Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Kupanje

+14
Mima
Miloseva_mama
Andjela
Betty Boop
Emi
Emica07
Mildan
mama_daisy
Tamara
Milica
maja
Dy
Veka
milenica_89
18 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Kupanje

Počalji od milenica_89 Pon Okt 22, 2007 12:47 am

First topic message reminder :

:kupam: najveci problem mi je da smirim Ivu kada je kupam,jer se vise ja izmokrim nego ona Crying or Very sad Mad ili je pod ceo mokar.. Da li dajete svojoj bebi neku igracku cime ce se zabaviti tokom kupanja ili uopste cime je zabavljate da bude mirnija :razmisli:
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Emi Uto Feb 19, 2008 8:12 am

Muka mi je, ali desilo se.....ko prvi put da je kupam Sad
Poparila sam je, jastuce koje koristimo upilo vruca voda i poparila sam joj glavicu.....uzasno se osecam :placem:
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Gost Uto Feb 19, 2008 8:42 am

emi smiri se,nadam se da nije tako strasno....
mada kad su nasa deca u pitanju sve nam je strasno,nadam se da se nije mnogo ispekla i da je sad ok,aj javljaj kako nam je milena.
i desava se ne krivi sebe... No
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Tamara Uto Feb 19, 2008 8:58 am

Svakome moze da se desi. Nemoj da se nerviras i da krivis i mucis sebe. Procice to! Nadam se da nije bas mnogo strasno!
Kako je Milenica?
Ljubim vas puno!
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Andjela Uto Feb 19, 2008 9:02 am

Emi i ja se nadam da nije nesto strasno!
A ziv covjek grijesi,ne muci se mnogo ali znam da ti nije lako :kiss:
Andjela
Andjela
Moderator
Moderator

Broj poruka : 3577
Godina : 46
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 04.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Gost Uto Feb 19, 2008 9:02 am

i meni se jednom desilo da sam ninu tusirala pre jedno godinu dana i namestila mlaku vodu,ali u momentu je naisla vruca (ne bas vrela)i malo sam je opekla po ledjima jer sam joj tad tusirala bas taj deo tela,namazala sam joj sa jehodermom odma cela ledja jer u momentu nisam znala koliko i gde sam je ispekla.
malo je plakala,jehoderm je to utihnuo i sutra nista,bilo je malo crvenila,ali na srecu nije bilo strasno i nestalo je za par dana.
isto sam se ko i ti osecala odvratno,plakala koliko mi je bilo zao,ali eto proslo je i svakom se moze desiti....
ljubac mileni :kiss:
p.s.namazi joj glavicu ili mesto opeka JEHODERMOM,ako vec nisi!!!!!!!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Emi Uto Feb 19, 2008 9:23 am

Milena spava, crvenilo se povlaci, Jekoderm je pomogao!!
Hvala sto ste tu, veoma sam se potresla, ja sam plakala vise !!!!
Plasim se da ce sad imati strah od kupanja...a ono jastuce ide pravo u kantu......
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Miloseva_mama Uto Feb 19, 2008 9:33 am

emi namoj da se brines nista strasno,znam da ti je tesko i da si se bas uplasila kao sto bi svako..... :angels:
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Veka Uto Feb 19, 2008 9:27 pm

Emi, sad citam sta vam se desilo.....nadam se da je Milenica dobro...nemoj sad da je kupas par dana, peri joj samo guzu i rucice uvece, bez celog kupanja...cisto da bi zaboravila na dogadjaj....nadam se da se crvenilo povuklo....
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Emi Uto Feb 19, 2008 11:48 pm

Milena je dobro, crvenilo se povuklo, a ona je vesela i igra se ceo dan.....a kupanje da ko sto rece ?Veka nece biti uskoro...da malo zaboravimo i ja i ona
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Gost Sre Feb 20, 2008 3:57 am

eto emi vidis da nije bilo strasno...hvala bogu....
da i ja se slazem da je sad par dana samo zapiras,da malo zaboravi,pa onda ponovo predji na ceo ritual kupanja.... Wink
kisss mileni :kiss:
p.s jehoderm je cudo!!!!!!!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Emi Sre Feb 20, 2008 4:00 am

Hvala Renata, i moram da priznam da jeste cudo taj Jekoderm!!!!
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Gost Sre Feb 20, 2008 4:12 am

jeste sto posto i crvenilo se sigurno i povuklo od njega i nije mesto oteklo ili kako vec izgleda kad su opekotine u pitanju....
ja ga uvek ,ali uvek imam u kuci,i ja se sama nekad ispecem na peglu,rernu pa ga i sama sebi namazem,minut mozda malo boli mesto i pecka,ali vec sledeceg nista,i sto je najvaznije nema plika.
a o deci da ne pricam,nije nam se puno puta desilo da se ispecemo,jedino ninu tad pri tusiranju,a za nikolu se ne secam,mislim da nije nikad sem sto je jednom pipnuo solju punu vrele kafe,na srecu brzo je povukao ruku,nije prosuo na sebe,a otok je bio mali i blag i jehoderm ga je sanirao.
nina se pre jedno mesec dana opekla na pec plinsku kojom se grejemo,krenuli smo na kupanje,ona se vec skinula i stala pored pecke,jako preblizu i skoro zalepila nogu za pec,valjda je zaboravila da nema holahopke ili sta vec pojma nemam.
bolelo ju je,namazakla sam joj celu butinu jehodermom jer se odma nevidi tacno mesto opeka,tek kad se ohladi,lepo se i okupala posle toga i kvasila,malo je drzala da jehoderm ucini svoje i vec posle deset minuta nista .
sutradan joj se pojavilo crvenilo i kao rapavo tek ,tek,ali nije bilo ni plikova niti se koza ljustila,evo sad cak nema ni oziljak,kad se malo bolje zagleda mozda se i vidi inace ovako se ni ne primecuje.
tako da ja glasam za jehodermom,potisujem da je cudo ,i da provereno deluje i pomaze.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od milenica_89 Pet Feb 22, 2008 11:23 am

Samo da vam javim da sad moja Iva prosto obozava kupanje i da sada nemamo toliko problema oko toga,dakle ta je faza prosla... cheers
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Mima Sre Mar 05, 2008 8:31 am

kupanje,jao sad ce biti sou vode na sve strane steta sto ne mogu da okacim snimak sa fotoaparata al probacu da ga smanjim pa da vidite
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Emi Sre Mar 05, 2008 8:33 am

Milena manje place sad, ali sad ne stavljam je da lezi, vec je drzim i posipujem!
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Mima Sre Mar 05, 2008 8:36 am

ja maju kas stavim da lezi nema sanse da to budsuvo okolo ma sad cu da je snimim pa cete da vidite,ako uspem,a kad sedi to je druga prica
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Gost Sre Mar 05, 2008 7:50 pm

mi se kupamo u kadi,kadice smo prevazisli i prerasli,sreca da su dole plocice pa je lako svu isprskanu vodu pokupiti i obrisati,nama je to prava uzivancija,jos kad je voda puna pene,zivelo kupanje.... :igram: :kupam:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Lidija Sre Mar 05, 2008 11:34 pm

I mi prerasli kadicu,sada se kupamo u kadi jer smo veliki kao mama i tata,i za Ikicu je to pravo uživanje.
Pre sam je uglavnom tuširala jer mi je to brže ali od kako sam joj par puta natočila vodu u kadu i napravila penu,stavila igračkice za nju je kupanje postalo pravo uživanje,vidi joj se na faci da je zadovoljna,srećna ili kako bih rekla...sada me sama zove "mama Ika ćup"
Lidija
Lidija
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 1438
Godina : 42
Lokacija : Kovačica
Datum upisa : 28.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od milenica_89 Čet Mar 20, 2008 2:03 am

Moram da se pohvalim da su nam prestale muke sa kupanjem i da sada obozavamo vodu jos kad trebamo goli da se skinemo uhuhu Laughing
Sada smo veliki i sedimo u kadici mada jedva cekamo leto pa da se kupamo u bazencicu.. :kupam:
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Gost Čet Mar 20, 2008 5:12 am

milenica_89 ::Moram da se pohvalim da su nam prestale muke sa kupanjem i da sada obozavamo vodu jos kad trebamo goli da se skinemo uhuhu Laughing
Sada smo veliki i sedimo u kadici mada jedva cekamo leto pa da se kupamo u bazencicu.. :kupam:

super.....i moji jedva cekaju leto i brckanje i kupanje u bazencicu tj napolju...sva deca imaju te faze i strah od vode samo ih neka prevazidju pre neka kasnije....drago mi je sto vam se svako kupanje sada pretvorilo u uzivanje...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od milenica_89 Čet Mar 20, 2008 7:20 am

Jaoj i nama je jer komsiluk sada ne zna kada se kupamo hihihi :haha:
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od IvanaPG Uto Apr 08, 2008 12:31 pm

ja sa andreom imam strasne probleme dok je kupam neda kosa da joj se takne toliko place da joj malo hvali da se zacene :pucam: . neznam sta vise da joj radim sve vrste igre smo isprobali al uzalud.
IvanaPG
IvanaPG
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 367
Godina : 40
Lokacija : podgorica
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Emi Uto Apr 08, 2008 6:42 pm

I Milena je bila takva ali hvala bogu proslo i to.
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od tanasija Uto Apr 08, 2008 8:34 pm

moja kumica je do 4 godine kukala kad joj se pere kosa, cak je trazila da joj se stavlja snalica da bi bila sigurna da joj mama to vece nece prati kosu. jednom su dedi dosli neki poslovni partneri na veceru i oni su bili u prizemlju ova se iz kupatila na spratu toliko drala da je deda dosao gore da im kaze da covek misli da je deru u najmanju ruku a ona urla zato sto joj je majka samo rekla da ce da joj pere kosu, jos je nije pokvasila. to je bilo ludilo stoji dete mirno, nema otpora ali toliko urla da ne mozes da slusas. sad je to proslo.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Dy Uto Apr 08, 2008 8:38 pm

tanasija ::moja kumica je do 4 godine kukala kad joj se pere kosa, cak je trazila da joj se stavlja snalica da bi bila sigurna da joj mama to vece nece prati kosu. jednom su dedi dosli neki poslovni partneri na veceru i oni su bili u prizemlju ova se iz kupatila na spratu toliko drala da je deda dosao gore da im kaze da covek misli da je deru u najmanju ruku a ona urla zato sto joj je majka samo rekla da ce da joj pere kosu, jos je nije pokvasila. to je bilo ludilo stoji dete mirno, nema otpora ali toliko urla da ne mozes da slusas. sad je to proslo.

do 4 godine affraid affraid affraid ...aaaaa. mi kada se tusiramo ona u kadi preplace govoreci, ne mama gavu, samo guzu!!!! ja se sve nadam prestace na ljetu, kada krenu vrucine..i sada me tanasija demoralisa :placem: :placem:
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje - Page 2 Empty Re: Kupanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu