Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Pelene

+27
tanasija
Beba
Mima
Stazi
pricalica
Betty Boop
jazis
Ivana
Lidija
Bojana
Pokita
Jankito
Emi
Miloseva_mama
milicaB
Andjela
Endzi
Mildan
Daca
lena
Milica
Emica07
cvetic
maja
mama_daisy
Tamara
Veka
31 posters

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Pelene

Počalji od Gost Uto Okt 30, 2007 9:35 am

First topic message reminder :

Kakve pelene koristive- jednokratne ili visekratne?
Ovde je izbor visekratnih neverovatan! Pamucne, od bambusa, od flisa, mikrovlakana, sa cickom, kopcama, drikerima, za posebne uzraste ili one od novorodjenceta do nose, na savijanje ili sklapanje ili sve-u-jednom, sa uloskom ili dodatkom koji bolje upija, sa nepropustnim delom od vune ili sta ti ja znam cega jos!
Mi imamo problem sa pampersom jer nam sve zavrsi na ledjima a i pelene menjamo 10 puta na dan (bez sale!). Zato smo narucili paket raznih visekratnih pa cemo sve da ih probamo i vidimo koje odgovaraju. Imaju sve elasticni deo na ledjima pa ne dozvoljavaju curenje- nadamo se, a i na duze staze su isplatljivije. Kazu da se ustedi bar 750e po detetu. Pa kad dodas sledece, pa jos jedno, pa jos 8 (moj ih muz hoce 11 za fudbalski tim- nebitno decaci ili devojcice!). Nadamo se da ce upaliti!
Evo nekih linkova ako hocete da pogledate:
www.bambino.co.uk
http://www.totsbots.com/nappies/
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole


Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Tamara Ned Nov 04, 2007 11:52 am

Hvala Maki!!!
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Gost Uto Nov 06, 2007 3:12 am

Mi ove nedelje isprobavamo sve moguce visekratne da vidimo koje nam odgovaraju. Uzeli smo probni paket od 10 komada pa se sad samo presvlacimo! Neke su uzas (ili im treba uci u stos) dok su one za koje sam mislila da ih sigurno necemo ispale dobre zasad. Bambus je stvarno dobar jer moze bas puno da zadrzi. Te su mi zasad omiljene zbog upijanja i zato sto su preslatke u raznim bojama. :igram:
Al nisu samo pelene problematicne vec i nepropusne gacice. Ista prica i kod njih- one koje su na prvi pogled lose najbolje zadrzavaju.
Idemo ponovo na presvlacenje! Al je ovo interesantno!
:zurka1:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Mildan Uto Nov 06, 2007 9:33 pm

Ove nove pampers sa rastegljivom trakom postoje i u drugoj kesi isto 4 od 7-18 kg, a ima ih 74.Sad sam baš uporedila kesu, sa gornjom slikom.Na ovoj što ja imam, majka drži, čučeći, dete za ruke, a ono hoda.Ne mogu da vam uslikam sad, jer ne mogu nešto da prebacim slike.MM je sasvim slučajno kupio te i baš sam se iznenadila kada sam videla.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Andjela Sre Nov 14, 2007 12:10 am

Djole dok je koristio pelene kupovali smo pampers a nekada i ove nase pelene iz Bosne zovu se Violeta,ne znam da li ih ima kupiti u Srbiji.Njih smo koristili za neke prelaze kada nam velicine pampersa nisu bile odgovarajuce.Ja sam s njima bila jako zadovoljna,mnogo su mi bolje nego Boni od kojih su moja djeca redovno dobijala osip.Ovdje kod nas mnoge zene ih redovno kupuju,imaju finu rastezljivu traku oko ledja tako da bas lijepo mogu da se namjeste.Mi ih sada koristimo na spavanju,jer Djole danju vise ne nosi pelene pa se nadamo da cemo brzo i njih izbaciti iz upotrebe i da cemo se buditi suvi!
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Mildan Sre Nov 14, 2007 5:05 am

Kupili smo isto jumbo pakovanje kao prošli put, br.4 od 74 komada, ista slika, sve, a ovo nema rastegljivu traku.Verovatno je to stara zaliha.Baš mi je bilo krivo.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od milicaB Sre Nov 14, 2007 5:28 am

Ljudi,ne znam da l mi verujete,al mi presli kad je Nikola imao 8 meseci sa pampersa na Boni i nikada ,nikada mi se nije ojeo,ne propusta mi i skroz sam zadovoljna...Sad moguce je da neko ima druga iskustva.Boni su obicna papirna pelena,ali zbog toga mu je rok trajanja neogranicen,a na Pampersu pise da je samo 3 godine zbog onog gela unutra,zato vodite racuna o datumu na pakovanju...U principu Boni je i mnoooogo jeftiniji jer su 52 extralarge komada 780 dinara,ali svako koristi ono sa cime ima lepse iskustvo.Ja racunam da je bolje da mu za tih 600 dinara razlike kupim nesto lepo,ali kazem ne ojeda mi se i lepo ga podnosi...
Moja drugarica koristi pampers i kaze da mu redje menja,a ja menjam boni na 3-4 sata ,pa mu mozda dodje na isto...
milicaB
milicaB
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 63
Godina : 47
Lokacija : brdo
Datum upisa : 23.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Milica Sre Nov 14, 2007 5:32 am

Ma ja sam sad kupila ovaj novi pampers...i mogu ti reci da je odlican....
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Miloseva_mama Pet Nov 16, 2007 2:00 am

juce sam takodje kupila ovaj novi pampers sa losionom i super je!!!! bila neka promocija pa smo uz p dobili bade mantil
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Gost Pet Nov 16, 2007 3:11 am

E kolko sam se jutros iznervirala! Zaboravila sinoc da izvadim pelene iz masine za susenje pa kad je u pola noci trebalo da je presvucem a ja reko ajde jedan od onih Pampersa sto su mi ostali da joj stavim da ne idem sad do garaze po cici zimi.
Ujutru se probudim a dete mi na kilometar smrdi! Ajde sto smrdi nego je Pampers protekao na bodi, odelce i vrecu za spavanje! Kad sam je skinula ima sta da vidim - do vrata joj se razlilo! Morala sam da je okupam. I ajde da je Pampers bio pun nego nije ni piskila! Sve otislo ravno pozadi!
Ne znam dal je do gradje mog deteta al ovo vise nema smisla!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Mildan Pet Nov 16, 2007 4:33 am

Meni se često dešavalo sa starijom, da joj se izlije gore, a pampers suv.A evo sa mlađom mislim da nije nikada.Starija je bila mršavija od mlađe, pa možda zato.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Milica Pet Nov 16, 2007 5:43 am

Joj kod nas u Merkatoru otvorio se Pampers cosak i organizuju neko bebi takmicenje, samo nisu rekli do kada traje i o cemu se radi. Mame iz Bg verovatno znaju ocemu pricam jer meni redovno sms-om stizu od pampersa i cicibana razna obavestenja. Do skoro su mi slali pelene
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od maja Sub Nov 17, 2007 2:38 am

Cogswell ::Ujutru se probudim a dete mi na kilometar smrdi! Ajde sto smrdi nego je Pampers protekao na bodi, odelce i vrecu za spavanje! Kad sam je skinula ima sta da vidim - do vrata joj se razlilo! Morala sam da je okupam. I ajde da je Pampers bio pun nego nije ni piskila! Sve otislo ravno pozadi!
Ne znam dal je do gradje mog deteta al ovo vise nema smisla!

A sta joj se razlilo? Upiskila se pa joj proslo ili se ukakila?
Verovatno nisi lepo namestila pelenu ili nisi uzela odgovarajucu velicinu.
Pampers su odlicne, najkvalitetnije i najtrazenije pelene....
Sada ove nove sa losionom uopste ne smrde kada se upiski.
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Tamara Sub Nov 17, 2007 2:42 am

Milica ::Joj kod nas u Merkatoru otvorio se Pampers cosak i organizuju neko bebi takmicenje, samo nisu rekli do kada traje i o cemu se radi. Mame iz Bg verovatno znaju ocemu pricam jer meni redovno sms-om stizu od pampersa i cicibana razna obavestenja. Do skoro su mi slali pelene

I meni je stigla poruka u cetvrtak. Ja cu sutra da idem u Merkator da vidim o cemu se radi.
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Milica Sub Nov 17, 2007 3:12 am

Pa ja sam planirala danas, ali vidis kakvo je vreme sugavo....ajde koja pre ode neka napise o cemu se radi
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Tamara Sub Nov 17, 2007 7:56 am

OK. Ja idem sutra popodne sigurno.
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Gost Sub Nov 17, 2007 10:08 am

Pisala sam ranije da smo probali sve vrste Pampersa - od New Baby preko Active fit i sve velicine od jedinice do trojke i uvek je to radio! Nije ni problem kako namestim ili zategnem, jednostavno nema tu elasticnu traku na ledjima kao ove visekratne koje koristimo i kad se ona odjednom naglo ukaki sve ode pozadi. Resenje - necemo vise da ga koristimo!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Tamara Pon Nov 19, 2007 7:38 am

Milica ::Pa ja sam planirala danas, ali vidis kakvo je vreme sugavo....ajde koja pre ode neka napise o cemu se radi

Ja bila juce. Ma nista posebno. Slikaju bebe i onda ide glasanje(koje mi nije jasno kako funkcionise) i najlepsa beba ce biti na naslovnoj strani casopisa Moja beba u januaru.
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Tamara Pon Nov 19, 2007 7:42 am

Jeste li procitali danas clanak u Pressu o cenama pelena kod nas i u svetu?
Ko nije moze ovde da procita.

Meni je stvarno vise muka od ove nase j..bene zemlje!!!!!!!
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Andjela Pon Nov 19, 2007 10:55 am

Ovo je stvarno sramota,zaradjuju skoro 10puta vise od nas a pelene kod nas skuplje 3 puta,uzas!
Vidim da su cijene pelena u Srbiji kao i kod nas,mislim da su kod nas cak i malo skuplje.
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Milica Uto Nov 20, 2007 5:42 am

Tamara ::
Milica ::Pa ja sam planirala danas, ali vidis kakvo je vreme sugavo....ajde koja pre ode neka napise o cemu se radi

Ja bila juce. Ma nista posebno. Slikaju bebe i onda ide glasanje(koje mi nije jasno kako funkcionise) i najlepsa beba ce biti na naslovnoj strani casopisa Moja beba u januaru.

ja nisam mogla da idem....Nata nije bila ni za gde. A i da znate da ovaj novi pampers ipak propusta ako se puno natopi i to ne sa strane nego pelena sama po sebi probije.......redovno je bodic mokar
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Tamara Čet Nov 22, 2007 1:00 am

Milica ::A i da znate da ovaj novi pampers ipak propusta ako se puno natopi i to ne sa strane nego pelena sama po sebi probije.......redovno je bodic mokar

To sam i ja primetila :placem:
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Milica Čet Nov 22, 2007 6:41 am

Dosta su tanke, i cini mi se i ako ne smrde, propustaju.....svaki dan je isto. Znaci da nisam jedina
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Emi Čet Nov 22, 2007 9:38 am

Koristimo pampers active baby 2 sa losionom, i super su, ja sam zadovoljna, lepo mirise cela soba .............i plus niked se nije namokrila, uvek je suva cheers
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Jankito Čet Nov 22, 2007 9:54 am

Ne znam zasto ne probate chicco pelene,mi smo ih uz pampers koristili i dosta dobro su se pokazale.
Jankito
Jankito
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 428
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od maja Čet Nov 22, 2007 11:15 am

Mi koristimo Pampers 4 i ja sam stvarno zadovoljna.
Smetalo mi je ranije to sto su se bas osecale kada se upiski, ali kod ovih novih sa losionom je i taj problem resen.
Nama je za ovih devet meseci pampers procureo mozda 3-4 puta...
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene - Page 2 Empty Re: Pelene

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu