Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Stilska milicija

+14
Lidija
mama_daisy
Miloseva_mama
Stazi
Mildan
Ivana
maja31
Betty Boop
Emi
Dy
Veka
Mima
Bojana
Milica
18 posters

Strana 13 od 27 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 27  Sledeći

Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Stilska milicija

Počalji od Milica Pet Mar 07, 2008 3:36 am

First topic message reminder :

Ovu temu otvaram ne da bih se nesto uporedjivale, vec da bi jedne drugima davale savete, predloge o izgledu svake od nas. ako mislite da je ova tema besmislena brisite, ali moj predlog je da svaka od nas stavi neku svoju sliku, a da sve mi kazemo svoje vidjenje iste...npr promena frizure, boja kose, sminke, kilaze...svega sto se setimo..evo ja cu za pocetak okaciti svoju sliku a vi ozezite...
https://2img.net/h/i215.photobucket.com/albums/cc128/natalija_bucket/tema.jpg


Poslednji put izmenio Milica dana Pet Mar 07, 2008 5:01 am, izmenio ukupno 3 puta
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 9:35 pm

Milica ::Ja sam videla samo one slike sa temena

kako samo s temena ima i sa strane,ali nevide se milice,mislim ne upadljivo ko pravi pramenovi... Mad
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Sre Mar 12, 2008 9:36 pm

e ja ne vidim nista, ustvari nisi mi se uslikala lijepo, daj sa facom-da vidim..ako to ima ovdje reci gdje je...

i ne brini se- to su prvi pramenovi, sljedece izvlacenje bice vidno..pa nemozes odjednom postati plavusa, znas li ti koliko truda treba za to..hahahahhihihohoho
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 9:40 pm

stasija ::e ja ne vidim nista, ustvari nisi mi se uslikala lijepo, daj sa facom-da vidim..ako to ima ovdje reci gdje je...

i ne brini se- to su prvi pramenovi, sljedece izvlacenje bice vidno..pa nemozes odjednom postati plavusa, znas li ti koliko truda treba za to..hahahahhihihohoho

ma dobro je bas me briga,kako je tako je...znam ja stasija kako se od tamnog postaje plavusa bila sam ista 5 godina...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Sre Mar 12, 2008 9:42 pm

pa sta onda hoces.
.iskreno-ja ti ne vidim pramenove..ali isto tako nemogu govoriti objektivno zato sto nisi stavila pravu sliku, tj.sliku sa facom..nego ovako, nista ne kuzim...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 9:48 pm

pa ovako je bolje jer se tek sa facom,nevidi nista tj ne primecuje,zato sam namerno i uslikala ovako da vidite kako e ispalo...no nije ni bitno...

inace tvoj novi friz je ekstra... :igram:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Sre Mar 12, 2008 9:52 pm

stasija ::e ja ne vidim nista, ustvari nisi mi se uslikala lijepo, daj sa facom-da vidim..ako to ima ovdje reci gdje je...

i ne brini se- to su prvi pramenovi, sljedece izvlacenje bice vidno..pa nemozes odjednom postati plavusa, znas li ti koliko truda treba za to..hahahahhihihohoho
Te sam videla daj facu....
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 9:53 pm

ma sta ce ti faca tek se sa njom neprimecuje nista,a i onako danas nisam bas za slikanje.......

nema veze...nek ostanu takvi...ako se uopste i mogu nazvati pramenovima...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Sre Mar 12, 2008 9:56 pm

pa trebala si vise da uradis i deblje, sledeci put radi samo deblje i povrsinske, i na siskama.DOBRI SU TI I OVI OVAKO ALI JE MOGLO JOS
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sre Mar 12, 2008 10:06 pm

Milica ::pa trebala si vise da uradis i deblje, sledeci put radi samo deblje i povrsinske, i na siskama.DOBRI SU TI I OVI OVAKO ALI JE MOGLO JOS

znam ti si mislila na one deblje i gusce,a moja frizerka ocigledno nije...a i ja sam htela ovako i svetle i manje vidljive,da nebude odma bum,ali eto bolje da sam ih prvo izblajhala pa onda posvetlela ili stavila tamne,tamne na ovu moju boju...

NEMA VEZE.... Laughing Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Mima Sre Mar 12, 2008 10:07 pm

aman zeno dobro je samo sto nisi navikla.....super jeeeee
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Sre Mar 12, 2008 10:12 pm

tAKVU SAM I JA REAKCIJU IMALA KAD SAM PRVI PUT RADILA PRAMENUVE..NIKAKO NISAM MOGLA DA IH ZAMISLIM...SAMO DOK NAVIKNES
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Čet Mar 13, 2008 12:02 am

Reno,sta ti hoces?-da odmah budes maneken?-e nece da moze
salim se,pramenovi su ti ok,mozes da opet za mesec,dva uradis samo povrsinski sloj i tad ce biti bas wayyyyy
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Čet Mar 13, 2008 12:21 am

IVANA ::Reno,sta ti hoces?-da odmah budes maneken?-e nece da moze
salim se,pramenovi su ti ok,mozes da opet za mesec,dva uradis samo povrsinski sloj i tad ce biti bas wayyyyy

hvala ivana,ako ti kao frizerka kazes da je ok onda jeste,jel smem za jedno dve nedelje ili da cekam duze... HMM
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Čet Mar 13, 2008 12:30 am

Renata ::
IVANA ::Reno,sta ti hoces?-da odmah budes maneken?-e nece da moze
salim se,pramenovi su ti ok,mozes da opet za mesec,dva uradis samo povrsinski sloj i tad ce biti bas wayyyyy

hvala ivana,ako ti kao frizerka kazes da je ok onda jeste,jel smem za jedno dve nedelje ili da cekam duze... HMM
mozes,ali uradi samo gornji sloj
ne znam kakav ti je kvalitet kose,ali posle toga ce biti malo suvlja
uzmi neka pakovanja i obavezno pre svakog pranja stavi bilo koje ulje na kosu i drzi sto duze
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od maja31 Čet Mar 13, 2008 12:32 am

Rene draga , posle par pranja cenim da ce biti malo svetliji a lepi su blagi nisu preterano upadljivi a mozda je i bolje da bas nebude odmah jaka promena, nego postepeno. A iduci put prvo nek ti izblajha nece ti time unistiti kosu, veruj mi a pramenovi ce biti super.
Ja imam jak crveni pigmenat pa jedino sa blajhom i moze da se izvuce svetlija, samo sa farbom bi bila crvena, SVE U SVEMU slatko je ali daj da vidim sliku sa licem a ne teme sa temena se vide.
Nisi mi rekla nista za moje siske?
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Čet Mar 13, 2008 12:41 am

hvala draga... :volim:

izvini majo nisam ni stigla prokomentarisati tvoj novi izgled..od silne moje jurnjave,a videla sam da si se osisala i skratila siske...
super ti je,onako mi bas delujes osvezen,a nista preterano nisi uradila,sto ih ne teras sa strane...ali samo sa jedne mozda bi tako bilo mnogo lepse i bas bi dosle do izrazaja...lepo je i drago mi je da si resila ipak otici kod frizera bez obzra sta drugi kazu...a i ti vidim imas neke pramenove...e tako nesto sam ja htela da se tako vide,moji se zajedno sa facom na slici nevide..sramota me i da vam pokazem... Crying or Very sad
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Čet Mar 13, 2008 12:41 am

Mama_daisy, nije loša frizura, a ja bih te volela videti sa stanjenim obrvama i našminkanu, sa korektorom i puderom...mislim da bi to baš bila vidno pozitivna promena!Eto, čisto da vidimo kako izgledaš kad se namontiraš,kakav ti je stil šminkanja...

Maja31, ostala si mi dužna komentar...

Ivana, i od tebe sam više očekivala, pogotovo tvoje stručno mišljenje o frizuri, to mi je ugl.bolna tačka...

Renata, aj probaj da ispeglaš kosu, bez izvijanja krajeva, da vidimo kako ti to stoji...




Što nema Veke na ovoj temi?
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Čet Mar 13, 2008 12:46 am

Betty Boop ::

Renata, aj probaj da ispeglaš kosu, bez izvijanja krajeva, da vidimo kako ti to stoji...

nikako,probala sam hiljadu puta stoji nekih najvise pola sata tako i sama pocne da se izvija na napolje...takva mi je kosa i kad je uvijem na unutra ona se vrati na staro..znam to iz vremena kad sam nosila paz i svaki dan bi je fenirala i cim izadjem napolje krajevi se izguraju ka napolje,i kad je duza isto tako krajevi se ufrckaju ,a ovo gore ravn...
nevenina kosa je recimo predivna,ali moja nije ni blizu njene...moja mene ne slusa... No
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Čet Mar 13, 2008 12:51 am

Mama_daisy..nije lose, i dalje predugacko za moje ukuse, lepo stepenasto, ali jos krace
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od maja31 Čet Mar 13, 2008 1:13 am

Betty- evo slatka moja sta ja imam da kazem
mnogo si mi slatka i ovako , ali mislim da bi mnogo bila sladja da uradis sledece stvari, ovako
svetlija kosa prosarana blagim pramenovima sa stepenom prema licu bi te dosta otvorili , senka na oci zemljanih boja, blagi kreoncic i maskara, ucinile bi ti oci veselijim i ne napadni ruz, znaci oivicene usne isto tako nekom zemljanom bojom cigle i ruz za nijansu svetliji ucinio bi te ribom ipo.
Mada i dalje mislim da si i ovako slatka.
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Čet Mar 13, 2008 1:15 am

Majo31,siske ti super cuce,i svidja mi se promena,delujes bas osvezeno
Nevena,super ti je ovako,moze i krace,ali posto si je dugo pustala i zelis dugu kosu,super je ovako
Bettika,meni se svidjaju fotografije:
jesen 2002
decembar 2005
jul 2006
decembar 2007
februar 2008
i osmi mart-ona u ogledalu

svidja mi se kako ti stoji kratka kosa
,i pramencici,ova sadasnja frizura je isto ok,mogla bi na nju jos pramencica da stavis,lepo ti stoji stepenasto na bilo kojoj duzini,tvoje polusiske su super,ne bih nista posebno menjala osim boja u koje se oblacis,trebalo bi nesto svetlije,zivlje
a sto se tice sminke,potpisujem ostale mame
ostatak komentara ces dobiti uzivo,tad cu najbolje videti sve

Miloseva mama,hmmm,sve je ok,mozes jedino eksperimentisati nesto sa kosom,ako ti je do promene,mozda malo krace,mada je sad sve na svom mestu

Scarlet,jedina zamerka ide liniji,sto pre na vezbice,i ne svidja mi se ona elegantnija varijanta,delujes starije tamo,i mogla bi promeniti nijansu kose
crvena inace daje vise godina...

za sad,toliko od mene
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od maja31 Čet Mar 13, 2008 1:17 am

E bety videla sam ostale slike u albumu, imas ti oscilacija u izgledu crvena ti dobro cuci i cini mi se kao da su pramencici, mnogo dobra frizurica ja sam na onu prvu sliku naletela na kojoj si bledunjava.
ok dobro ti stoji stepenasto i ono kratko ti je super nemam komentar.
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Čet Mar 13, 2008 3:08 am

Majo, zar stepenasto osisana kosa ne povecava volumen? Glupe li frizerkem mada rekoh da ti je lepo.
Renata draga iduci put za 10 dana..Blajhas kosu-pramenove..i bices zadovoljna...kad neces da me slusas. Na onim slikama se vide ali nije to ocekivano...vec pramenovi samo da prste kapiras??? Kao sto su Majini
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Lidija Čet Mar 13, 2008 3:09 am

BOJANA-lepa žena,jako si mi slatka,kosa negovana ništa ne bi menjala jedino malo bih istanjila šiške da su malo ređe.
NEVENA-deluješ mi ko'devojčica,tako si mi nežna i mila,ova nova frizura je lepa i lepo ti stoji,ali ja bih još malo više skratila kosu,jedino mi ponegde zbog tih tamnih podočnjaka deluješ jako umorno.
MAJA31-lepa frizura,lepa boja kose,baš mi se sviđa i ja sam ranije nosila tako šatirano,imaš lepe usne i jako mi se sviđa ta boja ruža koju imaš na slici na avataru,jako lepo ti stoji
RENATA-ne znam što nisi zadovoljna pramenovima,ja lično mislim da nisu loši,mislim to su ti tanki pramenovi oni ni drukčije ne modu da ispadnu,osim ako si htela one debele ko' prst?Meni su ok i sviđaju mi se,ali daj sliku da ti vidimo celu glavu


Poslednji izmenio Scarlet dana Čet Mar 13, 2008 3:12 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Čet Mar 13, 2008 3:11 am

SKARLET zaboravih da napisem da promenis stil oblacenja, dodajes sebi 10-15 godina na taj nacin, a ovako sam sve drugo rekla. Mnogi si mi simpaticna
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 13 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 27 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu