Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Hamburgerije i kiosci brze hrane

+13
Miloseva_mama
Lidija
Dy
Bojana
Endzi
Emi
pricalica
Betty Boop
Andjela
Beba
Stazi
milenica_89
Milica
17 posters

Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Gost Čet Mar 20, 2008 6:22 am

da li imate obicaj ili naviku da stanete ispred kioska i kupite neko brzinsko jelo...jer nemate vremena za rucak ili konkretni obrok ili vam zamirise i morate....????...
koliko je to zdravo...da li znamo uvek sta smo u datom trenutku pojeli...????...

ja deci nista nekuujem sa kiska,ako im se jedu cevapi ili pljeskavice kupimo rostiljsko meso u mesari pa napravimo iste ili kupimo gotove vec napravljene pa samo pecemo...
dajem im i kupujem samo proizvode iz pekara tipa burek,pereca,kifla,zemicka,lepinja...
i one fornete i ta peciva punjena visnjom,marmeladom,eurokremom,pizom obozavaju i dosta su ukusna,a idu i prodaju se na grame tako da im to nekad kupim kao uzinu u zavisnosti da li im se jede slatko ili slano...covek koji ih pravi je proveren i proizvodi su mu uvek svezi...tako da nebrinem...
volimo i slatke palacinke iz palancinkare i time se nekad zasladimo i pocastimo...
mek takodje obozavamo mada ga nema kod nas,ali kad god smo u beogradu ili novom adu svracanje u isti je pod obavezno...

ja i mm imamo obicaj da odemo na brzinsku pizzu tj parce pize,il hamburger,cevape i to kod coveka iz leskovca koji pravi i ima neverovatno ukusan rostilj sto bi se reklo majstor svog zanata pa smo i sa te strane mirni...ali samo mi,mada nam to nije navika i desi se vrlo retko...


Poslednji izmenio Renata dana Čet Mar 20, 2008 8:43 am, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Milica Čet Mar 20, 2008 6:42 am

mi idemo samo na picu, palacinku..i ponekad u MC. Nisam pristalica brze hrane..da ne duzim
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od milenica_89 Čet Mar 20, 2008 7:24 am

Pa mi volimo da jedemo brzu hranu,cesto idemo na pljeskavice :rucam:
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Stazi Čet Mar 20, 2008 8:05 am

i mi jako volimo ali ne jedemo cesto.ponekad kada sam preumorna ili kada se vratimo sa puta pa nemam volje da kuvam narucimo picu ili kupimo pljeskavicu ili becku sniclu ili belo meso u lepinji.
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Beba Pet Mar 21, 2008 12:42 am

Mi od brze hrane kupujemo samo belo meso ili bećke šnicle u lepinje, a retko i picu. Hot dog i pljeskavice izbegavam baš baš.
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Beba Pet Mar 21, 2008 12:47 am

Sad vidim pominju se forneti peciva, to kupimo kad god prođemo pored njihove radnje, i moj ćale kupi Nikoli za doručak kad je kod njih, i kad idemo na put ponesemo to umesto sendviča, odlična su im peciva.
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Andjela Pet Mar 21, 2008 1:40 am

Nekada kad nemamo ideja sta za rucak i kad nam je mrsko da pravimo narucimo nesto s rostilja:cevape,pljeskavice ili leskovacki voz ili kako vec zovu te zavrzlame ....uz to jos koju porciju pomfrita...mmmm....to svi obozavaju!
Ponekad kad djeca ne doruckuju najbolje pa poslije odemo u setnju u grad obavezno kupimo ili komad pice ili neku pitu:burek,sirnicu....ili kroasane...
Nista to nije tako cesto,znaci s vremena na vrijeme pocastimo se tom brzom hranom!
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Betty Boop Pet Mar 21, 2008 2:33 am

Skoro nikada...ne zato što nevolem (što bi moji somborci rekli), nego zato što se vrlo svesno (i priznajem, ponekad veoma teško) kontrolišem...
Čak i dok sam radila, nisam se u pauzama hranila po pekarama i kioscima, nego sam od kuće nosila klopu. Jednom-dvaput godišnje pojedemo pljeskavicu, picu ne pamtim kad sam kupljenu jela, pravim je sama, tako da je to toooooooo....

E, priča se da će se u Somboru otvoriti McDonald, pa ćemo tamo možda češće ići na milkšejk, sladoled i slatke pite sa sladoledom...a baš konkretna hrana mi se tamo ne sviđa, potpuno je bezukusna...
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Gost Pet Mar 21, 2008 4:18 am

Beba ::Sad vidim pominju se forneti peciva, to kupimo kad god prođemo pored njihove radnje, i moj ćale kupi Nikoli za doručak kad je kod njih, i kad idemo na put ponesemo to umesto sendviča, odlična su im peciva.

imate ih i vi...super ja ih tj mi ih jako volimo...kao zamena za sendvice,za put su ekstra,ili kao dorucak ili vecera ili uzina moji ih obozavaju i slatke i slane...omiljeni su mi sa marmeladom,pizza,kulenom,sirom...ma sve ih vole...
cak smo ih i za rodjendane narucili kao slano pecivo i svima su se dopali i u slast pojeli...ne kostaju puno,prodaju se od 100g pa navise i bas su super peciva sto bi se reklo i disu i mirisu...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Stazi Pet Mar 21, 2008 4:34 am

Betty Boop ::
E, priča se da će se u Somboru otvoriti McDonald, pa ćemo tamo možda češće ići na milkšejk, sladoled i slatke pite sa sladoledom...a baš konkretna hrana mi se tamo ne sviđa, potpuno je bezukusna...

Kada igde ce da ga otvore? Ja nisam nista cula ali to je mozda jer nisam u toku. Nisam luda za njihovom hranom ali volim njihove pite, sladolede i sejkove
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Gost Pet Mar 21, 2008 4:44 am

mi obozavamo mek ,nazalost ni u nasem gradu ga nema...bilo ga jedno vreme,ali tada nismo imali decu,bili smo par puta ,i eto zatvorise ga...

sad nam je najblizi u beogradu ili novom sadu i kad god se zadesimo tamo mi i posetimo isti..deca vole one pakete sa igrackom...milk sejk je obavezan,kao i pomfrit..nekad i po dve porcije...a cizburgeri i hamburgeri mi se bas nesto i ne dopadaju,ali uglavnom uz narucen paket idu i oni pa ih pojedemo...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od pricalica Pet Mar 21, 2008 7:25 am

Ja sam muzu i sebi ponekad u povratku s posla,ako bi se oduzilo,a ja nisam stigla da spremim rucak,kupovala pljeskavice.On ih mnogo voli,a ja priznajem da ih volim i volim ukus brze hrane,ali znam koliko mi steti zdravlju,pa se trudim da ne kupujem ako bas ne moram...Joj,zasto zdrava hrana nije ukusna kao nezdrava..................Ah........
avatar
pricalica
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 220
Godina : 48
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Emi Čet Mar 27, 2008 9:20 am

pizza, hamburger,,giro,,tostove,,i to kasno uvece,,,ali ne cesto,,samo kad je mm mnooogooo gladan, a ja nemogu da odolim Smile
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Endzi Čet Mar 27, 2008 9:46 am

Pre sigurno mnogo cesce..uglavnom kad jurimo po gradu,kupovina i sl.pa skontamo da smo mnoooooogo gladni obavezna je bila pizza parce..predivna je.
Sad ne pamtim kad smo isli,ali dok sam bila trudna veeeeoma cesto.
A,rostilj veoma cesto Goran pravi kuci i to mnogo dobro tako da mi i ne padnu na pamet kiosci..mada volem.
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Bojana Čet Mar 27, 2008 10:46 am

ja obozavam Mc ali ne hamburger i sl vec samo fish mek i sejkove pite i ostalo
Makiju medjutim ne zelim da dajem nista iz meka jer u onim pogacicama ima dosta aditiva
u pljeskavice sa kioska apsolutno nemam poverenja i ne kupujem ih a izbegavam i pice iz pekara isl ponekad samo kupim za dorucak zitopekovo pecivo
vidim volite fornete i ja sam ih volela ali sam onda cula da imaju mnogo kancerogenih sastojaka i to od jednog nutricioniste dr tako da ih od tada nikada vise kupila nisam...mozda to i nije proverena informacija ali on tako tvrdi i meni je to bilo dovoljno da zaboravim da postoje
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Dy Sre Apr 02, 2008 9:56 pm

ja ne jede hamburgere i slicno..ali zato jedem pite i puzice, pa dodjem na isto!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Lidija Pon Apr 07, 2008 8:01 pm

Mi obožavamo brzu hranu,ne jedemo često ali baš volimo,sinoć smo večerali hamburger,pomfri i girice,ko šta voli,mmm....
Ali eto to je bilo sinoć i ne sećam se kad pre toga :rucam:
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Andjela Pon Apr 07, 2008 8:25 pm

Scarlet ::Mi obožavamo brzu hranu,ne jedemo često ali baš volimo,sinoć smo večerali hamburger,pomfri i girice,ko šta voli,mmm....
Ali eto to je bilo sinoć i ne sećam se kad pre toga :rucam:
I mi tako,pocastimo se s vremena na vrijeme....valjda nece skoditi Laughing
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Miloseva_mama Pon Apr 07, 2008 8:34 pm

ja bih mogla da zivim na brzoj hrani,ali Pedja ne voli,on uziva samo u povrcu pa se nadjemo negdje na sredini!!!!
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od tanasija Pon Apr 07, 2008 9:15 pm

ja jedem vrlo cesto pazarske cevape, retko pljeskavice i hamburgere, picu i neke pica sendvice cesto narucujemo. ivi dajem cevape, ovi pica sendvici su provereni i pice pa joj i to dam. forneti ja volim ali izbegavam a ivi nikako nisam davala. peciva posebno lisnata izbegavam i sebi i njoj jer su puna aditiva i ubija me gorusica. pljeskavica je kako god bolja i zdravija od peciva, prosto je za ne verovati sta sve stavljaju u pecivo da bi onako izgledalo. sto se mc tice nije zdrav, ali jednom u mesec dana kad sam u bg-u obavezno odem i ozderem se. ivi sam davala njihov pomfrit i tost iz happy meal-a, ne pojede mnogo, popije sokic naravno next i to je to. zanimljivost je da je to toliko sve vestacko da od mc ne mozes da dobijes zatvor ili tako nesto, ko zna sta sve ima unutra.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od maja Uto Apr 08, 2008 1:27 am

Mi dok smo bili u Bg nismo dozvoljavalli da nam dan prodje bez pice, cevapa, hamburgera...i sl. Ja sam vukla 4-5 kg viska jos od porodjaja i nije bilo sanse da ih se otarasim. Sta cu kad nam je brza hrana bila u zgradi.
Od kada smo dosli ovde, evo, skoro dva meseca, ja nisam osetila miris pice i cevapa...(umrecu ljudi....), ali sam zato smrsala neverovatnih 7 kg. Ovde se jako forsira kuvana hrana, riba, piletina, povrce i voce (uz svaki obrok oni sluze i voce, i u restoranima i kada odemo kod nekog u goste) i posle jela je obavezan crni ili zeleni caj.
Tako da sam ja zivi primer (ako neko jos uvek ne veruje) da brza hrana GOJI i jako je losa za organizam.
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od lenita Ned Feb 07, 2010 2:48 am

Zaobilazim ih u sirokom krugu!!!! Pekare takodje!!!!! Forsiram dosta kuvanu hranu a prezeno meso i pomfrit imamo samo kada mi muz zapreti razvodom!
lenita
lenita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 96
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od amarilis Ned Feb 07, 2010 4:52 am

Kada smo u Somboru, ne sme da se propusti klopa u "kimu".... jos u broj imam u mobilnom ako mi zatreba dok smo u setnji.... da nam pripreme "za poneti"....Da izdvojim nesto posebno, nema sanse jer je sve jaaaaako ukusno a i dosta obilno. Sve pohvale Kimu!!!
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Hamburgerije i kiosci brze hrane Empty Re: Hamburgerije i kiosci brze hrane

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu