Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Stilska milicija

+14
Lidija
mama_daisy
Miloseva_mama
Stazi
Mildan
Ivana
maja31
Betty Boop
Emi
Dy
Veka
Mima
Bojana
Milica
18 posters

Strana 27 od 27 Prethodni  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Stilska milicija

Počalji od Milica Pet Mar 07, 2008 3:36 am

First topic message reminder :

Ovu temu otvaram ne da bih se nesto uporedjivale, vec da bi jedne drugima davale savete, predloge o izgledu svake od nas. ako mislite da je ova tema besmislena brisite, ali moj predlog je da svaka od nas stavi neku svoju sliku, a da sve mi kazemo svoje vidjenje iste...npr promena frizure, boja kose, sminke, kilaze...svega sto se setimo..evo ja cu za pocetak okaciti svoju sliku a vi ozezite...
https://2img.net/h/i215.photobucket.com/albums/cc128/natalija_bucket/tema.jpg


Poslednji put izmenio Milica dana Pet Mar 07, 2008 5:01 am, izmenio ukupno 3 puta
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sre Apr 02, 2008 11:36 am

<BLOCKQUOTE>
Renata ::generalno lepa si zenoooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!

da li sam sad bila dovoljno jasna i glasna..???...


spojila si ovo dvoje,pritom misleci da sam zadnjom potvrdila recenicu iznad ,a nije tako...generalno sam rekla da si lepa zena...sto ocigledno opet nevalja,jer kad sam rekla da si "baba "ni to nije valjalo...pa neznam jel ja pricam turski...a da li sam bila glasna i jasna sam mislila uopsteno na ceo svoj post svoja misljenja i objasnjenja istih.

ja cenim svaciju iskrenost pa makar bila i bolna,(mozda je i necije misljenje na moj racun i mene povredilo,a da sam to precutala)i nemislim zbog necijeg misljenja ili nekog promenim sebe iz korena,ali par saveta,sugestija,kritika cu prihvatiti i jesam zasto da ne ,svesna sam sebe,znam sta mi se svidja,sta volim,sta ne ,a vi ste tu da kazete jer po vasem ukusu,da li sam preterala,trebam nesto dodati,promeniti naravno sve to u smislu na bolje...i nevidim tu nista lose..ova tema je dala podstrek nekolicini da bas kroz te savete i kritike promene i docaraju sebe na bolje jer mislim da su svi zenski saveti i misljenja ovde izneti i receni iz srca sa nimalo zle namere...i ni zbog jedno komentara datog ovde od bilo koje od vas na moj racun-e lepa si -nisi-uljudi se- pogledaj na sta licis ili nesto slicno tome nemoze i nece me naterati da promenim misljenje o tom nekom koga je uputio jer opet kazem neverujem da su upuceni i receni sa zlobom...ukusi ,stilovi i misljenja su razliciti i ja volim da cujem ista...

Tesko da iko moze da me natera da se razocaram u sebe samu, sem mene same, a to se retko dogadja, prilicno sma stabilna licnost i ovakvi komentari tesko da mogu da me uzdrmaju, ali mogu da me razocaraju u onoga ko ih je udelio.

ok ,ako ti mislis da je sve moje dosad napisano bilo i ostalo razlog da promenis misljenje o meni..onda u redu.. ovo je ozbiljno- zabavna tema sa zezanjem ista kao i ostale,ali posto vidim da treba biti pre(ozbiljna) i da ste sve dosad bile takve confused onda meni u istoj vise nije mesto.
</BLOCKQUOTE>


Poslednji put izmenio Renata dana Sre Apr 02, 2008 7:44 pm, izmenio ukupno 7 puta
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od mama_daisy Sre Apr 02, 2008 12:05 pm

Malo mi je bezveze raspravljati o ukusima...Nekom nesto ide a nekom ne..Jednostavno svi smo mi razliciti...

U ovoj temi mi jako smeta sto neke od nas udaraju kontru same sebi...

Nemam bas puno vremena, pa kad imam citam bas puno strana od jednom i na kraju budem jako zbunjena...
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Viki de Marko Sre Apr 02, 2008 8:58 pm

Gledam i citam ovu temu, s vremena na vreme. Nije mi se dopala od pocetka. Moje misljenje je da samo duhovno nestabilne osobe, mogu da gledaju fizicki izgled. Prava lepota dolazi iznutra. Ne kaze se dzabe da je lepota u ocima onog ko gleda. Ko zeli da vidi lepo, taj i vidi lepo.

Meni je najvaznije da ujutro kada se pogledam u ogledalo vidim srecnu zenu, sa ili bez sminke.
Viki de Marko
Viki de Marko
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 412
Godina : 51
Lokacija : internet
Hobi : grafika, grafika i grafika
Datum upisa : 16.10.2007

http://www.svetgrafike.com/Forums/viewtopic/t=274.html

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Sre Apr 02, 2008 9:04 pm

Viki de Marko ::Moje misljenje je da samo duhovno nestabilne osobe, mogu da gledaju fizicki izgled. Prava lepota dolazi iznutra. Ne kaze se dzabe da je lepota u ocima onog ko gleda. Ko zeli da vidi lepo, taj i vidi lepo.

Meni je najvaznije da ujutro kada se pogledam u ogledalo vidim srecnu zenu, sa ili bez sminke.
uf,kako je ovo lepo receno!!svaka cast!!
potpisujem
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Sre Apr 02, 2008 9:06 pm

Viki de Marko ::Gledam i citam ovu temu, s vremena na vreme. Nije mi se dopala od pocetka. Moje misljenje je da samo duhovno nestabilne osobe, mogu da gledaju fizicki izgled. Prava lepota dolazi iznutra. Ne kaze se dzabe da je lepota u ocima onog ko gleda. Ko zeli da vidi lepo, taj i vidi lepo.

Meni je najvaznije da ujutro kada se pogledam u ogledalo vidim srecnu zenu, sa ili bez sminke.


super receno..samo meni se svidja tema ova..... ovdje se nije mislilo na fizicki izgled, vec vise na neciji stil ili slicno....
mozda je otislo u pogresnom smjeru, ali ispravicemo! nadam se!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Sre Apr 02, 2008 9:09 pm

Viki de Marko ::Gledam i citam ovu temu, s vremena na vreme. Nije mi se dopala od pocetka. Moje misljenje je da samo duhovno nestabilne osobe, mogu da gledaju fizicki izgled. Prava lepota dolazi iznutra. Ne kaze se dzabe da je lepota u ocima onog ko gleda. Ko zeli da vidi lepo, taj i vidi lepo.

Meni je najvaznije da ujutro kada se pogledam u ogledalo vidim srecnu zenu, sa ili bez sminke.

p.s. hihihihhahahhoho, mogla si i ti siknuti svoju slicicu :komp:
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od milenica_89 Sre Apr 02, 2008 9:10 pm

Viki de Marko ::Gledam i citam ovu temu, s vremena na vreme. Nije mi se dopala od pocetka. Moje misljenje je da samo duhovno nestabilne osobe, mogu da gledaju fizicki izgled. Prava lepota dolazi iznutra. Ne kaze se dzabe da je lepota u ocima onog ko gleda. Ko zeli da vidi lepo, taj i vidi lepo.

Meni je najvaznije da ujutro kada se pogledam u ogledalo vidim srecnu zenu, sa ili bez sminke.

U pravu si Viki :igram:
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Viki de Marko Sre Apr 02, 2008 9:17 pm

Dy ::
Viki de Marko ::Gledam i citam ovu temu, s vremena na vreme. Nije mi se dopala od pocetka. Moje misljenje je da samo duhovno nestabilne osobe, mogu da gledaju fizicki izgled. Prava lepota dolazi iznutra. Ne kaze se dzabe da je lepota u ocima onog ko gleda. Ko zeli da vidi lepo, taj i vidi lepo.

Meni je najvaznije da ujutro kada se pogledam u ogledalo vidim srecnu zenu, sa ili bez sminke.

p.s. hihihihhahahhoho, mogla si i ti siknuti svoju slicicu :komp:

Ne vidim zasto bih, znam kako izgledam i zadovoljna sam time. chees
Viki de Marko
Viki de Marko
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 412
Godina : 51
Lokacija : internet
Hobi : grafika, grafika i grafika
Datum upisa : 16.10.2007

http://www.svetgrafike.com/Forums/viewtopic/t=274.html

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Sre Apr 02, 2008 9:28 pm

Viki de Marko ::
Dy ::
Viki de Marko ::Gledam i citam ovu temu, s vremena na vreme. Nije mi se dopala od pocetka. Moje misljenje je da samo duhovno nestabilne osobe, mogu da gledaju fizicki izgled. Prava lepota dolazi iznutra. Ne kaze se dzabe da je lepota u ocima onog ko gleda. Ko zeli da vidi lepo, taj i vidi lepo.

Meni je najvaznije da ujutro kada se pogledam u ogledalo vidim srecnu zenu, sa ili bez sminke.

p.s. hihihihhahahhoho, mogla si i ti siknuti svoju slicicu :komp:

Ne vidim zasto bih, znam kako izgledam i zadovoljna sam time. chees

ja uopste ne gledam ovdje slike da bi nekome rekla da je lijep ili ruzan, na kraju krajeva sve mame sam vec vidjela u albumu..Ovdje mislim na stajling ili slicno..ponavljam..

Ja sam ovdje stavila svoju sliku. Kao i ti zadovoljna sam sobom i znam kako izgledam, i mnogo volim sebe.. I ne osjecam se kao nestabilna osoba sto ovdje stavljam slike!!!Pritom ne ocekujem da se neko zaslijepi od moje ljepote ili ruznoce(kako je ko god vidi), nije me briga za to..slusam komentare kako mi sta stoji, od frizure pa na dalje... a za ljepotu se slazem u potpunosti sa tvojom definicijom.

I ovo nije tema za ljepotu ili slicno..ovo je tema da se komentarisemo i predlazemo- frizove, robicu, sminku, stil kompletan!!! I to bez vrijedanja!!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Sre Apr 02, 2008 9:30 pm

Viki de Marko ::
Dy ::
Viki de Marko ::Gledam i citam ovu temu, s vremena na vreme. Nije mi se dopala od pocetka. Moje misljenje je da samo duhovno nestabilne osobe, mogu da gledaju fizicki izgled. Prava lepota dolazi iznutra. Ne kaze se dzabe da je lepota u ocima onog ko gleda. Ko zeli da vidi lepo, taj i vidi lepo.

Meni je najvaznije da ujutro kada se pogledam u ogledalo vidim srecnu zenu, sa ili bez sminke.

p.s. hihihihhahahhoho, mogla si i ti siknuti svoju slicicu :komp:

Ne vidim zasto bih, znam kako izgledam i zadovoljna sam time. chees

Pa bas iz razloga sto je jedno od "pravila" da ako ucestvujes u ovoj temi treba da stavis i sliku....mislis da vecina nas ne zna kako izgleda?!
Ovu temu sam shvatila kao vid opustencije za nekoga koga zanima moda,sminkanje....a,na zalost svelo se na prepucavanje....
Ima verovatno tema o unutrasnjoj lepoti,ali ovde je ipak bilo pitanje spoljnog izgleda i razlicitih ukusa..
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od milenica_89 Sre Apr 02, 2008 9:42 pm

Sta je meni Betty napisala,cak da izgledam dosta starija sa ovom frizurom pa cak me oterala do 30 godina ja ne razmisljam o tome kao uvredi vec vidim kako ljudi razmisljaju o meni kad me vide,da li mi lepo stoji frizura,da li mi treba neka promena...ja sam diplomata prihvatam sve zamerke ali dobro razmislim pre nego sto napravim neku promenu Laughing necu ja sad zbog par komentara koji mi nisu po volji da se menjam iz korena kako po izgledu tako po misljenju o toj osobi koja me komentarisala....ko je spreman na kritike i predloge neka ucestvuje ko nije.... :mir: svi mi volimo kako izgledamo ali nam sa vremena na vreme treba mali savet,cak i pohvala!Dakle necemo da se vredjamo vec da se zezamo lol!


Poslednji izmenio milenica_89 dana Sre Apr 02, 2008 9:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Veka Sre Apr 02, 2008 9:42 pm

Endzi, nije pravilo da stavis sliku da bi mogao da komentarises ostale.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Sre Apr 02, 2008 9:48 pm

Veka ::Endzi, nije pravilo da stavis sliku da bi mogao da komentarises ostale.

mada bi bilo fino!!! Kada vec drugog komentarises, stavi i sebe..mada Viki nije nikog ni komentarisala..ali ne vezano za nju, mislim da je ljepse kada svi ucesnici istog stave sliku.. zanimljivije je.
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Sre Apr 02, 2008 10:00 pm

Veka ::Endzi, nije pravilo da stavis sliku da bi mogao da komentarises ostale.

Da,Veko zato sam i stavila pod znake navoda.
Jer mislim da je bas Milica koja je i otvorila ovu temu napisala ako ucestvujete u ovoj temi da se stavi i slika i mislim da je to ok.
Takodje pise da sujetni ne svracaju ovde.
Ja ovim ne prozivam nikoga,ali zaista...samo mi je krivo sto je tema otisla u drugom pravcu totalno.
Meni je bilo zanimljivo da gledam stajlinge od drugih zena,promene kroz godine..misljenja.
Ja sasvim odlicno znam kako izgledam...ali mi je totalno glupo u jednoj nazovimo modnoj temi dodje neko i to evo u ovom primeru Viki (koja ne kazem da je nesto lose mislila) i kao lepota dolazi iznutra...i ona je svesna kako ona izgleda pa nece stavljati sliku.
Pa sta smo mi ovde stavljali slike?!
Mislim da je jedino taj komentar nepotreban skroz.....
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Sre Apr 02, 2008 10:03 pm

Viki de Marko :: Moje misljenje je da samo duhovno nestabilne osobe, mogu da gledaju fizicki izgled.

Totalno promasen komentar u pitanju gde je moda komentarisana....
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Veka Sre Apr 02, 2008 10:19 pm

Znate kako, ovih dana sam ja bila opisana lepim komentarima, necu da se osvrcem na njih. A jos do sad nisam ni jednu od vas iskomentarisala niti imam nameru, jer meni ste sve lepe, svaka na svoj nacin. Svaka od vas ima po nesto cime zraci, mislim i da je to upravo ono sto je Viki htela da kaze. Retko ko je ovde komentarisao fizicki izgled nekome, nisma uspela sve da iscitam ali jedino je meni onako udeljen lep kompliment da izgledam kao baba od 57 ( ovim ne prozivam Renatu, da se odmah ogradim, samo navodim kao primer), sve ostale imate komentare da treba promeniti ovo ili ono. Niko ne moze preko noci da romeni fizicki izgled, a boga mi treba mu i podosta finansija.

Najbolje ce biti da ja zakljucam ovu temu i u novoj se odrede pravila sta se sme komentarisati i na koji nacin da ne bi ponovo dolazilo do ovakvih situacija, mada verujem da je neminovno.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Sre Apr 02, 2008 10:25 pm

ma ne zakljucavaj, nece dolaziti!!! ako se ponovi, zatvori!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Sre Apr 02, 2008 10:28 pm

Veka ::Znate kako, ovih dana sam ja bila opisana lepim komentarima, necu da se osvrcem na njih. A jos do sad nisam ni jednu od vas iskomentarisala niti imam nameru, jer meni ste sve lepe, svaka na svoj nacin. Svaka od vas ima po nesto cime zraci, mislim i da je to upravo ono sto je Viki htela da kaze. Retko ko je ovde komentarisao fizicki izgled nekome, nisma uspela sve da iscitam ali jedino je meni onako udeljen lep kompliment da izgledam kao baba od 57 ( ovim ne prozivam Renatu, da se odmah ogradim, samo navodim kao primer), sve ostale imate komentare da treba promeniti ovo ili ono. Niko ne moze preko noci da romeni fizicki izgled, a boga mi treba mu i podosta finansija.

Najbolje ce biti da ja zakljucam ovu temu i u novoj se odrede pravila sta se sme komentarisati i na koji nacin da ne bi ponovo dolazilo do ovakvih situacija, mada verujem da je neminovno.

Ti Veko i sama znas sta je naj bolje..ali sto ljudi sto cudi.
Vidi se u nekoliko poruka da su ljudi razlicito shvatili ovu temu.
Neke zene mozda i jesu slale sliku da bi im rekle jesu li lepe ili ruzne ali vecina od nas je slala svoje stajlinge dok su sredjene da bi se video njihov ukus i razlicit stil odevanja.
Na zalost neko bas i nije umeo da se dobro izrazi kako je zeleo a neko je sasvim ciljano se izrazavao..
Elem....ne vredi pisati vise...ovo je trebala biti opustena tema. Sad
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Viki de Marko Sre Apr 02, 2008 10:38 pm

tema se zakljucava, jer vodi do svadja i neprimerenog ponasanja.

Uskoro pandan ovoj temi, samo malo strpljenja.
Viki de Marko
Viki de Marko
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 412
Godina : 51
Lokacija : internet
Hobi : grafika, grafika i grafika
Datum upisa : 16.10.2007

http://www.svetgrafike.com/Forums/viewtopic/t=274.html

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Veka Čet Apr 03, 2008 1:46 am

Koliko mogu da primetim Viki je najavila otvaranje novog podforuma sa slicnim temama, koje ce biti ozbiljnije i primerenije, i iz kojih se nadam da nece proizilaziti svadje. Ja sam joj rekla da zakljuca temu, te ako neko misli da je pogresno nek se javi meni, a ne da proziva Violetu. Sta ste sve odmah potrcale, za neke stvari treba i vreme da se odrade, a nije svako od nas dokon da samo na forumu radi, ako ste zaboravile imam i ja dete koje moram da izvedem u setnju i poigram se sa njim, i stavljam je ispred foruma i radova na istom. Ko nije zadovoljan radom foruma, radom urednika i administratora, mislim da mu nije ovde mesto.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 27 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 27 Prethodni  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu