Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Široko povijanje

+25
Endzi
[Miss]Nightmare
Willma
IvanaPG
Miloseva_mama
pricalica
Mima
Beba
Lidija
Dy
Emi
Betty Boop
Stazi
tanasija
vekiks
Emica07
Milica
Veka
mama_daisy
Daca
Tamara
Andjela
Mildan
maja
Ivana
29 posters

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole

Široko povijanje - Page 6 Empty Re: Široko povijanje

Počalji od Ivana Sre Nov 07, 2007 7:10 am

First topic message reminder :

koliko ste vremena bebi stavljali siroko povijanje?i da li ste koristili u kombinaciji sa jednokratnim pelenama ili ne?
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Široko povijanje - Page 6 Empty Re: Široko povijanje

Počalji od Willma Ned Dec 28, 2008 11:11 pm

Imam ja komsinicu, pedijatra, na spratu. Ona kaze, da stav o sirokom povijanju, ili bilo cemu drugom, zavisi od stava odredjene zdravstvene ustanove, tako da ona mora da preporucuje to po njihovim aktima, slaze li se ili ne. E to mi je bas bezveze.
Willma
Willma
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 90
Godina : 47
Lokacija : Beograd
Hobi : Internet
Datum upisa : 25.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Široko povijanje - Page 6 Empty Re: Široko povijanje

Počalji od tanasija Pon Dec 29, 2008 1:11 am

To jeste strasno, mislim da treba svi da se saglase, sta ako se preselis, glupost.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Široko povijanje - Page 6 Empty Re: Široko povijanje

Počalji od [Miss]Nightmare Čet Feb 04, 2010 4:09 am

Alekseju sam stavljala siroko povijanje do 3 i po mjeseca i doktorica je rekla da vise nema potrebe jer je sve u redu sa kukovima
[Miss]Nightmare
[Miss]Nightmare
Novi član
Novi član

Broj poruka : 18
Godina : 34
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Široko povijanje - Page 6 Empty Re: Široko povijanje

Počalji od Endzi Pet Feb 05, 2010 4:37 am

tanasija ::To jeste strasno, mislim da treba svi da se saglase, sta ako se preselis, glupost.

Ovo je super zakljucak!!!!! Široko povijanje - Page 6 Icon_razz Široko povijanje - Page 6 Icon_razz Široko povijanje - Page 6 Icon_razz Široko povijanje - Page 6 Icon_razz


Vaki je nosio do 4mes. a Jana do 3 mes.,za nju imamo kontrolu sad polovinom meseca.Do sad je sve bilo ok ali eto to je ta redovna!!!
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Široko povijanje - Page 6 Empty Re: Široko povijanje

Počalji od amarilis Pet Feb 05, 2010 6:59 am

Siroko povinje... uvek sam mislila da je to obavezno kod novorodjencadi.. . ali uvek to postoji Sad. Snaja koja zivi u Nemackoj i tamo je rodila dvoje dece nema pojma sta to znaci. Kada sam je jednom prilikom pitala za siroki povoj.. ona me iznenadjeno pogledala.... kaze kod njih kada se dete rodi odmah ga povijaju u pampersic i teraj... za svedske gacice nikada nije cula... a njeni decaci su zivi i zdravi i bez toga. Zato mi nije bas najjasnije, kako neko mora to da koristi a neko ne Široko povijanje - Page 6 Confused
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Široko povijanje - Page 6 Empty Re: Široko povijanje

Počalji od lenita Pet Feb 05, 2010 10:39 am

Sirok povoj sam joj stavljala od rodjenja pa sve do punih sest meseci! Kada je imala tri meseca, vodila sam je na snimanje kukova i tada mi je dr rekla da mogu slobodno da joj skinem povoj ali da ipak ispostujemo sest meseci. Sa nepunih osam meseci je pocela sama da ustaje i stoji u krevecu. Ona je od rodjenja jaka i zilava ali nikada je nisam forsirala u nekim stvarima. Ne shvatam zasto je nekome tesko da ispostuje da odredjeno vreme radi nesto sto je u njegovom interesu i interesu njegovog deteta. Meni niko od lekara nikada nije rekao da li treba ili ne da se stavlja povoj ali mi je bilo logicno da taj povoj ima smisla. 
lenita
lenita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 96
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Široko povijanje - Page 6 Empty Re: Široko povijanje

Počalji od tanjicakb Uto Mar 02, 2010 11:37 pm

mi smo bili sada prvi put na kontrolu kukova i sve je naravno ok...ali se doktorka ZACUDILA kada je videla da je siroko povijam i rekla mi da je papmers siroko povijanje ida nema potrebe da joj stavljam svedskui pelenu i da to koristi cela evropa....ljudi taj pampers je samo jedna velika reklama nista drugo,niko ne moze da me ubedi da je papmers bolj od pamucne pelene......
tanjicakb
tanjicakb
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik

Broj poruka : 4
Godina : 41
Lokacija : Sokobanja
Datum upisa : 01.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Široko povijanje - Page 6 Empty Re: Široko povijanje

Počalji od Alisa Sre Maj 05, 2010 10:58 pm

Ja sam Sonji drzala siroki povoj 5 meseci pa mi je lekarka rekla da skinem jer joj pampers dovoljno drzi kukove! Kad sam skinula siroki Sonja je odmah htela da sedi-imala je vise mesta za manevrisanje Široko povijanje - Page 6 Icon_biggrin
Alisa
Alisa
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 97
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 02.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Široko povijanje - Page 6 Empty Re: Široko povijanje

Počalji od tanasija Ned Maj 09, 2010 9:14 pm

tanjicakb ::mi smo bili sada prvi put na kontrolu kukova i sve je naravno ok...ali se doktorka ZACUDILA kada je videla da je siroko povijam i rekla mi da je papmers siroko povijanje ida nema potrebe da joj stavljam svedskui pelenu i da to koristi cela evropa....ljudi taj pampers je samo jedna velika reklama nista drugo,niko ne moze da me ubedi da je papmers bolj od pamucne pelene......

Da ne mora da se stavlja sirok povoj, pa ne mora ko nece, ali da kaze da je pampers ustvari sirok povoj, e sijo mi ga Djura, al' mi ga lose skrojio Široko povijanje - Page 6 Icon_rolleyes . A to oko jednokratnih pelena jeste jedna velika reklama, ali svi imamo pravo izbora. Ja sam Ivi koristila samo pamucne pelene do 6 meseci, naravno jednokratne kad idemo negde, ali to je bilo bas retko. Ja sam srecna sto sam imala pravo da biram i izaberem ono sto mislim da je najbolje za moje dete. Sa Ivom sam pogresila kad sam joj skinula sirok povoj sto sam presla na jednokratne potpuno, nadam se da cu sa drugim detetom istrajati i ostati na pamucnim pelenama do kraja. Mislim da ta deca mnogo lakse i mnogo ranije predju na nosu.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Široko povijanje - Page 6 Empty Re: Široko povijanje

Počalji od Alisa Pon Maj 10, 2010 7:27 am

Potpuno si u pravu! Deca koja nose pamucne pelene lakse se naviknu na nonu jer osete neprijatnost a ova nasa deca u pampersu nista ne osete Široko povijanje - Page 6 Icon_lol zato im je lakse da rade radnje u pelenama nego da traze nosu!!!! Mada se ja uopste nisam dvoumila i dalje sam za pampers!!! Široko povijanje - Page 6 Icon_biggrin Lakse je za odrzavanje Široko povijanje - Page 6 Icon_lol
Alisa
Alisa
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 97
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 02.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Široko povijanje - Page 6 Empty Re: Široko povijanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu