Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Stilska milicija

+14
Lidija
mama_daisy
Miloseva_mama
Stazi
Mildan
Ivana
maja31
Betty Boop
Emi
Dy
Veka
Mima
Bojana
Milica
18 posters

Strana 19 od 27 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 27  Sledeći

Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Stilska milicija

Počalji od Milica Pet Mar 07, 2008 3:36 am

First topic message reminder :

Ovu temu otvaram ne da bih se nesto uporedjivale, vec da bi jedne drugima davale savete, predloge o izgledu svake od nas. ako mislite da je ova tema besmislena brisite, ali moj predlog je da svaka od nas stavi neku svoju sliku, a da sve mi kazemo svoje vidjenje iste...npr promena frizure, boja kose, sminke, kilaze...svega sto se setimo..evo ja cu za pocetak okaciti svoju sliku a vi ozezite...
https://2img.net/h/i215.photobucket.com/albums/cc128/natalija_bucket/tema.jpg


Poslednji put izmenio Milica dana Pet Mar 07, 2008 5:01 am, izmenio ukupno 3 puta
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Ned Mar 30, 2008 10:43 am

hihihi tinejdz majcice,hihihihhuhuhu :haha: :haha:
pa ja sam tinejdzerka sto Betty rece-deriste :haha:
pukoh od smeha,sta bre hocete zenske glave od mene da se po kuci slikam u svecanoj haljini pa da me muz konacno i zvanicno proglasi ludacom nad ludacama i onako je vec primetio "da se nesto cudno ponasam" od kad sam na ovom forumu :haha:
salu na stranu umem i ja da se skockam videcete a to sto licim na dete to je cista genetika za moju mamu koja ima 44god svi misle da mi je starija sestra i da je ona Mateji mama...
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 41
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od milenica_89 Ned Mar 30, 2008 10:50 am

Ako Bojana sta onda ljudi kazu za mene kad me vide sa detetom :haha: i koristi tu prednost sto izgledas mladje,bolje tako nego da izgledas starije,bices slatka mladolika bakica Wink ja se ne bunim,meni je lepo ovako,a ti si mi bas slatka u tinejdz fazonu hehe...samo napred,ali ne bi skodilo ni da stavis malo kreona,maskare da istaknes oci,ne vide se od siske :k; Smile
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 35
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Ned Mar 30, 2008 7:46 pm

ma ok ti je boki fazon oblacenja,pa i ja se tako oblacim po kuci,pa i kad idem negde vise sam u sporstskom fazonu nego doterana u stulama pogotovo sa decom..salim se ja malo..nego sam mislila cisto za slikanje da se skockas..pa da nam isto i pokazes..
i skloni te siske sa ociju da vidimo kako ti tako stoji i u pravu je milenica,mogla bi ako nista drugo bar ci malo da naglasis i istaknes...
a za izgled i mladolikost svaka cast...samo ostani sto duze tako mlada,lepa i slatka.....Stilska milicija - Page 19 Smiley-msn.com-Love-28107
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Ned Mar 30, 2008 8:59 pm

Bojana je nista ne vidim na ovom slikama..sem da si se malo osisala
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Ned Mar 30, 2008 11:02 pm

milenica_89 ::Ako Bojana sta onda ljudi kazu za mene kad me vide sa detetom :haha:

milenice_89, nemoj da se ljutiš, ali ti uopšte ne izgledaš kao derište...ja bih ti (bar po tvojim slikama) čak i dala mnogo više godina nego koliko stvarno imaš...evo, čak sam ponovo otišla u tvoj album, pregledala sve slike i stvarno mi deluješ kao da imaš preko 25 godina...mada, muž ti je kao dečačić ( :umirucismeh: )...
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Pon Mar 31, 2008 1:56 am

Betty Boop ::
milenica_89 ::Ako Bojana sta onda ljudi kazu za mene kad me vide sa detetom :haha:

milenice_89, nemoj da se ljutiš, ali ti uopšte ne izgledaš kao derište...ja bih ti (bar po tvojim slikama) čak i dala mnogo više godina nego koliko stvarno imaš...evo, čak sam ponovo otišla u tvoj album, pregledala sve slike i stvarno mi deluješ kao da imaš preko 25 godina...mada, muž ti je kao dečačić ( :umirucismeh: )...
nisi normalna :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: to je zbog frizure bre!
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od milenica_89 Pon Mar 31, 2008 1:59 am

Betty Boop ::
milenica_89 ::Ako Bojana sta onda ljudi kazu za mene kad me vide sa detetom :haha:

milenice_89, nemoj da se ljutiš, ali ti uopšte ne izgledaš kao derište...ja bih ti (bar po tvojim slikama) čak i dala mnogo više godina nego koliko stvarno imaš...evo, čak sam ponovo otišla u tvoj album, pregledala sve slike i stvarno mi deluješ kao da imaš preko 25 godina...mada, muž ti je kao dečačić ( :umirucismeh: )...

Ne ljutim se,to je zbog frizure nisi me videla kad sam bila imala smedju boju kose,svako misli drugacije,na moru su mislili da je mm moj otac hihih :haha:
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 35
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Pon Mar 31, 2008 2:47 am

ju gde otac hihihi meni izgleda ko da ti je mladji brat ,a ne muz.. :haha:
sta god da iko kaze ili misli lepi ste mi tako mladi,zaljubljeni i slatki... :kiss:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Pon Mar 31, 2008 6:54 am

Drage moje,vidim da ste pune inspiracije ali ponestaje zrtava...
Evo ja sam izabrala nekoliko slikica,ali su uglavnom od predhodne dve godine jer ostale moram da skeniram...pa izvolite,iskreno a ja cu vas natenane jednu po jednu...komentarisati naravno.

05.05.2006.
jul 2006
pocetak septembra 2006
kraj septembra 2006
07.10.2006.
jul 2007
leto 2007
avgust 2007
septembar 2007
februar 2008

ima malo vise slikica...uzivajte i ne stedite...
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Pon Mar 31, 2008 7:12 am

zeno sto si lepa..Divna boja kose koju ne bih menjala.takodje svaka ti frizura dobro stoji na svim slikama, a obrve kao salivene..ti si ove slike stavila samo da te hvalimo. :haha:
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Pon Mar 31, 2008 7:37 am

:igram: Bravo Milice,sta ces kad sam narcis....
Salim se,htela sam nekoliko puta da komentarisem neciji izgled ali s'obzirom na pravila suzdrzavala sam se.Zato sam i stavila ove slike kako bi odresila jezik..... :haha:
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Pon Mar 31, 2008 7:55 am

zeno ti si bila i ostala riba,slazem se sa milicom da su ti obrve ko izvajane i da ti svaka frizurica bilo sa siskama,bilo kraca,duza bilo pokupljenaa odlicno stoji,a i boja kose ide bas nekako uz tebe i tvoj temperament jednostavno te ne mogu zamisliti sa nekom drugom...

lepa si i zgodna samo odrzavaj i neguj lepotu nista ne menjaj..eto ja ni jedan jedini prigovor nemam...sve pohvale...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Miloseva_mama Pon Mar 31, 2008 8:30 am

UUUUU bre zeno sto ti dobro izgledas....... Brate sve ti stoji odlicno :mis:
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Pon Mar 31, 2008 9:36 am

E,pa drage moje hvala vam.
Moze slobodno neka kritika ili predlog..
Uf,nakupilo se bas mnogo vasih slika pa i ne znam odakle da krenem...

Evo ovako:
MILICA-Lepe oci,lepa usta...ali mnogo mi izgledas nekako iscrpljeno,verovatno posledica premrsavosti.
Ona slika sa muzem na nekoj proslavi gde si kao malo i osuncana mi je npr.super.
A,za kosu s'obzirom da imas malo redju..mozda predlog da je sto vise isisas,ne mislim na duzinu vec onako na mnogo vise stepenapa..
Iskreno,ja imam roskaste sjajeve ali bas rozi ruz i ne volim..
Sve u svemu mislim da i sama znas da se doteras...

RENATA-Mogu samo da zakljucim da ti je super promena frizure,mozda malo cesce da stavljas maskaru pa makar i po kuci.

Miloseva_mama-Predivna boja kose,pre svega sjaji i mnogo zdravo izgleda.Ne bi nista menjala.Odlicno isticanje ociju sa maskarom.
Htela si promenu,mozda neke siskice.Npr.one u stranu od naj krace pa sve duze.

BOJANA-Odusevljena sam kako izgledas bez trunke sminke..jednim delom sam bas zbog tebe poslala svoje slike kako bih mogla da te komentarisem.
Svi te "nagrdise" kako se ne vidi promena,a ja sam je videla iz prve i to vidim da ti je bas stanjila dosta kosu..lepo je sto ti je i dalje kosa dugacka ali drugi friz.
Svidja mi se i tvoj sportski stil a i super si mi skockana,veoma dobar ukus.
Za sminku i necu da komentarisem,veoma lepe crte lica pa ti i ne treba a i kad je stavis..mnogo si lepa.

MILDAN-primetih samo da ti paz sa siskicama naj lepse stoji.
IVANA- meni se licno naj vise svidja isfenirana sa kratkim siskicama,stil oblacenja i sminku bas i ne mogu da komentarisem jer takve slike nisam ni videla.
BEETY-moja drag,savrseno dobro zna da se nasminka..malo nam se razlikuju ukusi oblacenja ali njoj njen izbor odlicno stoji.
Frizura poslednja je ubedljivo pun pogodak.
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Pon Mar 31, 2008 9:55 am

EMI-naj lepse ti nekako stoji onaj friz sa svadbe.
DIJANA-mnogo si mi lepa na onoj veeeeeelikoj slici gde se ujedno naj bolje i vidis.
COGSWEL- lepa kao lutkica,predivan osmeh i mnogo lepe crte lica.
Lepo ti stoji belo i tek malo sminke ti je sasvim dovoljno.
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Pon Mar 31, 2008 9:56 am

jeeeeeeeeeeeeee cheers HVALA Endzi bas si andjelak sto si primetila moju promenu frizure i hvala na komplimentima :laska:

a sad ja tebi da uputim koji...ne zato sto si ti meni vec zato sto si stvarno UAU riba
fotka kraj septembra 2006 mami uzdahe,ah to miholjsko leto...
ova crvena boja ti neopisivo dobro stoji nemoj je menjati,a i celo leto 2007 mi se mnogo svidja bas imas stila,nemam ama bas nikakve zamerke sve je super pocev od frizure,sminke preko garderobe... :bravo: ENDZI!!!
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 41
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Pon Mar 31, 2008 11:04 am

ENDZI - Ja bih potpisala Boku u svemu sto je rekla i dodala da si na onoj slicici u crnoj haljinici sa Vakijem u narucju stvarno mace i po! Prezgodna si i cini mi se da od porodjaja naovamo cak i jos bolje izgledas (ako je to moguce jer si i pre bila strava). Tvoja ti boja kose super stoji, imas jako dobar stil odevanja- moderan, zenstven! Ne menjaj nista! Stvarno treba da se hvalis ovakvim izgledom i figurom! Evo odsad cu ja svima ovde da pricam kako ima jedna zgodna i lepa mama na jednom forumu...!!! Wink
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Pon Mar 31, 2008 11:08 am

Endži draga, konačno...samo da znate da ju je bilo i startu strašno blam da stavi slike, a i sami vidite da je savršena!!!

Žao mi je što niste u mogućnosti da vidite i njene potpuno drugačije stilove (koje sam ja imala čast videti :plez: )...Endži sa CRNOM KOSOM!!! Naravno, i to joj fantastično stoji...
Meni se svidela poslednja boja, koja je (pre ispiranja :pucam: ) bila nešto na violet, šiškice su joj fantastične, obrve uvek negovane i isčupkane, stil oblačenja joj je veoma retro, i savršeno se uklapa u celu sliku...
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Mima Pon Mar 31, 2008 11:13 am

endzi bas si extra,friki mi se mnogo svidja...
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Pon Mar 31, 2008 7:34 pm

volela bi i ja ,a verujem i druge videti endzi i u izdanju sa crnom kosom...ako bi nam htela pokazati...inace ova crvena vatrena bas ide uz nju,stoji joj savrseno i nemogu je skreno zamisliti sa nekom drugom..ali volela bi je videti i u crnom izdanju..
p.s.volela bi saznati i kako se endzi u stvari zove. Wink
vaki ima tatu gogija ,i mamu...????...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Pon Mar 31, 2008 7:59 pm

cujem da se stidila endzi??!!!!!!!!!!!!!!!! luda si, pa preslatka si zeno..ja nemam nijednu zamjerku, frizura mi super, super ti pristaje, ma sva si mi super....

p.s. prvu sliku kada sam otvarala u momentu sam pomislila da je betty boop-sanjica!!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Pon Mar 31, 2008 9:50 pm

evo jos malo mojih slika...(sa malo sminke) nadam se da se vidi pa izvolite...

Stilska milicija - Page 19 Th_DSC00351Stilska milicija - Page 19 Th_DSC00336Stilska milicija - Page 19 Th_DSC00345

Stilska milicija - Page 19 Th_DSC00339Stilska milicija - Page 19 Th_DSC00341
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Pon Mar 31, 2008 10:02 pm

posto neko predlozi da ovde stavimo i odevne kombinacije koje volimo da nosimo i detalje koji idu uz iste,evo ja prilazem slike torbe i kaisa koje cesto nosim i kombinujem jer su crno bela kombinacija a idu uz obe boje i oba stila koje ja od svih boja najcesce odaberem..

meni se jako dopadaju i volim kad ih ukombinujem,a vama???
Stilska milicija - Page 19 Th_DSC00358Stilska milicija - Page 19 Th_DSC00360
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Pon Mar 31, 2008 10:10 pm

Renata ::posto neko predlozi da ovde stavimo i odevne kombinacije koje volimo da nosimo i detalje koji idu uz iste,evo ja prilazem slike torbe i kaisa koje cesto nosim i kombinujem jer su crno bela kombinacija a idu uz obe boje i oba stila koje ja od svih boja najcesce odaberem..

meni se jako dopadaju i volim kad ih ukombinujem,a vama???
Stilska milicija - Page 19 Th_DSC00358Stilska milicija - Page 19 Th_DSC00360


to je stvar fazona po meni... nemam osjecaja ovako, kako uz sta ide, odnosno kada bi te vidjela obucenu od glave do pete sa ovom kombinacijom ..onda bi mogla komentarisati..
recimo ja licno ne volim torbe sa nekim visuljcima ili sa detaljima..Volim jednostavne, jednobojne bez icega po sebi....ali rekoh to je stvar izbora..I dalje, ne bi nikada zajedno nosila ovaj kais i ovu torbu...previse mi sareno za moj ukus..odvojeno ok...

sto se friza tice, definitivno bi siske maknula, ljepsa si mi bez siski. Obzirom da ti kosa porasla ja bi je dizala, jer na slikama sa svadbe si bez greske sa dignutom kosom..I prim

Sminku ne vidim dobro, ali ono sto sam vidjela sjenka mi ne ide uz karmin, mada jako lose se vidi!!! I neznam da li si stavljala puder i rumenilo.. I mislim da si ti tip zene, kojoj super pristaju jarke boje ruzeva, crvena bordo ili slicno(ponavljam, slika sa svadbe mi je ekstra i tu si bas lijepa)...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Endzi Pon Mar 31, 2008 10:12 pm

RENATA-sigurno je mnogo bolje kad imas malo sminke,ne vidin naj jasnije detalje sminkanja pa ih tako i necu komentarisati...ali svezije izgledas sigurno.
Nemoj da te mrzi,svaki dan po malo.
Jedino mi se obrve nikako ne svidjaju,posebno ta "kukica" napred...
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 19 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 27 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu