Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Bezvezno plakanje!

+13
Ivana
maja
Beba
mama_daisy
tanasija
Veka
IvanaPG
maja31
Mildan
Emi
Bojana
Milica
Dy
17 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Bezvezno plakanje!

Počalji od Dy Pet Mar 14, 2008 3:30 am

First topic message reminder :

anastasija u zadnje vrijeme mnogo kmezavi..cim nije po njenom rasplace se..za mnom hoda po kuci ko cicak, i pritom kmezavi..nemogu sudje oprati od nje...
ne zelim skrenuti sa teme ...

ovdje mislim na to plakanje, kenjkanje za svaku glupost?!

inace kod tete je perfektna!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Dy Sre Jun 11, 2008 7:30 pm

Veka ::Ja a Sasa mi mnogo rusi autoritet nad njom ne misleci na duze staze kad joj nesto dozvoli a ja je odbijem........ No

eh te Sashe, i kod men eje tako, kad nisam tu...a kada sam tu,kao pokusava, s tim da ja odem u kupatilo i spijuniram ga, a on joj popusta, tiho da ja ne cujem!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od tanasija Ned Jun 15, 2008 11:34 pm

Veka ::Ja mislim da je Danica sad gora nego nekad..... kmezi se i place za svaku glupost..... konstatacija razmazeno na kub......... a Sasa mi mnogo rusi autoritet nad njom ne misleci na duze staze kad joj nesto dozvoli a ja je odbijem........ No

mi imamo vrlo slicnu situaciju,iva ne kmezi ona vristi, tuce mene, udara sebe, histerise cim nije po njenom, ja dreknem pa ignorisem, ali tata je tu da utesi mezimicu. jadno dete kakva joj je majka gadura.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od mama_daisy Pon Jun 16, 2008 2:36 am

Ana i kod nas ista situacija skroz!!!
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Beba Pon Jun 16, 2008 8:20 pm

Moj Željko radi po ceo dan, dođe kući u 16:30, i onda sedne za komp i radi do kasno u noć... Zato Nikoli sve dopušta, ugađa i td. Međutim to mu ne daje za pravo da mi narušava autoritet, mada je pokušavao, ne namerno, i dan danas mu se nekad otme. Skrenula sam mu pažnju i rekla "Kad misliš da tako treba, ja ću da idem na posao, a ti ga čuvaj po ceo dan. Ti ga razmazi skroz i trpi, ja neću" Naravno ćutao je, sada mu se tek ponekad desi, ali mnogo ređe i odmah se sredi kad ga popreko pogledam... Neke stvari ne mogu da tolerišem. Neke stvari prelaze u bezobrazluk, to više nije razmaženost. Nije sve u tome što mi smeta, već o tome kakav će Nikola biti kad poraste. Sada kmezi i treska se za svaku ludoriju, kad bude imao 15, možda i manje, vikaće na mene i treskaće vrata za sobom, a kad se bude oženio to će raditi svojoj ženi. Jaoj kad se setim šta sam ja radila mojoj mami Embarassed neka hvala, ne želim kroz to da prolazim. Sva sreća za Željka da je znao kako da me ukroti, sad ne smem ni da pisnem.
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od maja Pon Jun 16, 2008 8:51 pm

Beba ::Nije sve u tome što mi smeta, već o tome kakav će Nikola biti kad poraste. ..

Da, da Bebo..i ja sam pocela tako da razmisljam....
Sve mislim faza je...procice ce, ali ne prolazi, naprotiv-pogorsava se. I vise mi nije tesko da ga slusam dok kmezi za SVAKU sitnicu, pocela sam da razmisljam gde to vodi i dokle tako.
Igra se sa loptom, baci je i place, uzme igracku sa stola baci je i opet place...nemoze nesto da uradi-besni i place.... I tako u nedogled. Ne mogu vise sve da pripisujem zubicima...ovo je, mislim, odavno razmazenost(znam da je nervozan i da ga boli,ali vecinu stvari radi iz cistog bezobrazluka i razmazenosti).
I ja sam okrenula novi list. Kada pocne da kmezi, objasnim mu zasto to nije lepo i sta treba da uradi (da podigne igracku i vrati je na mesto...itd) i ako nece to da uradi, ja se prosto okrenem i odem...pustim ga da se "izluduje" i naravno-smiri se sam.
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Veka Pon Jun 16, 2008 9:12 pm

Beba ::Nije sve u tome što mi smeta, već o tome kakav će Nikola biti kad poraste. ..

E bas to, ali ocevi to ne shvataju jer oni nisu ti koji provode veci deo vremena sa decom. Moja prva briga je u kakvu ce osobu izrasti, a njegova prva briga je da ona ne plac, a meni se od tog njegovog ponasanja zaista place.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od maja Pon Jun 16, 2008 9:26 pm

Cekamo Admina Sasu da se javi i kaze koju.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Salim se ja...i kod nas je tako, Gagi rusi moj autoritet(jako cesto, i ako ga isto tako cesto opominjem),a on ga i te kako ima nad Matejom. Dovoljno je da on povisi ton i Mateja je kao bubica. A meni ni razglas ne bi pomogao da ga smirim...
Mateja napravi nesto i ja pocnem da pricam,aon mudrica stavi ruke iza ledja i smesi mi se, onako umiljava se. Ja se uozbiljim i malko,malko povisim ton (cisto da mu zadrzim paznju) i nastavim da pricam...a moj muz prasne u smeh...i tu se moji pokusaji vaspitavanja zavrsavaju...
Mateja pocne da se smeje i naravno otrci kod Gagija,a ja pop...i kada ga pitam ZASTO!?!?,on mi kaze..."a jesi ga videla kako je sladak...nisam mogao da izdrzim...izvini, necu vise stvarno"... affraid affraid affraid

:pucam: :pucam: :pucam:
maja
maja
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 681
Godina : 40
Lokacija : Rusija
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Beba Pon Jun 16, 2008 9:28 pm

E da znaš da mi je to najgore, kad mu je smešno... I meni bude nekad smešno, ali odem u kuhinju ili drugu sobu, da Nikola ne bi video. U poslednje vreme je i on počeo to da radi Smile
Beba
Beba
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 417
Godina : 39
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 17.10.2007

http://vladisavljevi.webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Veka Pon Jun 16, 2008 9:49 pm

maja ::Cekamo Admina Sasu da se javi i kaze koju.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ma on i da se javi pricace kako ja preterujem i kako sam suvise stroga prema njoj, a ja samo mislim malo dalje u buducnost za razliku od svih njih koji me okruzuju. Njemu je bitno da ona sad bude zadovoljna, da joj je sve potaman, ne shvata da ona ima jednaku ljubav kakva god da je, ali bolje je da bude fina i vaspitana nego razmazena koja ne zna za granice.
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Dy Pon Jun 16, 2008 9:52 pm

Veka ::
Beba ::Nije sve u tome što mi smeta, već o tome kakav će Nikola biti kad poraste. ..

E bas to, ali ocevi to ne shvataju jer oni nisu ti koji provode veci deo vremena sa decom. Moja prva briga je u kakvu ce osobu izrasti, a njegova prva briga je da ona ne plac, a meni se od tog njegovog ponasanja zaista place.

Mislim da nije zbog toga ko koliko vremena provodi sa djetetom, vec jednostavno psiha njihova..znaju mama je mama i ona mora brinuti, usmjeravati i sve ostalo..a oni su kao moralna podrska...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od tanasija Pon Jun 16, 2008 11:11 pm

Ma Janko se ne smeje kad joj ja podviknem, nego samo sto ne zaplace, kao da je zlostavljam. Okrene se i izadje iz sobe. Primer do skoro sam je iskljucivo ja kupala, ona ustaje, nesto seta po kadici, izlazi, uzima sampone, vristi sto necu da joj otvorim i ja dreknem, kad pretera, ne mogu da je uhvatim, plasim se okliznuce se, treba da mi udari u nesto glavom da se povredi, sta cu posle, i jedno vece on kaze kako ja nemam strpljenja i kako njoj kupanje treba da bude lepo. Sledece vece on pocne da je kupa, pa se igraju pa sve super, ali posle nekoliko veceri i njemu pocne da pravi isti sou i sad on dreci po kupatilu, a ja i ne pokusavam da udjem, meni je ovako lepse i lakse. Mi oboje radimo i po ceo dan smo na poslu tako da nista on nije zbog toga popustljiviji, jednostavno imaju takav odnos. Ako ovako bude nastavio za godinu dana ce da bude uzas ali samo prema njemu, ja to stvarno necu da trpim.


Poslednji izmenio tanasija dana Pon Nov 23, 2009 10:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Bojana Ned Nov 16, 2008 4:12 am

Maki je poceo pre par dana da se ponasa uzasno razmazeno i da place i kmeci cim nije po njegovom
Stvarno ne znam sta da radim u takvoj situaciji,ako mu vicem on jos vise vristi nece da se smiri pa pocne da jeca
Ako pokusavam da mu skrenem paznju jos vise se razbesni
Jedino sto mogu je da ga pustim da odplace
E sad moja jetrva Milena mi kaze da ga posaljem u drugu sobu i da mu kazem da dodje ovamo kad zavrsi sa plakanjem,mozda to i jeste dobro ali on nema teorije da me poslusa i doci ce u dnevnu cim ga ostavim tamo i pri tom ce jos vise da poludi
Da ga udarim ne pada mi napamet pa i po cenu da bude razmazenko
Jel imate vi neke trikove posebne?
Inace moram da napomenem da je on sve u svemu jedno poslusno i dobro dete...
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Dy Ned Nov 16, 2008 8:52 pm

Bojana ::Maki je poceo pre par dana da se ponasa uzasno razmazeno i da place i kmeci cim nije po njegovom
Stvarno ne znam sta da radim u takvoj situaciji,ako mu vicem on jos vise vristi nece da se smiri pa pocne da jeca
Ako pokusavam da mu skrenem paznju jos vise se razbesni
Jedino sto mogu je da ga pustim da odplace
E sad moja jetrva Milena mi kaze da ga posaljem u drugu sobu i da mu kazem da dodje ovamo kad zavrsi sa plakanjem,mozda to i jeste dobro ali on nema teorije da me poslusa i doci ce u dnevnu cim ga ostavim tamo i pri tom ce jos vise da poludi
Da ga udarim ne pada mi napamet pa i po cenu da bude razmazenko
Jel imate vi neke trikove posebne?
Inace moram da napomenem da je on sve u svemu jedno poslusno i dobro dete...

vids kako su njih dvoje slicni..takva je i anastasija. i neznam sta da ti kazem, mene to pojede , i to definitivno radi samo meni... ja sma pokusal arazne metode, ali ona bude jos gora..jedino je nisam ostavila da place, jer je nemogu slusati kako vrsiti...
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Bojana Pon Nov 17, 2008 2:58 am

Isto i Maki radi to samo meni Rolling Eyes
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od tanasija Čet Dec 04, 2008 10:43 pm

Iva je pocela ovih dana da vristi i rida kad treba da se obuce, presvuce... Ja sam sva na tri coska, pa se negde i izvicem i pljesnem po guzi, a posle mi je zao, naravno.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Bojana Čet Dec 04, 2008 11:49 pm

To za presvlacenje i kod nas je aktuelno posebno kad mu oblacim jaknu,prvo nece da obuce posle nece da skine ma katastrofa Rolling Eyes
Citala sam u nekoj knjizi o vaspitanju male dece da deca od druge do trece godine ne mogu i ne zele da shvate odrasle u vecini njihovih zahteva,pa su zbog toga cesto placljivi,tvrdoglavi,besni isl ali da se u tim situacijama nikako ne treba ljutiti ni kaznjavati vec pokazati detetu da ga razumemo i da stvarno pokusamo da razumemo sta je razlog tom ponasanju a ako nista ne pomaze onda jednostavno ne obracati paznju...
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Ivana Uto Okt 20, 2009 1:24 am

Bojana ::Maki je poceo pre par dana da se ponasa uzasno razmazeno i da place i kmeci cim nije po njegovom
Stvarno ne znam sta da radim u takvoj situaciji,ako mu vicem on jos vise vristi nece da se smiri pa pocne da jeca
Ako pokusavam da mu skrenem paznju jos vise se razbesni
Jedino sto mogu je da ga pustim da odplace
E sad moja jetrva Milena mi kaze da ga posaljem u drugu sobu i da mu kazem da dodje ovamo kad zavrsi sa plakanjem,mozda to i jeste dobro ali on nema teorije da me poslusa i doci ce u dnevnu cim ga ostavim tamo i pri tom ce jos vise da poludi
Da ga udarim ne pada mi napamet pa i po cenu da bude razmazenko
Jel imate vi neke trikove posebne?
Inace moram da napomenem da je on sve u svemu jedno poslusno i dobro dete...
E upravo ovo sam i trazila,mozda sam treba onaj post iz Nemoguca deca" napisati ovde....I Stefan ovako... Bezvezno plakanje! - Page 2 Icon_cry
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Shishka Ned Nov 22, 2009 11:25 pm

Naša faza je sada upuranje prstom u kojekakve predmete, i zahtevanje... A onda kada kažem "ne možeš to.." onda dreka... I to takvo neutešno plakanje da je strašno... Znam da ne smem da popustim, ali skretanje pažnje niti bilo šta drugo ne pomaže...
Prost ga pustim da otplače svoje....
Shishka
Shishka
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 61
Godina : 41
Lokacija : Apatin
Hobi : izrada nakita, heklanje, pletenje, citanje
Datum upisa : 20.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od amarilis Pon Nov 23, 2009 2:55 am

Da... i ja dižem dva prsta kao u školi... ludo.. Maki počela za svaku sitnicu da se dernja što bih ja kazala... nemoguća je postala.... gde nestade moje dobro dete?
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Cvrki Pon Nov 23, 2009 4:11 am

Sara ima isto tako plakanje bezvezno, što god želi ona kaže kmečeći, onda ja kažem ne može, hoću da normalno pričaš, da mi lepo tražiš to što hoćeš. Ponekad se isto dešava kad treba da je svučem ili obučem...Kad razumno s njom razgovaram jer očekujem da kad joj nešto saopštim da će ona kmečati zbog nečega, desi se suprotno, dete me lepo sasluša i sve razume kako i šta...nije sve tako crno...
Cvrki
Cvrki
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1151
Godina : 41
Lokacija : Smed.Palanka
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Stazi Pon Nov 23, 2009 8:25 am

I moja Anastazija je postala nemoguca u poslednje vreme, sta god hoce trazi kenjkanjem i histerijom a zna da kaze lepo.
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Ivana Uto Nov 16, 2010 10:53 pm

Stazi ::I moja Anastazija je postala nemoguca u poslednje vreme, sta god hoce trazi kenjkanjem i histerijom a zna da kaze lepo.
Tako i Stefan,imam osecaj da cu poludeti od njegovog "mamiiiiii","mamiceeeeeeeeeeeeee" i na kraju se to zavrsi nekim kenjkanjem,placom,histerijom.
Za najmanju sitnicu u stanju je da napravi haos,inace nije nesto razmazen,ali kad mu dodju te minute imam osecaj da gledam najrazmazenije dete na planeti.
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od tanasija Sre Dec 01, 2010 11:09 pm

Ja sizim od tog kenjkanja, plackanja i prenemaganja. Iva u 90% slucajeva pocne sa dramom pre nego sto i potrazi, a od kad je dosla sa Kopaonika cim zatrazi nesto a ne dam joj ili ne dozvolim ona pocinje da se dere kao magarac. Resila sam da me to ne pogadja i da je jednostavno pustim da place, ali joj svaki put naglasim da i ako sam razmisljala da joj nesto kupim ili dam kad pocne da place sve pada u vodu.
tanasija
tanasija
Moderator
Moderator

Broj poruka : 2623
Godina : 43
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 18.10.2007

http://www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=41883

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od amarilis Čet Dec 02, 2010 12:49 am

.. i ja imam isti problem sa Marijom u zadnje vreme... sve mora da prodje uz kmezanje, kenjkanje i prenemaganje.... Kosa mi se jezi od njenog ponasanja, postala je nemoguca u datim momentima.. a ja sam kao balon.. samo sto ne prsnem na sve to Sad
amarilis
amarilis
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1752
Godina : 53
Lokacija : sremska kamenica - sombor
Hobi : cvece, muzika,film ...
Datum upisa : 02.12.2008

http://sareni-svet-biljaka.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Bezvezno plakanje! - Page 2 Empty Re: Bezvezno plakanje!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu