Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Knjige za decu

+4
Veka
filip.mm
Ivana
tanasija
8 posters

Ići dole

Knjige za decu Empty Knjige za decu

Počalji od tanasija Ned Okt 11, 2009 7:48 pm

Od kad se Iva rodila ja joj kupujem dosta nekih knjizica, slikovnica i koje cega. Do sad su to obicno bile knjige od kartona prilagodjene njenom uzrastu.
Sad smo poceli da joj kupujemo ovu kolekciju Diznijevih klasika, ako niste upucene, svakog petka izlazi po jedna knjiga. Do sad su prosli Bambi i 101 Dalmatinac. Prva je kostala 199 a sve ostale ce kostati 350din, cini mi se. Knjige su bas kvalitetne, tvrdi povez, kvalitetan papir onaj masni, odlicna ilustracija, meni su jako svidjaju.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Knjige za decu Empty Re: Knjige za decu

Počalji od Ivana Uto Okt 20, 2009 1:14 am

Te Diznijeve je pocela Mimijeva mama da kupuje Stefiju,tako da ja ne moram Knjige za decu Icon_lol .I Stefi ima brdo slikovnica i knjigica,neke sam ja kupovala,a dosta nam je dala moja tetka sto cuva neke klince,njima to vise nije zanimljivo,krenuli u skolu.
Ja bas volim knjige,ali Stefi uopste nije zainteresovan,mislim da sam vec pisala negde po forumu,jednostavno,ja krenem da citam,on se okrene i ode Knjige za decu Icon_mad .Jedna mu je bila zanimljiva neko vreme,na njoj su morske zivotinje i ispod pisu njihova imena,i kad je skoro napamet naucio svaku zivotinju,iscepao je,ne znam kako ni kad,mada i dalje su listovi celi...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Knjige za decu Empty Re: Knjige za decu

Počalji od filip.mm Uto Okt 20, 2009 3:54 am

Stefan je jos mali pa mozda kasnije zavoli da mu citas.Ne secam se kad je Filip poceo da se zanima za citanje.On je voleo da prelistava i gleda slike al nije imao strpljenja da mu citam.Onda je u jednom momentu zavoleo i sad imamo ritual da citamo pred spavanje.Jako voli.
filip.mm
filip.mm
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 248
Godina : 47
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Knjige za decu Empty Re: Knjige za decu

Počalji od Veka Sre Okt 21, 2009 8:27 am

I Danica nije bila puno zainteresovana za citanje...prosto im kvrcne nesto u nekom dobu i zainteresuju se za to, ne brini, Ivka.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Knjige za decu Empty Re: Knjige za decu

Počalji od Shishka Sre Okt 21, 2009 8:46 am

Ja sam pokusala Vuku da citam, ali njemu je mnogo zanimljivije listanje nego bilo sta drugo... uglavnom, da sumiram, nase "citanje" se zavrsilo sa dve pokidane tvrde slikovnice... Valjda ce poceti i sadrzaj da ga zanima Smile
Shishka
Shishka
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 61
Godina : 41
Lokacija : Apatin
Hobi : izrada nakita, heklanje, pletenje, citanje
Datum upisa : 20.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige za decu Empty Re: Knjige za decu

Počalji od filip.mm Sre Okt 21, 2009 9:03 am

A imamo i mi brdo pokidanih iz mladjih dana.Sad vec ne kida.
filip.mm
filip.mm
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 248
Godina : 47
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Knjige za decu Empty Re: Knjige za decu

Počalji od tanasija Sre Okt 21, 2009 7:38 pm

Iva ne moze jos uvek da se skoncentrise da joj citam, isto lista i gleda slike, komentarise ih, ali zna da cuva knjige i nikad ni jednu nije pocepala, pokusavala je da ih zvace kao beba, pa sam joj kupila dve one gumene.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Knjige za decu Empty Re: Knjige za decu

Počalji od Ivana_Sa Uto Okt 27, 2009 1:17 am

Moja deca obozavaju knjige tako da im dosta kupujemo,pocela sam sad da im kupujem ovu kolekciju Diznijevih klasika i odusevljene su.Primicujem da se Anastasija sve vise zanima za knjige posebno je odusevljena sa 101 dalamtincom i Mazom i Lunjom
Ivana_Sa
Ivana_Sa
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 989
Godina : 42
Lokacija : sabac
Hobi : citanjem knjiga i gledanjem filmova
Datum upisa : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Knjige za decu Empty Re: Knjige za decu

Počalji od Mildan Pet Nov 13, 2009 7:15 am

Moja svekrva kupuje deci Diznijeve.
Da se pohvalimo, mi svake nedelje idemo u biblioteku.Danica ima člansku kartu.Evo malo pre smo došle odande.Maksimum je tri knjige da uzmeš.Ali kada imam vremena, kao malo pre, ostanemo malo tamo, pa joj pročitam par slikovnica.U te tri knjige se ubrajaju slikovnice i knjige, pa ja gledam obavezno da to bude jedna veća knjiga i dve manje slikovnice, ili knjigice.Malo pre smo uzeli "Ljupke priče Sare Kej", i dve slikovnice.Za jedan dan joj pročitam sve, tako da dok ih vratimo, pročitam joj još neki put.Ona nacrta nešto na temu iz neke pričice i odnese im u biblioteku.Trenutno su zakačena dva njena crteža.
Imaju one i svoje dečje knjige, bajke, basne,..., ali biblioteka nam je sad baš interesantna.
Mica lista knjigice i slikovnice, pored Dane, tako da je i njoj interesantno.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Knjige za decu Empty Re: Knjige za decu

Počalji od filip.mm Pet Nov 13, 2009 9:38 am

I ja sam Filipa uclanila u biblioteku kad je napunio 2 godine.Mislim da je to jako dobro da deca od malena navikavaju na knjige.Filip zaista voli da mu citamo a i on nekad sam uzme pa prica pricu po slikama.
filip.mm
filip.mm
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 248
Godina : 47
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Knjige za decu Empty Re: Knjige za decu

Počalji od tanasija Ned Dec 13, 2009 11:58 pm

Iva se promenila sto se citanja tice, mnogo duze ostaje skoncentrisana. Aktivno ucestvuje u citanju, ali pusti da zavrsimo bajku pa tek onda ustane.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Knjige za decu Empty Re: Knjige za decu

Počalji od niki Pon Jun 06, 2011 11:42 pm

Moja oba detet su bila upoznata sa knjigama još kao bebe, prvo su knjige crickali, pa gledali slike a sada vole da slušaju kad im se čita. Neprodje ni jedan dan a da ne trađže da im se čita.
niki
niki
Novi član
Novi član

Broj poruka : 9
Godina : 45
Lokacija : sombor
Datum upisa : 06.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Knjige za decu Empty Re: Knjige za decu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu