Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Ginekolog

+20
NasaDeca
suzy86
maja31
Cvrki
Lidija
Ivana_Sa
Bojana
Veka
BILJA
Willma
Endzi
ada
Dy
Tamara
tanasija
milenica_89
Mildan
Emi
Andjela
Ivana
24 posters

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Ginekolog Empty Ginekolog

Počalji od Ivana Pon Apr 07, 2008 9:25 pm

koliko ga cesto posecujete?da li idete kod drzavnog ili privatnog?
ja sam isla kod drzavnog,ali pre mesec dana,sam htela zakazati pregled posle porodjaja,rekli mi da mogu tel posle 20. 4. i naravno,drugarica mi preporuci privatnog,odusevila sam se uslugom,a cena uopste nije bila strasna,tako da sam odlucila da od sada idem kod nje.
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Andjela Pon Apr 07, 2008 9:31 pm

Isla sam jednom godisnje kod ginekologa po potrebi i cesce ako imam neki problem...a moram priznati da evo u zadnje vrijeme sam se ulijenila i nisam bila skoro dvije godine Embarassed
Idem kod drzavnog jer sam kod njega navikla...ovo je mali grad pa nema neke guzve mogu da odem kod njega kad hocu,a i navikla sam se kod jednog...on mi je vodio obije trudnoce,oba puta me on porodio...ma sve on.... Laughing
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Emi Uto Apr 08, 2008 3:57 am

nisam bila odkad sam se porodila, a i sad nemam svoj maticni ovaj moj napustio svoje radno mesto i sad radi samo privatno a bas je skup,,,moram da trazim opet nov ginekolog!!
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Mildan Uto Apr 08, 2008 4:40 am

Mi imamo ovde samo državne.Posećujem ga na šest do osam meseci.Moj ginekolog je muškarac, a postoji i ženski.Ali ja sam navikla na ovog starijeg, a i dobro se poznaje sa mm.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od milenica_89 Uto Apr 08, 2008 6:25 am

Moj ginekolog je muskarac takodje,drzavna je bolnica u pitanju,odlucila sam se za njega jer ga je moja pokojna svekrva poznavala i ok je dok su zene ginekolozi odvratne moram tako da se izrazim one em sto su bezobrazne i nekulturne,em nisu ni nesto nezne tako mi bar pricaju...ja ovog necu da menjam 100% ali nisam ga posetila od porodjaja Embarassed
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od tanasija Uto Apr 08, 2008 11:11 pm

otac moje najbolje drugarice je jedan od najboljih ginekologa, ja mislim u srbiji, on mi je vodio trudnocu, porodio me. ali posto je klinicki lekar morala sam da vodim zvanicno trudnocu kod jedne fine i dobre doktorke u dispanzeru. vise volim muskarce ginekologe ali ima i zena koje dobro rade svoj posao, retko ali ih ima. ranije sam isla jednom godisnje, firma nam plati sistematski kompletan. posle porodjaja sam isla samo jednom posle dva meseca i od tad nisam. kanim se stalno ali nikako da zakazem. bas sam se olenjila, mislim da bi zena koja se poradjala trebalo da poseti ginekologa minimum jednom godisnje ako ne i jednom u 6 meseci.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Tamara Sre Apr 09, 2008 12:17 am

Ja u sustini idem jednom godisnje, osim ako me neka muka ne natera da odem ranije. God ginekologa sam isla na Institut za majku i dete, ali posto me mrzi da se cimam sa uputima, a pri tom moj ginekolog radi i privatno onda idem privatno kod njega. On mi je i vodio trudnocu.
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Dy Sre Apr 09, 2008 12:21 am

ja idem kod ginekologa privatno..To je moja dr od 20 godne..prezadovoljna sam njome.. idemna pregled jednom godisnje..evo sada sam zakazala 7.maja pregled!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od ada Čet Maj 29, 2008 9:29 am

Ja idem otprilike na godinu dana,znaci jednom godisnje obavim papa-test i ginekoloski pregled i dosta od mene Smile Iskrena da budem zlo mi dodje i to jednom u godini dana sto moram otici-ne volim doktore uopste.
ada
ada
Novi član
Novi član

Broj poruka : 29
Godina : 42
Lokacija : Sweden
Datum upisa : 22.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Gost Čet Maj 29, 2008 10:12 am

Idem na 6 meseci obicno na regularni pregled, ponekasd se oduzi ali nikada ne predje 9. Papa test radim jednom godisnje.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Endzi Pon Jun 30, 2008 9:19 am

Pre trudnoce nisam ni isla...bila sam posle porodjaja i posle toga na sest meseci.Ne mogu da se nakanim ali evo danas sam bila,pregled i PAPA...I nekako se mnogo "lakse" osecam.
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Ivana Sre Dec 24, 2008 7:07 am

Ja bila prosle nedelje kod ginekologa,radila papa i briseve,druga grupa..Tako da sam sad mirna nekih sest meseci.
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Willma Čet Jan 01, 2009 9:36 am

Ja idem kod drzavnog uglavnom. U trudnoci mi je drzavni vodio trudnocu zbog bolovanja, a isla sam kod privatnog u Cacku. Jer sam trudnocu provela u Cacku. I cini mi se, kada sledeci put budem trudna, ici cu u Cacak kod ginekologa. Smile
Willma
Willma
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 90
Godina : 47
Lokacija : Beograd
Hobi : Internet
Datum upisa : 25.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od BILJA Ned Jan 04, 2009 8:04 am

Moje posete ginekologi su neredovne. Pre mesec dana sam otisla na pregled, koji je obuhvatao i kolposkopski pregled, gde mi je ginekolog pronasao kondilome. To je virus koji se prenosi polnim odnosom, a lecenje podrazumeva intervencije laserom ili ultrazvucno, koji kostaju vise hiljada dinara. Otisla sam kod drugog ginekologa, po preporuci, koji mi je rekao da taj nalaz nije tacan, da nemam kondilome. Iz razgovora sa drugim zenama saznala sam da se redovno dogadja da ginekolozi pronalaze kondilime i savetiju intervencije pa koga prevare uzmu procenat. Vise ni zdravstvo nije samo za lecenje, vec je nacin da se iznudi nivac. Ipak, cast izuzecima.
BILJA
BILJA
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 69
Godina : 48
Lokacija : Nis
Datum upisa : 28.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Veka Ned Jan 04, 2009 8:55 am

Biljo, ja cak znam da su na izvesnoj privatnoj klinici u Nisu rekli da je devojka trudna, i zakazali joj abortus posto nije htela da zadrzi bebu, i ona "slucajno" ode kod drugog lekara, i uopste nije bilo trudnoce, vec samo zakasnela menstruacija zbog stresa. Toliko o lekarskoj etici...
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od tanasija Ned Jan 04, 2009 9:45 pm

Shocked Pa to je strasno!
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Andjela Ned Jan 04, 2009 10:43 pm

Zlo mi je od ginekologa i doktora uopste,nikada ne mogu da se saglase i da kazu isto nego svako prica svoje i drzi se toga kao svetog slova,on je jedini u pravu,niko drugi ne zna kao on Twisted Evil
Npr. kod mene moj ginekolog i dalje insistira da idem na biopsiju tako da me je uputio kod drugog ginekologa da mi to uradi kad ja vec nisam pristala da mi on radi i ja na kraju stvarno odem kod tog drugog i zakazem biopsiju,kad ona meni kaze da i ona misli da nema potrebe za biopsijom i da mi terapiju jer smatra da imam jaku upalu grlica....i ja opet kod mog ginekolga sa tom dijagnozom a on mi kaze da on nije dovoljno hrabar da me pusti bez biopsije.....i sta sad covjek da misli,jer nisu to stvari za igru...ja jos pijem terapiju i kad je ispijem sta onda,sta raditi :razmisli:
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od tanasija Ned Jan 04, 2009 10:59 pm

Ja u mog ginekologa imam puno poverenja i to mi mnogo znaci, da dodjem u situaciju da se vodam po lekarima i preispitujem njihovo znanje i odluke ja bih skrenula. Svaka cast Zdravka, kako to uspevas da izneses. Ja iskreno mislim da je on serator i da je sve to kod tebe ok, nego je on istrcao pred rudu pa mu sad trulo da odustane i da kaze da je preuvelicao situaciju.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Dy Ned Jan 04, 2009 11:05 pm

Andjela ::Zlo mi je od ginekologa i doktora uopste,nikada ne mogu da se saglase i da kazu isto nego svako prica svoje i drzi se toga kao svetog slova,on je jedini u pravu,niko drugi ne zna kao on Twisted Evil
Npr. kod mene moj ginekolog i dalje insistira da idem na biopsiju tako da me je uputio kod drugog ginekologa da mi to uradi kad ja vec nisam pristala da mi on radi i ja na kraju stvarno odem kod tog drugog i zakazem biopsiju,kad ona meni kaze da i ona misli da nema potrebe za biopsijom i da mi terapiju jer smatra da imam jaku upalu grlica....i ja opet kod mog ginekolga sa tom dijagnozom a on mi kaze da on nije dovoljno hrabar da me pusti bez biopsije.....i sta sad covjek da misli,jer nisu to stvari za igru...ja jos pijem terapiju i kad je ispijem sta onda,sta raditi :razmisli:

dodji kod mene u bl, uradi papa u Jeleni, gotov je za 5 dana..i mirna si!! taj tvoj ginekolog je da prostis go k......prvo kako razgovara sa tobom pa dalje..izvinte na izrazu al digo mi je zivac ..opet!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Andjela Pon Jan 05, 2009 1:57 am

Ma nije problem uraditi papa test Dy ali valjda ni on ne daje odgovor 100 posto...na kraju sam se ja s njim i dogovorila da uradim papa test poslije terapije ali on mi je tako ubacio crv sumnje jer on i dalje smatra da bi biopsija bila jedina metoda koja bi mi dala pravi odgovor ,jer on i dalje smatra da postoji neki razlog zbog cega mi je pokazalo 3B....nema sumnje da kod 3B se radi biopsija to kaze svaki ginekolog ali kod mene je drugi papa pokazo 2 grupu i onda rebus ....
Ne mogu ja reci da je on neljubazan ili nesto slicno,on se samo previse boji da ja to olako ne shvatim i ako nesto ima da mi se ne daj boze ne pogorsa i da ne bude kasno....ja sam uvijek s njim bila zadovoljna,na kraju krajeva on je meni vodio obije trudnoce,porodio me oba puta,da nisam bila sigurna u njega ne bi tolike godine isla kod njega i povjerila mu oba poroda u ambulantnim uslovima...ne mislim da se on tu nesto vadi i sl. on jednostavno tako smatra i to je to...
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Dy Pon Jan 05, 2009 2:03 am

Andjela ::Ma nije problem uraditi papa test Dy ali valjda ni on ne daje odgovor 100 posto......

znaci ni moj rezultat 2 grupa nije pouzdan?! ne znam, ali ako ne kosta te da uradis jos jednom i ako pokaze 2 super-kakva biopsija..ali ako pokaze 3b neka ti rade..to ti je u ovoj situaciji najlakse!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od tanasija Pon Jan 05, 2009 2:08 am

Pa sve to stoji, ali kad prica takve stvari, mora da zna kako to psihicki utice na tebe. Ne mogu tako olako da iznose neke stvari nisu oni tebi rekli ima pantalona tvoj broj pa otisli u magacin i videli da nema... Prvo je katastrofa sto ti je prvi rezultat bio nekako pogresan, ali on ti sad ne pomaze time sto te zbog pogresnog rezultata tera da radis biopsiju. Mislim nije ni biopsija nesto strasno, na kraju krajeva treba sve uraditi zbog mira u glavi ako ni zbog cega drugog, ali je glupo da ti radis biopsiju zato sto je neki kreten u laboratoriji odrado pogresan nalaz ili zamenio uzorke, sta god.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Andjela Pon Jan 05, 2009 3:39 am

Dy ::
Andjela ::Ma nije problem uraditi papa test Dy ali valjda ni on ne daje odgovor 100 posto......

znaci ni moj rezultat 2 grupa nije pouzdan?! ne znam, ali ako ne kosta te da uradis jos jednom i ako pokaze 2 super-kakva biopsija..ali ako pokaze 3b neka ti rade..to ti je u ovoj situaciji najlakse!!!
Svugdje sam procitala a to su mi i svi ginekolozi rekli da je papa test siguran 60-70 posto tek sa kolposkopijom sigurnost raste na 90 i nesto,cak sam vidjela i primjer djevojke koja je imala 2 grupu ali je kolposkopija pokazala da nesto ne stima i poslije biopsije utvrdjen joj karcinom...daleko bilo
Najvjerovatnije je da cu ipak uraditi biopsiju,nama to zvuci grozno ali njima je to vise nego rutinski i obicni zahvat,kad sam bila u Prijedoru kod dr. vidjela sam kad zene rade biopsiju,zadrze se tamo 15 minuta,bez anestezije bez icega,to ne traje duze od obicnog kolposkopskog pregleda i uzimanja papa testa,iako je meni moj ginekolog rekao da ako pristanem na biopsiju da ce mi on dati jacu anesteziju(koju daje prilikom abortusa) gdje cu biti blago osamucena...on ce sve da uradi samo da ja pristanem Laughing ponekad mi se cini kao da sam ja glupaca koju on nagovara da uradi nesto ispravno za sebe,kao da je njemu vise stalo do moga zdravlja nego meni...
Dvadeset i nekog januara idem kod njega pa nek radi sta hoce od mene Laughing
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Bojana Pon Jan 05, 2009 3:59 am

Ako Andjela,uradi to bolje nego da se mislis i opterecujes a sigurna sam da ce rezultati biti dobri :laska:
A ono za kondilome lazne,cini mi se da sam vec pisala ali ajde da ponovim,mene je ginekolog u sestom mesecu trudnoce slagao da imam kondilome i zakazao mi spaljivanje samo da bi uzeo 100 evrica,ne razmisljajuci kako se ja osecam sto moram da uradim zahvat i nedelju dana sam se sekirala zbog bebe da bi mi on sam vec prilikom sledeceg pregleda reko da nemam kondilome jer je zaboravio sta je pricao nekoliko dana pre Rolling Eyes
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Andjela Uto Feb 17, 2009 1:54 am

Nisam radila biopsiju,tog dvadesetog januara,poslije popijene terapije(2 kutije Hemomicina,Kanesten vaginalete,Diflukan kapsule dvije kutije)uradio mi je ponovo papa test i evo danas sam dobila rezultat....2 grupa papa testa i 2 grupa stepena cistoce cheers ....kontrola za 3-6 mjeseci..uh...
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ginekolog Empty Re: Ginekolog

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu