Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Pelene za kupanje

+2
mama_daisy
Bojana
6 posters

Ići dole

Pelene za kupanje Empty Pelene za kupanje

Počalji od Bojana Ned Jun 15, 2008 1:12 am

Cula sam skoro da postoje neke pampers pelene za kupanje koje izgledaju kao sarane gacice ali su pelene...hocu to da kupim sad pred more ako idemo na neki bazen da obucem Makiju jer prosle godine smo imali bazen u hotelu a njega nisu gazde pustle da se kupa bez pelene Mad i ja mu stavim pelenu ali naravno ona se odmah naduje od vode i pukne ubrzo!!!
Da li neko zna gde ima kod nas tih pelena ako ih uopste ima???
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene za kupanje Empty Re: Pelene za kupanje

Počalji od mama_daisy Ned Jun 15, 2008 3:06 am

Imas u Tempu, sto ne pitas?? Mislim da sma videla i neke druge, ne samo pampers, ali znam da su paprene...Ima u pakovanju 12 komada valjda a kostaju preko 400din...Valjda mi se tako ucinilo...Pogledaj tamo...
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene za kupanje Empty Re: Pelene za kupanje

Počalji od Gost Ned Jun 15, 2008 3:47 am

Mi ih koristimo od kad je Sofiya imala 4 meseca i krenule smo da idemo redovno na bazen. Ove koje uzimam su Huggies Little Swimers, u velicini S i mi ih ovde kupujemo po ceni od nekih 400-450din za pakovanje od 12 komada. Preko toga je ona nosila i baby snug odelce a sada sam joj uzela bez rukava i par gacica pa ih menjamo.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pelene za kupanje Empty Re: Pelene za kupanje

Počalji od Stazi Ned Jun 15, 2008 6:19 am

Da, dosta su skupe, i nema ih u svim prodavnicama, ali ih prodaju i u prodavnicama decije odece i igracaka. MOja prijateljica mi je jednom dala pampers kupace-pelene ali nisam imala prilike da ih iskoristim, ali dala mi je ii jedne kupace gacice za bebu koje su od materijala al su cak bolje od tih pampers, mozda i kod nas ima da se kupi, raspitaj se.
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Pelene za kupanje Empty Re: Pelene za kupanje

Počalji od Tamara Ned Jun 15, 2008 8:20 am

Mi smo prosle godine kupili u Merkatoru Huggies Little Swimers i kostale su oko 400 din 12 komada. Ja sam ih stavljala Anji samo kad smo isli na bazen, a ocekivala sam da ce da se ukaki, a inace je bila u kupacim gacicama.
Tamara
Tamara
MissMama

Broj poruka : 1677
Godina : 41
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene za kupanje Empty Re: Pelene za kupanje

Počalji od Bojana Ned Jun 15, 2008 9:47 am

hvala zene...eto nisam imala pojma da tako nesto postoji,a bas me nervirao taj grk sto nam nije dao da udjemo u bazen bez pelena a deca od 5-6god u bazenu u kupacim gacama kao ne piske :smeh1: ,al dobro to je znaci protiv kake u bazenu :1.1:
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pelene za kupanje Empty Re: Pelene za kupanje

Počalji od Gost Ned Jun 15, 2008 11:25 am

Pa nije samo protiv kake... Zadrzavaju one potpuno sve. A ljudi valjda racunaju da ces 5-6-ogodisnjaka nauciti da nije lepo i higijenski da se piski u bazen. Ja svom detetu ne bih dozvolila da piski tamo gde ce voda da mu ulazi u usta, usi, biti po celom telu i licu... I ja zato potpuno podrzavam nosenje tih pelena i insistiranje na istima od ljudi koji bazene odrzavaju!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pelene za kupanje Empty Re: Pelene za kupanje

Počalji od IvanaPG Ned Jun 15, 2008 12:00 pm

ja sad prvi put cujem za te pelene, i stvarno super stvar , al bas nisam vidjela da ih ima kod nas.... a iskreno nisam ni obracala paznju...
IvanaPG
IvanaPG
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 367
Godina : 40
Lokacija : podgorica
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pelene za kupanje Empty Re: Pelene za kupanje

Počalji od tanasija Ned Jun 15, 2008 11:48 pm

ima tih pelena svuda, ja sam prosle godine u budvi ivi kupila pampers, a ove godine cu baby love u dm da kupim. ja sam joj oblacila i na plazi da se ne pokaki negde u gacice, a i bolja su yastita od samih gacica kad zasedne u pesak, u vodu skoro da nije ni ulazila pa ne znam kako se ponasaju, ali znam da ne upijaju puno.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Pelene za kupanje Empty Re: Pelene za kupanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu