Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Bezvezno plakanje!

+13
Ivana
maja
Beba
mama_daisy
tanasija
Veka
IvanaPG
maja31
Mildan
Emi
Bojana
Milica
Dy
17 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Bezvezno plakanje!

Počalji od Dy Pet Mar 14, 2008 3:30 am

anastasija u zadnje vrijeme mnogo kmezavi..cim nije po njenom rasplace se..za mnom hoda po kuci ko cicak, i pritom kmezavi..nemogu sudje oprati od nje...
ne zelim skrenuti sa teme ...

ovdje mislim na to plakanje, kenjkanje za svaku glupost?!

inace kod tete je perfektna!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Milica Pet Mar 14, 2008 3:34 am

Samo kod mame nije..I Natalija je postala takva..Sto rece Renata samo Mama, mama..kao da cu negde pobeci, na sve sto uzme kaze Mamino..previse vezana, a za plakanje za svaku sitnicu i da ne pominjem, tako sam pre neki dan kupila one naocarke sa slike...do povracanja se zacenila
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Gost Pet Mar 14, 2008 6:36 am

imam i ja takvog jednog obozavatelja mame,kmezavca ili kako da ga vec nazovem kod kuce... Laughing
on to mama izgovara sa posebnim akcentom i nsglaskom od kog mi se dize kosa na glavi.. :pucam: .bukvalno me ceo dan mamika...
i stalno mu nesto treba,ako mu to nesto nedam istog momenta krece a mama utani..a mama ovo,a mama ono...samo da me digne i na kraju opet sve po starom nadje ponovo neki razlog i tako ceo dan... :ups:

ume nekad i da se zaigra,ali to je vrlo retko,ako mama nesedne s njim...sa sestrom se tuce i kmezi cim ga pipne,kao da ce ga pojesti,i onda krecu u duetu..sta da vam pricam...

ovih dana je bolestan,pa je rec :mama: pomnozio sa dva tako da umesto 1000 puta on je izgovori 20000 minimum...
sta god da radim,on ide zamnom i samo me nesto ispituje,ili samo stoji i vice cuveno :mama: :mama:

sa tatom nije takav il se meni cini,mamika me i onda,ali manje,valjda sam samo ja tu i jedina pa onda mene i gnjavi,ali nekad stvarno preteruje,i ne da mi ni pet minuta mira,ni za poslove ni za sedenje ovde,a kamoli da uradim nesto za sebe...

evo i sad dok pisem me mamika... :mama: :mama: affraid
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Milica Pet Mar 14, 2008 7:30 am

Ja ne znam sta im je ovih dana..i kod mene je katastrofa :mama:
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Bojana Pet Mar 14, 2008 10:35 am

mislim da ni jedno dete ne kenjka bez razloga da se razumemo nama su ti razlozi bezvezni ali njima i te kako imaju veze lol!
npr:hoce nesto da kaze a ne ume,hoce nesto da dobije a ne moze,hoce da privuce paznju jer mu tako doslo a naravno mamina paznja im je najpotrebnija i sve tako u krug
pa nije ni njima lako u njihovim malim glavicama,pilici nasi besni
ali mora naravno da se zna sta moze sta ne i dokle idu granice nase strpljivosti
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Emi Pet Mar 14, 2008 11:25 am

bojana za sve si u pravo!!
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Gost Pet Mar 14, 2008 11:59 am

nikola sve ume da kaze i sve razume,zna sta oce ,sta nece,sta sme ,sta nesme,i opet kenka affraid ...tu sam pored njega,igram se sa njim,zezam,smejem,golicam,setam...suv je cist,presvucen,nahranjen,napojen,pusteni mu crtaci,decje pesme ... i opet kenka....ma sve sam mu dala samo sto mu jos i dusu ne izvadim da mu dam..i opet kenka.... affraid

ko zna mozda hoce dzeparac da izvede devojku o toj varijanti nisam razmisljala.... :lud: :haha: :haha: :haha:

samo hoce da me izludi i da stigne do granice mog stpljenja od koje nema dalje... :mir:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Mildan Ned Mar 16, 2008 5:38 am

Ja imam malo tih problema sa Micom.Kenjka da budem pored nje i ne mogu ni suđe pošteno da operem.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Dy Ned Mar 16, 2008 8:52 pm

Bojana ::mislim da ni jedno dete ne kenjka bez razloga da se razumemo nama su ti razlozi bezvezni ali njima i te kako imaju veze lol!
npr:hoce nesto da kaze a ne ume,hoce nesto da dobije a ne moze,hoce da privuce paznju jer mu tako doslo a naravno mamina paznja im je najpotrebnija i sve tako u krug
pa nije ni njima lako u njihovim malim glavicama,pilici nasi besni
ali mora naravno da se zna sta moze sta ne i dokle idu granice nase strpljivosti

ja se donekle slazem sa tobom u ovom slucaju...i mislim da anastasija place da bi privukla moju paznju...ali u mom lsucaju i kada je moja paznja usmjerena na nju,ona kenjka i razmazuje se... dakle ne mislim da joj nesto fali, ustvari ne fali joj nista, vec tako mamu dribla ...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Gost Ned Mar 16, 2008 9:18 pm

moj i dalje kenka...naprimwer sinoc samo sto me nije izludio...muz mi trebao otici rano jutros i uspavala sam ih,ajde malo i sa njim nasamo da budem,spremala nama veceru..budio se svakih pola sata sa razlogom i obrazlozenjem te boli ga noga,te boli ga ruka,te boli ga uvo...i svaki put sam ga jos po pola sata uspavljivala...tako da je konacno i stvarno zaspao oko ponoci...a uz to sam imala skraceno vreme provedeno sa mm,na brzinu se istusirala,nit sam stavila pakovanje na lice i oprala i isfenirala kosu kako sam planirala ma nista..a svako budjenje je pratilo kenkanje do besvesti...ne plakanje vec ono kenkanje koje nimalo ne prija usima..... Mad
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od maja31 Ned Mar 16, 2008 11:06 pm

Znam da moj Nikola nije u grupi od 1-3 ali on i danas kenka i place za bezveze, i neko mi rece da je to karakteristicno za male skorpije da hvataju na plac.
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Gost Ned Mar 16, 2008 11:11 pm

moj je blizanac...i sve hoce da trazi i iskamci placem tj kenjkanjem...izgeda su svi decacici takvi.... Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od maja31 Ned Mar 16, 2008 11:15 pm

Uzas znas koliko me to nervira, ali cenim da ce proci
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Dy Ned Mar 16, 2008 11:17 pm

ajde ne lupajte sa tim horoskopom i sa djecacima. Moja niti je blizanac niti je skorpija niti je djecak, pa kenjka za svaku sitnicu!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od maja31 Ned Mar 16, 2008 11:18 pm

Nije da verujem, tako kazu a da kenka, kenka.
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Gost Ned Mar 16, 2008 11:21 pm

i mene majo to uzasno nervira,cini mi se da u poslednje vreme nista nemoze reci ili zatraziti bez kezenja.....
neznam stasija ja samo pricam kako sam cula da su decaci malo vise razmazeniji i kezaviji...neznam kako je sa devojcicama moja nina nije bila takva...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Dy Ned Mar 16, 2008 11:24 pm

e pa ja nisam cula da je neko vise eili manje razmazen, mislim na djecake ili djevojcice..i mislim da u slucaju ovog kenkanja na koje se zalimo, to nema veze sa mozgom. Mozda tebi Nina sama po sebi nije bila takva, kao sto sigurno ima i djecaka, koji sami po sebi nisu takvi.!
Ali moja Anastasija je kao tvoj Nikola, po tom pitanju..

I ne vjerujem u te bapske price, to mi dodje kao ono ako ti je stomak nisko-rodices djecaka ili djevojcicu, neznam sta ono bijese za nizak stomak.
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Gost Ned Mar 16, 2008 11:34 pm

onda neznam sta je u pitanju i koji to problem kod mog nikole i tvoje anastasije dovodi svaki put do bespotrebnog kezenja ,kenkanja i kreveljenja....

sve mu dam,i to na najlepsi moguci nacin...ali ne vredi ..dovoljno je samo da me oslovi ili mi se obrati sa mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i to mora biti propraceno istim......
a ako tog momenta ne ustanem ili ne obratim paznju na njega krece ono dosadno i nimalo prijatno za usi kenkanje i zapomaganje....d god ne dobije sta hoce ..i onda mir neko vreme i opet sve ispocetka i tako ceo dan..... :ups: sad jos poce i nocu covek da kenka....lele...poludecu....valjda se ono od sinoc nece ponavljati...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Dy Ned Mar 16, 2008 11:36 pm

evo naseg primjera..trazi kockicu sa stola, i kenka, ne moze je kao dohvatiti, ja pridjem i kazeeeeeeeeeeem- ljubavi, izvoli mama ce ti dohvatiti. I ja joj dohvatim, a ona je onda uzme baci i jos vise za mnom plaza ii kenka!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Gost Ned Mar 16, 2008 11:40 pm

pa to ti i kazem ne obracamo im se mi sa besnim ili ljutitim tonom,pa da je to razlog sto su i oni takvi..on zna da sedi na krevetu i trazi flasicu koja je na manje od metra od njega i ja kazem evo dohvaticu ti je,a on krece ocu flasicu,daj miiiiiiii...nemogu da opisem kako to zvuci pre i nego ja uopste i ustanem i stignem do iste....

neznam sta im je..... Rolling Eyes
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Dy Uto Mar 25, 2008 10:25 pm

primjetila sam da bezveze place, samo kada je sa mamom sama....
Par dana, stalno smo u drustvu i uopste ne kmeci!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Dy Sre Jun 11, 2008 2:13 am

skuzila sam definitvno..place jer je razmazena i to mnogo... i sada smo u fazi rjesavanja istog, bolno je, place za svaku glupost, ali kada je ja ignosrisem onda place jos vise...i odjednom prestane, kao da nista nije bilo...
i definitivno je razmazena...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od IvanaPG Sre Jun 11, 2008 2:21 am

moja andrea je bila u toj fazi prije dva mjeseca i ja sam je kao i ti samo ignorisala i posle nekoliko dana je prestala to da radi , a kad je vidjela moje ponasanje pokusala je sa tatom istu taktiku al joj ni kod njega nije uspjevalo to kenkanje . proci ce ne brini ... mene je to uzasno nerviralo :pucam:
IvanaPG
IvanaPG
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 367
Godina : 40
Lokacija : podgorica
Datum upisa : 07.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Veka Sre Jun 11, 2008 4:37 am

Ja mislim da je Danica sad gora nego nekad..... kmezi se i place za svaku glupost..... konstatacija razmazeno na kub......... a Sasa mi mnogo rusi autoritet nad njom ne misleci na duze staze kad joj nesto dozvoli a ja je odbijem........ No
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Mildan Sre Jun 11, 2008 6:58 am

Meni Dana isto kenka povremeno bez razloga.Dovoljno je da joj kažem da nešto ne može, ona odma počne da se pekmezi.Onda me iznervira pa joj kažem da je beba pekmeza, e onda ona počne još više, jer se uvredi...
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu