Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Caj, voda, sok ili mleko

+21
pricalica
milenica_89
Milica
Stazi
maja31
Beba
Ivana
Bojana
Miloseva_mama
jazis
Betty Boop
Endzi
Emi
Dy
Pokita
Tamara
Veka
Mildan
maja
Andjela
Emica07
25 posters

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od Emica07 Uto Nov 13, 2007 1:37 am

First topic message reminder :

Pri izlasku iz porodilista i na prvim kontrolama pedijatra govorili su mi nikako voda. Niti cajevi samo u slucaju grceva. Ona putem majcinog mleka dobija sve sto joj je potrebno. Aj donekle sam se i pridrzavala mada sad sto je starija i uvodjenjem nove hrane pije sve osim vode. Varam je na sve nacine da popije vodu. Sokove joj dajem ali retko jer sokovi goje i kvare zube. Primetila sam da je ljubitelj cajeva i mleka. Ona bi mleko pila po ceo dan (pije kravlje). Vise neznam ni sama sta da joj radim da bi pila vodu.
Emica07
Emica07
Chat Službenica

Broj poruka : 416
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 29.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od tanasija Pon Jan 26, 2009 11:16 pm

Ico ja stvarno mislim da ti je receno da treba do dve godine da pije adaptirano da bi ti grcala i on bi pio dokle god treba. Znam da ima ljudi koji su u teskoj situaciji, ali mislim da moze da se ustedi na drugim stvarima.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od Ivana Pon Jan 26, 2009 11:27 pm

Zavisi koji doktor,neki pricaju da je svejedno,neki da treba do godinu,neki da treba do dve....
Samo se pitam na kojim stvarima ustedeti kad iscrpis sve mogucnosti,i dodjes do toga da ne koristis stari smapon,jer je on skuplji,pa uzmes najjeftiniji,da najjeftinijem deterdzentom peres posudje,i to da razvodnis do kraja,kad sebi retko kad kupis kupku,nego se tusiras nekim sapuncicima,kad ne koristis mleko za telo,kad kremu za lice zamenis sa vrlo malo Pavloviceve...Da ne nabrajam gluposti,nije ni bitno,ali ima trenutaka kad se nema ni za osnovno...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od Dy Uto Jan 27, 2009 12:49 am

tanasija ::Ico ja stvarno mislim da ti je receno da treba do dve godine da pije adaptirano da bi ti grcala i on bi pio dokle god treba. Znam da ima ljudi koji su u teskoj situaciji, ali mislim da moze da se ustedi na drugim stvarima.

ja prvi put cujem za dvije godine, tj znam da se adaptirano koristi do navrsenih godinu dana.... a izjava da je kravlje mlijeko odlicno ali za bebe krave se odnosi na novorodjencad,a ne na vecu djecu... moje misljenje je -da nista loshe ne vidim u tome da dijete nakon godinu dana pije kravlje mlijeko..do godinu obavezno dojenje, ako ne ide dojenje onda adaptirano..a kasnije nema potrebe...ne moze me niko ubijediti da djetetu teze (nakon godine dana) pada kravlje mlijeko od ne znam sira, pavlake, jaja i ko zna cega jos sto djeca jedu..da ne pominjem virsle i razne suhomesnate proizvode, koji se itekako nalaze na meniju mnoge djece nakon navrsene godine dana..

ja nikog ne osudjujem briga me, neka svako hrani dijete kako misli da je najbolje..ali ovo me zainteresiralo zato sto pricamo o dojenj tj mlijeku..... moje dijete uospte ne pije ni kravlje ni adaptirano mlijeko(niti je kada pila) ali se n euzbudjujem jer mi dr rekla da je to ok i da joj mlijecne proizvode uvodim kroz pavlaku i sireve adekvatne, koje ona hvala bogu obozava!!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od Bojana Uto Jan 27, 2009 1:20 am

Ja nisam moje misljenje zasnovala po tome sta neki pojedinacni doktor misli vec na stavu svetske zdravstvene organizacije i sama sam svasta istrazivala po pitanju kravljeg mleka
Dojenje do kraja druge godine,naravno ko nema mleka-nema ali ko ima i moze bar do godinu dana,nakon toga do druge god adaptirana formula da se pije a naravno pri pripremanju raznih jela,pudinga i sl moze se koristiti i kravlje,bitno je samo da dete ne unosi veliku kolicinu kravljeg mleka u smislu 500ml i vise dnevno jer ima vise stete nego koristi,ostecuje se sluzokoza creva i javlja se blago krvarenje u crevima sto nije opasno ali dovodi do gubitka gvozdja,folne kiseline i nastanka anemije...
Eto,potpuno se slazem sa tanasijom
Ko nema para-nema,sta ce...ali ljudi litar kravljeg pasterizovanog mleka kosta 70din(nepasterizovano mleko ni ja ne pijem a kamo li detetu da dam) a adaptirana formula npr nestle junior za decu nakon godinu dana kosta 350din i ima kolicine u kutiji za vise od 3 litra mleka sto znaci da je to sve za oko 100din skuplje Rolling Eyes
Ko zaista moze da izdvoji 100din vise a to znaci da ne kupi paklu cigareta dva dana da ne pusi,moze da nadomesto 100din
I svasta se ja ovde raspisah ...to je moje misljenje ne zelim nikog da vredjam isl,dajte deci sta mislite da treba,forum i sluzi za razmenu misljenja i razlicitih stavova Wink
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od tanasija Uto Jan 27, 2009 1:20 am

Mislim da me nisi razumela, nisam ja ni rekla da treba do dve godine adaptirano.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od Bojana Uto Jan 27, 2009 1:24 am

Ko te nije razumeo? Very Happy
Ja sam rekla da treba do 2 godine adaptirano Laughing ...ajde zene napadajte me
Ja sam rejkla ja ja ja :smeh1:
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od tanasija Uto Jan 27, 2009 1:40 am

Bojana ::Ja nisam moje misljenje zasnovala po tome sta neki pojedinacni doktor misli vec na stavu svetske zdravstvene organizacije i sama sam svasta istrazivala po pitanju kravljeg mleka
Dojenje do kraja druge godine,naravno ko nema mleka-nema ali ko ima i moze bar do godinu dana,nakon toga do druge god adaptirana formula da se pije a naravno pri pripremanju raznih jela,pudinga i sl moze se koristiti i kravlje,bitno je samo da dete ne unosi veliku kolicinu kravljeg mleka u smislu 500ml i vise dnevno jer ima vise stete nego koristi,ostecuje se sluzokoza creva i javlja se blago krvarenje u crevima sto nije opasno ali dovodi do gubitka gvozdja,folne kiseline i nastanka anemije...
Eto,potpuno se slazem sa tanasijom
Ko nema para-nema,sta ce...ali ljudi litar kravljeg pasterizovanog mleka kosta 70din(nepasterizovano mleko ni ja ne pijem a kamo li detetu da dam) a adaptirana formula npr nestle junior za decu nakon godinu dana kosta 350din i ima kolicine u kutiji za vise od 3 litra mleka sto znaci da je to sve za oko 100din skuplje Rolling Eyes
Ko zaista moze da izdvoji 100din vise a to znaci da ne kupi paklu cigareta dva dana da ne pusi,moze da nadomesto 100din
I svasta se ja ovde raspisah ...to je moje misljenje ne zelim nikog da vredjam isl,dajte deci sta mislite da treba,forum i sluzi za razmenu misljenja i razlicitih stavova Wink

svaka cast i hvala!
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od tanasija Uto Jan 27, 2009 1:42 am

Bojana ::Ko te nije razumeo? Very Happy
Ja sam rekla da treba do 2 godine adaptirano Laughing ...ajde zene napadajte me
Ja sam rejkla ja ja ja :smeh1:

Dy me nije razumela.

Sto bi te neko napadao.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od Bojana Uto Jan 27, 2009 2:00 am

Zato sto me mnogi i iz mog okruzenja napadaju stavovima tipa-kako su nama nase majke od 3 meseca Shocked davale nama kravlje mleko pa nam nije nista i bla bla kad to cujem poludim!
Prvo medicina je nauka koja napreduje i razvija se,drugo mleko pre 20 godina i mleko koje se sada prodaje veze s vezom nema,trece odakle ja znam sta meni fali sada sto sam pila kravlje,mozda nista a mozda me i bas zbog toga svaki treci dan zeludac boli Rolling Eyes
Maki je siskao do 22mes pa pio adaptirano i poceo kravlje i sve je bilo ok,ali je onda dobio stomacni virus koji mu je pokrenuo tu intoleranciju na laktozu i to svakom moze da se desi,npr moja svekrva je isto postala osetljiva na laktozu tek u 40 god i sad evo ne moze da pije kravlje nikako,isto joj se to desilo nakon virusa,znaci za to obicno postoji neki pokretac...
I bas zbog te problematike sam dosta saznala o kravljem mleku i ispitala i istrazila...i sve sam rekla u predhodnom postu Wink
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od Dy Uto Jan 27, 2009 2:01 am

tanasija ::
Bojana ::Ko te nije razumeo? Very Happy
Ja sam rekla da treba do 2 godine adaptirano Laughing ...ajde zene napadajte me
Ja sam rejkla ja ja ja :smeh1:

Dy me nije razumela.

Sto bi te neko napadao.

ma zemske ne bitno ko je rekao..vec sta je rekao Mad Laughing Laughing ...elem, niko nikog ne napada... ja iznijela svoje misljenje..i meni je i dalje glupo davati adaptiranpo do dvije godine..ali isto tako bojana znam za slucajeve gdje se javljalo krvarenje u stolici od kravljeg mlijeka i to je ziva istina....znaci ne mislim nalijevati se istim...rekoh, jesti virsle a ne piti kravlje mlijeko nakon godinu dana, meni bas glupo..mada, kazem moje dijete ga ne pije pa mozda tako dubinski ne razmisljam...mozda sam plitka... rabbit
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od Bojana Uto Jan 27, 2009 2:06 am

Razumemo se Dy,kad smo kod virsli ni to ne podrzavam do 2god Very Happy
A zaboravih da kazem da sir,pavlaka,jogurt nastaju vrenjem mleka i sadrze mnogo mnogo manje laktoze i tih proteina kravljeg mleka koji i izazivaju ta krvarenja,tako da je mnogo bolje da decica piju jogurt jer je dosta hranljiviji i zdraviji
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od amarilis Uto Jan 27, 2009 2:40 am

Ovo je kao u Parlamentu, zene!!!! Ja nisam dojila, samo dva meseca, nisam imala mleka na zalost... Kupovala sam adaptirano mleko do 6 meseci jer dalje nisam mogla finansiski a da je skuplje samo 100 din...nije tacno. Uzimali smo Humanu veliko pakovanje od 800g koje je tada kostalo oko 1000 din a imala ga je 4 dana da sisa...pa koliko ima dana u mesecu....to sami racunajte. Niti pusim niti trosim na gluposti... troje dece, dvoje skolaraca a samo dve jadne plate....a dodatak koji dobijam na trece dete nije bio dovaljan samo za pelene a kamoli za adaptirano... dvoje sam podigla na mleku, kravljem i kozijem, zivi su zdravi i pravi. A ko moze podrzavam adaptirano mleko ali ako se nema.......
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od Bojana Uto Jan 27, 2009 2:44 am

Ja rekoh za nestle junior-350din(ali to je za decu od godinu dana),i tu ima 400g praska za 3 litra napitka pa mu litar dodje malo vise od 100din a kravica je 80din
I nama je tih 3l trajalo nedelju dana,Maki pije 500ml dnevno,ne dam mu vise
Druga je prica kad su bebe male,kao sto si ti dojila 2 meseca
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od tanasija Uto Jan 27, 2009 2:50 am

Ma ja bih virsle i ostala sra*a zabranila zakonom i razne bombone i slatkise. Ma mene svi gledaju ko ludu, ja svasta ne dozvoljavam da Iva jede. Sve je veca pa mi je sve teze, ali mi okolina ne pomaze mnogo, tj. svi se mesaju i samo odmazu. Jos uvek mi uspeva da Ivi podvalim jogurt umesto mleka i nadam se da cu uskoro moci i da joj objasnim zasto.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od amarilis Uto Jan 27, 2009 2:52 am

probala sam sa Nestle ali nije prihvatila...pa po savetu patronaznih sestara, probali smo Humanu koju je htela.... ali ona je skuplja...
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od Dy Uto Jan 27, 2009 2:54 am

hahah ma kakva humana i aptamil..mora se piti samo cek da se sjetim Nan..a tek tso niste dojile..MA SRAM VAS BILO ....sramota prosto sramota....
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od amarilis Uto Jan 27, 2009 3:03 am

Dy ::hahah ma kakva humana i aptamil..mora se piti samo cek da se sjetim Nan..a tek tso niste dojile..MA SRAM VAS BILO ....sramota prosto sramota....
Draga moja ako ti joos uvek dojis dete( neznam) jako lepo i pohvalno a sta da rade one koje nemaju mleka za podoj??? A zasto da me bude sram sto nisam dojila i sto nisam imala mleka za podoj??? Molim te objasni jer nisam izuzetak, ima jos takvih majki...
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od Andjela Uto Jan 27, 2009 3:06 am

Moj Djordje bas pije mnogo mlijeka,ne znam kako da ga odviknem,ali moracu,isprepadaste me......Andjela ga nikad i nije pila,ni dan danas,zato jede pavlaku i jogurt,sir ali ni toga nesto previse,u stvari zavisi kako joj dodje!
A sto se tice ove vase polemike,jeste da svjetska zdravstvena org. preporucuje piti adaptirano do druge godine,i dojenje cak u zadnje vrijeme preporucuju do druge godine,ali cinjenica je da je to mnogima nedostupno i nemoguce,treba realno pogledati kako narod zivi,pogotovo ovih zadnjih godina otkako je sve poskupilo,ali uvijek je bilo "sit gladnog ne razumije" ne zato sto nece nego jednostavno ne moze jer nije nikada bio u takvoj situaciji!Hvala bogu ko moze sve da finansijski podnese,od pravovaljane hrane,dodataka ishrani,vitaminskih ovakvih onakvih,kvalitetne kozmetike,obuce,pa na kraju krajeva i odjece,kvalitetnih pelena...mogli bi do sutra nabrajati,a sve je potrebno i neophodno....niko nikog ne osudjuje samo ocekuje da ga razumije....
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od tanasija Uto Jan 27, 2009 3:07 am

Ne sprdaj se, ti sto imas privilegiju da jos uvek dojis dete. Kad se samo setim kako je to lepo, drugo ce sa mnom na mesec ali necu zbog posla da ga odbijam od sise. Ja bih sad najvise volela da uvece Iva siki i da ne razmisljam ni o cemu.
Bez zelje da bilo koga uvredim, postao je pravilo da majke imaju mleka i da onda ono nestaje i do dva, tri cetiri meseca dete doji a posle predje na adaptirano, mislim da se tu niko nije potrudio (od zdravstvenih radnika) da pomogne toj majci i nauci je kako da zadrzi mleko. Jer vrlo malo zena stvarno nema mleka, obicno ono nestane usled velikog stresa ili zato sto lekari i sestre ne pridaju veliki znacaj tome uopste.

Mislim da se Dy samo salila amarilis.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od amarilis Uto Jan 27, 2009 3:12 am

tanasija ::Ne sprdaj se, ti sto imas privilegiju da jos uvek dojis dete. Kad se samo setim kako je to lepo, drugo ce sa mnom na mesec ali necu zbog posla da ga odbijam od sise. Ja bih sad najvise volela da uvece Iva siki i da ne razmisljam ni o cemu.
Bez zelje da bilo koga uvredim, postao je pravilo da majke imaju mleka i da onda ono nestaje i do dva, tri cetiri meseca dete doji a posle predje na adaptirano, mislim da se tu niko nije potrudio (od zdravstvenih radnika) da pomogne toj majci i nauci je kako da zadrzi mleko. Jer vrlo malo zena stvarno nema mleka, obicno ono nestane usled velikog stresa ili zato sto lekari i sestre ne pridaju veliki znacaj tome uopste.

Mislim da se Dy samo salila amarilis.
pravo kazes da se niko od njih, zdravstvenih radnika nije potrudio da me savetom i bodrenjem izvede na pravi put. Dojenje je nesto divno...kada si u prilici! Dy... salila? Sumnjam, zasto onda velika slova?
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od Dy Uto Jan 27, 2009 3:14 am

amarilis ::
Dy ::hahah ma kakva humana i aptamil..mora se piti samo cek da se sjetim Nan..a tek tso niste dojile..MA SRAM VAS BILO ....sramota prosto sramota....
Draga moja ako ti joos uvek dojis dete( neznam) jako lepo i pohvalno a sta da rade one koje nemaju mleka za podoj??? A zasto da me bude sram sto nisam dojila i sto nisam imala mleka za podoj??? Molim te objasni jer nisam izuzetak, ima jos takvih majki...

ma nema, ti si jedina.... to je zato sto nemas sise kao ja pa nisi mogla dojiti..tebi je cilj bio da sacusavs grudi, zato nisi dojila...


Laughing Laughing Laughing Laughing
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od Bojana Uto Jan 27, 2009 3:18 am

Dy se sali 300 posto amarilis,ne znas ti jos dobro nasu Dy...eee koliko smo se mi zezale na temu dojenja,nas dve stare sisojke :haha:
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od Dy Uto Jan 27, 2009 3:20 am

ko ja da se zezam... Very Happy ma zar ja licim na nekog..elem, ja cu SZo u nabiti nova pravila..obavezno dojenje do skole...ee to je prava mama..... clown
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od amarilis Uto Jan 27, 2009 3:23 am

Dy ::ko ja da se zezam... Very Happy ma zar ja licim na nekog..elem, ja cu SZo u nabiti nova pravila..obavezno dojenje do skole...ee to je prava mama..... clown
vazi, samo ces tada morati i moju Mariju primiti na podoj!
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od Dy Uto Jan 27, 2009 3:25 am

amarilis ::
Dy ::ko ja da se zezam... Very Happy ma zar ja licim na nekog..elem, ja cu SZo u nabiti nova pravila..obavezno dojenje do skole...ee to je prava mama..... clown
vazi, samo ces tada morati i moju Mariju primiti na podoj!

Moze odmah....samo sto bi anastasija poludjela...a kad smo vec kod kravljeg mlijeka..na mene se zgrazavaju zbog dojenja..i kladim se da se sada medju vama bar jedna zgrazava, al sta cu mene to ne tangira..i imam osjecaj sto se ljudi vise zgrazavaju meni dojenje sve bolje i bolje ide...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Caj, voda, sok ili mleko - Page 6 Empty Re: Caj, voda, sok ili mleko

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu