Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Stilska milicija

+14
Lidija
mama_daisy
Miloseva_mama
Stazi
Mildan
Ivana
maja31
Betty Boop
Emi
Dy
Veka
Mima
Bojana
Milica
18 posters

Strana 25 od 27 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Sledeći

Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Stilska milicija

Počalji od Milica Pet Mar 07, 2008 3:36 am

First topic message reminder :

Ovu temu otvaram ne da bih se nesto uporedjivale, vec da bi jedne drugima davale savete, predloge o izgledu svake od nas. ako mislite da je ova tema besmislena brisite, ali moj predlog je da svaka od nas stavi neku svoju sliku, a da sve mi kazemo svoje vidjenje iste...npr promena frizure, boja kose, sminke, kilaze...svega sto se setimo..evo ja cu za pocetak okaciti svoju sliku a vi ozezite...
https://2img.net/h/i215.photobucket.com/albums/cc128/natalija_bucket/tema.jpg


Poslednji put izmenio Milica dana Pet Mar 07, 2008 5:01 am, izmenio ukupno 3 puta
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Veka Uto Apr 01, 2008 8:48 am

Renata ::
endzi ::Vrati Reni stranu nazad pa nadji gde si boldovala moj tekst,e zbog toga sam ti se uctivo zahvalila a evo jos jednom cu na iskrenosti.
Sto se tice farbanja,a neeeeeeeeeeeeee nikako u plavo,pramenovi i preliv 1000000% bolje sigurno....
Ivana,zezas da si zelena?Daj sliku?
A,stoooooo? affraid predivnu boju si imala.

a da sad se secam..pa za sve si u pravu sto si rekla ,diskretna sminka,dakle maskara mozda cak ni ona,kreme poput pudera...posto ni ja pudere nevolim niti podnosim...labelo ili sjaj,frizurica i to je to,bilo da smo u trenerci i patikama,suknjici i stiklicama ,u parku ili u kaficu...treba imati zenstvenost i znati nositi i ispoljiti istu... Wink

Sa ovim nikako ne mogu da se slozim...ako nesto mrzim da vidim to je nasminkama zena u sportskoj garderobi....kao i to sto vidjam da se zene za ulicnu setnu sminkaju kompletno, meni je to za vecernje izlaske.... mislim uz trenerke i patike sminka................gde tebi to Renata ide.....i sa stiklicama u parku da jurim za detetom....ako cemo tako ja se uskoro za tu priliku necu nasminkati.....jer gde si inace videla da babama od 57 god stoji sminka narocito uz trenerice i patike..... :plez:
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Uto Apr 01, 2008 8:55 am

Evo Veko ja bih ovo da prokomentarisem jer sam bas ja predlozila "malo sminke".
Prvo i osnovno...tonirana krema i labelo se ni malo ne svrstavaju u "kompletnu sminku".
Ja "kompletnu sminku" ne stavljam ni u grad..ali kao sto smo za vecinu tema rekli sve je stvar ukusa...ja sam samo za to da se zanstvenost istakne pa makar na naj diskretniji nacin.
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Uto Apr 01, 2008 8:58 am

I nikako mi nije jasno sto vec na nekim mestima jos procitah....pa zene,ne smatraju se minici i stikle u sredjenost.....moze to veoma dobro i bez toga.

p.s.Beety i Renata ja sam bas ozbiljno shvatila ovu temu a vi se zezate... grr salim se ali stvarno sam pomislila da me pitas za neki salon Reni...a da Goran ne zabusava,vidi se. :igram:
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Uto Apr 01, 2008 9:08 am

Eto, Renata, šta ti rekoh!

PS Veki, ne slažem se sa tobom, odnosno, mislim da se mi ne razumemo sa tobom...savršeno mi ide sportska kombinacija sa veoma blagom neutralnom šminkom, tipa sjaj za usne, maskara, možda čak i neka diskretna senka za oči...Pa, zaboga, ne idem obavezno na trčanje i rekreaciju kad smo u trenerkama, pa da se ne našminkamo...jedino u tom slučaju nisam ni za kakvu šminku...ne razumem zašto tebi te dve stvari nisu spojive...

A ja još nigde nisam u parku videla da mama sama u štiklama i miniću trčkara za detetom...i štikle ću obući kad u grad idem sa detetom jedino ako povedem i muža, da bi on bio taj koji će dete da nosa i trči za njim Very Happy
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Uto Apr 01, 2008 9:28 am

ajde zene slikajte cipelice,torbice,garderobice... :umirucismeh:

ja sve moje cizmice volem pa i te tigraste ali ih nosim samo izuzetno i to iskljucuvo uz jednu crnu haljinicu sa rolkom...a Betty ti si na onoj slici gde si cica zbilja sexy :plez: :plez: :haha:
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Mima Uto Apr 01, 2008 9:31 am

Betty Boop ::Eto, Renata, šta ti rekoh!

PS Veki, ne slažem se sa tobom, odnosno, mislim da se mi ne razumemo sa tobom...savršeno mi ide sportska kombinacija sa veoma blagom neutralnom šminkom, tipa sjaj za usne, maskara, možda čak i neka diskretna senka za oči...Pa, zaboga, ne idem obavezno na trčanje i rekreaciju kad smo u trenerkama, pa da se ne našminkamo...jedino u tom slučaju nisam ni za kakvu šminku...ne razumem zašto tebi te dve stvari nisu spojive...

A ja još nigde nisam u parku videla da mama sama u štiklama i miniću trčkara za detetom...i štikle ću obući kad u grad idem sa detetom jedino ako povedem i muža, da bi on bio taj koji će dete da nosa i trči za njim Very Happy
potpisujem u potpunosti
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 9:59 am

slozicu se sa betikom i endzi da nas veka ocigledno nije razumela...

nisam ja rekla da se mama obuce u minic i stiklice kad u parku trckara za detetom vec kad ide u grad ili kafic..no dobro,a za patike i sportsku varijantu sam se slozila sa endzi da trebamo i onda imati na sebi makar to labelo ,i maskaru ili malo tonirane kreme poput pudera cisto zbog tena...a to po se po meni,a vidim i jos po nekima ne svrtava u neko preterano i veliko ,pa ustvari i nikakvo sminkanje,samo malo diskretne naglasenosti ,a to ni u parku ili igralistu ne bi trebalo biti na odmet jer ko sto kaze endzi to bi trebale gledati kao obavezu recimo prema pranju zuba i bilo gde da krenemo nikad ne zaboravljati isto.

rekla sam takodje da zena i u stiklama bilo da je u gradu,kaficu nebitno gde dakle doterana i kompletno sredjena sa detetom ili bez njega...opet stvar izbora i ja obujem stikle za setnju gradom,kad idemo porodicno recimo u setnju...i diskretno se nasminkam i obucem..pa i ako potrcim u istima za decom pa sta....
elem i u patikama i trenerci treba negovati tu neku zenstvenost i ispoljiti je...
ja sam recimo skoro na igralistu videla super sredjenu mamu,lepo i diskretno nasminkanu,verujem da ima samo maskaru nisam sigurna jer je imala suncane naocare,puder,malo rumenila i sjaj na ustima,frizuricu nista ekstra,pokupljenu u rep,pa nesto gore kao rascupano,ali je bas delovalo i izgledalo slatko i plus svega bila u trenerci,patikama i sportskoj jaknici onoj kracoj i jos trckala za detetom,znaci mama izgleda ekstra ...e o tome vam govorim..nije toliko bitan odabir garderobe,sportski ili elegantni fazon,diskretna ili jaka sminka koliko je bitno da to neka zena zna nositi i isto to istaci..valjda su pojedine razumele sta sam zelela reci..

a to gde sam ja videla gde babama od 57 godina stoje sminka i patike..ako cemo iskreno jesam i mogu ti reci izgledaju bolje nego ja i ti zajedno...a ja sam u ovom postu iz koga si ovaj deo i izdvojila bila krajnje iskrena,nemisleci pritom nista lose,a ti se sad sprdas sa istim...samo da mi dodjes saka..ima prvo da te dovatim za tu vilu ravijojlu i oslobodim te iste... Razz


Poslednji izmenio Renata dana Uto Apr 01, 2008 10:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 10:02 am

Bojana ::
ajde zene slikajte cipelice,torbice,garderobice...

ja cu sutra da udjem u moj ormar proceprkam i pokazem vam moje omiljene boje garderobe i odevne kombinacije... Wink
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Uto Apr 01, 2008 8:04 pm

e prvo, lude ste sve, i super ste mi..Opusteno sve...

Boki sto se tice robice(mislim na obucu) moj covjek....

mortisa hahahahahhihihohohoho nemogu doci sebi...hahahahhahihihohoho..

milica- samo se ti duso prci, cici si ti u najboljim godinama!!!


sto se tice izlazaka, ja nekada kada sam raspolozena a idemo u kafice i setnju Gospodskom, napucam se sa sve stiklama, uskim hlacama(nekada i suknja) i malo sminke..i super se osjecam..Uopste nemam osjecaj da svi bulje u mene, sta vise, imam osjecaj kada bi gospodskom i u kafani bila neuredjena da bi mi se ljudi smijali..

E sada, kada idemo u park, na sehitluke(brdo iznad bl), ili neko slicno mjesto, brate trenerka ,farmerice, patike -sportski fazon... nikakvo dotjerivanje..tada se valjamo u pijesku, skacemo na trombolini, sizimo po toboganu, ma svu me izoblici moje dijete!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Veka Uto Apr 01, 2008 8:25 pm

Renata ::samo da mi dodjes saka..ima prvo da te dovatim za tu vilu ravijojlu i oslobodim te iste... Razz

Renata, ja tu moju vilinsku kosu negujem i posvecujem joj paznje mnogo mnogo vise nego sto mozes i da pretpostavis, inace ne bi bila tako vilinski duga.....tako da je sisam onda kad ja mislim da joj je vreme i vrlo sam ponosna na nju, jer mnoge svetske zvezde nemaju kosu kakvu ja imam. Tako da se necu skoro osloboditi iste.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Uto Apr 01, 2008 8:27 pm

mama_daisy ::Stilska milicija - Page 25 Th_P4013329
Veka danas!

ja ovdje ne vidim nista lose! Prvo ne vidi se cijela fotka, pa mogu samo nagadjati sta je dole ( hahahahhihihooho), ali ocigledno sportski fazon.Ako je bilo u parku ok, i ja sam u parku u sportskom fazonu. Usne i zubi su ti prelijepi Vesna! I kosa mi se svidja, malo bi je skratila tj osvjezila, i vise bi vezala, dizala visoko , mislim da bi ti fantasticno stajalo!
ajd za mene uslikaj jednu fotku , digni kosu visoko u konjski rep..pa je stavi na forum
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Veka Uto Apr 01, 2008 8:41 pm

Dy, trebala mi je doci frizerka u nedelju, ali nije mogla, planirala sma joj skracivanje jedno 5-10 cm, jer joj je i vreme da je malo skratim. Ajd kad se osisam uslikacu istu ovu moju vilinsku kosu tako vezanu u rep visoko. Licno mislim da mi nije lose, ali nije ni nesto posebno, mislim da mi je najbolje kad je pustim ali to pod uslovom da se prirodno susila jer kad je susim fenom suvise se razleti, a posto je jos hladno ne mogu sebi dozvoliti to, jer mi ionako treba 1-1,5h fenom da je osusim.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Uto Apr 01, 2008 11:25 pm

tebi lepo stoji ta tvoja Ravijojla kosa..i vidi se da je negovana i zdrava samim, tim sto joj nista drugo i ne radis..ne farbas itd..Istina je da bi ti mnoge Holivudske zvezde pozavidele na kosi..ali i one se sisaju...naravno da se salim kad kazem da si Vila Ravijojla..ali ipak si u pravu sto ces malo skratiti kosu..predugacka je..i nije bas moderna tolika kosa
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sre Apr 02, 2008 12:24 am

veki ja pod izrazom ravijojla nisam mislila nista lose..samo sam se malo nasalila tim izrazom jer je neko nazva tako...

ja volim duge,lepe i negovane kose,samo sam rekla da ti ne stoji bar po meni tako skupljena u taj nizak rep i zalizana...

mozda kad bi je pofigla vislje sto neko vec predlozi ili samo malo ko sto i planiras skratila i osvezila...

imas lepe usne dakle labelo bi ti samo istaklo iste,lepe oci,maskara bi ih ti otvorila i lepo lice...zaista ako nezelis i nevolis se sminkati svaki dan nemoras pa boze moj ni ja to ne radim ili kad si u parku ili u sportskom fazonu i duhu..a kad si kompletno nasminkana i doterana si riba i po..i veruj mi na one takve dve slike koje videh u drugom planu mi je bio izgled tj kilaza...lice ti je sve zasenilo...

nadam se da se neljutis zbog vile ravijojle..i zbog babskih komentara...???... :lud:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Veka Sre Apr 02, 2008 12:30 am

Renata, hoces da kazes da ce se videti da stavim labelo na usta kad ga stavim? Toliko o tome da je to sminkanje, jer da je sminkanje videla bi ga na slimama, meni je stik na usne nesto sto koristim vise nego hleba.... lice mazem raznoraznim kremama i cistim raznoraznim starcicama ali jednostavno imam jako osetljivo lice i nista mi ne vredi. Ako je nesto sto bih licno promenila na sebi to je to, jer mi lice bukne smao kad se dotaknem po njemu, a kakvo li bi tek bilo kad bi stavljala pudere i tonirane kreme, jer svaki put kad sam isto stavila posle sam jedva sredila lice. To sto se neko ne sminka ne mora da znaci da se ne neguje.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sre Apr 02, 2008 12:37 am

draga ok je ,ako nevolis i ako ti ne prija i ako se sminkas samo za izuzetne prilike,pa dobro...to je stvar izbora ,volje,navike,zelje i uopste da li ta ista sminka nekom prija ili ne i kako se uopste taj neko oseca sa istom.
ja sam i sama rekla da ni ja nemam naviku da se sminkam i da se uvek umesto tomnnirane kreme poput pudera odlucim za obicnu kremu za lice,malo labela i to je to,cak ni maskaru ne stavljam jer kao sto rekoh nemam tu naviku,a ona sama meni nije nista bez kompletno namazanih ociju...cak nekad i zaboravim da imam istu pa pocesem ili protrljam oko i eto ti belaja..jer jednostavno nisam onaj tip zena koje se sminkaju i namackaju cim otvore oci...

i odakle ti to da sam ja rekla i mislila da ako se zena nesminka znaci da se ni ne neguje..ja sam primetila da imas lepo lice,dakle verovatno je takvo i sjajno zbog kremica koje koristis...usne su ti nezne,meke i sjajne i bez labela ako ces iskreno imala ga ili ne imala...

moje recimo nisu takve jer su tanke i nekako nisu crvene pa bez labela ili nekog sjaja se skoro i ne vide..
ako je tako onda sam i ja zapustena ko i ti ,posto se ni ja ne sminkam...i rekla sam da volim videti takve zene pa i u sportskojm duhu sa diskretnom sminkom sto neznaci da mogu i moram videti i sebe...ili tebe...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Sre Apr 02, 2008 12:39 am

Veka ::Renata, hoces da kazes da ce se videti da stavim labelo na usta kad ga stavim? Toliko o tome da je to sminkanje, jer da je sminkanje videla bi ga na slimama, meni je stik na usne nesto sto koristim vise nego hleba.... lice mazem raznoraznim kremama i cistim raznoraznim starcicama ali jednostavno imam jako osetljivo lice i nista mi ne vredi. Ako je nesto sto bih licno promenila na sebi to je to, jer mi lice bukne smao kad se dotaknem po njemu, a kakvo li bi tek bilo kad bi stavljala pudere i tonirane kreme, jer svaki put kad sam isto stavila posle sam jedva sredila lice. To sto se neko ne sminka ne mora da znaci da se ne neguje.
ovo potpisujem,i ja non stop mazem nesto na usne,a sminkam se ponekad
i da,ako se neko ne sminka,ne znaci da se ne neguje,a tebi se,Veko upravo to vidi-da se negujes!
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Sre Apr 02, 2008 12:49 am

I ja se njegujem i ja ja..i dole sam mnogo njegovana i celava ..hihihohohoohahah
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Sre Apr 02, 2008 12:51 am

stasija ::I ja se njegujem i ja ja..i dole sam mnogo njegovana i celava ..hihihohohoohahah
hihohiohiohiohoihiohoihiohio,ja se dole farbam,hiohoihoihoihoi :igram: :igram: :igram:
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sre Apr 02, 2008 1:10 am

evo ja kao sto obecah proceprkah malo po ormaru..i prilazem vam neke moje omiljene delove i kombinacije garderobe...kao sto se moze i primetiti sve je vise u sportsko- elegantnom stilu i fazonu...u kom se najbolje i najkomotnije osecam...dakle mom...
prilazem vam i jos moje obuce koju najradije nosim.. i cizme koje sam spominjala...
pa izvolite...sta vam se svidja ,sta ne..

Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00397Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00396

Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00400Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00409Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00427

Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00424Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00421Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00402Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00404

Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00419Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00420

Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00417Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00418

Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00414Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00416

Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00407

Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00428Stilska milicija - Page 25 Th_DSC00431
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Sre Apr 02, 2008 1:22 am

sve u svemu boje fino i ukusno slozene..osim kombinacije za ljeto somot hlace(ako su somot, cini mi se) ne idu mi uz onu majicu jos za ljeto...

samo nekako mi previse tinejdz fazon..Ovo mi vise prilici za neku tinejdzerku nego za mamu dvoje djece..Mada opet, ti si mrsava, pa ti vjerovatno to stoji..trebala si obuci jednu kombinaciju, pa da onda full vidimo... kako ti kada obuces onu suknjicu teksas, kada si recimo sa djecom, i hoces da se sagnes ili nesto uradis(a to je sa djecom neizbjesno), kako uspijes da se ne vidi dupe, ili se ne vidi?! meni bi sve sjevalo da to obucem!

obuca mi se ne svidja, to je ono sto ja ne volem... totalno su nam drugaciji ukusi po tom pitanju...mada papucice su mi ok...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Sre Apr 02, 2008 1:27 am

slazem se sa Dy,obuca mi se iskreno ne svidja a kombinacije su ok a ono sto bih ja odavde obukla su mozda jedino ove teksas suknjice i majce na bratele ostalo ne ali naravno ne kazem da mi se ne svidja vec jednostavno nije moj fazon :pozdrav:
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Sre Apr 02, 2008 1:29 am

Bojana ::slazem se sa Dy,obuca mi se iskreno ne svidja a kombinacije su ok a ono sto bih ja odavde obukla su mozda jedino ove teksas suknjice i majce na bratele ostalo ne ali naravno ne kazem da mi se ne svidja vec jednostavno nije moj fazon :pozdrav:
potpisujem od reci do reci
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Sre Apr 02, 2008 1:30 am

a ovaj crveni kompletic vise je za ninu nego za tebe i ti meni kazes da sam ja u tinejdz fazonu :udribre: :haha:
a dal bi ga Betty obukla,sta mislis???posto ima njen lik :haha:
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od mama_daisy Sre Apr 02, 2008 1:35 am

Mni nikako ne ide sminka na sportske varijante...I najezim se kad vidim da je neko nasminkan uz trenericu, jedino sto moze da mi ide je tonirana krema, a maskara ili sjaj za usne nikako...Pa kako se uopste razlikuje sportskog od elegantnog odevanja???

Za Rene potpisujem Bojanu

Bojanine odevne kombinacije su extra, ali je sve to isuvise elegantno za mene i ja bih to verovatno nosila samo u nekim posebnim prilikama koje su u zadnje vreme veoma retke...Ja sam ipak vise za neki sportski stil...

A baka Veku necu da komentarisem, sve je vec receno... affraid lol!
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 25 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 27 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu