Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Stilska milicija

+14
Lidija
mama_daisy
Miloseva_mama
Stazi
Mildan
Ivana
maja31
Betty Boop
Emi
Dy
Veka
Mima
Bojana
Milica
18 posters

Strana 24 od 27 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sledeći

Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Stilska milicija

Počalji od Milica Pet Mar 07, 2008 3:36 am

First topic message reminder :

Ovu temu otvaram ne da bih se nesto uporedjivale, vec da bi jedne drugima davale savete, predloge o izgledu svake od nas. ako mislite da je ova tema besmislena brisite, ali moj predlog je da svaka od nas stavi neku svoju sliku, a da sve mi kazemo svoje vidjenje iste...npr promena frizure, boja kose, sminke, kilaze...svega sto se setimo..evo ja cu za pocetak okaciti svoju sliku a vi ozezite...
https://2img.net/h/i215.photobucket.com/albums/cc128/natalija_bucket/tema.jpg


Poslednji put izmenio Milica dana Pet Mar 07, 2008 5:01 am, izmenio ukupno 3 puta
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Uto Apr 01, 2008 5:39 am

Betty Boop ::Ma daj, ova se Milica tu napućila na jednoj - dve slike, pa misli da je faca!

I Mici, što se na svim slikama (koje si ovde postavila) toliko pućiš i uvek se slikaš sa visine...da imaš lepa usta, to već znamo, a i ako je neko zaboravio, podsetila si ga... a jel ima još neki razlog...?
Daj bre, neke nove slike da vidimo...nećeš dugo živeti na staroj slavi... :haha:
mortisa nemam..crko kenon
sa visine se slikam zato sto si Renati rekla da upali svetlo..moja slava proci nece jos..ne jos neki dan
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Uto Apr 01, 2008 5:41 am

Endzi,nisam vise plava,sad sam zelenkasta
a da,Igoru drzi 45 minuta pa onda ispiraj,ako ti bude zuto,reci cu ti kako da napravis preliv,mada,kao i svi mislim da bi ti bolje stajali pramenovi
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 5:42 am

da milica se na svakoj slici slika ko za licnu kartu... :haha:

izvini endzi zaboravih na kojoj podrsci mi zahvaljujes.... :lud:

ja sam stavila neke moje modne promasaje ili uspehe ovde..mislim da je dosta...
a ucelo nemogu i da ocu da se slikam jer nema ko da me uslika...jedino da zovnem komsiju u pomoc hihihihihihihi
ali cim se budem sredila za negde...i budem imala ko da me ovekoveci...rado cu vam pokazati iste...

jel dolaze u obzir i one u pidzammama.... :plez:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 5:44 am

rece mi frizerka da taj preliv preko pramenova mogu da kupim u parfimeriji i stavim i sama...ali kako???????
ko zna molim da mi objasni..sad sam u nedoumici farba ili pramenovi... HMM
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Uto Apr 01, 2008 5:47 am

IVANA ::Endzi,nisam vise plava,sad sam zelenkasta
a da,Igoru drzi 45 minuta pa onda ispiraj,ako ti bude zuto,reci cu ti kako da napravis preliv,mada,kao i svi mislim da bi ti bolje stajali pramenovi
taman sam htela da te pitam dali smem da kazem da si zelena..samo dobro ti stoji affraid
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Uto Apr 01, 2008 5:47 am

Uf,Renata koja cast da mi svaku sliku iskomentarises...mnogo ti hvala naj vise na trudu da sve pregledas i stavis svoj zakljucak.
E,ovako...za pocetak ja nigde nisam napisala da sam debela,odakle ti to majke ti..imam kila manje nego ikad,zar ne vidis u crnoj haljinici gde drzim Vakija to je 3.5 meseci posle porodjaja.
Zatim,ponovo sam tamnije crveno ofarbana...
Sto se tice predloga da farmerice zamenim necim drugim,tesko.Ja ih prosto obooooooooooooooozavam a da sam na tu kombinaciju obukla crne pantalone vise bi licelo na neki ozbiljniji look nego na ono sto sam ja htela.
A,s'obzirom da je iskrenost i mana i vrlina,ja cu ti zbog iste odati jednu malu tajnu.....nemam izvajano telo,ni noge....jednostavno sam samo svesna svog tela...
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Uto Apr 01, 2008 5:51 am

Vrati Reni stranu nazad pa nadji gde si boldovala moj tekst,e zbog toga sam ti se uctivo zahvalila a evo jos jednom cu na iskrenosti.
Sto se tice farbanja,a neeeeeeeeeeeeee nikako u plavo,pramenovi i preliv 1000000% bolje sigurno....
Ivana,zezas da si zelena?Daj sliku?
A,stoooooo? affraid predivnu boju si imala.
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 5:51 am

ok ja sam te tako videla i tako te i docarala i predstavila po svom misljenju i vidjenju..samo sam davala svoje iskaze,ideje,misljenja,a pritom komentarisala i postovala i tvoje...
neznam negde procitah da moras poraditi na liniji...da opet si tamna,ali nekako na onim prvim slikama si mi bila lepa mislim na boju kose i cini mi se da je i ta bila tamnija,neznam sad tacno koja..recimo ona sa cvecem iza tebe i sa gogijem u autu... Wink

i to za pantalone tj farmerke opet kazem stvar ukusa,i rekla sam da ti i ovako super stoji i sta bi ja uradila...sto neznaci da bi i ti...

vidi se da si svesna svog tela,da isto lepo i drzis i nosis...mozda tebi nisi izvajana,ali meni si recimo bas u toj slici u haljinici delovala tako..
sve u svemu...lepa si,negovana,svesna i svog izgleda i svoje lepote i ponosi se time...Stilska milicija - Page 24 Smiley-msn.com-Love-28113
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Uto Apr 01, 2008 5:53 am

Renata ::

jel dolaze u obzir i one u pidzammama.... :plez:

a,sta ako neko spava goliskav....jel i te da kaci????? affraid
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 5:55 am

endzi ::Vrati Reni stranu nazad pa nadji gde si boldovala moj tekst,e zbog toga sam ti se uctivo zahvalila a evo jos jednom cu na iskrenosti.
Sto se tice farbanja,a neeeeeeeeeeeeee nikako u plavo,pramenovi i preliv 1000000% bolje sigurno....
Ivana,zezas da si zelena?Daj sliku?
A,stoooooo? affraid predivnu boju si imala.

a da sad se secam..pa za sve si u pravu sto si rekla ,diskretna sminka,dakle maskara mozda cak ni ona,kreme poput pudera...posto ni ja pudere nevolim niti podnosim...labelo ili sjaj,frizurica i to je to,bilo da smo u trenerci i patikama,suknjici i stiklicama ,u parku ili u kaficu...treba imati zenstvenost i znati nositi i ispoljiti istu... Wink
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Uto Apr 01, 2008 5:56 am

Upravu si Reni,jesam rekla da moram da poradim na telu...mislila sam na zatezanje.
A,te dve slike su pre porodjaja....ostarilo se zeno. :pucam:
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 5:59 am

endzi ::Upravu si Reni,jesam rekla da moram da poradim na telu...mislila sam na zatezanje.
A,te dve slike su pre porodjaja....ostarilo se zeno. :pucam:

ostarila.....hihihihi...ma daj...super si i ovako...od matore koke najbolja supa...hihihihihihi

ima malih razlika ,ali ne velikih...i za zapitati se...vidi se da si i posle istog radila i jos uvek radis na sebi i odrzavas se mladom...ili si taj posao prepustila nekom drugom... Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Stazi Uto Apr 01, 2008 6:00 am

endzi ::Hvala Renata za podrsku...ali mene interesuje sto ne bi stavile i ostale nekoliko slika iz raznih perioda da vidimo i ostale stilove..samo nas je nekoliko to uradilo....
A,ostali samo slikali facu i to je to...
Ovako bi sigurno imali vise materijala za komentarisanje.

Ja sam stavila slike najstarije koje imam, za one jos starije nemam skener kako bi ih postavila, a iskreno, ne znam ni da li bi nasla slike gde sam plava ili crna.

Endzi super si mama, jako lepo izgledas..za pohvalu. Eh, ja ne izgledam tako ni posle 6 meseci Sad al pod hitno moram da krenem da se " sredjujem"
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Uto Apr 01, 2008 6:04 am

Renata ::
endzi ::Upravu si Reni,jesam rekla da moram da poradim na telu...mislila sam na zatezanje.
A,te dve slike su pre porodjaja....ostarilo se zeno. :pucam:

ostarila.....hihihihi...ma daj...super si i ovako...od matore koke najbolja supa...hihihihihihi

ima malih razlika ,ali ne velikih...i za zapitati se...vidi se da si i posle istog radila i jos uvek radis na sebi i odrzavas se mladom...ili si taj posao prepustila nekom drugom... Laughing

Nikad drugome draga..za svadbu,maturu...sam se sma sminkala.
Nije to nista profesialno ili vauuu,ali mislim da sam poznajem naj bolje svoje lice.
Ne znam,ne volim ni ja nesto preterano da se picanim ali neke stveri kao sto su nokti,kosa,obrve...to svrstavam isto kao i u pranje zuba.
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Uto Apr 01, 2008 6:06 am

Stazi ::
endzi ::Hvala Renata za podrsku...ali mene interesuje sto ne bi stavile i ostale nekoliko slika iz raznih perioda da vidimo i ostale stilove..samo nas je nekoliko to uradilo....
A,ostali samo slikali facu i to je to...
Ovako bi sigurno imali vise materijala za komentarisanje.

Ja sam stavila slike najstarije koje imam, za one jos starije nemam skener kako bi ih postavila, a iskreno, ne znam ni da li bi nasla slike gde sam plava ili crna.

Endzi super si mama, jako lepo izgledas..za pohvalu. Eh, ja ne izgledam tako ni posle 6 meseci Sad al pod hitno moram da krenem da se " sredjujem"

Hvala ti Stazi.
Ne ja mislim da nije poenta da trazimo neke slike od pre kulina bana,pa ja sam kao devojka uvek sportski bila (kako li sam samo momka nasla Laughing Laughing )
Ja sam mislila da je ok da stavimo nekoliko nasih slikica iz razlicitih situacija,cisto da se vidi ko sta voli i kako to nosi..
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Uto Apr 01, 2008 6:27 am

mislim da je karmin boja koze..skoro da je bezbojan..malo olovku stavim bron i dobro se naprcim..a za drugi trenutno nisam imucna..cekaces jos malo za novi set slika..Stvarno nemem.Sad sam gledala po kompu nigde bre nisam sama..ili da stavim svoje sexy slike..tek ces tad da me mrzissssss :haha: :haha: :haha:
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Uto Apr 01, 2008 6:33 am

epa TRAZILE STE GLEDAJTE :smeh: evo ovo je moja omiljena obuca(sve ovo uslikah posebno za Dy)
Stilska milicija - Page 24 Th_Slika050Stilska milicija - Page 24 Th_Slika049Stilska milicija - Page 24 Th_Slika048Stilska milicija - Page 24 Th_Slika047



Stilska milicija - Page 24 Th_Slika046Stilska milicija - Page 24 Th_Slika045Stilska milicija - Page 24 Th_Slika044-1Stilska milicija - Page 24 Th_Slika043Stilska milicija - Page 24 Th_Slika019-5
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Uto Apr 01, 2008 6:36 am

i nekoliko mojih omiljenih odevnih kombinacija
Stilska milicija - Page 24 Th_Slika055
Stilska milicija - Page 24 Th_Slika054Stilska milicija - Page 24 Th_Slika053Stilska milicija - Page 24 Th_Slika051
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Uto Apr 01, 2008 6:37 am

lepo..ja moje moram da uslikam kad donesem iz banje..bele su ekstra
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Uto Apr 01, 2008 6:50 am

Opa Boki,zavidna kolekcija..
Meni licno su naj lepse crne cizme (i ako ne mogu sebe da zamislim sa tolikom petom).
Zelene i bele sandalice su prelepe,obozavam na taj fazon,ja imam slicne ali manja peta..nadam se da cu ovo leto naci slicne sa vecom peticom.
Ko bi rekao da je ovo tvoja garderoba,bas si pravi transformes...iz trenerkica u ove super komadice kad uskocis mogu samo da te zamislim i ne sumnjam da ti lepo stoji.
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Uto Apr 01, 2008 7:52 am

Milica ::..ili da stavim svoje sexy slike..tek ces tad da me mrzissssss :haha: :haha: :haha:

Što da te mrzim, ne sekiraj se...volem ja tebe...nisam ja zavidna, i ja za sebe mislim da sam extra riba (ko i ti, još i bolja :haha: )...samo što ja imam BENQ tongue
Samo ti stavi svoje sexi slike...a jel sa Palminjom u kombinaciji, ili solo?

evo ti jedna moja "vedra" slika, vidi kakva sam cica...
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 7:54 am

endzi ::

Nikad drugome draga..za svadbu,maturu...sam se sma sminkala.
Nije to nista profesialno ili vauuu,ali mislim da sam poznajem naj bolje svoje lice.
Ne znam,ne volim ni ja nesto preterano da se picanim ali neke stveri kao sto su nokti,kosa,obrve...to svrstavam isto kao i u pranje zuba.

draga ocigledno se nismo razumele ,ali eto otkrila si da si ti sama sebi najbolji i sminker i stilista...
mislila sam da te gogi odrzava mladom i vitkom.. Razz naopako jos da pomislim da te i sminka... :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Uto Apr 01, 2008 7:56 am

Bokili, od čizmica mi se dopadaju samo crne, a sandalice su preslatke...
I garderoba mi se sviđa, sve sem možda one prve bluzice...mada, sigurno je drugačiji utisak kada je na tebi...

Sve u svemu, imaš ukusa (sem čizama tongue joj, pogotovo su mi tigrasti dezeni affraid )
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 8:03 am

e pa ovako boki...lepe kombinacije i bogami velika kolekcija i bas si rovarila po ormarima...hihihi neka tako i treba verujem da imas jos,ali otom potom pokazaces nam i to za prvi put i vise nego dovoljno...
meni licno se najvise dopadaju trece cizme dakle crne...ovih ostalih troje nisu po mom ukusu i u mom stilu..nekazem da nisu lepe...

od sandala(papuca) mi se dopadaju ova zelena kombinacija najvise.
ove crne papuce spicaste kao i bele nisu lose,dakle mogle bi da prodju samo neznam kako bi ja u tome hodala,a da mi nista nazad ne drzi nogu mozda to isto samo u varijanti sandala.
ovih dvoje zadnjih crne i bele mi se dopadaju i stavljam ih gde i zelene dakle po mom ukusu.

sto se tice odevnih kombinacija dopada mi se ova suknjica sa koznom jaknicom i ovaj zadnji stil sa teksas sorcicem i slicnoj jaknici.
prva i treca varijanta nisu u mom fazonu...


Poslednji put izmenio Renata dana Uto Apr 01, 2008 8:13 am, izmenio ukupno 2 puta
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od milenica_89 Uto Apr 01, 2008 8:43 am

Pa ova tema postade najzanimljivija na mene je uticala bas pocela sam da razmisljam o promeni,ali znate kako je kad napravite naglu promenu izgleda i mislite da je to to a onu u stvari sipak nego sad da se vracam u staru boju ne znam sta da radim... HMM jel neko zna da mi lepo pocupa obrve ja pocela i napravila jos vece sr.... Embarassed
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 24 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 27 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu