Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Nista unapred kupovati-babske price

+20
Betty Boop
Lela
Emica07
lena
SeferMilena
Dy
NINA
mama_daisy
milenica_89
Milica
Jankito
Mildan
Veka
tanasija
Sarina_mama
Beba
Ane
Tamara
maja
Ivana
24 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Nista unapred kupovati-babske price - Page 2 Empty Nista unapred kupovati-babske price

Počalji od Ivana Sre Okt 17, 2007 11:18 pm

First topic message reminder :

Kada ste vi krenule da kupujete stvari za bebu, da opremate sobu, slazete stvarcice?
Postoje price da se to ne treba raditi pre porodjaja, ali ja ipak zelim sama uzeti nekoliko sitnica unapred...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Nista unapred kupovati-babske price - Page 2 Empty Re: Nista unapred kupovati-babske price

Počalji od Milica Pet Jan 04, 2008 9:58 pm

Joj sto taj covek iz Paracina smara....krevetac je divan,ali ja kad sam zvala rekao mi je da moram cekati mesec dana, sto mi nikako nije odgovaralo.
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nista unapred kupovati-babske price - Page 2 Empty Re: Nista unapred kupovati-babske price

Počalji od Betty Boop Sub Jan 05, 2008 3:00 am

Jeste, malo je težak i voli puno da priča, ali boli me...ja ga istrpela zarad ovog krevetca!!!
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nista unapred kupovati-babske price - Page 2 Empty Re: Nista unapred kupovati-babske price

Počalji od pricalica Čet Mar 13, 2008 5:08 am

Sve smo kupili sto nam je palo napamet da je detetu potrebno,a onda smo usput dokupljivali,kada bismo ukapirali da nesto nemamo ili se nismo setili.Krevetac smo opremili i namestili oko 2 meseca pre porodjaja.Meni se od tih bapskih prica dize zeludac i bas za inat kad nesto cujem,radim kontra.Jadna deca cije su majke takve,kada ce se izdici od svega toga.Valjda mi mladji treba da teramo napred,a ne da vucemo jos i svoju decu u provaliju zvanu primitivizam i sujeverje.
avatar
pricalica
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 220
Godina : 48
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nista unapred kupovati-babske price - Page 2 Empty Re: Nista unapred kupovati-babske price

Počalji od Gost Čet Mar 13, 2008 5:12 am

pricalica ::Sve smo kupili sto nam je palo napamet da je detetu potrebno,a onda smo usput dokupljivali,kada bismo ukapirali da nesto nemamo ili se nismo setili.Krevetac smo opremili i namestili oko 2 meseca pre porodjaja.Meni se od tih bapskih prica dize zeludac i bas za inat kad nesto cujem,radim kontra.Jadna deca cije su majke takve,kada ce se izdici od svega toga.Valjda mi mladji treba da teramo napred,a ne da vucemo jos i svoju decu u provaliju zvanu primitivizam i sujeverje.

lepo receno..i potpuno se slazem...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nista unapred kupovati-babske price - Page 2 Empty Re: Nista unapred kupovati-babske price

Počalji od Cvrki Pet Dec 17, 2010 9:49 am

Za prvo dete sam kupila sve ranije i odnela kod mojih i mama i snajka su mi sve oprale i ispeglale,tako da je bilo sve spremno. I sad za drugu trudnoću ću kupiti na vreme sve,od onih stvari koje mi trebaju.

Za te babske priče sam čula ali kad sam ja rekla da sam sve ranije kupila i odnela kod mojih,prvi utisak je bio kao da li sam luda a drugi kao a pa dobro,bitno da nisi odnela kući...gluposti!
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nista unapred kupovati-babske price - Page 2 Empty Re: Nista unapred kupovati-babske price

Počalji od IRENA Pon Feb 07, 2011 8:13 pm

Ja ne verujem u te babske priče ćak su me izludele u 1 trudnoci, a tesko da i novčanik poveruje hehe, sa prvim smo imali problem sa muzevim roditeljima oko tog spremanja unapred, ali sam ih ja onda jedan dan pitala "pa dobro ja vam dam spisak stvari, radnje u koima kupujemo pa vi izvolite" ucutali su se, za drugo i trece nismo imali problema,..... da imamo falinku da svakom detetu iznova kupujemo stvari, tj. to je moja falinka jer sam treće dete i sve stvari sam nosila od sestara......tako da i sad smo od kraja šestog meseca trudnoće krenuli u kupovinu, sve je spremno samo se Dunjica čeka Smile)))
IRENA
IRENA
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 68
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nista unapred kupovati-babske price - Page 2 Empty Re: Nista unapred kupovati-babske price

Počalji od Big mama Pon Feb 07, 2011 10:02 pm

Moji su posle prvog deteta odustali od mesanja u ono sto ih se ustvari netice. Rolling Eyes I ja sam sve imala spremno svaki put, i hvala Bogu nista nijednom nefali Tako da verujem da su to samo babske price. Verujem u to da cu ja najbolje svom detetu odabrati
Big mama
Big mama
Novi član
Novi član

Broj poruka : 17
Godina : 46
Lokacija : Guca
Datum upisa : 05.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nista unapred kupovati-babske price - Page 2 Empty Re: Nista unapred kupovati-babske price

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu