Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Kucni poslovi

+4
Andjela
Lidija
Veka
Emi
8 posters

Ići dole

Kucni poslovi Empty Kucni poslovi

Počalji od Gost Uto Feb 26, 2008 9:01 pm

da li imate,ako imate koj vam je najomiljeniji kucni posao tj znam da nije nijedan,ali koji olako prihvatate svski put,koji vam ne pada tesko i u kojem uzivate dok ga radite?
pranje,peglanje,usisavanje,brisanje prasine...??!!!!

ja recimo volim da prostirem mokar ves,ali mrzim da skupljam i slazem isti Mad sto za peglanje sto u orman.
peglanje volim,onda opustim misli i dam se na obicno gomilu vesa spremnog za isto.
pranje sudova mi ne pada tesko,cak se i sama ponudim u gostima ili posle vecih proslava da odradim isto.
krpu i usisivac ne volim,ali sta cu moram i to. Laughing
uglavnom kad krenem onda radim sve...a svakodnevno prasina,sudovi i uglavnom ves su obavezni poslovi.
a vi...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi Empty Re: Kucni poslovi

Počalji od Emi Uto Feb 26, 2008 10:11 pm

uh ja nevolim peglanje, niti pranje sudova.
volim da usisavam i da pustim muziku ihihihihi super mi ide!
Volim da spremam rucak, ali ne i dorucak...bas mi je muka kad me mm tera da mu spremim nesto ujutro!!
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi Empty Re: Kucni poslovi

Počalji od Veka Uto Feb 26, 2008 10:17 pm

Ja obozavam da pegla i rado to cinim, ali zato pranje sudja- sto mislite zasto sam za rodjendan trazila masinu za sudje....ali sve se mora tako da nema odlaganja...mora se.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi Empty Re: Kucni poslovi

Počalji od Lidija Uto Feb 26, 2008 11:11 pm

Ja u opšte ne volim peglanje,ali zato usisavanje mi nikad ne pada teško,čak ni pranje sudova jer ja nikad ne ostavljam da mi se nagomila isprljano suđe tako da sve to završim vrlo brzo,što se kuvanja tiče uglavnom volim da kuvam(što se po meni i može primetiti)
Ne volim ko' što Renata reče da skupljam veš(da prostirem još nekako,ali kad treba da ga skupim Rolling Eyes )
Ali što se mora nije teško... Wink
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi Empty Re: Kucni poslovi

Počalji od Gost Uto Feb 26, 2008 11:18 pm

mala Milena ::
Volim da spremam rucak, ali ne i dorucak...bas mi je muka kad me mm tera da mu spremim nesto ujutro!!

potpisujem i ja mrzim da spremam dorucak,valjda zato sto sam sva nikakva ujutru prvih sat vremena,a mm vim otvori oci daj nesto da jedem,ja inace ne doruckujem nikad,pa kad on nije tu nikolin dorucak je obavezan.
a kad je on tu onda on uglavnom uzme pa spremi i njemu i deci jer zna da ja to nevolim.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi Empty Re: Kucni poslovi

Počalji od Andjela Sre Feb 27, 2008 5:17 am

Scarlet ::Ja u opšte ne volim peglanje,ali zato usisavanje mi nikad ne pada teško,čak ni pranje sudova jer ja nikad ne ostavljam da mi se nagomila isprljano suđe tako da sve to završim vrlo brzo,što se kuvanja tiče uglavnom volim da kuvam(što se po meni i može primetiti)
Ne volim ko' što Renata reče da skupljam veš(da prostirem još nekako,ali kad treba da ga skupim Rolling Eyes )
Ali što se mora nije teško... Wink
E ovo mogu da potpisem od rijeci do rijeci!
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi Empty Re: Kucni poslovi

Počalji od Beba Sre Feb 27, 2008 6:35 am

Ja volim da slažem veš, ali ne volim da ga peglam. Mislim da sam zamrzela dok sam peglala Nikoline pelene... Sad složim u orman i kako nam šta treba tako vadim i peglam. Kad vidim gomilu hoću da umrem... Takođe, ne volim da skupljam Nikoline igračke, ako se to ubraja u kućne poslove, heh, moram da ga naučim da to sam radi. Što se sudova tiče, perem ih odmah nakon jela, pa mi to ne pada teško. Ni ne primetim. Volim da perem i poliram čaše, i obožavam da ujutru sredim krevete, zategnem posteljinu i td.
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi Empty Re: Kucni poslovi

Počalji od Cvrki Sre Feb 27, 2008 6:55 am

Ne volim da perem sudove zato što se sva iskrivm stojeći pored sudopere,zato ih svekrva ili mašina pere.
Da peglam volim ali mi je mrsko svaki put da vadim i rasklapam dasku.
Prostiranje veša me smara kad ima puno čarapa.
Volim da usisavam, brišem prašinu, volim da ribam kupatilo i brišem prozore. Ne volim da nameštam krevet.
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi Empty Re: Kucni poslovi

Počalji od Dy Sre Feb 27, 2008 8:49 pm

Ja obozavam da perem kupatilo. To mi je bas ritual,i uzivam u tome. Ostali kucni poslovi manje vise, ali naravno mora se. Najvise mrzim slaganje vesa brrrrr..
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi Empty Re: Kucni poslovi

Počalji od Endzi Sre Mar 12, 2008 9:09 am

Ulavnom me mrzi da krenem,ali kad pocne spremanje zaboravim sta ne volim..ali.....
Mrzim da perem prozore,mnogo mi vremena oduzmu..
Volim da perem sudje-ne volim da ga brisem i sklanjam..
Ne volim da sklanjam suv ves,nije mi tesko da peglam ali da spremim sve za peglanje bas me mrzi...
Pored Vakija mi je usisavanje postalo svakodnevna rutina,ponekad i vise dnevna pa i ne primetim..
Volim da ribam kupatilo..
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kucni poslovi Empty Re: Kucni poslovi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu