Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

+8
Cvrki
tanasija
Andjela
Ivana
Veka
mama_daisy
NasaDeca
filip.mm
12 posters

Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od filip.mm Pon Jul 20, 2009 10:58 pm

Evo nesto razmisljam kad bi bilo pogodno reci na poslu da si trudna.Tek sam 6.nedelja i mislim da je rano a sa druge strane mozda bih trebala reci.Sta vi mislite?Kada ste vi rekle na poslu da ste trudne? HMM
filip.mm
filip.mm
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 248
Godina : 47
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od NasaDeca Uto Jul 21, 2009 2:47 am

Mislim da bi trebala reci sto pre da se ljudi mogu organizovati na vreme... a osim toga to zavisi i od poslodavca i od vasih odnosa u firmi.
ja bih odmah rekao pa sta bude.
NasaDeca
NasaDeca
Admin
Admin

Broj poruka : 1104
Godina : 49
Lokacija : Niš, Serbia
Hobi : Web Dizajn
Datum upisa : 16.10.2007

http://webstudionis.net

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od filip.mm Uto Jul 21, 2009 2:55 am

Pa i ja sam mislila odmah reci ali imam ugovor na odredjeno vreme do 31.08.2009.a cula sam da cu verovatno dobiti produzetak ugovora od septembra pa ne znam sta da radim.Doduse radim u skoli kao bibliotekar i mogla bih raditi jos dugo,nije tezak posao.Hm! :lud:
filip.mm
filip.mm
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 248
Godina : 47
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od mama_daisy Uto Jul 21, 2009 3:37 am

Pa sacekaj bolje da ti produze na stalno, pa onda reci... Jer ti ovako mozda nece produziti.. Moje neko misljenje je takvo...
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od filip.mm Uto Jul 21, 2009 3:50 am

Ma i ako mi produze to nece biti za stalno nego opet na odredjeno vreme.Jako je tesko u skoli dobiti resenje za stalno.Tek kad neko ode u penziju.
filip.mm
filip.mm
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 248
Godina : 47
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od mama_daisy Uto Jul 21, 2009 9:24 pm

Epa onda ne znam sta da ti kazem... Zeznuto je.. Onda ti mozda nece ni produzavati kad cuju da si trudna, jer moraju nekog drugog na tvoje mesto.. Nemam pojma...
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od Veka Sre Jul 22, 2009 1:31 am

Stvarno si u nezgodnoj situaciji... mozda da kazes da si trudna ali da nagovestis da nemas problema i da mozes raditi jos neko vreme. HMM
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od filip.mm Sub Avg 01, 2009 6:44 am

Evo meeee
Ja rekla pa sta bude.Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Eclipsee_Victoria
I gle cuda...svi prihvatili s odusevljenjem i rekli mi(a i direktorica)da bila ja trudna ili ne ostajem u skoli ako bude moje radno mesto slobodno.Ako ne bude,onda i da nisam trudna ne bih ostala.No,rekla je da ako ne ostanem tu probace me prebaciti u neku drugu skolu.Divna je.Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Action-smiley-033
Pa videcemo!
:vila:
filip.mm
filip.mm
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 248
Godina : 47
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od NasaDeca Sub Avg 01, 2009 7:44 am

Bravo... super si prosla... pa da castis....:0))
NasaDeca
NasaDeca
Admin
Admin

Broj poruka : 1104
Godina : 49
Lokacija : Niš, Serbia
Hobi : Web Dizajn
Datum upisa : 16.10.2007

http://webstudionis.net

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od filip.mm Sub Avg 01, 2009 7:48 am

E cek,cek da vidim hocu li ostati od septembra!Ako DA...e onda CASTIM!!! Very Happy
filip.mm
filip.mm
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 248
Godina : 47
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od Ivana Sub Avg 01, 2009 8:19 am

E bas mi je drago!Super da postoji jos normalnih direktora koji sa lepim recima prihvataju trudnocu...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od Veka Sub Avg 01, 2009 10:20 am

Ohrabrujuce je to da postoje jos uvek normalni direktori koji sa odusevljenjem prihvate takve vesti...drago mi je da si dobro prosla... drzimo fige za dalje.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od Andjela Pon Avg 03, 2009 1:52 am

Lijepa vijest,stvarno!
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od tanasija Pon Avg 03, 2009 7:26 pm

Super, drago mi je da je sve proslo kako treba. Iskreno ja nisam cula za neka losa iskustva kad zena ostane u drugom stanju, sto se posla tice, osim kod privatnika. U mojoj firmi trudnice dobijaju ugovor na odredjeno bar dok su na porodiljskom, nekima ostane a neke vrate na posredovanje. Ali dok su trudne i kad odu na porodiljsko ne treba da brinu da ce ostati zbog toga bez posla.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od Cvrki Pon Avg 03, 2009 8:58 pm

Misliš Ana? Moja koleginica, t.j naša ona Veljkovamama je dobila ugovor na određeno do aprila čini mi se i sad je zvao neki kolega i rekao da joj neće biti produžen ugovor...t.j da valjda neće moći da se vreti uopšte na posao.Nisam sigurna kako je tačno rečeno i šta će to da znači, ona se ne potresa trenutno mnogo jer je zauzeta drugim stvarima...Znaš li kako to uopšte ide jer meni nije bilo svejedno, hoću još jedno dete ali nesmem sad da ostajem trudna ako mi neće garantovati da ću se vratiti....
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od tanasija Uto Avg 04, 2009 12:25 am

Daca se porodila pre neki dan, ona je cini mi se pocetkom juna potpisala ugovor na godinu dana. Nece moci mozda da koristi celo porodiljsko, ali do isteka godinu dana niko nece da je dira. E sledece godine petnestak dana pred istek ugovora ce verovatno da pocne da radi, a onda cemo videti sta ce dalje da se desi. To zavisi i od sluzbe dosta, tako da ne znam sta da ti kazem. Do sad ja ne znam nikog koga nisu vratili na posao
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od Willma Čet Okt 08, 2009 3:41 am

Ja sam odmah saopštila za trudnoću. I rekla sam im da me ne nerviraju jer će im izaći čmičak :bravo:
Willma
Willma
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 90
Godina : 47
Lokacija : Beograd
Hobi : Internet
Datum upisa : 25.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od Ivana Čet Okt 08, 2009 11:53 pm

Willma ::Ja sam odmah saopštila za trudnoću. I rekla sam im da me ne nerviraju jer će im izaći čmičak Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? 491266
Hahaahha,ako si im rekla!
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od amarilis Pet Okt 09, 2009 1:52 am

Nikako Smile samo sam otisla na bolovanje... u stvari ja sam kazala ali me niko nije uzimao za ozbiljno zato sto ipak imam godina a i dvoje dece vec imam... mislim ko u danasnje vreme hoce trece dete Smile
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od Endzi Pet Jan 15, 2010 2:04 am

Mojima se bas nije svidelo,a smatrali su da trebam da radim dok se ne porodim jer Boze moj pa ja sam zdrava...
Radila sam do prvog jula a porodila se 23 avgusta.Nije mi bilo tesko da radim,ubijali su me njihovi komentari o tome da sam zdrava,trudnoca nije bolest (sreca pa sam se ja odlicno osecala i prijalo mi je da radim).
Na posao bi trebala da se vratim mesec dana pre nego sto Jana napuni godinu dana,ako me uopste vrate (bila sam im extra radnik dok nisam ostala trudna).
Kod privatnika je trudnoca bas zaznuta stvar...
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od Miloseva_mama Sre Mar 10, 2010 3:05 am

Kaze meni sefica: nemoj toliko da jedes ,vidi kako si se ugojila.
a ja njoj pa gojila bih se i ti da si u petom mjesecu.....
Eto tako SmileSmile
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od Endzi Ned Mar 14, 2010 11:08 am

Miloseva_mama ::Kaze meni sefica: nemoj toliko da jedes ,vidi kako si se ugojila.
a ja njoj pa gojila bih se i ti da si u petom mjesecu.....
Eto tako SmileSmile
hehhehe..i kako je reagovala?
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od Ivana Ned Mar 14, 2010 11:25 am

Endzi ::
Miloseva_mama ::Kaze meni sefica: nemoj toliko da jedes ,vidi kako si se ugojila.
a ja njoj pa gojila bih se i ti da si u petom mjesecu.....
Eto tako SmileSmile
hehhehe..i kako je reagovala?
Otkazom...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od Endzi Pon Mar 15, 2010 10:14 am

Ivana verovatno se salis...ili mozda ne?! Strasno!
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od Ivana Pon Mar 15, 2010 11:37 am

Endzi ::Ivana verovatno se salis...ili mozda ne?! Strasno!
Ne salim se,nazalost!Pisace Maja detalje..
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne? Empty Re: Kada ste saopstile svom poslodavcu da ste trudne?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu