Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Bez cega u trudnoci niste mogle?

+16
Endzi
tanasija
maja
Daca
Cvrki
Emica07
Tamara
Emi
Andjela
Miloseva_mama
Pokita
Milica
Ivana
Dy
lena
Veka
20 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Bez cega u trudnoci niste mogle? - Page 2 Empty Bez cega u trudnoci niste mogle?

Počalji od Gost Ned Okt 28, 2007 11:54 am

First topic message reminder :

Sta je to od hrane sto ste mogle jesti dan i noc? Jel bilo omiljenih napitaka? Omiljena garderoba? Mozda komad namestaja na kom ste najvise vremena provele?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole


Bez cega u trudnoci niste mogle? - Page 2 Empty Re: Bez cega u trudnoci niste mogle?

Počalji od tanasija Uto Feb 24, 2009 10:32 am

Dy ::Izgleda da ce ova biti kao i sa Anastasijom-znaci, nisam mogla bez povracanja!!!!!!!!!

ha ha ha, kakva si luda... a da probas sa sladoledom, meni je pomagao, zato sam ga toliko i jela...
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Bez cega u trudnoci niste mogle? - Page 2 Empty Re: Bez cega u trudnoci niste mogle?

Počalji od [Miss]Nightmare Sub Jan 02, 2010 12:07 pm

Ja nisam imala posebnu zelju ni za cim...jela sam isto kao i prije trudnoce...nista mi nije smetalo a nista nisam ni zeljela nista posebno
[Miss]Nightmare
[Miss]Nightmare
Novi član
Novi član

Broj poruka : 18
Godina : 34
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bez cega u trudnoci niste mogle? - Page 2 Empty Re: Bez cega u trudnoci niste mogle?

Počalji od lenita Uto Feb 09, 2010 11:23 am

Uffff..... Nisam mogla bez svih mogucih vocnih sladoleda, davila sam se u Rumenku i nisam mogla bez jogurta. Dnevno saam pila i po 3 l jogurta ali samo onog koji pravi Niska mlekara. Od drugih mi je bilo muka!
lenita
lenita
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 96
Godina : 44
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 01.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bez cega u trudnoci niste mogle? - Page 2 Empty Re: Bez cega u trudnoci niste mogle?

Počalji od Alisa Uto Maj 18, 2010 11:26 pm

Ja nisam mogla bez cvaraka i naravno bez pogacica sa cvarcima.Plasila sam se zbog pritiska ali nista.sanjala sam da jedem cvarke sa pogacicama sa cvarcima Bez cega u trudnoci niste mogle? - Page 2 Icon_biggrin .Nisam se ni ugojila puno a i pritisak mi je bio odlican Bez cega u trudnoci niste mogle? - Page 2 Icon_smile
Alisa
Alisa
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 97
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 02.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bez cega u trudnoci niste mogle? - Page 2 Empty Re: Bez cega u trudnoci niste mogle?

Počalji od Cvrki Pet Sep 24, 2010 8:22 pm

Ja sad u drugoj trudnoći proždirem voće,toliko mi se jede bilo koje voće i onda jedem malo lubenicu pa grožđe pa breskve i sve tako mešam. Pre neki dan sam pojela 12 šljiva odjednom....
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bez cega u trudnoci niste mogle? - Page 2 Empty Re: Bez cega u trudnoci niste mogle?

Počalji od tanasija Ned Sep 26, 2010 10:12 pm

Meni se sad stalno jede nesto slatko, ali nije bas da ne mogu bez slatkisa, zadovoljim se i vockom ili bonzitom.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Bez cega u trudnoci niste mogle? - Page 2 Empty Re: Bez cega u trudnoci niste mogle?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu