Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Cokolada i ostali slatkisi

+19
tanasija
Endzi
Beba
Emi
milenica_89
pricalica
Stazi
Betty Boop
Bojana
Andjela
vekiks
lena
Tamara
Pokita
Ivana
Milica
Veka
Mildan
Dy
23 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Dy Sre Okt 24, 2007 2:25 am

First topic message reminder :

zanima me koliko jedu,da li je vole i koju cokoladu dajete...


anastasija nije toliki ljubitelj, ali ponekad trazi i ja joj dajem kinder milk snitu ili kinder cokoladu, ili kinder dzoj i kinder jaje..i ponekad cokoladnu bananicu...


Poslednji put izmenio dana Sre Okt 24, 2007 8:20 pm, izmenio ukupno 2 puta
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od pricalica Sub Mar 29, 2008 9:49 am

Joj,nemoj me...Ja sam navucena na sladoled...Danas sam pravila posni sladoled,umutila posni slag,dodala kokosovo brasno i kakao i zamrzla...Mmmmmmmmmmmmmmmmm...A sto se tice davanja istog bebi,ne znam,verovatno kad napuni godinu dana...
avatar
pricalica
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 220
Godina : 48
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 12.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od milenica_89 Sub Mar 29, 2008 11:42 am

Mi jedva cekamo leto,more,sladoled mmmmmmmmmm :suncanje:
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Betty Boop Sub Mar 29, 2008 11:57 am

Ja ga Vuku još nisam davala, ali zato JA TAMANIM SLACU U NEVEROVATNIM KOLIČINAMA!!!!

I nikada mi nije dosta! Sve mi oduzmi, ali mi sladoled ne diraj!!!

Njemu ću isključivo kupovati proverene mlečne iz uličnih frižidera, oni su najbezbedniji...domaće ne volim, jer nisu tako kremasti...eventualno može da prođe voćni, koji pravim od sveže ispasiranog voća, jogurta, šećera i slatke pavlake...ali ga svakih pola sata vadim iz friza i mešam, da ne bude staloženo voće na dnu, i bude manje "staklast".
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Tamara Sub Mar 29, 2008 12:09 pm

Ja sladolede obozavam i mogla bih ziveti na njima!!!! Anji sam dala da lizne i svidelo joj se, ali joj nisam dala vise. Cekam leto, strah me je da je jos mnogo hladno.
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Emi Sub Mar 29, 2008 12:22 pm

a ima li neko ko nevoli ladoled, ja obozavam cokoladni i lesnik!
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Gost Sub Mar 29, 2008 12:31 pm

Mi ga jedemo stalno, pa cak i sad zimi! Mi smo ti ko japanci- zimi sladoled, leti caj Laughing Ako nije klasican sladoled onda su to Vienetta sladoled torte! Uvek imam cokoladu u zamrzivacu a za mm-a neki vockasti. Jedemo ga i samog i uz neke tople dezerte. A i "igramo" se njime Very Happy !
Sofiya je skoro liznula Vienettu. U njenom kremu je samo mleko pa sam joj dala kad me je ocima gutala dok sam jela. Naravno da joj se dopalo ali nije dobila vise od tog liza! Razz
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Dy Ned Mar 30, 2008 8:20 pm

Ja ne volim sladoled, ponekada mogu pojesti recimo palacinke sa sladoledom, a onako sam, nikada!!! ali zato mm ga obozava. Jede u neogranicenim kolicinama!

Anastasija ga jos nije probala, planiram ovo ljeto!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Žvake

Počalji od Dy Ned Mar 30, 2008 8:24 pm

moja kumica elena ima dvije i po godine i zvace zvaku bez problema!
Prije par dana, anastasija je uhvatila nju kako stavlja zvaku u usta i naravno trazila i ona. Ona zna da ja zvacem zvake(stalno) i nikada nije ni pokusala da je uzme. Medjutim, kada je vidjela Elenu nije bilo spasa. Objasnila sam joj da samo zvace kao mama i elena, da ne guta i zbilja je zvakala. Ali sva je bila vazna, i stalno pokazivala kako zvace. Nakon nekog vremena dosla je do mene i ispljunula je!
E sada dala sam joj cetvrtinu djecijeg orbita,i samo je tada zvakala.Vise joj nisam davala, niti je trazila. Ali mislim da ce kada je vidi TRAZITI ISTU.

Zanima me da li vasi klinci zvacu, ako da - od kada?

I zna li neko o stetnim ili dobrim stvarima zvakanja zvake? Mislim, kada se moze davati djeci zvaka??
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Gost Ned Mar 30, 2008 8:47 pm

nina voli zvake pogotovo slatke i uvek joj ih kad idemo u prodavnicu ili sama kupim ili ju je trazi,zvace je dok joj ne dosadi i pljune je.

nikola on vidi od nje da nesto mulja u ustima,pogotovo kad pokusava da napravi balone pa trazi i on,dam mu samo jednu mrvicu,nekad je lepo zvace i ispljune kad nece vise ,a nekad taj mali delic proguta.

ja im dajem orbit decije,ima i neke slatke sto i oni vole pa kupimo i te,pogotovo ako su u boji,znam samo da zvake nije dobro zvakati na prazan zeludac...i eto nije ih dobro ni cele ni preterano gutati...inace i ja volim da ih zvacem pa ni njima ne uskracujem iste.
vole ih zvac,ali sve to kratko traje...cim izgubi ukus tj slatkocu oni je pljuju,a ja znam istu zvakati i satima...pogotovo ljute sto daju osvezavajuci ukus u ustima recimo orbit eukaliptus ili zelena jabuka te obozavam...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Beba Ned Mar 30, 2008 8:49 pm

NIkoli sam davala prošlog leta, ali otopljen pa bude kao neki krem. Uglavnom njemu kupimo dve kugle šlaga, a nama sladoled, to nije zaleđeno i on voli. Možda ove godine dobije u kornetu neki sladoled, nema potrebe za štapićem, ne mogu ni zamisliti kako će izgledati posle mazanja otopljenim sladoledom HMM
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Gost Ned Mar 30, 2008 8:56 pm

bebo bice ga svuda veruj mi... Laughing
ja sam nikoli dala proslog leta,bio je sav umazan i ulepljen ,ali naravno kuci u dvoristu bi ga jeo nikako na ulici ili kad smo u gradu tad mu cak nisam kupovala ni onaj na kugle bas iz razloga a ne bude sabv umazan i izbrljan.
ali kad ga kuci jede pa to je bio sou zivi sve se otopi ,vise mu iscuri nego sto on stigne da polize,sve mu curi niz ruku, odelo,noge..strasno...i onda kompletno kupanje.. Laughing ali sladak mi je bio kako se bori sa istim..nekad ga je cak znao jesti i kad bi go bez majce...joj tek to je trebalo videti i snimiti stomak i pelena u kojoj je samo bio sav od sladoleda,sladoled se jedva drzi na stapicu ,a on lize li ga lize... Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Beba Ned Mar 30, 2008 9:21 pm

Tačno mogu da zamislim prizor, i zbog toga ostajem pri svome da nema štapića ni ove godine, hihi. Mi nemamo dvorište, pa bi nam sav nameštaj bio umazan, bolje ne...
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Endzi Ned Mar 30, 2008 9:59 pm

Ja ga obozavam..i upravo sam bas zbog njega prehladjena,nekoliko dana sam ga jela kao blesava i jedva gutam koliko me grlo boli.Jedva cekam da ozdravim pa da ponovo navalim na sladju...
Koliko ga ja volim,Goran jos deset puta toliko i to su bas nezamislive kolicine koje on pojede..
Vakiju smo dali da lizne ali za sad samo to..mislim da je suvise rano..
Mozda mu na leto napravim neki "deciji" cisto da ne zeva dok mi budemo jeli..
Endzi
Endzi
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1388
Godina : 41
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 03.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Gost Ned Mar 30, 2008 10:07 pm

Beba ::Tačno mogu da zamislim prizor, i zbog toga ostajem pri svome da nema štapića ni ove godine, hihi. Mi nemamo dvorište, pa bi nam sav nameštaj bio umazan, bolje ne...

onda bolje ne hihihihi Laughing ili mu ga kupi ,neka ga pojede do stana tj do zgrade a onda s vrata pravac tus...hihihihi Razz
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Milica Pon Mar 31, 2008 1:52 am

mrzim sladoled....ali Nataliju cu letos pocastiti sigurno jednim malim, mora dete da proba
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Bojana Pon Mar 31, 2008 2:03 am

pored toga sto vecina voli sladoled,on je izuzetno hranljiv naravno kao uzina,Maki nije probao ali letos ce naravno jedino me brine to sto je bas hladan ali da lizne moze a da grze ne bounce
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Veka Pon Mar 31, 2008 12:13 pm

Renata ::
od kog meseca maja,juna...pocinjete da im ih dajete ili to zavisi od vremena i sunca ili ih jedu i zimi...??...

a vidim da ih neki roditelji daju i sami ih jedu...sto za mene nije normalno i ja to ne praktikujem..ipak se zna kad se isti jede i toga se i pridrzavamo

Ja i Danica smo skoro kupile onaj "mali" quatro i slatko ga pojele....ona je novembra trazila sladoled, pred Novu Godinu ga je dobila isto, ma jeli smo ga, tj nas dve, posto Sasa i nije neki ljubitelj. Meni je prilicno normalno da jedem sladoled zimi, cak mi je to najbolji lek kad krene grlo da me boli. Danici ne dam da jede onako zaledjen ali ne vidim zasto bi joj branila kad joj se otopi i nema leda.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Mildan Pon Mar 31, 2008 10:54 pm

Moje klinke vole žvake i žvaću ih.Dana je negde polse druge počela sa istima, a Mici je pre druge godine.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 12:33 am

ja kupila danas meni ,nini i nikoli po sladoled... Laughing
u casici ,vanila i jagoda ja sam svoj brze bolje pojela,a njihove sam im otkravila i ostavila da se stope da ne budu ledeni pa cu ih danas obradovati sa istima kao dezertom posle rucka...sad ovako otopljen lici na neki slag ,a verujem da im nista nece biti jer nije ni hladan ni leden.

jedva cekam da im dam,nina ce se posebno obradovati istom... :igram:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 3:33 am

i naravno sladoled ili ti rastopljeni buckuris koji je ostao od istoga su pojeli u jednom mahu,nina ga je cak i drzala pored sebe i rucka nikako da doceka da ga smaze..rekla ja lepo da ce se jako obradovati,a nikola prvo nije znao sta je,liznuo jednom dvaput i valjda pmislio mmm nije nimalo lose Razz i slistio ga ko panta pitu. :kolacic:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Emi Uto Apr 08, 2008 9:32 am

od kad su poceli vasa deca da jedu cokoladem, na primer zivotinsko??
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Andjela Uto Apr 08, 2008 9:39 am

Moja djeca su probala cokoladu tek kad su napunila godinu dana...mislim da ne treba prije jer je cokolada jak alergen...
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od tanasija Uto Apr 08, 2008 10:05 pm

iva je negde u oktobru znaci sa nekih 15 meseci probala kinder cokoladu, naravno svidela joj se sve je mljackala i odusevljeno uzvikivala ta je to? ta je to?. pojede svakih nekoliko dana po jednu i malo jace stanglicu. kad kazem nema ona malo kenjka i moli ali ako je taj dan jela neku mlecnu kasicu ja joj kazem da je vec jela ladu. pre neki dan sam joj dala dve tri one katjes bombone i to joj se svidelo ali ne ko cokolada. izbegavamo slatkise maksimalno. u subotu je bila kod druga na rodjendanu i nudili je tortom, nije htela
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Ivana Čet Apr 17, 2008 2:11 am

pre dva dana sam bila kod drugarice koja ima bebu od tri ipo meseca,i otvori ona cokoladu da jede,i krene da da Stefanu!!!kad tad nervni napad nisam dobila,necu nikad!!
naravno,nije mu dala,jer sam je htela ubiti na licu mesta-kaze,pa sta,malo da lize,nece mu biti nista!! affraid affraid affraid
ona tako daje njenom sinu,sve sto ona jede,da malo i on polize,a mlevenu plazmu mu vec neko vreme ubacuje u mleko,i daje na kasiku!!

toliko sam se iznervirala da vam ne mogu opisati!
smatram da ce ceo zivot imati da jede cokolade i slatkise i dacu mu sto kasnije budem mogla...
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Emi Čet Apr 17, 2008 2:41 am

Milena je probala zivotinsko, liznula i svidja joj se ali mama nece da joj da jos nekoliko meseca!
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Cokolada i  ostali slatkisi - Page 3 Empty Re: Cokolada i ostali slatkisi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu