Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Knjige koje bi preporucile trudnicama

3 posters

Ići dole

Knjige koje bi preporucile trudnicama Empty Knjige koje bi preporucile trudnicama

Počalji od Stazi Uto Dec 11, 2007 10:35 pm

Posto sam nedavno bila trudna, preporucila bih dve knjige koje su meni mnogo pomogle.
1. STA DA OCEKUJES KAD OCEKUJES(What to expect when you're expecting), mnogo dobra knjiga sa puno saveta i odgovora na mnoga pitanja sa kojima se susrecemo tokom trudnoce
2. SAVETI NAJBOLJE PRIJATELJICE KROZ TRUDNOCU- knjiga koja je veoma interesantna , sa puno prakticnih saveta( ne samo sa medicinskog gledista nego i zivotnog(prakticnog)) ali sve kroz humor. Sigurno ce vas nasmejati kada je budete citali!
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Knjige koje bi preporucile trudnicama Empty Re: Knjige koje bi preporucile trudnicama

Počalji od Gost Uto Dec 11, 2007 11:08 pm

Ja bi preporucila knjigu SLATKA MALA CEDOVISTA autora Irene Tiodorovic.
Knjigu o izgubljenim roditeljskim pravima,opisanu u jako duhovitom stilu,i kroz istinite price sta sve dobijamo,a sta gubimo kad dodju deca na svet i mi postanemo roditelji.
Stvarno me je zabavila i nasmejala i pronasla sam samu sebe u nekim pricama,a verujem da cete i vi sebe.
Mogu da je procitaju i majke pogtovo ako imaju vise od jednog deteta jer onda gube vise svoj identitet i prava na koja ima svako ljudsko bice,a dobijaju duplu ljubav koja nema cenu,ali itekako nas kosta.
Da vam ne otkrivam detalje kupite je i procitajte i sami prosudite koliko ima istine u svemu opisanom u toj knjizi.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Knjige koje bi preporucile trudnicama Empty Re: Knjige koje bi preporucile trudnicama

Počalji od Gost Ned Dec 16, 2007 11:18 am

Stazi ::Posto sam nedavno bila trudna, preporucila bih
1. STA DA OCEKUJES KAD OCEKUJES(What to expect when you're expecting), mnogo dobra knjiga sa puno saveta i odgovora na mnoga pitanja sa kojima se susrecemo tokom trudnoce!
Ja sam je kupila spod naslovom "Sta da ocekujete dok cekate bebu" i izvanredna je.
Sad imam nastavak od istih autora i zove se "Sta da ocekujete - prva godina" (What to expect - the first year). Ne govori vam sta treba da radite vec daje odgovore na sva vasa pitanja i predlaze sva moguca resenja. Posle toga ide "What to expect - The toddler years" al je jos nisam kupila.
Ja sam puno citala u trudnoci a neke od knjiga su: Rodjenje iznutra, Birth and beyond, i jos neke koje sam pozajmljivala od svoje instruktorke joge al da me ubijes ne mogu da se setim naslova!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Knjige koje bi preporucile trudnicama Empty Re: Knjige koje bi preporucile trudnicama

Počalji od Stazi Pon Dec 17, 2007 9:48 pm

I ja imam tu knjigu "What to expect the first yaear", a onu sledecu nisam kupila. Jako su dobre knjige od te serije i preporucila bi ih svima!
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Knjige koje bi preporucile trudnicama Empty Re: Knjige koje bi preporucile trudnicama

Počalji od jovana023 Čet Feb 28, 2008 2:22 am

Nista sto je vec navedeno nemam za preporuciti, sem da sam ja citala i casopis Trudnoca.
jovana023
jovana023
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 72
Godina : 43
Lokacija : subotica-zrenjanin
Datum upisa : 05.12.2007

http://www.lukakostic.tk

Nazad na vrh Ići dole

Knjige koje bi preporucile trudnicama Empty Re: Knjige koje bi preporucile trudnicama

Počalji od Mima Čet Feb 28, 2008 6:47 am

Procitala sam Slatka mala cedovista. Knjiga je urnebesna a i preporucujem DOK CEKATE BEBU, i KLUB DEBELIH ZENA
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Knjige koje bi preporucile trudnicama Empty Re: Knjige koje bi preporucile trudnicama

Počalji od Gost Čet Feb 28, 2008 6:56 am

crvenkapa85 ::Procitala sam Slatka mala cedovista knjiga je urnebesna!

Potpisujem,negde gore sam vec pisala o njoj,a evo bas sinoc sam citala par odlomaka Nini iz iste i zajedno smo se smejali i tekstovima i slikama...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Knjige koje bi preporucile trudnicama Empty Re: Knjige koje bi preporucile trudnicama

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu