Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Plodni i Neplodni dani

+12
amarilis
Beba
Andjela
anja&milena
Veka
tanasija
Ivana
pricalica
Betty Boop
Dy
milenica_89
Endzi
16 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Plodni i Neplodni dani - Page 2 Empty Plodni i Neplodni dani

Počalji od Gost Ned Mar 30, 2008 11:41 pm

First topic message reminder :

Da li znate otprilike kad su vam isti?
Da li ste se po njima merili kad ste trebale zatrudneti ili nemate pojma kad su?

Ja imam onaj meybi -beybi kupila sam ga jos kad sam sa Ninom trebala ostati trudna i koristila sam ga moram priznati jako retko.
I obicno uvek kad bi pogledala u isti meni bi bili neplodni dani i to me je dodatno nerviralo.
Iskreno ovako nemam pojma kad su mi plodni,kad neplodni dani niti to po necemu osetim..a po nekom pravilu obicno su oni tu negde oko petnaestog dana po zavrsetku menstruacije.
Znam da to nije i nemora biti pravilo kod svih zena...interesuje me da li mislite da se samo u tim danima i tom periodu moze zatrudneti ili moze i odma posle menstruacije ili nesto pre iste.
Pitam ovo iz razloga sto bi ja trebala dobiti negde pocetkom meseca tacnije oko 5-6,a eto juce smo dakle nekih nedelju dana pre iste radili na bebcu,kakve su mi sanse da sad zatrudnim i jos dok ne dobijem ili je mozda bolje da ipak sacekam da ista prodje pa tek onda posle par dana ili cak i 15 probamo ponovo...neznam...bilo davno.. Kad sam mislila o tome a nesto posebno i nisam gledala ni kad sam imala niti kad su mi otprilike plodni ili neplodni dani trebali biti.
Naime sa Ninom sam imala zadnji put 21 jula,a zavrsila se 27,a vec sledeceg meseca nisam dobila ,a sad da me ubijete nemam pojma ni koliko dana posle iste niti kojeg dana sam zatrudnela,slicno je bilo i sa Nikolom.

Pomagajte ,ako znate...tako bi volela da ne dobijeeeeeeeeeeeeeeeeeeem pale a neznam koliko ima nade i sanse da zatrudnim bas sad nekih nedelju dana pre nego sto trebam dobiti.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole


Plodni i Neplodni dani - Page 2 Empty Re: Plodni i Neplodni dani

Počalji od MamaMara Sub Feb 07, 2009 1:27 am

Ja sam primer kako plodni-neplodni dani i nisu baš uvek pouzdani.Naime zadnji put sam imala 19 oktobra,i po tome bi trebalo da sam u 16.nedelji(da sam ostala trudna za vreme plodnih dana),a ja sam 14.nedelja.I kako to?A uvek sam imala redovno,nisam imala neke poremećaje,pa ne znam,kad hoće,hoće....Nema pravila.
MamaMara
MamaMara
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 145
Godina : 39
Lokacija : VELIKA PLANA
Datum upisa : 08.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Plodni i Neplodni dani - Page 2 Empty Re: Plodni i Neplodni dani

Počalji od Cvrki Sre Sep 01, 2010 8:05 pm

Ja sam znala kad mi je ovulacija i tačno sam planirala drugu trudnoću i tako zatrudnela...
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Plodni i Neplodni dani - Page 2 Empty Re: Plodni i Neplodni dani

Počalji od tanasija Čet Sep 16, 2010 10:13 am

Ja sam znala da mi je 31.7. ovulacija, tako mi je izracunao onaj ticker sto sam stavila i ostala sam trudna.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Plodni i Neplodni dani - Page 2 Empty Re: Plodni i Neplodni dani

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu