Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Kasalj

+8
Lidija
Stazi
Beba
Mildan
maja31
Emi
Veka
Milica
12 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Kasalj - Page 3 Empty Kasalj

Počalji od Gost Čet Mar 13, 2008 5:58 am

First topic message reminder :

nikola mi kaslje vec par dana onako po malo,nekaslje recimo pola dana i onda kad krene traje desetak minuta pa onda opet par sati nista,medjutim jutrods je poceo da ripa li ripa,ako i sutra bude tako vodim ga kod doktora,ali pre nego ga odvedem zanima me zna li za neki da tako kazem babski recept za smirivanje ili prestajanje istog,da li mogu da mu ga izlecim i bez doktora....
pomagajte.... lol!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole


Kasalj - Page 3 Empty Re: Kasalj

Počalji od Dy Uto Apr 15, 2008 9:07 pm

Scarlet ::Hvala Veko što se interesuješ,išla je u ponedeljak na kontrolu i nosila sam i rezultate krvne slike,sve je u garnicama normale jedino su leukociti bili malko povećani i dr. smatra da je to bio neki virus,kao još se malko čuje na plućima ali joj nije prepisala nikakav antibiotik jedino Pressing sirup(za alergiju) da joj dajem jednu kk ujutru a inače tražila sam da nam da uput za alergo test ali nije htela,navodno,ako još jednom bude imala ove simptome posle treba da je vodim.Ne znam ni sama,da vam iskreno kažem šta da mislim tako sam razočarana u ove naše lekare...

U pravu je sto joj jos ne radi alergo test! Moja kumica s tim muku muci i znam kako je krenulo i ona pije Flonidan tako nekako se zove sirup! Naime ono bocanje je mnogo stresno za njih! A vidis da i sama sumnja na virus! A ti sacekaj da vidis da li ce proci uskoro!! I pretpostavljam da je njoj bolje?!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kasalj - Page 3 Empty Re: Kasalj

Počalji od Lidija Uto Apr 15, 2008 9:15 pm

Da njoj je bolje,mislim njoj ni nije bilo tako reći ništa,vesela,raspoložena je bila stalno,nije imalaT,jedino to pištanje u grudima,to mene brine...ali da kucnem u drvo ide na bolje,i kašalj se polako smiruje tako da se iskreno nadam da ćemo i ovo polako pregurati.
Dy imaš pravo što se bockanja tiče,da znaš samo kao se ova moja istraumirala od tog vađenja krvi i inekcija,strašno,još uvek pre kupanja kuka kako je boli rukica i traži da joj je ne perem pa joj lepim hanzaplast kao da se ne pokvasi... lol!
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kasalj - Page 3 Empty Re: Kasalj

Počalji od Veka Uto Apr 15, 2008 9:18 pm

Sad i mene uplasiste, jer je nama dr savetovala da radimo alergo test.... jer Danicine prehlade pocinju laringitisom za koji dr sumnja da su alergijskog porekla, a ako se razvija brze onda predje u bronhitis....sad nisam pametna sta i mi da radimo...
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kasalj - Page 3 Empty Re: Kasalj

Počalji od Lidija Uto Apr 15, 2008 10:25 pm

Pa Veko i ako je za njih to stresna situacija,ja bih ti savetovala da je ipak vodiš ako je često bolesna.
Ivoni je ovo bila za 2.5 god druga tako jača prehlada,bronhitis ili šta li je a dr. je rekla da se taj alergo test preporučuje tek kad se prehlade ponavljaju 3-4 puta što kod nas još uvek nije bio slučaj,tako da ako još jednom bude imala to gušenje i pištanje i ona će na test.
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kasalj - Page 3 Empty Re: Kasalj

Počalji od Mildan Pon Jul 07, 2008 12:49 am

Mene je danas zvala vaspitačica na posao, da dođem po Miciku do 11 sati, jer kašlje.Neće da je stave da spava, jer se plaše da ne dođe do gušenja.Navodno misle da je Laringitis u pitanju.Njoj se noćas zapušio nosić i ja sam pretpostavila da od toga kašlje.Odvedem je ja odmah kod lekara u 11 i pedijatar mi kaže da nije ništa.Da joj stavim kapi i dam Bronhikum i da njen kašalj nije laringitis.Prevrnula je očima kada je čula da su vaspitačice počele da daju dijagnozu deci, tj. jedna vaspitačica.Kaže dr da ne mora da znači da neće nešto da se razvije, ali čisto joj je grlo, sve je čisto.Verovatno je to od nosa.Dala mi je jednu inhalaciju i to samo fiziološkim, da bi brže prokašljala.Rekla je da joj stvaljam i tople obloge i da pije tople napitke.
Verovatno joj se sliva iz nosa.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kasalj - Page 3 Empty Re: Kasalj

Počalji od Ivana Sre Avg 06, 2008 10:13 pm

Malo i kasljemo,verovatno zbog nosica i svog tog slajma.
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kasalj - Page 3 Empty Re: Kasalj

Počalji od IvanaPG Pet Sep 12, 2008 4:14 am

nama je dr. rekla da pijemo altiprim p za kasalj, poceli smo juce malo joj se umirio...
IvanaPG
IvanaPG
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 367
Godina : 40
Lokacija : podgorica
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kasalj - Page 3 Empty Re: Kasalj

Počalji od Ivana Sub Sep 13, 2008 10:52 pm

Stefi toliko mnogo kaslje da je to strasno cuti..
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kasalj - Page 3 Empty Re: Kasalj

Počalji od Andjela Ned Sep 14, 2008 3:16 am

Probaj da mu kuvas crveni luk to je ekstra kod kaslja,ali ipak ti idi kod dr ......
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kasalj - Page 3 Empty Re: Kasalj

Počalji od Ivana Ned Feb 28, 2010 1:30 am

Stefi bas kaslje,dr kaze mala upala grla
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kasalj - Page 3 Empty Re: Kasalj

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu