Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Sta mislite o osobi iznad vas :)

+25
IvanaPG
Maserka
tanasija
Mima
milenica_89
maja31
Endzi
Betty Boop
Lidija
Stazi
mama_daisy
NasaDeca
Viki de Marko
maja
Dy
Bojana
Milica
Ivana
Tamara
Miloseva_mama
Daca
Emica07
Veka
Mildan
Emi
29 posters

Strana 9 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći

Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Pon Dec 03, 2007 10:35 am

First topic message reminder :

Ajde sta mislite za mene...pa onda ja za vas....i takoooooo:)

Edit administratora: Potrudimo se da ovo bude iskrena igrica, ako neko nije spreman na to da cuje necije misljenje o sebi nemoj da je igra....
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole


Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Pet Mar 28, 2008 12:25 pm

malo me zezas ihihihi.....hvala

a ti si pozitivna i uvek me nasmejes!!! Drago mi sto sam te ovako upoznala
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Mima Pet Mar 28, 2008 12:32 pm

iskrena...
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pet Mar 28, 2008 12:33 pm

crvenkapa85 ::iskrena...

pozitivno luda kao i ja...moj drug.... :komp:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Mima Pet Mar 28, 2008 12:40 pm

blesava je skroz u pozitivnom smislu,uvek se nasmejem njenim smajlicima koje uklopi u poruku...
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Pet Mar 28, 2008 12:41 pm

jel ti to nesto na moj racun...Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 02-Smiley-msn.com-Boisson
za nase druzenjeSta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 28-Smiley-msn.com-Buveurs-
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Mima Pet Mar 28, 2008 12:46 pm

uvek spremna za akciju...
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Betty Boop Pet Mar 28, 2008 1:06 pm

crvenkapa85

Apsolutno mi se ne dopadaju niti njeni stavovi, niti njen način "ubeđivanja" drugih u sopstvene stavove,a o stvarima o kojima uopšte nema pojma...
Nije mi simpatična, spada u osobe sa ovog foruma koje "zaobilazim", a ako se takvoj i obratim, obraćam se generalno i bez ikakve želje za zbližavanjem...
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Mima Pet Mar 28, 2008 6:28 pm

Betty Boop ::
Apsolutno mi se ne dopadaju niti njeni stavovi, niti njen način "ubeđivanja" drugih u sopstvene stavove,a o stvarima o kojima uopšte nema pojma...
Nije mi simpatična, spada u osobe sa ovog foruma koje "zaobilazim", a ako se takvoj i obratim, obraćam se generalno i bez ikakve želje za zbližavanjem...
sta mislim o bety b.
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Milica Pet Mar 28, 2008 9:41 pm

dosta dobro je kapiram od kad je sa nama...mada se ne susrecemo bas cesto u misljenjima. No naravno nismo svi mi isti. Mislim da je dobra osoba, komunikativna, dobra mama..lepa zena, mozda malo brzopleta ali bez losih namera..stvarno imam lepo misljenje o njoj
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Mima Pet Mar 28, 2008 9:54 pm

cenim njenu iskrenost
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Sub Mar 29, 2008 4:03 am

crvenkapa85 - Jako mi je pozitivna i vedra, vrlo je opustena kad je odgajanje i podizanje deteta u pitanju (cini mi se) sto je s jedne strane ok jer ne volim one sto kukaju non-stop i ni iz cega stvore problem, a s druge strane se nadam da joj se nece obiti o glavu... Wink Ima svoje stavove koje ponekad ostro izrazi. Pcelicu ko da joj je neko nacrtao! :kiss:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od milenica_89 Sub Mar 29, 2008 4:14 am

cogswell je divna mama,uvek raspolozena i puna pozitivne energije....ima divnog muza koji joj priredjuje iznenadjenja Wink
o svojoj cerci se lepo brine i ima odlican tajming sto se tice ishrane male sofie hehe :komp:
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Betty Boop Sub Mar 29, 2008 6:03 am

Milenica-89...stvarno je apsolutno ne poznajem, nešto mi se čini da je tek odnedavno aktivna...još nisam naletala na neke "ozbiljnije" teme u kojima je ona učestvovala (aktivno), pa ne mogu da kažem da li mi se dopada kako razmišlja...ima vremena, "pokazaće" mi se, pa ili ću sledeći put da "opletem" po njoj, ili ću da je nahvalim...
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Milica Sub Mar 29, 2008 6:51 am

beti..onako bas iscrpna u pisanju i razglabanju..opsirna i temeljna do daske pa cak i kad opisuje kako ne poznaje milenicu..prica o nepoznatom..Za moj pojam lik do koske.
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Gost Sub Mar 29, 2008 9:55 am

Milica - jako inteligentna i nacitana osoba, sa dosta zivotnog iskustva, otresita i zavredjuje puno postovanje. Takodje je saljivdzija slobodnog duha i otvorenog uma, svesna vremena u kom zivi pa zna da na pravi nacin iskoristi njegove prednosti i mane. Jako mi se dopada u svakom pogledu.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Betty Boop Sub Mar 29, 2008 10:17 am

Cogswelll
meni u startu "bliska" zbog nekih stvari koje su nam zajedničke, paa nas to prvi put navelo na privatnu komunikaciju...izuzetno inteligentna, požrtvovana i savremena majka, često ne shvaćena, jer su ipak to dva različita sveta...Engleska i Srbija...

Ja je razumem, uvek...bar jesam do sada...
Žao mi je što mnoge stvari koje su njoj sasvim normalne, nama "odavle" verovatno nikada neće biti dostupne!
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Bojana Sub Mar 29, 2008 10:50 am

Betty-ranije nisam imala skoro nikakvo misljenje jer si manje pisala samo sam odmah shvatila da si opasnica i prznica :plez:
ali u poslednje vreme svaki tvoj post koji procitam mogu reci da se slazem sa tobom u toj meri kao da sam ja pisala
vidi se iz aviona da si obrazovana,inteligentna i svesna svojih kvaliteta,da si stvarno extra mama
bas mislim nekako da smo na istoj talasnoj duzini sto se kaze...
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Betty Boop Sub Mar 29, 2008 10:58 am

Uuuuuuuuuuuuuuuu...Bojanica.......

Tebe sam čekala!!!


Šalim se, Bojana mi je od starta veoma, veoma simpatična...ne zato što me je sad "nafalila" :plez: , već zato što je sva tako mršavica i minijaturna, a toliko puna energije i vedrine! Bar je ja tako doživljavam...
A potpuno me je osvojila kada je javila da je položila ispit, i to ni manje ni više, nego 10!!!
Pošto sam i sama bila mama - apsolvent, znam koliko je potrebno volje, truda i odricanja da se uz dete još i spremaju ispiti, tako da ovakve osobe izuzetno cenim. A cenim i želju za obrazovanjem i znanjem (ne kažem da ne cenim osobe koje nisu završile visoke škole i fakultete, već cenim kad je neko željan znanja...), a ona je upravo takva... :kiss:
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Sub Mar 29, 2008 11:01 am

Bojana slazem se stobom za sve sto si napisala za Betty, a ti si bas slatka, negovana, pametna i dobar drug.....cekam te na kafu...obecala si Smile
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Ivana Sub Mar 29, 2008 11:13 am

Milenicu,obozavam,ma super mi je
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Emi Sub Mar 29, 2008 11:16 am

Ivana je mlada i pametna mama, iskrena i ponekad brzopleta, ali meni je divna osoba koja mnogoooo voooliiim
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Endzi Pon Mar 31, 2008 5:34 am

Milenica mi je super..uvek me nasmeje.
Ponekad mi se samo cini da veoma ishitreno reaguje na neke postove..mozda malo da se opusti i ne shvata bas bukvalno necije misljenje kao pretnju njenom.....
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Milica Pon Mar 31, 2008 5:35 am

ne mislim nista iz razloga sto zence ni malo ne poznajem, ali verujem da je divan roditelj io dobar prijatelj
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Ivana Pon Mar 31, 2008 5:53 am

super zena,super mama,ma,divna je...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Milica Pon Mar 31, 2008 6:24 am

neke ljude ne mozete da procenite i onjima date svoje realno misljenje dok i h ne upoznate. Ja sam Ivanu upoznala, i o njoj mogu samo lepe reci da kazem. Nije isto iza i ispred monitora
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sta mislite o osobi iznad vas :) - Page 9 Empty Re: Sta mislite o osobi iznad vas :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 16 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu