Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Stolica za hranjenje

+12
maca
jovana023
Sanja Milošević
Emi
Lela
Stazi
Mildan
Miloseva_mama
maja
Tamara
Andjela
Veka
16 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Stolica za hranjenje

Počalji od Gost Sub Dec 15, 2007 10:09 am

da li ste i koju stolicu kupili? Koliko ste je koristili i dal su pare bile dobro ulozene?
Mi planiramo da ovih dana uzmemo pa ne mogu da se odlucim. U opticaju su Chicco- Polly, Mamas & Pappas - Prima Pappa, Graco - Contempo ili neka drvena. Ne daju mi se pare za nesto sto necemo koristiti a ipak bi obavezno uzela stolicu jer znam kako je tesko drzati ih u rukama i hraniti - iskustvo sa bratanicama koje ne vole da jedu.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Veka Sub Dec 15, 2007 10:33 am

Danici nismo kupovali, kada smo birali jeftina kolica i stolica za hranjenje, ili samo skuplja i daleko kavlitetnija kolica odabrali smo ovo drugo, nije da se kajem ali za sledece kad ga bude uzecu stolicu za hranjenje makar 'leba ne jela mesec dana, ali sedece tu i keks kad gricka, jer sa Danicom mi se smucilo jurcanje po kuci da bi jela....
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Andjela Sub Dec 15, 2007 10:47 am

Stolica za hranjenje zlata vrijedi,to je moje iskustvo i iskustvo mama koje poznajem,vrijedi svakog novcica koji das!
Dijete prije svega stvori naviku da jede na jednom za to predvidjeno mjestu tako da nema ruckanja svugdje po kuci i prosipanja hrane,a ako mama drzi bebu u krilu da bi je nahranila to nije ni malo lak posao koji stolica bez sumnje olaksava!Moja su djeca jedino u njoj posteno pojela svoj obrok!
Cesto dijete voli da sjedi i zabavlja se u njoj dok mama u kuhinji obavlja svoje poslove a ujedno i mama moze da komunicira sa svojom bebom....ma ima milion razloga za i s vremenom ces ih sama otkriti,u svakom slucaju ja je svima toplo preporucujem!
Sto se tice modela ima ih stvarno mnogo,mi smo imali sasvim obicnu bez nekih dodataka u smislu tockica,mjenjanja nivoa,a ipak je super posluzila i bila je marke Brevi koliko se sjecam!
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Gost Sub Dec 15, 2007 10:55 am

mi nismo kupovali one skupe chicove ili neke slicne,videla sam kod jedne prijateljice stolicu za hranjenje koja je kasnije kad dete poraste mogla da se pretvori i namesti u sto i stolicu za crtanje....
hteli smo da je kupimo,ali moje kume tata koji je inace stolar obradova nas je jer je bio upoznat sa nasom zamisli i napravio nam identicnu kao onoj koju videh kod moje prijateljice.
bio je to lep,koristan i funkcionalan poklon.
kupili smo samo sundjerasto sediste,naslon ubacili i to je bilo to.
eto ustedeli smo nekih 3000-4000 din koliko je takva stolica pre 3-4 godine kostala,a i svidja mi se se sto je "neunistiva "i od drveta bez trunke plastike.
obozavai su u njoj da sede i jeli su do god je nisu prerasli da bi bila za stolom,sada nam sluzi kao sto i stolica za crtanje o cemu sam pricala na pocetku i jako vole pogotovo nikola da tu sede,crtaju,a nekad i dan danas jedu u njoj ali nije postavljena za velikim stolom vec njen pult njima sluzi kao pravi sto,ja sam im tu stavila malu musemicu tako da drvo nemoze da se isprlja nego se samo musemica prebrise i to je to.
jako lepo izgleda,zao mi sto nemam sliku da vam je pokazem.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Tamara Sub Dec 15, 2007 12:47 pm

Stolica za hranjenje je spas i vredi svaku paru!!!! Ja ne znam kako bi Anju nahranila da nema hranilice.
Mi imamo Peg Perego-Prima Pappa Diner
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od maja Sub Dec 15, 2007 10:14 pm

Potpisujem Tamaru! Ne volim ono jurcanje po kuci sa kasikom u ruci. Mateja, stvarno, i keks gricka u stolici. Mi imamo Graco stolicu za hranjenje i jedino sto bih ja preporucila je da obratite paznju kada kupujete stolicu da onaj deo na kome sedi bude od materijala koji moze da se obrise sundjerom/krpom. Ja na to nisam pazila, pa sada svakih nedelju dana moram da skidam onu navlaku i da je perem.
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Miloseva_mama Ned Dec 16, 2007 9:32 am

jedina stvar koja mi doooosta zivaca spasila...
definitivno se isplati kupiti stolicu!
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Gost Čet Dec 27, 2007 9:06 am

Evo nama danas stigla stolica! Nisu nam dali da je kupimo vec je bila poklon za Bozic od cike! Pitao je koju hocemo i ja sam se odlucila za Chicco - Polly. Jos nismo stigli da je isprobamo jer je danas na redu bio novi krevetac. Ostavili smo za sutra!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Gost Čet Dec 27, 2007 11:26 am

e pa milice srecno vam sutrasnje isprobavanje i da vas jos dugo sluzi. Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Gost Čet Dec 27, 2007 11:53 am

Hvala, hvala Reno! Za sad cemo je koristiti za sedenje u kuhinji dok mama sprema posto voli kad je visoko a kad krenem sa hranjenjem za neki mesec e onda cemo da joj dusu izvadimo! :ups:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Mildan Pet Dec 28, 2007 4:51 am

Mislim da je dobro da dete ima stolicu hranilicu.Mi imamo Peg Perego.Više je ne koriste, pošto vole da sede sa nama za sto.Uz te stolice dete nauči red, da se jede za stolom, na jednom mestu, a ne da se juri po kući sa hranom.Mislim da su veoma korisne.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Stazi Pet Dec 28, 2007 6:06 am

I ja sam ZA stolice za hranjenje. Puno puta sam malu stavljala u nju kako bih mogla da kuvam ili prostrem ves i dr.
Ja imam onu drvenu koja moze da se rastavi pa da bude kao sto ili stolica. Veoma su prakticne
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Mildan Sub Dec 29, 2007 4:14 am

Sigurno su super te što mogu da se rastave, praktične su.Deca vole da sede za malim stolom na maloj stolici.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Gost Sub Dec 29, 2007 4:39 am

mildan ::Sigurno su super te što mogu da se rastave, praktične su.Deca vole da sede za malim stolom na maloj stolici.

da jesu.
mi imamo takvu i sada nam sluzi kao mali sto i stolica i za jelo i kad hoce da crtaju,boje...
bas su prakticne i sto je najbolje nemoraju da se odloze kad ih deca prerastu vec im kasnije posluzi kao stolic i stolica .
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Gost Sre Jan 02, 2008 12:34 pm

Mi smo poceli da koristimo nasu i to u vreme vecere - sedi pored mene dok ne zavrsim. Jako joj se dopala, mogu reci, al me brine to sto ne da da joj zavalim naslon nego hoce da je vertikalan. Ako ga spustim place. Mislim da joj je malo rano da sedi toliko uspravno... Ne znam dal da prestanem da je koristim neko vreme posto na njoj ionako pise da je od 6 meseci. Al s druge strane jako mi je prakticna jer je mirna dok je u njoj - igra se igrackama i gleda u nas.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Gost Sre Jan 02, 2008 1:03 pm

neznam milice,ipakako pise da je od sest meseci,mislim da je rano,i ipak je njoj rano da tako sedi,verujem da je dobra jer vas sve vidi,probaj da je naviknes u polulezeci,ako ipak nece odlozi je ti i sacekaj jos koji mesec.
secam se da i ja nisam mogla da docekam da pocnu da sede,ali ipak sam ih stavljala samo u polulezeci polozaj do sest meseci,nisam htela da se zezam.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Tamara Sre Jan 02, 2008 1:04 pm

Milice, mislim da je Sofya jos mala da bi sedela u hranilici. Znam da je tebi prakticnije, ali ona nema jos ni puna cetiri meseca. Moj savet ti je da je ne stavljas da sedi jos uvek vertikalno. Ima vremena. Izdrzi bar jos mesec dana.
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Gost Sre Jan 02, 2008 1:09 pm

Ma znam da ne bi trebalo da sedi. Ja pokusavam u tom poslednjem skoro lezecem al nas ona ne vidi dobro iz njega pa nece. Postoje ovde decje stolicice koje su od 3 meseca pa sam mislila da joj uzmem tu. Ortopedske su i svi ih prteporucuju... Evo kako izgledaju - Bumbo
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Tamara Sre Jan 02, 2008 1:23 pm

Joj ja sam dosta skepticna prema svim tim stvarima. I u ovoj stolici beba sedi. Joj meni je sve rano da Sofya pocne da sedi. Mada sigurno da je kod vas mnogo veci i kvalitetniji izbor nego ovde.
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Gost Sre Jan 02, 2008 1:39 pm

Ne znam... Prijateljica je kupila Bumbo ali se prethodno posavetovala sa lekaro i ovaj joj rekao da je apsolutno bezbedna jer je kicma 100% anatomski podrzana ako i kad nosite dete na rukama. Kaze da nema pritiska na karlicu i bedrene kosti jer tu u stolici postoji krivina. Evo ona je vec mesec dana koristi a mi smo je kod nje isprobale i Sofiya je sedela u njoj jako dugo. Znam da posledice mogu da budu opasne ali nekako imam poverenja u lekara po ovom pitanju. Inace je i odobrena od silnih zdravstvenih asocijacija i ima silne pohvale i nagrade... Videcu, jos nisam odlucila...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Lela Sre Jan 02, 2008 10:14 pm

Kada sam bila u fazi da kupujem stolicu za hranjenje bila sam u ludnici medjutim videla sam jednu stolicu i zaljubila se u nju.Drveni stolic koji se okrene na stranu i na njega se stavi stolicica.Toliko je lepo da nemam reci a i nakon hranjenja spustite stolic i stolicicu i dete ima samo svoj mali sto za crtanje i igranje.Moji se jos uvek igraju sa tim.
Lela
Lela
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 89
Godina : 45
Lokacija : BGD-Boka
Datum upisa : 30.12.2007

http://www.blogoye.org/Lela

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Gost Sre Jan 02, 2008 11:22 pm

milice stolica je verujem super i znam da je njoj bolje da sedi i sve vidi,ali kao sto rece tamara i u njoj sedi.
moj savet ti je da ne prenagljujes sa tim stvarima i sacekas jos malo!!!!!!!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Emi Čet Jan 03, 2008 1:31 am

Milice i ja mislim da je rano, ja jos moju Milenu ne stavljam da sedi...stavljam je u polulezeci stav, tako mi doktorka rekla...a ona ce sama da pokaze kad je vreme da sedne, ali mislim da pre nego sto napuni 6 meseci nece.
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Mildan Čet Jan 03, 2008 2:09 am

Sve zavisi od deteta, što se tiče sedenja.Moja je sa šest maseci sedela sama bez naslona.Sa dva ipo meseca je počela da se diže u polu ležeći i ljudi koji su je videli kako se napinje tako iz kolica da vidi, rekli su mi da joj podignem nivo.Ali ja sam tek sa četiri stavljala jastuk iza u polu ležeći stav.Starija mi je sa šest tek sedela, kao mlađa sa četiri.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Gost Čet Jan 03, 2008 2:17 am

meni je nina sa punih pet vec htela da sedi,i doktor mi je rekao da je stavim ako trazi i sama se podize,ali sedela je vrlo malo sa jastucima sa strane tek sa punih sest sedela je i u kolicima i u stolici za hranjenje i na krevetu kao i u ketrecu.
ipak se sa time nisam zezala i mada sam jedva docekala da je stavim da sedi ipak sam sacekala punih sest meseci.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stolica za hranjenje Empty Re: Stolica za hranjenje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu