Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Gadgeti i sva mala cuda tehnike

+4
Betty Boop
ZZ
Veka
Emi
8 posters

Ići dole

Gadgeti i sva mala cuda tehnike Empty Gadgeti i sva mala cuda tehnike

Počalji od Gost Ned Jan 13, 2008 1:46 pm

Koliko volite i polazete paznju na tehnicke uredjaje? Mozda ovo vise zvuci kao tema za tate al znam da ima i mama koje vole da imaju najnoviji model mobilnog, dobar lap-top, foto aparat, kameru, tv, dvd plejer, stereo uredjaj, suround sistem...
U koju grupu vi spadate- one kojima mobilni sluzi da posalju i procitaju poruku i da odgovore na poziv ili u one koje ga koriste i za slikanje, pustanje muzike, slusanje radija, net, download-ovanje, video pozive i sta-ti-ja-sve-znam? Sta je sa ostalim uredjajima- imate li ih, volite li ih, koje i kakve? Koji je to uredjaj kojim bi sledece sebe castili?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Gadgeti i sva mala cuda tehnike Empty Re: Gadgeti i sva mala cuda tehnike

Počalji od Emi Ned Jan 13, 2008 2:09 pm

Moj mobilni sluzi samo za pozive i sms poruke, a bas bi volela da imam neki sa dobru kameru pa da slikam i snimam moju princezicu.
Volela bi da imam lap top...mozda nekad.
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Gadgeti i sva mala cuda tehnike Empty Re: Gadgeti i sva mala cuda tehnike

Počalji od Gost Ned Jan 13, 2008 8:15 pm

ja volim mobilni telefon,sms poruke su mi ok i vise njih volim da saljem nego da pricam sa istim,mozda zato sto se zasitim fiksnim,nepatim od marke i bitno mi je da je jednostavan,lak za koriscenje i mali jer nevolim velike i glomazne,komp :komp: ne da volim obozavam ga,i nikad nisam ni pomislila da cu toliko biti vezana za ovu masinu,pre mi je on bio jos jedna glupost ljudskog uma i tehnologije,volela bi da imam lap top to je vrh,onda se vise ne bi svadjala sa darkom i bio mi samo moj,fotoaparat mi je ok i dobro dodje za slikanje i cuvanje uspomena,pogotovo sto sad nemora slike da se izradjuju vec se cuvaju u kompu.
ostale tehnicke stvari me malo manje interesuje,bolje da je moj muz odgovorio na ovo pitanje pisao bi verovatno do sutra on je pravi i tipican obozavalac tehnike.
tv mi je pre bio jedina razonoda,a otkad se pojavio dvd i zamenio video rekorder bioskopi su sve manje poseceniji,a volela sam da idem u iste tako da je taj izum koliko dobar toliko i los ,mada ne znam sta bi bez njega sto se tice crtaca!!!!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Gadgeti i sva mala cuda tehnike Empty Re: Gadgeti i sva mala cuda tehnike

Počalji od Veka Ned Jan 13, 2008 11:08 pm

Ja sam od onih koji vole tehniku, mada nisam zaludjenik, i zavisi o cemu se radi. Telefon mi jedino sluzi za dopozev i pozovu me kad treba, ali zato fotoaparat sto bolji to vise uzivam, Sasa je novembra kupio jedan poluprofi, fantasticne fotke pravi... mis za racunar je najbolji koji je tog trenutka imao da se kupi, lap-top volim da vidim kod nekog ko za tim ima potrebe, inace sam za kucno koriscenje pre za ove "kante" sa kucistima i ostalim dodacima...lap-top za krace koriscenje...nisma neki ljubitelj glasne muzike pa nemamo sistem 5.1, a trenutno ni nemmao gde to da stavimo, ali kad budemo imali svoju kucicu bice i toga verujem. Ma zasto da ne, tehnika cuva ljude u danasnje vreme, postedjuje ih u mnogo cemu, i pomaze. Ima tavri koje i odmazu ali to je ipak druga prica i poznavanje granica normalnog.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Gadgeti i sva mala cuda tehnike Empty Re: Gadgeti i sva mala cuda tehnike

Počalji od ZZ Pon Jan 14, 2008 12:40 am

ja mnogo volim tehniku,obožavam..i volim da imam novije modele telefona i maksimalno koristim sve ponudjene opcije..lap top nemam,nemam ni potrebe za njim,ali oboooooooožavam ovaj moj "kontejner",on mi dodje kao član porodice..
ZZ
ZZ
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 445
Godina : 53
Lokacija : Srem
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Gadgeti i sva mala cuda tehnike Empty Re: Gadgeti i sva mala cuda tehnike

Počalji od Gost Pon Jan 14, 2008 1:12 pm

Ja postavih temu al ne dadoh odgovor!
Ja apsolutno obozavam tehnicke uredjaje! Mobilni imam najnovije generacije sa izuzetnom kamericom jer mi je to jako bitno jer je puno koristim. Obozavam da slikam i to mi je hobi i razonoda u slobodno vreme. Koristim i (skoro) sve ostale opcije koje se na tel mogu naci. Foto-aparati i kamere su mi jedni od omiljenih, ako ne i omiljeni, uredjaji. Imam digitalni aparat sa puno pixela i jakim zumom. Sama sam za njega izdvajala novac dok sam studirala i na kraju ga kupila :igram: ! Obozavam da to radim- da sve sto mi se svidja od svog novca kupim i ne trazim ili ocekujem od drugih! Digitalnu kameru trenutno koristimo od mm-ove sestre dok ne ustedimo i ne ubedim ga da mi kupimo. Posle toga na listi su i novi TV i malo sredjivanje racunara jer je inace super konfiguracija ali ce mu trebati sminkanje- zvucnici, monitor, tastatura, mis. (MM jos ne zna za to al obavesticu ga!) Racunari me interesuju jer mi je profesija vezana za njih pa moraju da imaju jaku graficku kartu, extra procesor, puno ram-a, kvalitetan, veliki monitor.
U poslednje vreme sam se zainteresovala i za spravice tipa Nintendo DS sa igrom za trening mozga. Jednu takvu smo kupili sveki za rodjendan pa je sad mi eksploatisemo! Nikad me nisu privlacile igrice ali ove nove generacije tih uredjaja za zabavu su stvarno extra. Mm ima Sony Play Station al mi to nije interesantno pa ga ostavljam njemu da se igra (ne bas cesto od kad je Sofiya tu Very Happy ).
Mislim da me je ljubavlju za sve te uredjaje zarazio moj brat koji u kuci ima sve sto se od njih moze imati i svi su Sony ili neka slicna extra marka.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Gadgeti i sva mala cuda tehnike Empty Re: Gadgeti i sva mala cuda tehnike

Počalji od Betty Boop Pet Jan 18, 2008 12:50 pm

mobilni mi je manje bitan kakav je, ali mora da "ispuni" neke standarde...
Obožavam svoj digitalni fotoaparat i kameru, mada nisu extra kvaliteta, ali za mene sasvim dovoljnog...
bez fotoaparata u poslednje vreme ne mrdam nigde...
U principu, Raša i ja volimo da imamo svašta, a uvek gledamo da to što uzimamo nije neki krš, već kad već kupujemo, da kupimo nešto što je (bar)prosečnog kvaliteta...sad nam je na redu kućno bioskop i dobro ozvučenje 5+1
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Gadgeti i sva mala cuda tehnike Empty Re: Gadgeti i sva mala cuda tehnike

Počalji od tanasija Ned Feb 17, 2008 9:50 pm

ja nisam neki bolesnik ali radim u mobilnoj telefoniji pa je red da mobilni imam kako treba makar. konacno posle sto godina imam lep telefon a pri tom je visestruko funkcionalan, ima simbijan, ima dobru kamericu. skoro sam dobila na koriscenje sluzbeni lap top, super je, samo me ubi to sto moram da ga teglim.
mm je bolesnik, imamo veliki televizor, dobar racunar, neizbezni 5.1. foto aparat planira da promeni iako mu je ovaj odlican, kaze zastareva. jos se nekako borim da ne kupi kameru ali ne znam koliko cu da izdrzim. da vam ne pricam o muzici u kolima, da se on pita vise bi nam kostala muzika nego auto!
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Gadgeti i sva mala cuda tehnike Empty Re: Gadgeti i sva mala cuda tehnike

Počalji od Gost Pon Jun 23, 2008 9:53 pm

Sad se u kolima ne odvajam od Tom-Tom-a (Global Navigation System), I-pod-a na kom mi je brdo muzike, snimaka i slika (ima 80GB memorije), a Ben od Nintenda DS! Njegovi brat i sestra su uzeli Nintendo Wee koji je jednako zarazan pa se igraju i kod kuce a i nama ga donose i ostavljaju dok ja ne zapretim da cu TV kroz prozor od vike. :haha: Salim se malo, i ja volim da igram igre na njemu i uvek je jako zabavno kad se skupe Cogswell-i i krenu da se takmice! A Sofiya stoji ispred nas i u cudu nas gleda kako palicama masemo u prazno kroz vazduh! HMM
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Gadgeti i sva mala cuda tehnike Empty Re: Gadgeti i sva mala cuda tehnike

Počalji od tanasija Sre Jul 09, 2008 1:39 am

E juce sam podesavala i-phone za GPRS i odusevila sam se, sledeci telefon ce efinitivno da mi bude jedan apple. mada ima nedostataka ali je divan, najdivniji.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Gadgeti i sva mala cuda tehnike Empty Re: Gadgeti i sva mala cuda tehnike

Počalji od Cvrki Uto Jul 29, 2008 4:28 am

Jao kako me Cogswell ubode s ovom temom, pa mm i ja smo pravi primeri zaluđenika za sve uređaje... Po tom pitanju smo isti, merkamo nešto, ne smirimo se dok ne kupimo, a onda opet u nove pohode.
Obožavam mobilne telefone, kada sam pre nekog vremena dala 38 000 za mobilni, svi su se krstili, a onda sam došla u stanje da se lupam ciglama o glavu jer su mi isti ukrali. Trenutno nosim službeni krš (nije krš, super je telefon, ali ja hoću nešto drugo). Mm ima N95, ja hoću isto Nokia tel. (moramo da nosimo iste marke), mora da ima Symbyan i volela bih da ima GPS-navigator. Meni nije bitno da telefon bude roze i da ima ne znam koliko megapiksela, bitno je da ima druge funkcionalne stvari, da ima što veću memorijsku karticu...
Oboje imamo svako svoj USB, bluetooth...
Pre tri meseca smo kupili novi monitor od 19", a pre neki dan kupili smo i laptop,merkali smo ga merkali i sad je naš.
Fotoaparat nam je takođe bitna stavka, poluprofesionalni je, Canon S3 6 MP, 12 X optički zum, 4 X digitalni zum. Kamera nam ne treba jer video zapis ovog fotoaparata je extra.
Televizori u kući su svi povezani sa računarom pa nam je omiljeno da uveče pustimo film preko kompa i gledamo u spavaćoj sobi. Ozvučenje u dnevnom boravku nam je isto dobro.
U autu imamo Pionirov MP3, i pozadi vufer.
Sledeće što je na listi čekanja je neki DVD rekorder, samo čekamo da malo spadne cena i da prodje malo vremena od kupovine ovog laptopa.
Ništa što smo kupili nismo kupili tako što smo otišli u radnju, razgledali i kao ajd da uzmemo, nego sve se prvo gleda preko interneta pa tek onda se traži gde ima tog uređaja, t. u kojoj radnji i koja je cena.

E tako, draga Cogswell, hvala ti na ovoj temi, malo sam se više raspisala i nahvalila samu sebe ali ja te stvari volim, kad kupim novi tepih ili zavese-to je manje bitno, ali ovo...
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Gadgeti i sva mala cuda tehnike Empty Re: Gadgeti i sva mala cuda tehnike

Počalji od Ivana_Sa Sre Sep 10, 2008 10:57 am

Volim tehniku i gledam kad mogu da kupim nesto kvalitetno...uvek mi je bila zelja da imam lap top ali uvek sam te pare trosila na druge stvari...pa sam pre dve godine dobila od mame bas onakav kakav sam zelela,aparat sam ove godine kupila nov sa 8 mega piksela i 12x opticki zum jer je prethodni me sluzio 5 godina a i manijak sam za slike neznam koliko ih imamo,mm se ponekad sali i kaze da ce uskoro meni trebati jedna soba samo za slike,kameru smo takodje novu kupili ove godine jer se stara pokvarila a nije joj bilo pomoci za popravku,tel mi je nekad dok sam bila mladja bilo vazno kakav model nosim ali sam ovaj dobila od bake prosle godine i vise je nego odlican i imam jos jedan stari
Ivana_Sa
Ivana_Sa
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 989
Godina : 42
Lokacija : sabac
Hobi : citanjem knjiga i gledanjem filmova
Datum upisa : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gadgeti i sva mala cuda tehnike Empty Re: Gadgeti i sva mala cuda tehnike

Počalji od Miloseva_mama Čet Sep 11, 2008 2:10 am

Jedine dvije stvari koje ja obozavam e foto aparat i lap top ostalo sve sto se mene tice ne potrebno
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Gadgeti i sva mala cuda tehnike Empty Re: Gadgeti i sva mala cuda tehnike

Počalji od tanasija Pet Mar 20, 2009 2:38 am

E ja sam se odavno ponovila za fotoaparat, mm je kupio sebi kameru, pa je morao meni da kupi aparat dobila sam canon iksus 80 ili 85, slagacu vas, meni je iskreno bilo bitno da bude roze ili beo, a on mi je kupio sivi zato sto je bolji, pih. I dobila sam sluzbeni blackberry telefon pre mesecak dana, jeste glomazan ali sam se brzo navikla i super mi je.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Gadgeti i sva mala cuda tehnike Empty Re: Gadgeti i sva mala cuda tehnike

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu