Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Kako muškarci vide nesavršenosti...?!

5 posters

Ići dole

Kako muškarci vide nesavršenosti...?! Empty Kako muškarci vide nesavršenosti...?!

Počalji od Stazi Sre Mar 03, 2010 8:37 am

Procitala sam ovaj text na jednom sajtu, pa sam kopirala par stvari ali evo linka ako neko zeli da procita vise: http://www.e-topshop.tv/index.asp?tn=articles_sub&cid=169733&c=4033
Sta vi mislite o tome? da li je zaista tako, da im je svejedno i da ne primecuju ili muskarci zaista vole "perfektne" zene?
Ako ima koji muskarac na ovom forumu neka nas "nadahne" Kako muškarci vide nesavršenosti...?! Icon_eek

"Većina žena želi da izgleda savršeno. Sa svih strana smo okruženi
reklamama koje nam govore da treba da izgledamo mlađe, da smanjimo
bore, da zategnemo telo, da se oslobodio celulita i suvišnih masnih
naslaga..., sve u cilju da izgledamo što lepše i atraktivnije.

Šta misli druga strana?
Žene su u zabludi! Većina muškaraca zapravo i ne zna šta je celulit,
a i oni koji znaju u teoriji, teško da će ga prepoznati kad ga vide.
Muškarcima je težnja žene da izgleda perfektno i da se oslobodi svih „nesavršenosti“ na telu u stvari zamorna i besmislena. Svi znamo da su muškarci voljeni i sa svojim stomačićima i dubokim zaliscima, zar ne?
Naime, većina muškaraca kako nema potrebu da pazi na svaki detalj na
sebi i ne zapaža sve pojedinosti pojedinosti na ženi koja mu se
dopadne. Kako smo svi različiti, tako nam se i dopadaju različite
stvari i ljudi. Ako nas privuče nečiji osmeh, pogled, stav ili dekolte,
sigurno nećemo odmah misliti o manama koje ta osoba ima.

Muškarci razmišljaju jedonstavno
Ako ih neko privuče, muškarci će imati fiksaciju određene osobine ili dela tela koji ih je privukao, ostale stvari teško da će i primetiti.
Kada se žena nađe u društvu muškarca kome se dopada, može slobodno da
se prepusti njegovim upijajućim pogledima, bez bojazni da će se njen
celulit ili neka od „mana“ tog tipa primetiti."
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Kako muškarci vide nesavršenosti...?! Empty Re: Kako muškarci vide nesavršenosti...?!

Počalji od Endzi Sre Mar 03, 2010 9:38 am

Mozda bi nekad drugacije pisala a li sad imam mm pored sebe i iz vise razgovora bas o ovoj temi mogu da napisem par stvarcica....
Mislim da je pogresno misljenje da muskarci gledaju zene po "komadima"...mozda nekad u pubertetu...
Mislim da je celokupna pojava zene (bila ona mrsava,debela,sa celulitom ili bez..) ono sto najvise privuce muskarca...
Mm sam dosta puta cula da komentarise neciju harizmu,urednost,komunikativnost....a ove delove tela skoro nikad,osim kad ja prokomentarisem (zena to mora u detalje)....
Zaista zvuci kao fraza ali licnost je br.1.Dzabe ekstra cvrste grudi kad zena deluje odbojno u svakom drugom smislu,ta nece privuci ni najveceg napaljenika...
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako muškarci vide nesavršenosti...?! Empty Re: Kako muškarci vide nesavršenosti...?!

Počalji od MAMA Pet Mar 05, 2010 7:10 am

Upravo to sto Endzi kaze,povrsno gledanje na zenu (devojku) prolazi sa pubertetskom bujicom hormona.I cinjenica je da cesto preterujemo u trazenju nesavrsenosti na nasim telima i da vidimo na sebi nesto sto niko ne vidi,pa cak i time znamo da zamaramo svoje JACE polovine.Mnoge nesavrsenosti muskarci ne bi ni primetili na nama da mi same ne potenciramo to.
MAMA
MAMA
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 125
Godina : 40
Lokacija : Beograd-Zvezdara
Datum upisa : 20.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako muškarci vide nesavršenosti...?! Empty Re: Kako muškarci vide nesavršenosti...?!

Počalji od tanasija Sre Jul 07, 2010 11:43 pm

Dok sam bila devojka, zgodnjikava, slobodna, umerena pa bilo je zainteresovanih ali uz komentare slatka sam, ok sam, tako sve nesto mlako. Od kad sam se udala pa onda porodila, sve vreme sam kao mecka Bozana, ali samo svi komentarisu kako zracim, kako sam jako privlacna, kako extra izgledam, bla, bla, bla... U sustini ljudi ne vide tvoje vrline i mane, posebno ne fizicke, vide te onako kako im se predstavis i onako kako zelis da te vide.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Kako muškarci vide nesavršenosti...?! Empty Re: Kako muškarci vide nesavršenosti...?!

Počalji od NasaDeca Sre Jul 07, 2010 11:58 pm

Slazem se sa tobom Tanasija. Onako kako se pretstavis ljudima, tako ce te i tretirati. Muskarci su skloni tome da preteruju sa komplimentima samo da bi time nesto drugo postigli. Najcesce je to zelja da ti se uvuku u krevet. Sto si starija, i udvaraci su sve stariji i iskusniji i znaju sta zeli i jedan i drugi pol. Pitanje je samo stvar izbora. Da li zelis da kompromitujes svoj brak i sebe ili ne.
Sto se tice tvog pretstavljanja svetu, tu najvecu ulogu igra tvoje oblacenje, pokreti, ponasanje u odredjenim situacijama i spremnost da u trenutku odgovoris na neke provokacije. Ne daj boze da te neko okarakterise kao slobodniju zenu iz bilo kog razloga pa cak i bez povoda... neces moci da se odbranis od razno-raznih. A te vesti se u svetu muskaraca brzo sire. I obicno se kod muskaraca pogresno interpretiraju zenske osobine kao sto je ljubaznost. Cim si prema nekom ljubazna i smeskas mu se to odmah "znaci" da mu se nabacujes ili mu dajes neke "znake".
A sto se tice izgleda zena posle porodjaja, mnoge bolje izgledaju nego kad su bile devojke jer dobiju onu crtu zenstvenosti i ozbiljnosti koju kao devojke mozda nisu imale.
NasaDeca
NasaDeca
Admin
Admin

Broj poruka : 1104
Godina : 49
Lokacija : Niš, Serbia
Hobi : Web Dizajn
Datum upisa : 16.10.2007

http://webstudionis.net

Nazad na vrh Ići dole

Kako muškarci vide nesavršenosti...?! Empty Re: Kako muškarci vide nesavršenosti...?!

Počalji od tanasija Pon Jul 12, 2010 12:03 am

A to za 'znake' si potpuno u pravu, samo ljubazan osmeh je pojedinima dovoljan da toliko sebi daju na znacaju, a ja se smejem po nekad ko pecena glava. To su obicno kolege koje ne poznajem dovoljno a i ni oni mene ocigledno, jer taj moj osmeh shvate sasvim pogresno. Ali ja sam lajava, pa kad neki kreten, obicno matori, krene da tumaci pogresno ja ga skratim ili mu, ako je kulturan, samo skrenem paznju i pokazem da je pogresno protumacio. A inace sam ja jako slobodna, ali sam 100 puta rekla da to nikome ne daje za pravo da me maltretira.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Kako muškarci vide nesavršenosti...?! Empty Re: Kako muškarci vide nesavršenosti...?!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu