Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Stilska milicija

+14
Lidija
mama_daisy
Miloseva_mama
Stazi
Mildan
Ivana
maja31
Betty Boop
Emi
Dy
Veka
Mima
Bojana
Milica
18 posters

Strana 26 od 27 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Sledeći

Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Stilska milicija

Počalji od Milica Pet Mar 07, 2008 3:36 am

First topic message reminder :

Ovu temu otvaram ne da bih se nesto uporedjivale, vec da bi jedne drugima davale savete, predloge o izgledu svake od nas. ako mislite da je ova tema besmislena brisite, ali moj predlog je da svaka od nas stavi neku svoju sliku, a da sve mi kazemo svoje vidjenje iste...npr promena frizure, boja kose, sminke, kilaze...svega sto se setimo..evo ja cu za pocetak okaciti svoju sliku a vi ozezite...
https://2img.net/h/i215.photobucket.com/albums/cc128/natalija_bucket/tema.jpg


Poslednji put izmenio Milica dana Pet Mar 07, 2008 5:01 am, izmenio ukupno 3 puta
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Sre Apr 02, 2008 1:36 am

mama_daisy ::
A baka Veku necu da komentarisem, sve je vec receno... affraid lol!

nije baka :razmisli: :razmisli: :razmisli: :razmisli: :razmisli: :razmisli:
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Sre Apr 02, 2008 1:38 am

stasija ::
mama_daisy ::
A baka Veku necu da komentarisem, sve je vec receno... affraid lol!

nije baka :razmisli: :razmisli: :razmisli: :razmisli: :razmisli: :razmisli:
kakva baka?nijeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Sre Apr 02, 2008 1:39 am

IVANA ::
stasija ::
mama_daisy ::
A baka Veku necu da komentarisem, sve je vec receno... affraid lol!

nije baka :razmisli: :razmisli: :razmisli: :razmisli: :razmisli: :razmisli:
kakva baka?nijeeeeeeeeeeeeeeeeee

pa kazem nije baka nego.. :razmisli: :razmisli: :razmisli: :razmisli: :razmisli:
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Sre Apr 02, 2008 1:40 am

mama_daisy ::Bojanine odevne kombinacije su extra, ali je sve to isuvise elegantno za mene i ja bih to verovatno nosila samo u nekim posebnim prilikama koje su u zadnje vreme veoma retke...Ja sam ipak vise za neki sportski stil...

ja sam se ranije svakodnevno tako oblacila a sada je malo drugacije i vise sam u tom sportskom stilu pa te kombinacije nosim kad idemo negde na zurku,rodjendan,slavu isl a za svakodnevnicu su rezervisane trenerke i patike,mada mi moram priznati doterivanje i lickanje i sminkanje malo nedostaje...
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od mama_daisy Sre Apr 02, 2008 1:41 am

Pa i ja znam da nije...Vidjam je veoma cesto, ali vidim ovde neko komentarisao da izgleda kao baba...Pa se malo salim...Ne ljutite se

Meni Veka super, samo malo da smrsamo nas dve zajedno i ima da budemo super ribice
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Sre Apr 02, 2008 1:42 am

mama_daisy ::
Meni Veka super, samo malo da smrsamo nas dve zajedno i ima da budemo super ribice

affraid affraid affraid cuj smao vas dvije...ima nas jos za mrsanje...ali odoh u sale moje malo!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od tanasija Sre Apr 02, 2008 1:42 am

ja sam pocela ko poslednja seljancura da idem nasminkana u park sa detetom, ali ne zato sto se sminkam za park nego se nasminkam za posao i posle me mrzi cim dodjem kuci da skidam sminku nego se samo presvucem. jesam najgora al sta cu. ja sam za nekoliko kombinacija, renata, mislila da si slikala deciju garderobu, Very Happy meni se sve ove varijante sa teksas suknjicama bas svidjaju. ja nemam neki specifican stil, tako da ne mogu da kazem da je nesto moj stil ili nije. najvise volim da sam sportski obucena ali u poslednje vreme imam jako malo prilike za to.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Sre Apr 02, 2008 1:42 am

mama_daisy ::Pa i ja znam da nije...Vidjam je veoma cesto, ali vidim ovde neko komentarisao da izgleda kao baba...Pa se malo salim...Ne ljutite se

Meni Veka super, samo malo da smrsamo nas dve zajedno i ima da budemo super ribice
pa onda ce aparat puknuti od vase lepote zajednicke affraid
lepe ste meni vas dve i ovako,nista vam na fali :volim:
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od tanasija Sre Apr 02, 2008 1:45 am

nisi do sad primetila da se njih dve ne slikaju zajedno, vidis da vec znaju da toliku kolicinu lepote aparat ne moze da podnese.

naravno salim se malo! jesu lepe ko lutke, vecina nas se uklapa u zdravicu da smo zive, zdrave lepe i debele!
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od milenica_89 Sre Apr 02, 2008 3:28 am

tanasija ::ja sam pocela ko poslednja seljancura da idem nasminkana u park sa detetom, ali ne zato sto se sminkam za park nego se nasminkam za posao i posle me mrzi cim dodjem kuci da skidam sminku nego se samo presvucem. jesam najgora al sta cu. ja sam za nekoliko kombinacija, renata, mislila da si slikala deciju garderobu, Very Happy meni se sve ove varijante sa teksas suknjicama bas svidjaju. ja nemam neki specifican stil, tako da ne mogu da kazem da je nesto moj stil ili nije. najvise volim da sam sportski obucena ali u poslednje vreme imam jako malo prilike za to.

Potpisujem te tanasija sta da se radi Rolling Eyes ja jednostavno ne mogu da izadjem van a da bar nemam sjaj za usne ne sebi i bar maskaru pa makar bila i u sportskom fazonu Razz inace uopste ne volim da se oblacim elegantno No pokusavam sto vise da budem u sportskom fazonu,mozda samo preko leta neka elegancija :umirucismeh: ovako sam non stop u farmericama........ :belarada:
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sre Apr 02, 2008 3:30 am

ovako pokusacu svima ponesto da odgovorim..
one hlace(pantalone)nisu somot obicne su pamucne nesto poput helanki uz nogu i negde do pola listova dodju kad se obuku...

mozda i jeste previse tinejdz fazon,ali ja sam u tom stilu (jos uvek mlada)i dusom i telom,pa sta ako sve ovo oblaci i nosim,a imam dvoje dece...???...nisam ovo bas razumela najbolje,ali dobro..ovo su sve varijante i kombinacije sportsko elegantnog stila,mozda poneke malo vuku na decije,ali i ja sam jos uvek dete.. Laughing i nemogu sebe zamisliti u nekim previse elegantnim i previse" zenskim "da tako kazem stvarima...
a na neke od ovih ili pak i drugim kombinacijama(na koje to mogu naravno i uz koje mogu ici iste) ja obucem recimo papucice ili sandalice na stiklu pa koliko toliko delujem ozbiljnije ...
u pravu je neko ko rece da bi sve ovo izgledalo daleko drugacije da sam predstavila na samoj sebi...

ova teksas suknjica ustvari obe i sve ostale koje imam su veoma prakticne,negde dodju d pola butina otprilike i obicno njih obucem kad znam da se necu ili ne moram saginjati...tako da bojazni za sevanjem nema...

onaj crveni kompletic je bas lagan i udoban kad se obuce..ima i nina slican.. Laughing salim se,ali opet sve je stvar ukusa..ja ga bas volem..

a to za baba veku stvarno ste bezobrazne...sto me sad prozivate... grr pa nisam bas bukvalno i tako mislila..jesam tako rekla evo izvinjavam joj se javno ovim putem,ako sam preterala (a sad vidim da jesam)
ali stvarno sa tom zalizanom i nisko vezanom kosom i tom sirokom garderobom mi licila na istu..sto neznaci da je gadna,ruzna,zapustena,prljava i sl...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Stazi Sre Apr 02, 2008 5:24 am

Ja jako volim jeans suknje i rado ih nosim leti, mada nisam "suknja"ti, radije oblacim duge pantalone ili kapric.
Renata svidjaju mi se crne cizme iako je stikla previse visoka za moj ukus.
Bojanine odevne kombnacije mi se svidjaju ali previse extravagantne za mene. Ja i nisam neki moderan tip, ja vise volim da oblacim ono sto mi se dopada i sto mi stoji nego nesto sto je moderno.
Ljudi moji, ja 300 Evra ne dam za odecu i obucu ni za godinu dana a ne za jedne cipele!!!!
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Sre Apr 02, 2008 5:33 am

procitah postove i zacudih se..mozda se renata malo lezernije izrazila za Vekin izgled, mada smo na samom pocetku napisali da sujetni ovde ne svracaju, i stvarno nije problem koga i malo boli da cuje okrutni komentar o svom izgledu vidjen ocima drugih ne treba da stavi svoju sliku, ali ima pravo da nas iskomentarise.Takodje ovim napisanim ne mislim da je Veka sujetna vec da mozda ova tema nije u njenom domenu, i da nekome prosto ne odgovara da neko da svoj sud o njemu.Ja licno na sebi nista nisam menjala, jer sam dugo zelela da imam plavu boju kose, i sigurno nista jos neko vreme menjati necu, a sto se veke tice..mozda je zena tako zadovoljna i sebe na taj nacin dozivljava...Moram da pohvalim da se mali br nas nije malo promenio od otvaranja ove teme. Jedina koja nije ni pisnula po pitanju postova o svom izgledu, zapravo i jeste Renata..ona je najvise i prva poradila na sebi, jer je prihvatila stanje takvo kako jeste, iskreno i prijateljski, sto opet kazem da Veku ne uvredim..svi smo mi drugaciji i drugacije reagujemo. Veka je lepo zence, a sta ce sa sobom da radi to je njena stvar
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sre Apr 02, 2008 5:35 am

evo jos malo stvari ili ti krpica iz mog "decijeg "ormara Laughing ...

Stilska milicija - Page 26 Th_DSC00449Stilska milicija - Page 26 Th_DSC00442Stilska milicija - Page 26 Th_DSC00440

Stilska milicija - Page 26 Th_DSC00438Stilska milicija - Page 26 Th_DSC00434

Stilska milicija - Page 26 Th_DSC00437Stilska milicija - Page 26 Th_DSC00436
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Stazi Sre Apr 02, 2008 5:43 am

Veko meni se svidjas najvise na prvoj slici gde ti je kosa duga samo napravi neke stepenove (mozda kao i Bojana sto je uradila, osim sto ona ima kratke siske) , daosvezis kosu. Paz frizura mi se na tebi uopste ne svidja
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Sre Apr 02, 2008 6:11 am

mama_daisy ::Mni nikako ne ide sminka na sportske varijante...I najezim se kad vidim da je neko nasminkan uz trenericu, jedino sto moze da mi ide je tonirana krema, a maskara ili sjaj za usne nikako...Pa kako se uopste razlikuje sportskog od elegantnog odevanja???

To da se naježiš kad vidiš takvu kombinaciju razumem, jer je to stvar ličnog ukusa...ali ovaj deo gde kažeš "Pa kako se uopste razlikuje sportskog od elegantnog odevanja???" moram da priznam da uopšte ne razumem...Tvrdim da lepa nova trenerka i patike, sa ruksagom, kačketom i kojim god još "sportskim" odevnim delovima hoćeš apsolutno kod žena idu i sa maskarom, i sa sjajem za usne, a pri tome ne mislim one ultra šajn sjajeve, već običan, najobičniji sjaj, blago toniran...ja često preko dan upravo u ovakvoj kombinaciji ŠETAM (ne trčim) gradom, svratim do kafića na piće...zašto se ne bih blago našminkala? Milioni devojaka kombinuju šminku sa sportskim stilom, a one devojke koje se inače slabo ili nikako ne šminkaju (a ja bih rekla da ti spadaš u te) onda ne mogu da tvrde da su te dve stvari ne spojive...
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Sre Apr 02, 2008 6:13 am

Rene, aj majke ti, pozajmi mi tu crvenu kombinaciju, da je isprobam pa da nekim zlobnicama ovde zapušim napućita usta...da ne moram da menjam nik! :igram:
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Sre Apr 02, 2008 6:30 am

mortisaaaaaa..cula sam te
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Sre Apr 02, 2008 6:40 am

Esad i ja da se oglasim.retko se sminkam jer nemam neke posebne prilike za sminkanjem..kada setam natu, abicno se sportski elegantno obucem i stavim malo maskaru i puder ponekad ni to...mada ovde sredina iziskuje da se sljapas i kada ne moras..pa obicno vodim racuna o tome da budem mako urednija nego u kuci..Prosto mi se smuci kada vidim naslapane mame u sred belog dana kao da su posle na vecernju zurku, ne samo mame vec zene inace..mada opet kazem..Okolina u kojoj zivim diktira i uslove izlaska napolje..zato u banju kad odem..opusteno...iozvedem dete u setnju oko okolnih zgrada i ne zamaram se izgledom ni malo. Danas me jedna pita u menjacnici jel to viton, a jel to amarish-rekoh jeste kiselo.Ponekad mi i nije do takvog nadmetanja. Prosto na prosto tako ovde mora. Ako prosetam do Piramide manje nalickana..zene ce me gledati kao da mi kazu sta ti ovde trazis..nemas pare ni za hleb.Ovde su sve seljncure a i ja se uklapam u njih
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Veka Sre Apr 02, 2008 8:16 am

Evo opet svih tih slika koje su vec stavljene sa sve objasnjenjima....a vi mi recite na kojoj od njih me vidite u sirokom duksu.....necu da se pravda pricama da sam sujetna, jer da jesam ne bi se iste ove slike nasle ovde....za kosu sam vec rekla da je volim i zelim dugu i da je dugo pustam da poraste tako da nemam nameru da ista menjam na njoj sem tog obicnog skracivanja vrhova. Stepenasta frizura mi ne stoji dobro jer mi je kosa suvise ostra i nece da stoji onako kako ja hocu da mi stoji. Paz moram stalno da feniram a sada za to bas nemam ni vremena ni zivaca mada sama mislim da mi ptilicno dobro stojim, mozda se tako na slikama i ne vidi, ali jeste tako....naocare su nesto sto moram da nosim htela ili ne, iako bi ih rado bacila, ali vec su mi ostavile traga na licu pa mi nije ni estetski kad ih ne nosim, a za sociva nisam bas. Kao sto vec rekoh ono sto bih promenila na sebi to je moja koza lica koju manje vise drzim pod kontrolom a koja je isto tako osetljiva. Ono sto sma ja od vas ocekivala je da mi kazete sta bi promenile u nacinu sminkanja, obrvama, koji mi stil najvise odgovara sto mislim da jeste bila svrha ove teme. Sad da ja menjam svoj stil i nacin zivota i oblacenja zbog toga sta ce da mi neko kaze, zaista nemam nameru. Bila sam farbana i u crno i u violet i suvise mi je neprirodno bar meni tako izgleda.

Iz raznih perioda mog zivota:
leto 2007- vila ravijojlaStilska milicija - Page 26 Th_IMG_2535
manje vise isto izgledam kao na ovoj slici gore.....

jun 2004- orna za kilometarski strapac Stilska milicija - Page 26 Th_vesna-na-keju
ovo je slika sa pazem za koji mislim da mi lepo stoji ali se na slici totalno drugacije vidi.

jul 2003- moreeeeeeeee i ja mrsavaaaaaaaaaStilska milicija - Page 26 Th_F1000022
to da treba da smrsam znam i sama i radim na tom pitanju, zato sma vam i stavila ovu sliku, kako bi videle sta porodjaj ucini od zene. za sada imam 10kg vise nego na ovoj slici, do skoro je bilo 14kg vise.

decembar 2005- sa kompletnom sminkomStilska milicija - Page 26 Th_IMG_1307
ovo me je sminkala profesionalna kozmeticarka, stim sto na kraju sminkanja, tj posle ovog slikanja nisma nosila olovku na usnama jer smo videle da odudara. To je primetila Betty i meni je to jedan od ok komentara koje ste dale, jer tako i zmaisljam ovu temu.

februar 2006- sa malo sminkeStilska milicija - Page 26 Th_Picture124
ovo je na nekom rodjendanu, gde sma morala da pokupim snalom kosu iako sam otisla pustene kose, ali Danica je zahtevala da je pokupim, tj njene aktivnosti.
oktobar 2002- ja sa paz frizomStilska milicija - Page 26 Th_belmondo
ovo je jedan od mojih ranijih stilova, mada i sad kad je lepo vreme volim ovako da se obucem, ali su mi retke takve prilike....
maj 1997- nekad sam bila i ovako odevena, srednja skolaStilska milicija - Page 26 Th_vekahipi
ovu sam sliku stavila kako bi se nasmejale nekadasnjem oblacenju, a nekad sam bila mlada luda rokerka koju nije doticalo na sta ce da lici kad se obuce i zacrni kapke....

maj 2003- sa stepenastom frizurom Stilska milicija - Page 26 Th_alexandrinrodjendan
posto su neki pomislili da je ovo Danica, ovo nije Danica, ovo je moja sestricina Aleksandra, a slika je iz 2003, 2 meseca pre one slike sa mora....i to je jedna od mojih omiljenih odevnih kombinacija koja mi je nazalost sad uska i nemogu da zakopcam suknju.

mama_daisy ::Stilska milicija - Page 26 Th_P4013329
Veka danas!

A ako ste pomislile da je ovo duks, ovo je jakna.....
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sre Apr 02, 2008 8:22 am

a kako bi tek mene gledale mico u mom ala devojcica fazonu :haha: ,verovatno bi mislile da sam dadilja ili ti bebisisterka svojoj deci i da idem jos u srednju skolu i da cuvanjem dece zaradjujem dzeparac... :haha:

salu na stranu,ali zaista je tako ,ako zivis u beogradu ili novom sadu moras se tako i ponasati i isto i nositi..u novom sadu recimo posto mi je blizi i dosta cesce sam u njemu nego u beogradu je sasvim normalno videti devojku,majku,zenu i u deset prepodne sredjenu ,nasminkanu i doteranu tip top...i to im niko ne zamera ,niti ih gleda drugacije naprotiv to je tamo potpuno normalno,a vec devojku ,zenu u lezernom stilu,bez imalo sminke ce svi pogledati i pomisliti sta joj je,mora da je bolesna...sirotica i sl..sto vec u zrenjaninu nije slucaj i ovde se svako nosi i oblaci kako i kad to zeli i nece zbog toga biti popreko pogledan..mada u poslednje vreme vidjam sve cesce i sve vise modernih mama kad kazem modernih mislim na sredjene nebitno da li u sportskom ili elegantnom stilu,nasminkane blago ili jako opet nebitno,ali primecujem da sve vise vode racuna o svom izgledu i isti sa ponosom pokazuju bez obzira da li su sa decom ili ne...
nekad se recimo medju takvima na igralistu,u gradu,kaficu osecam malo bezveze ,ako sam krenula neobavezno obucena skoro kao kuci ,i bez trunke sminke,ako razumete sta hocu reci.

zato se trudim da kad god izadjem iz kuce ponesem tj. stavim makar to labelo,sjaj,maskaru i toniranu kremu i bez obzira da li sam se odlucila za varijantu trenerke,moj deciji fazon ili neki elegantniji i svecaniji izgledam i licim na zenu i sa sobom ponesem i svoju zenstvenost i istu iskazem i pokazem.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sre Apr 02, 2008 8:37 am

meni sad nekako zao sto sam bila pregruba i veruj mi ceo dan mislim na tebe i opet sam trazila tvoje slike da iskomentarisem iste..ali obrisala si ih i vidim stavila ponovo sa dodatkom komentara..

jel mogu sve ispocetka..pa mozda se nekako i iskupim.. Wink

na prvoj slici to sam vec rekla i opet cu lepo ti stoji duga kosa,volim duge i negovane kose..mozda da pokupis samo jedan deo taj prednji,a zadnji pustis da pada..mislim da je ovde vezana i pokupljena slicno..nevidim te bas najbolje jer je slika iz profila..

kako ti stoji paz mi se iskreno nesvidja,mozda zato sto ti je previse gusta i ostra kosa..opet moje misljenje i mozda ti i soji ali kao sto ti rece nevidi se na slici i u prirodi isto...

morska slika je ekstra to sam vec rekla,tu si mi ribic i po...eto jos tih 4 kg i eto stare veke.. Laughing moram da pazim na reci da ne bi otisla gde ne treba..ali valjda znas sta hocu reci..kosa ti je ovde skupljena i recimo ovako da je dizes bilo bi sasvim drugacije...tj malo zalizes na gore i vislje podignes kosu,ne da pustis da se ona razleti po celu i neobavezno je vezes ...

kompletno nasminkana rekoh vec bez komentara...a i sa malo sminke si ok,mozda cak i lepsa nego sa svom...stil oblacenja mislim na ovu belu majicu -kosuljicu ti je super i mnogo bolji od dukseva i sirokih dzempera kojih nema na ovim slikama,ali ja sam imala prilike videti te i u takvima...zato i kazem da ti ne stoje,samo te sakriju,dodaju ti debljinu ustvari naprave od tebe to sto nisi ustvari ti..
videla sam i jednu u nekoj rozoj majicici u parku ako se ne varam,gde si mi mnogo slatka...prikazi recimo tu,ako znas na koju mislim i tu vec licis na sebe..da ne kazem na zenu..a opet ti je vezana kose i nemas sminku,eto mozda bi samo generalno kod tebe promenila i zamenila tu siru garderobu nekim uzim majicicama i takvim fazonom...
a na zadnjoj slici mi se iskreno nesvidja ni suknja ni sandale ni uopste takav stil,ali dobro ti to volis i ok je ja samo kazem svoje...
a veka danas ..to je ta zena koju obozavam i koja mi je toliko draga...nebitno kako je izgledala ili izgleda ono sto ima i nosi u sebi se ne menja...ni sa jednim stilom,imidzom niti godinama,a to je po meni daleko vrednije...

generalno lepa si zenoooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!

da li sam sad bila dovoljno jasna i glasna..???...

i poslednje sto sam htela je da te uvredim i razocaram u samu sebe...


Poslednji put izmenio Renata dana Sre Apr 02, 2008 10:12 am, izmenio ukupno 2 puta
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Stazi Sre Apr 02, 2008 9:45 am

Milica ::Esad i ja da se oglasim.retko se sminkam jer nemam neke posebne prilike za sminkanjem..kada setam natu, abicno se sportski elegantno obucem i stavim malo maskaru i puder ponekad ni to...mada ovde sredina iziskuje da se sljapas i kada ne moras..pa obicno vodim racuna o tome da budem mako urednija nego u kuci..Prosto mi se smuci kada vidim naslapane mame u sred belog dana kao da su posle na vecernju zurku, ne samo mame vec zene inace..mada opet kazem..Okolina u kojoj zivim diktira i uslove izlaska napolje..zato u banju kad odem..opusteno...iozvedem dete u setnju oko okolnih zgrada i ne zamaram se izgledom ni malo. Danas me jedna pita u menjacnici jel to viton, a jel to amarish-rekoh jeste kiselo.Ponekad mi i nije do takvog nadmetanja. Prosto na prosto tako ovde mora. Ako prosetam do Piramide manje nalickana..zene ce me gledati kao da mi kazu sta ti ovde trazis..nemas pare ni za hleb.Ovde su sve seljncure a i ja se uklapam u njih

E Milice, to je bas ono sto ja nisam podnosila u vezi Beograda dok sam zivela tamo-to sto su svi nalickani pa makar samo skoknuli do prodavnice, kao da idu na neki vecernji izlazak, zurku i sl. Bas sam se i sa malo sminke osecala ko seljancica. Pritisak prestiza je neverovatno velik u tom gradu i onaj ko se ne uklopi u taj stil zivota je niko i nista(po merilima spomenutih).
Subotica postaje takva polako, i ne svidja mi se to ako je nesto moderno onda je ceo grad u tome. Secam se pre par godina kada su bile moderne one duge cizme do kolena, bele kosulje i nesto crno dole(suknja ili pantalone) u subotu uvece sve devojke su maltene bile iste, kao pingvini, sa malim razlikama. Mene nervira taj pritisak prestiza, budi ono sto jesi i sta ti s svidja a ne ono sto ti drugi nametne.

Potpuno je drugacija prica o New Yorku (koji je i mnogo veci od Bg-a) u kom 10oro ljudi mogu biti obuceni u najrazlicitije odevne kombinacije i niko nikoga nece pogledati popreko niti dati bilo kakav komentar tipa "saljannko" i sl. Kada sam bila tamo 2000te jedan biznismen je bio u poslovnom odelu na TROTINETU sa sve aknet torbom!!!! Drugi je opet bio obucen u potpunosti u koznom, pantalone majica i dugi kozni mantil dok su neki setali u majicama na bretele, jedna zena je cak hodala u bundi a bilo je leto 100% vlaznost vazduha!!!! mnogi ovde bi rekli nebuloza, nije normalna i sl. Tamo NE! To nam pokazuje koliko smo mi ustvari mali a dicimo se ne znam cime, ko smo i sta smo(mislim na narod).
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Sre Apr 02, 2008 10:14 am

Betty Boop ::Rene, aj majke ti, pozajmi mi tu crvenu kombinaciju, da je isprobam pa da nekim zlobnicama ovde zapušim napućita usta...da ne moram da menjam nik! :igram:

betika tvoja je....i nemoras je samo isprobati zadrzi je...poklanjam ti je... :igram:
ionako smo vec videli da ti crvena super stoji...ovaj kompletic je ko stvoren za tebe... :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Veka Sre Apr 02, 2008 11:07 am

Renata ::meni sad nekako zao sto sam bila pregruba i veruj mi ceo dan mislim na tebe i opet sam trazila tvoje slike da iskomentarisem iste..ali obrisala si ih i vidim stavila ponovo sa dodatkom komentara..

Nisam obrisala slike, nisam ih stavila tu da bi ih brisala, nalaze se na nekoj od prethodnih stranica.


Renata ::generalno lepa si zenoooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!

da li sam sad bila dovoljno jasna i glasna..???...

Slike nisma stavila da bi mi vi pricale kako sma ja lepa zena....vec sam napisala zasto sam stavila...sve u svemu mislim da je ovu temu jedino par zena shvatilo veoma ozbiljno i ozbiljno se trudi da kaze svoje misljenje a da to opet bude neuvredljivo. Ja nemam taj problem da mora da mi se prica koliko sma lepa, prilicno sam samosvesna, znam svoje mane i vrline, kako u karakteru tako i u spljasnjem izgledu.


Renata ::i poslednje sto sam htela je da te uvredim i razocaram u samu sebe...

Tesko da iko moze da me natera da se razocaram u sebe samu, sem mene same, a to se retko dogadja, prilicno sma stabilna licnost i ovakvi komentari tesko da mogu da me uzdrmaju, ali mogu da me razocaraju u onoga ko ih je udelio.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 26 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 27 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu