Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

+12
Ivana_Sa
tamaya
ZZ
tanasija
Endzi
Tamara
Veka
Cvrki
Andjela
Ivana
amarilis
MamaMara
16 posters

Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od MamaMara Čet Apr 09, 2009 10:38 pm

Kako vas zovu vaša deca- da li mama, ili su vam pak smislili neko drugo ime?
Mene moj Veki zove Maro(pravo ime mi je Marija),tako da su sad svi u okruženju počeli tako da me zovu,njegova vaspitačica,drugovi...Meni je to simpatično.Znam ljude koji insistiraju da ih deca isključivo oslovljavaju sa mama i tata,pa me baš interesuje šta mislite o tome?
MamaMara
MamaMara
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 145
Godina : 39
Lokacija : VELIKA PLANA
Datum upisa : 08.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od amarilis Pet Apr 10, 2009 1:26 am

Ivona i Saša su već velika deca i oslovljavaju me sa mama što je meni veoma drago. A Marija, koja tek sada uči da sriče reči, zove mam... meni najsladje Smile
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od Ivana Pet Apr 10, 2009 1:29 am

Stefi za sad zove samo mama,necu imati nista protiv i ako to budu neki nadimci.
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od Andjela Pet Apr 10, 2009 2:30 am

Zasad sam samo MAMA...
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od Cvrki Pet Apr 10, 2009 2:51 am

Mene Sara zove mama,a jednom kada me je dozivala, zvala me je Gocooo, Golinaaaa, mislim da sam to već negde ovde napisala, ne znam odakle joj to...ponekad kad se umiljava, zove me onako kako ja nju, mico, bubili,mazo moja,...Sašu zove tata, ali nekad mene imitira pa kaže, Alesange, hajde da jedemo. Babu zove bako, baba, bajka,deka-dekan,... šou s njom stalno nešto izmišlja..
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 42
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od Veka Pet Apr 10, 2009 3:27 am

Meni je lepo kad cujem da me zove mama, i to mi bas prija.... kad tepamo jedna drugoj onda tepamo naizmenicno svasta, mislim da necu imati nista protiv da mi smisli i neki nadimak, ali bih ipak vise volela da budem mama.... to mi je nekako najmilije Smile
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od Tamara Sub Apr 11, 2009 9:33 pm

Mene Anja za sada zove samo mama, ali necu imati nista protiv i ako mi smisli neki nadimak.
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od Endzi Ned Apr 12, 2009 12:19 am

Za Vakija sam za sad MAMA,obozavam to da cujem..Mislim da mi se moje puno ime iz njegovih malih usta nikako ne bi svidelo-nekako bi mi veoma grubo zvucalo..Sto se tice nekih nadimaka pretpostavljam da ne bi imala nista protiv..ali mama je ipak mama i mislim da je to naj lepse!!!
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od tanasija Ned Apr 12, 2009 9:35 am

Iva me zove mama, ali neretko kaze Ana. A kad prica o meni ona uvek kaze ova moja Ana
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od ZZ Sre Apr 15, 2009 8:18 am

mama sa velikim M..Smile

i volela bih da tako i ostane..
ZZ
ZZ
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 445
Godina : 53
Lokacija : Srem
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od MamaMara Čet Apr 16, 2009 1:36 am

E pa ja sam počela Veljku da skrećem pažnju tako da me sad uglavnom zove mama,nekad se zaboravi pa kaže Maro,ali se odmah ispravi.Nekako mi je mama najlepše i najdraže.....
MamaMara
MamaMara
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 145
Godina : 39
Lokacija : VELIKA PLANA
Datum upisa : 08.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od Ivana Uto Apr 21, 2009 1:20 am

Razmisljam nesto na ovu temu i pade mi na pamet...Divno je dok oni nas tako lepo zovu,a slognucemo se za koju godinu kad cujemo "E kevo,aj ne smaraj" cutim
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od tamaya Uto Apr 21, 2009 7:28 pm

Mene je moja djevojcica do skoro zvala iskljucivo MAMA ali evo vec neko vrijeme sam MAJA Very Happy Svi oko mene je opominju i ispravljaju a meni je bas simpaticno, ne smeta mi...pretpostavljam da ce je brzo proci...
tamaya
tamaya
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik

Broj poruka : 2
Godina : 42
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 21.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od Ivana_Sa Pet Maj 08, 2009 10:18 am

Uglavnom je to Mama,Anastasija nekad kaze Maka-sto bi u prevodu znacilo Majka
Ivana_Sa
Ivana_Sa
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 989
Godina : 42
Lokacija : sabac
Hobi : citanjem knjiga i gledanjem filmova
Datum upisa : 27.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od Ivana Uto Okt 20, 2009 1:03 am

Stefi mene zove mama,pa se zeza i kaze mama-tama,valjda poceo da rimuje Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Icon_razz ,Mimija je do skoro zvao tata,ali sad je poceo Mimi,pa kad cuje da ga ja zovem po imenu onda i on,naravno ne zna lepo da kaze pa to zvuci "Mikooooo" Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Icon_lol .
E od juce mene zove mami,kad rimuje mami-tami.Ja sam pocela da ga ispravljam da Mimija zove tata,a on kaze tatiiii-tamiii Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Suspect .
Ne znam u kom je sad fazonu Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... 116104 .
Ja volim kad deca zovu roditelje mama i tata,Mimiju svejedno,tako da videcemo...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od Endzi Sre Feb 03, 2010 8:47 am

Meni Vaki od skoro kaze Evi (razlog je sto me svi moji dragi ljudi tako zovu).Kad mu kazem "Vaki ja nisam tebi Evi,sta sam ja tebi",on kaze "majkica"...i super.
Nemam problem sa tim da me zove ponekad Evi,jer hoce da me zove kao moja sestra,brat....zanimljivo mu.A majkica kaze mnogo cesce...
Gorana je zvao "ej" dok nije naucio da prica...a sad ga lepo zove "tata".
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od Tamara Pon Feb 08, 2010 2:46 am

Mene Anja od skoro kad se pravi važna, kao ona je sad velika Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Icon_lol , zove Tamara...
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od Lidija Pon Feb 08, 2010 10:47 pm

Samo i uvek mama.
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od tanasija Pon Feb 08, 2010 11:39 pm

Iva u poslednje vreme vise ne pominje Ana, samo mama i kad joj nesto treba onda sam naravno mamica
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od Tea Čet Feb 11, 2010 2:49 am

Moja Teodora me oslovljava sa "Ma`ka" (majka) ili "Mama" Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Icon_biggrin
Tea
Tea
Novi član
Novi član

Broj poruka : 10
Godina : 42
Lokacija : Pozarevac
Datum upisa : 11.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od Miloseva_mama Sre Mar 10, 2010 2:34 am

Uglavnom mama , ali u poslednje vrijeme Majo-bajo Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Icon_biggrin
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od zoka Sre Mar 10, 2010 2:41 am

Uvek Mama!
zoka
zoka
Novi član
Novi član

Broj poruka : 16
Godina : 50
Lokacija : Wien
Datum upisa : 02.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili.... Empty Re: Kako vas oslovljavaju deca sa mama ili....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu