Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje

+14
sonjam
Tea
Endzi
Mama Maja
amarilis
mama_daisy
Stazi
Mildan
Veka
Ivana_Sa
Cvrki
Ivana
filip.mm
tanasija
18 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje - Page 4 Empty Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje

Počalji od tanasija Pon Avg 17, 2009 7:29 pm

First topic message reminder :

Upisala sam Ivu u obdaniste, to vec sve znate, od 1.9. krecemo. Ona je kao srecna sto krece, sve je ok, ali je pocela poslednjih dana i preko dana da pisne u gace ili cak i da se skroz upiski i evo vec drugo jutro za redom se budi upisana. Ne grdim je, pricamo o tome. Pitala sam je jutros da li je boli kad piski, da li je svrbi ribica kaze ne. Nema dve nedelje kako smo radili sve analize i mokrace i krvi, tako da mislim da je samo psihicki i da je zbog obdanista. Mislim da se plasi od novog, sve imam utisak da se pretvara da se raduje obdanistu.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole


Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje - Page 4 Empty Re: Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje

Počalji od Ivana Uto Sep 07, 2010 8:40 pm

Stefan je jutros prvi put ostao u vrticu a da nije plakao,mahnuo mi i rekao da idem da mu kupim lizu Very Happy
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje - Page 4 Empty Re: Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje

Počalji od Cvrki Uto Sep 07, 2010 8:49 pm

super! :bravo:
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje - Page 4 Empty Re: Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje

Počalji od Endzi Sre Sep 08, 2010 8:40 am

Bravo za Stefana!!!!
Vaki je vec dva dana ostao do 14h...i super se uklopio a sa Janom sam jos u fazi privikavanja i malo teze ide jer ona place kad je ostavljam a kad dolazim po nju jeca (verovatno vecinu vremena preplace)..nadam se da ce se i ona uskoro navici jer nece ni da jede tamo..a gladna je jer cim sedne u auto odma grabi nesto da jede...
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje - Page 4 Empty Re: Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje

Počalji od Ivana Uto Sep 21, 2010 8:26 pm

Mogu da kazem da se Stefan dosta prilagodio vrticu.Stekao je par drugara i drugarica Laughing .Jedna od njih nam je bila i kuci Laughing
Sto se tice vaspitacica,Stefan voli ove sto vaze za strozije.Njegove su Sanja i Marija.Sanja je strozija,ali nju obozava i sve sto ima kaze da ce nositi u vrtic da pokaze Sanji.Ona ga je i "provalila",ukapirala da Stefan voli motore,i sad Stefan jede u vrticu punooo da bi brzo porastao i vozio Sanju na motoru Very Happy .I bas lepo jede u poslednje vreme.
A kad je pre podne Marija nece da ide u vrtic,i kad dodje i vidi da tamo nije Sanja,pocne plakati.
Spominjao mi je i jednu Ljilju,ja nikako da shvatim ko je ona.Medjutim to je vaspitacica iz grupice koja je pored njih,i oni se spajaju ponekad rano ujutru ili popodne,kad ima manje dece.Nju isto voli da vidi i o njoj prica.A i ona vazi za stroziju vaspitacicu.
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje - Page 4 Empty Re: Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje

Počalji od Alisa Sre Okt 27, 2010 8:35 am

JOJJJ moju Sonju je danas ujela jedna devojcica za obraz! Ima otisak zuba na obrazu ali nije nista strasno.Vaspitacica me je odmah zvala da me obavesti i objasni sta je bilo jer su danas po nju isli baba i deda pa da ne ispricaju svasta.Ja sam se presekla! Mislila sam da se desilo nesto ozbiljno kad me je zvala,kad ono... Bas mi je laknulo! Boze moj! Desava se!!!
Alisa
Alisa
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 97
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 02.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje - Page 4 Empty Re: Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje

Počalji od Ivana Sre Okt 27, 2010 9:00 am

U pravu si,desava se.Ali ako se bude mnogo puta desavalo,skreni malo paznju vaspitacicama,ali ono na skroz fin nacin Laughing
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje - Page 4 Empty Re: Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje

Počalji od tanasija Sre Okt 27, 2010 8:21 pm

Joj bas za obraz, pa nije prijatno. Kod Ive toga nema, oni su vec veliki pa se ne ujedaju.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje - Page 4 Empty Re: Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje

Počalji od Alisa Čet Okt 28, 2010 7:33 am

Evo ide godinu dana u vrtic i nikada se nije desilo...do sada.i to ju je ujela drugarica koju najvise spominje,sigurno su se nesto podzapale Very Happy
Alisa
Alisa
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 97
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 02.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje - Page 4 Empty Re: Pripreme za obdaniste i prilagodjavanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu