Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Koliko dugo ste pravili dete/decu

+18
MAMA
Jekaca
Dy
Willma
Ivana_Sa
anja&milena
tanasija
Endzi
GAGA
IvanaPG
maja
marijana
milenica_89
Veka
liksi
Mima
pricalica
Andjela
22 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Koliko dugo ste pravili dete/decu - Page 2 Empty Koliko dugo ste pravili dete/decu

Počalji od Gost Pet Mar 28, 2008 6:27 am

First topic message reminder :

Podstakoh sebe da otvorim ovu temu iz razloga sto smo danas pricali bas o tome kome se posrecilo pri prvom putu da zatrudni ,a kome je trebalo vremenski duze i iz ko zna kojeg pokusaja...Koliko dugo ste pravili dete/decu - Page 2 Smiley-msn.com-Bebe-17018
Da li mislite da na to uticu stres,raspolozenje, prevelika zelja za detetom i opterecenje istim... ili je to puka sreca i slucajnost?

Mi smo dete (da ne kazem Nikolinu ) planirali od dana kad smo se verili pa smo po tom pitanju radili par meseci da bi onda par meseci stali i opet ponovo pokusavali...nazalost od prvog pokusaja pa do njenog zaceca proslo je skoro godinu i po dana...mislim da sam tada bila bas opeeterecena time da li cu sledeceg meseca dobiti ili necu,da li ce naredni test biti pozitivan ili negativan jer mi je par puta kasnilo bas zbog tog stresa...i onda sam jednostavno rekla sebi ma zatrudnecu pre ili kasnije i opustila se po tom pitanju i eto sledeci vec zatrudnela...
Koliko dugo ste pravili dete/decu - Page 2 Smiley-msn.com-Bebe-17028
Posle Nine nismo koristili nikakvu zastitu,ali smo uvek pazili i prvi put posle godinu i po skoro smo isli na sve ili nista dakle sta bude bice(nismo se namerno cuvali) i op vec sledeceg meseca nisam dobila i desio se Nikola.Koliko dugo ste pravili dete/decu - Page 2 Smiley-msn.com-Bebe-17015

Neznam kako ce biti treci put da li ce se desiti vec iz prvog,petog ,desetog puta ili mozda cak i za nekoliko meseci...neznam videcemo...mada je ovo sad planirano i zeljeno tako da pretpostavljam da ce se oduziti...a volela bi da se desi sto pre i da nema nazad..ovako su mi vece sanse da se predomislim...Koliko dugo ste pravili dete/decu - Page 2 Smiley-msn.com-Bebe-17004
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole


Koliko dugo ste pravili dete/decu - Page 2 Empty Re: Koliko dugo ste pravili dete/decu

Počalji od Alisa Sre Sep 01, 2010 11:47 pm

Trudili smo se jedno tri meseca i nije islo! Cetvrti mesec smo rekli sada cemo da cekamo sa bebom i ostala sam trudna bounce
Alisa
Alisa
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 97
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 02.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koliko dugo ste pravili dete/decu - Page 2 Empty Re: Koliko dugo ste pravili dete/decu

Počalji od tanasija Čet Sep 16, 2010 10:11 am

Prvi put mesec i po dana. A sad odmah, iz jednog pokusaja.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Koliko dugo ste pravili dete/decu - Page 2 Empty Re: Koliko dugo ste pravili dete/decu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu