Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Stilska milicija

+14
Lidija
mama_daisy
Miloseva_mama
Stazi
Mildan
Ivana
maja31
Betty Boop
Emi
Dy
Veka
Mima
Bojana
Milica
18 posters

Strana 22 od 27 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Sledeći

Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Stilska milicija

Počalji od Milica Pet Mar 07, 2008 3:36 am

First topic message reminder :

Ovu temu otvaram ne da bih se nesto uporedjivale, vec da bi jedne drugima davale savete, predloge o izgledu svake od nas. ako mislite da je ova tema besmislena brisite, ali moj predlog je da svaka od nas stavi neku svoju sliku, a da sve mi kazemo svoje vidjenje iste...npr promena frizure, boja kose, sminke, kilaze...svega sto se setimo..evo ja cu za pocetak okaciti svoju sliku a vi ozezite...
https://2img.net/h/i215.photobucket.com/albums/cc128/natalija_bucket/tema.jpg


Poslednji put izmenio Milica dana Pet Mar 07, 2008 5:01 am, izmenio ukupno 3 puta
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Uto Apr 01, 2008 3:02 am

Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Uto Apr 01, 2008 3:02 am

Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Uto Apr 01, 2008 3:06 am

Izvini Renata, što te ne iskomentarisah!
E, sad ćeš da dobiješ!!!

Šalim se...
Ova frizura sa šiškama u stranu ti NEOPISIVO bolje stoji nego prethodni stil...šminka te definitivno prolepšava, tj odmah je bolji utisak, jedino te početke obrva bih ja drugačije sredila...predebeli su i previše zavijeni na dole, ako me razumeš na šta mislim...ovo ostalo je, majke mi , mnogo, mnogo bolje...a kad ti ja to kažem, onda valjda znaš da je to istina ...

A još uvek čekam obećanu sliku...mogu i da umrem čekajući!
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 3:09 am


e ovu tasnu vec zapazih u druzenju sa ivanom..lepa je..svidja mi se kombinacije crne i zlatne..nije mi bas nesto preterano sarena...ide najvise uz crno,ali i uz druge boje,ako recimo uz istu upotpunis i prilagodis cipele,a ja to najvise volim i primenjujem da su mi cipele uvek u boji tasne..neke zlatne recimo baletanke ili neka slicna obuca bi isla savrseno uz ovu tasnu..zavisi sta volis..i svidja mi se ovaj stil i oblik po kom je radjena ista...imas ukusa mici moram priznati...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Veka Uto Apr 01, 2008 3:09 am

Renata ::

i kod nas recimo isto znaju da kazu ili pomisle kad vide tip top doteranu zenu od glave do pete sa sve stiklama a gura kolica ili deca trckaju oko nje..to je mana malih gradova..

ti to htede reci da je Nis mali grad scratch ne bh bas rekla da je mali, ako se dobro secam geografije drugi po velicini posle Beograda.....
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Uto Apr 01, 2008 3:10 am

Mici, torba je, sigurna sam, više nego moderna, ali ja lično ne volim takav stil...možda bi mi se više svidela bez tih zlatnih aplikacija...
Mada, ja baš i nisam u "trendu" što se tiče tih stvari, torbe, cipele, kaiševi...meni se današnja moda tih odevnih predmeta skoro uopšte ne sviđa...uvek završim sa nekim manje-više klasičnim komadom.
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 3:15 am

Betty Boop ::Izvini Renata, što te ne iskomentarisah!
E, sad ćeš da dobiješ!!!

Šalim se...
Ova frizura sa šiškama u stranu ti NEOPISIVO bolje stoji nego prethodni stil...šminka te definitivno prolepšava, tj odmah je bolji utisak, jedino te početke obrva bih ja drugačije sredila...predebeli su i previše zavijeni na dole, ako me razumeš na šta mislim...ovo ostalo je, majke mi , mnogo, mnogo bolje...a kad ti ja to kažem, onda valjda znaš da je to istina ...

A još uvek čekam obećanu sliku...mogu i da umrem čekajući!

e takvu te volim ,vec sam se zabrinula sta ti je da nisi bolesna... Laughing
cim mi porastu siske pustam ih i dalje i teram u stranu i onda cu da ih napravim u onom stilu sa strane da idu ,ako znas na sta mislim...vidis da se vidi bar malo sminka i promena ma kakva bila..znam da mi bolje stoji kad imam iole koliko toliko sminke jer iovako imam beo ten pa izgledam bez iste ko zivi les...
za obrve sam vec objasnila da se ni meni ne svidjaju..poradicu i na njima u skorije vreme to je sigurno...

hvala za to mnogo,mnogo bolje od tebe upucene te reci mi nekako drugacije i mnogo vise znace... Wink

prikazala sam kais i torbu medju prvima..na nekoj od prethodnih stranica...crno bela kombinacija je u pitanju..i cipele tj sandale sam ti pokazalea to su te..ali beti doslo je do promene planova..ja probala one pantalone koje sam htela obuci,a one mi dva broja vece.. affraid moraju se suziti pod hitno..i jedne i druge..
a kad sam sve to da su i suzene stavila na sebe nesvidja mi se to sto sam videla...ko neka zena sam u svemu tome i previse svecana,a ja to bas i nevolim..sad merkam druge kombinacije i varijante pa ako kupim iste slikacu se i pokazati ti iste kao i svima vama(pa makar me i komsija uslikao) Razz
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 3:18 am

Veka ::
Renata ::

i kod nas recimo isto znaju da kazu ili pomisle kad vide tip top doteranu zenu od glave do pete sa sve stiklama a gura kolica ili deca trckaju oko nje..to je mana malih gradova..

ti to htede reci da je Nis mali grad scratch ne bh bas rekla da je mali, ako se dobro secam geografije drugi po velicini posle Beograda.....

nisam se dobro izrazila mislila sam konkretno na moj grad ili ti zrenjanin,ali eto sad videh da i u velikim gradovima ima istog...dakle svaka majka u mrezastim carapama,stiklicama i mini suknjici sa sve kolicima i detetom u njime je lujka... affraid
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Uto Apr 01, 2008 3:19 am

mortisa..meni je dobro poznat tvoj sablasni stil..ali mi se svidja, tako da nisam ni ocekivala da ce ti se moja tasna dopasti.. :haha: :haha:
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Uto Apr 01, 2008 3:25 am

A sto se renatinog izgleda tice i dalje stojim pri tome da kosu treba posvetleti pramenovima, sto jacim i sto guscim..Bila bi potpuno plava..za one torbe i tasnice mogu da kazem da mi se svidjaju..onako su bas u mom stilu
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 3:27 am

hvala milice... Embarassed
zene ja nesto razmisljam da ipak pramenove zamenim nekim farbanjem ako treba i iz dva puta svetlijom bojom,nego da bacam pare na iste ,a znam da opet to nece biti to...
sta vi mislite..????...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Uto Apr 01, 2008 3:32 am

ne mislim..bice sarenoooooooo......izvuci pramenover..mada mozes da probas da se sama prefarbas u neku plavu nijansu za koju mislim da ce ti stajati a onda preko ako ti se ne dopada uradis vec gore pomenute pramenove..nesvrstana
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 3:37 am

kupicu i uzecu neku svetliju farbu pa cu da vidim i pokazacu vam kako je ispalo..nesto poput tvoje milice..sta mislis..koja je tacno tvoja boja..
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Uto Apr 01, 2008 3:38 am

:haha: Mortiša... :metla1:

nije valjda da tako spooki izgledam?! Au,ili ću moraću da poradim na svom imidžu, ili da tražim od Veke da mi menja nik!!!! :k;
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Uto Apr 01, 2008 3:40 am

hahhahahhhahaaa :haha: :haha: :haha:
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Uto Apr 01, 2008 3:42 am

Renata ::kupicu i uzecu neku svetliju farbu pa cu da vidim i pokazacu vam kako je ispalo..nesto poput tvoje milice..sta mislis..koja je tacno tvoja boja..
moja hmmmmm...zadnja je neka od180 din eksplicit 11-1, ali predzadnja je kene 17-15 mislim sa 9 posto hidrogena..uzasno pece
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 3:43 am

e bilo bi originalno da nadjes porodicu adams..pa stavis mortisu u avatar ,a nick promenis..hihihihihihihi Laughing
salim se meni ne delujes bas tako mracno i sablasno..ali malo svetlijih bolja kad bi preferirala ..bilo bi super eto videsmo da ti crvena odlicno stoji..daj sad malo plavu,zelenu..pa nije moguce da ti je ormar pun crne garderobe..nije sve tako crno... Wink
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od milenica_89 Uto Apr 01, 2008 3:45 am

stasija ::
milenica_89 ::
Betty Boop ::Renata, majke ti stani ispred svetla kad se slikaš, ništa se ne vidi!...torbe i sandale su OK, onako, klasično i lepo, mada ja NE PODNOSIM cipele kojima je vrh špicast (nikako da ode ta moda)...

Diki...slatka si mi i u elegantnoj i u sportskoj varijanti...lepo ti stoji tako neobavezno vezana kosa, sa šiškicama...

Milenica_89...ja ostajem pri tvrdnji da ti uopšte ne izgledaš kao da imaš 18 godina, čak bih rekla da si bliže mom godištu (i to ne zato što ja izgledam mlađe :haha: ), definitivno mi se ne sviđa plava boja kose, a rekla bih da ti ovakve šiške (na trećoj slici) takođe baš ne idu...ili ih još skrati pa prebacuj preko celog čela, ili ih skroz pusti da narastu kao na prvoj slici... obrve si prekratila (preveliki razmak između obrva, prednji deo si previše počupala), mada im je oblik OK

UF bre betty ti me nagrdi kao da imam skoro 30 godina Crying or Very sad a

a sto je grdno 30 godina?????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa nista samo to sto ja nemam ni 20 a ispade da imam priblizno 30 Rolling Eyes Rolling Eyes nikog nisam valjda uvredila,ako se neko prepoznao izvinite ali to se nije odnosilo na nikog posebno
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 3:45 am

e beti dzaba se ti razgolitila na avataru kad mi tebe u slicnom fazonu nikada necemo videti :haha:

u ovom tvom stilu zakopcana do grla uglavnom licis mi na kaludjericu samo ti fali ono belo na glavi...a ti bi i to verovatno zamenila crnom bojom.. :haha:
SAAAAAAAAAAALIMMMM SEEEEEEEEEEEEEEEE
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Uto Apr 01, 2008 3:47 am

Samo je crno u duši mojoj........
moj dragi ode majci svojoj, ojjjjjjjj...
neće dragi danas da mi se vrati,
ostavio me da mi srce pati, iiiiiiiiii
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 3:48 am

Milica ::
Renata ::kupicu i uzecu neku svetliju farbu pa cu da vidim i pokazacu vam kako je ispalo..nesto poput tvoje milice..sta mislis..koja je tacno tvoja boja..
moja hmmmmm...zadnja je neka od180 din eksplicit 11-1, ali predzadnja je kene 17-15 mislim sa 9 posto hidrogena..uzasno pece

ma nije bitno koliko kosta,ja uglavnom uzimam i koristim Garnier,nadam se da cu naci i da imaju tu neku zutu poput tvoje ,uzecu dve da bolje uhvati primi se boja jer mi je jedna na ovu moju gustu kosu malo i uvek bude nejednako tj uvek zafali negde...pa ispadne sareno..vracam se u plavuse... lol!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 3:51 am

Betty Boop ::Samo je crno u duši mojoj........
moj dragi ode majci svojoj, ojjjjjjjj...
neće dragi danas da mi se vrati,
ostavio me da mi srce pati, iiiiiiiiii

izvini sto pitam... :lud: jel tebi dobro... :haha: :haha: :haha:
od muke zena napisa i sroci i pesmu..joj crci cu od smeha...gde je samo nadje.. :haha: :haha:

CRNA ZENO PROKLETA BILA
STA UCINI OD RASEEEEEEEE... :umirucismeh:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Uto Apr 01, 2008 3:52 am

ma, nije ti to pesma, stvarno mi Raša ode juče za Žitorađe, tek se sutra vraća...a ja patim...šmrc :placem:
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 4:03 am

lepo ti ide..bice od tebe nova desanka maksimovic hihihihihihi Laughing

Bol u betikinoj dusi ne prolazi
rasa joj veceras ne dolazi
u zitoradji dalekoj je on,
daleko od doma svog.

O, draga beti ne placi ,ne pati
rasica je kod mame mu drage
koja ce ga docekati na svoje,
a on ce onda svez i nov da se vrati
u narucje i gnezdo tvoje.

Voli on tebe samo se pravi
ali mora i mamu nekad obici,
ionako je otisao da dotera mazdu
a umalo se vratio sa ficom.

Zato draga jos ovu noc izdrzi
tu smo mi da nebudes tuzna
crne misli skloni sa pameti ,
crnu garderobu odbaci
i docekaj rasu u belom
ko na danu vencanja
i verovatno ce zaboraviti mamu
na duze vreme
i bicete srecni to bez dileme...

..E TAKO SE TO RADI...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 4:28 am

Betty Boop :::haha: Mortiša... :metla1:

nije valjda da tako spooki izgledam?! Au,ili ću moraću da poradim na svom imidžu, ili da tražim od Veke da mi menja nik!!!! :k;

...DRAGAStilska milicija - Page 22 Fs_r15526_lEVO SI... :igram:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 22 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 27 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu