su letnji meseci pred nama
E sad cena:50din jedna kesica tj mesecno 500din
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako podici imunitet Empty Re: Kako podici imunitet

Počalji od Mildan Sub Maj 24, 2008 3:29 am

Prvi put čujem za taj preparat, tako da ne mogu da ti pomognem.Možeš da probaš.Mada sada imaš dosta voća, pa ga daj što više detetu.Jagode deca uglavnom vole, a one su baš bogate vitaminima, čak mi se čini vitaminom C.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako podici imunitet Empty Re: Kako podici imunitet

Počalji od Tamara Sub Maj 24, 2008 8:38 am

Bojana, i nama je to doktorka preporucila zimus kad je Anja bila bolesna i mi smo to pili. A znam da je i mojoj snajki to doktorka preporucila.
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako podici imunitet Empty Re: Kako podici imunitet

Počalji od Gost Sub Maj 24, 2008 8:45 am

Sofiyi svakog dana dajem Aloa Activator kapi (onoliko koliko kilograma ima) i one pozitivno uticu na ceo njen imuni sistem i jacanje i ciscenje organizma. Tako do godinice a onda cu joj davati Aloe Berry Nectar po jednu kasiku. To su proizvodi koje i za sebe i svoje dete koristim, potpuno prirodni i zdravi i jako sam njima zadovoljna. Kao da svakog jutra u cilju prevencije detetu date kasicicu/kasiku zdravlja!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako podici imunitet Empty Re: Kako podici imunitet

Počalji od Bojana Sub Maj 24, 2008 9:53 am

mildan ::Prvi put čujem za taj preparat, tako da ne mogu da ti pomognem.Možeš da probaš.Mada sada imaš dosta voća, pa ga daj što više detetu.Jagode deca uglavnom vole, a one su baš bogate vitaminima, čak mi se čini vitaminom C.
Mi to uveliko pijemo,i mislim da je bas dobro,naravno i vitamine unosimo kroz voce i povrce a ovo su ti cudesni probiotici tzv dobre bakterije
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako podici imunitet Empty Re: Kako podici imunitet

Počalji od Cvrki Pon Maj 26, 2008 8:40 pm

I mi pijemo Probiokid Imuno, super je, ima ukus vanile. Ja ga Sari dajem u mleku, sipam u flašicu pred spavanje. Mislim da je dobar jer deluje na imunitet a i ujedno je i probiotik, nama se recimo stolica regulisala od njega. Naročito se preporučuje kod dece koja su često bolesna i kod dece koja kreću u kolektiv. Dakle slobodno počnite to da pijete ako planirate od septembra u vrtić. Nama su dve doktorke taj preparat preporučile. Proizvodi ga Ivančić i Sinovi.
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako podici imunitet Empty Re: Kako podici imunitet

Počalji od Bojana Pet Maj 30, 2008 9:53 am

Cvrki,a kako ga pijete?Nama dr rekla 10 dana pa pauza 20 dana pa opet 10 i tako bar 3 meseca
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako podici imunitet Empty Re: Kako podici imunitet

Počalji od Ivana Uto Nov 16, 2010 10:42 pm

Stefanu sam uzela Sanostol,kad ga popije,uzecu takav sa gvozdjem.
A Probiokid Imuno mu dajem deset kesica mesecno.Moze svaki dan ili svaki drugi,kako ko hoce.
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako podici imunitet Empty Re: Kako podici imunitet

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu