Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Stilska milicija

+14
Lidija
mama_daisy
Miloseva_mama
Stazi
Mildan
Ivana
maja31
Betty Boop
Emi
Dy
Veka
Mima
Bojana
Milica
18 posters

Strana 21 od 27 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Sledeći

Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Stilska milicija

Počalji od Milica Pet Mar 07, 2008 3:36 am

First topic message reminder :

Ovu temu otvaram ne da bih se nesto uporedjivale, vec da bi jedne drugima davale savete, predloge o izgledu svake od nas. ako mislite da je ova tema besmislena brisite, ali moj predlog je da svaka od nas stavi neku svoju sliku, a da sve mi kazemo svoje vidjenje iste...npr promena frizure, boja kose, sminke, kilaze...svega sto se setimo..evo ja cu za pocetak okaciti svoju sliku a vi ozezite...
https://2img.net/h/i215.photobucket.com/albums/cc128/natalija_bucket/tema.jpg


Poslednji put izmenio Milica dana Pet Mar 07, 2008 5:01 am, izmenio ukupno 3 puta
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Uto Apr 01, 2008 1:26 am

endzi ::
Crna sam bila u srednjoj skoli,i to kratko osisana...simpaticno ali davno a i nije mi prikljucen skener pa ne mogu da vam pokazem.
Ali, zato Betty ima skener, koji će da odradi posao, samo da se dočepam Endžinih slika!!!
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Veka Uto Apr 01, 2008 1:27 am

Ocete da raspalite po meni????

Iz raznih perioda mog zivota:
leto 2007- vila ravijojla
Stilska milicija - Page 21 Th_IMG_2535
jun 2004- orna za kilometarski strapac
Stilska milicija - Page 21 Th_vesna-na-keju
jul 2003- moreeeeeeeee i ja mrsavaaaaaaaaa
Stilska milicija - Page 21 Th_F1000022
decembar 2005- sa kompletnom sminkom
Stilska milicija - Page 21 Th_IMG_1307
februar 2006- sa malo sminke
Stilska milicija - Page 21 Th_Picture124
oktobar 2002- ja sa paz frizom
Stilska milicija - Page 21 Th_belmondo
maj 1997- nekad sam bila i ovako odevena, srednja skola
Stilska milicija - Page 21 Th_vekahipi
maj 2003- sa stepenastom frizurom
Stilska milicija - Page 21 Th_alexandrinrodjendan

a sliku od danas moze Nevena da stavi......
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Uto Apr 01, 2008 1:29 am

Renatine nove slike su dobre,nekako zrace,resila zena da nas zavodi Razz ,mnogo ti je bolje sa sminkom...kao i svima naravno
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Uto Apr 01, 2008 1:30 am

Bojana,svidja mi se tvoja frizura,ja vidim promenu,sledeci put,jos za nijansu svetlije
Dijana,ekstra si mi na drugoj slici,mada ni na prvoj nisi losa,ma divna si
Renata,vise sminke,i svetlija kosa,ove slike su skoro iste kao prethodne,ne vidim znacajniju promenu
Milenice,svidjas mi se smedja
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Uto Apr 01, 2008 1:31 am

ti si vesna mnogo lijepa zena, decembar 2005 sa sminkom no comment..savrseno, divne crte lica i jako lijepo nasminkana..

e sada one iz ranijih godina nemogu komentarisati, umirem od smijeha tadasnjoj modi!!! ali svidja mi se kako ti stoji duga kosa..ona na paz te nekako prekrije!! I sine nekada si bila bas mrsavica, sada bi mogla malo guzove stanjiti...hihihihi
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Uto Apr 01, 2008 1:33 am

Veko,osisaj se stepenasto,vise se sminkaj,i smraj malo i bices riba ipo
mada si i sad Wink
e da,i uvlaci se fake i lepe majicice


Poslednji izmenio IVANA dana Uto Apr 01, 2008 1:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Uto Apr 01, 2008 1:34 am

ja taman mislila da zavrsim kad evo je i Veka...hihi
ovako-pod hitno da smrsas
-meni si kao vila ravijojla bas slatka al ovako da pustis malko kosu a ne stalno u rep
-ova fotka sa komplet sminkom dec 2005-UAUUUU tako treba!
-februar 2006-preslatko
-ju maj 2003 jel si sigurna da si ovo ti?? Very Happy
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Uto Apr 01, 2008 1:37 am

a vidim pocele ste i cipele da uslikujete Laughing ja ako pocnem da ih slikam zavrsicu prekosutra jer je obuca nesto sto obozavam i volim da platim debelo 300e-300e ako me oduseve neke cizmice i ako imam para-dajem i nije mi zao a ostalo mi nije bitno,kazu da je na zeni najbitnija frizura i obuca...
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Uto Apr 01, 2008 1:38 am

Bojana ::a vidim pocele ste i cipele da uslikujete Laughing ja ako pocnem da ih slikam zavrsicu prekosutra jer je obuca nesto sto obozavam i volim da platim debelo 300e-300e ako me oduseve neke cizmice i ako imam para-dajem i nije mi zao a ostalo mi nije bitno,kazu da je na zeni najbitnija frizura i obuca...

davaj davaj hihihihoohho, daj da vidim....
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od milenica_89 Uto Apr 01, 2008 1:39 am

Sto se tice obrva u pravu ste ne mogu nikako da ih sredim a da mi lepo stoje Crying or Very sad moracu ovih dana....za sada cu da furam ovaj fazon Laughing z kasnije neka nagla promena mozda opet u smedju boju...uglavnom bas mi je drago sto ste iskrene.. :volim:
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Uto Apr 01, 2008 1:41 am

milenica_89 ::Sto se tice obrva u pravu ste ne mogu nikako da ih sredim a da mi lepo stoje Crying or Very sad moracu ovih dana....za sada cu da furam ovaj fazon Laughing z kasnije neka nagla promena mozda opet u smedju boju...uglavnom bas mi je drago sto ste iskrene.. :volim:

iskrene affraid jesi sigurna da smo iskrene :k; ...


salim se, i ja se nadam da su svi bar 50 posto iskreni u ovoj temi!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Uto Apr 01, 2008 1:43 am

ja sam iskrena 90 posto,hihihihi
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od mama_daisy Uto Apr 01, 2008 1:53 am

Stilska milicija - Page 21 Th_P4013329
Veka danas!
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Ivana Uto Apr 01, 2008 2:02 am

mama_daisy ::Stilska milicija - Page 21 Th_P4013329
Veka danas!
ovde fali sminkaaaa,i lepse oblacenje,Vekoo,bez ovakvih dukseva i sirokih delova garderobe,izgledas onda starije i deblje,iskreno
bez obzira na liniju,utegni se malo
Ivana
Ivana
Supermoderator
Supermoderator

Broj poruka : 5317
Godina : 37
Lokacija : Beograd,Mirijevo
Hobi : Postajem haker....
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Uto Apr 01, 2008 2:07 am

ma osmeh vadi sve...ko ce se bre sredjuje za ovaj nas park...u Bg-u je drugacije,hihihi
ovde opusteno,Mici rece ako se tamo u prestonici ne doterate druge sredjene mame vas cudno i podrugljivo gledaju a kod nas obrnuto kad vidimo utegnutu mamu nasminkanu i na stiklama kazemo gle ovu lujku :haha:
salu na stranu stvarno je drugacije
a Veka (isto ko i ja)dok da Dani dorucak,dok je spremi obuce dovede odvede nema kad da pomisli na sminku a kamo li da sprovede u delo
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Veka Uto Apr 01, 2008 2:23 am

Ma dajte bre sto kaze Bojana ko se ovde sminka za park....
pa ja izasla da prosetam dete i da se igram sa njom, a utegnuta i zategnuta tesko da bih mogla....koliko puta se desi da sedim na travi sa njom ili uprljam kolena... za to sta treba promeniti u garederobi i stilu znam i sama, samo sto je sad sve podredjeno Danici...sredim se samo kad idem negde u goste.... ovako mi je iskreno malo zamorno da se svaki dan mackam za park kad ionako nema nista da ostane na svom mestu....
Veka
Veka
Administrator
Administrator

Broj poruka : 3873
Godina : 42
Lokacija : Nis
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 2:25 am

Bojana ::a vidim pocele ste i cipele da uslikujete Laughing ja ako pocnem da ih slikam zavrsicu prekosutra jer je obuca nesto sto obozavam i volim da platim debelo 300e-300e ako me oduseve neke cizmice i ako imam para-dajem i nije mi zao a ostalo mi nije bitno,kazu da je na zeni najbitnija frizura i obuca...

davaj zeno da vidimo sve sto imas,i nosis..sta te mrzi da otvoris cipelarnik i redom uslikaj sve..uradi to dok ti mm nije kuci..iovako si mu sumnjiva jos kad te vidi da slikas cipele bice to vrhunac.... :haha:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Uto Apr 01, 2008 2:37 am

Renata, majke ti stani ispred svetla kad se slikaš, ništa se ne vidi!...torbe i sandale su OK, onako, klasično i lepo, mada ja NE PODNOSIM cipele kojima je vrh špicast (nikako da ode ta moda)...

Diki...slatka si mi i u elegantnoj i u sportskoj varijanti...lepo ti stoji tako neobavezno vezana kosa, sa šiškicama...

Milenica_89...ja ostajem pri tvrdnji da ti uopšte ne izgledaš kao da imaš 18 godina, čak bih rekla da si bliže mom godištu (i to ne zato što ja izgledam mlađe :haha: ), definitivno mi se ne sviđa plava boja kose, a rekla bih da ti ovakve šiške (na trećoj slici) takođe baš ne idu...ili ih još skrati pa prebacuj preko celog čela, ili ih skroz pusti da narastu kao na prvoj slici... obrve si prekratila (preveliki razmak između obrva, prednji deo si previše počupala), mada im je oblik OK
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od milenica_89 Uto Apr 01, 2008 2:40 am

Betty Boop ::Renata, majke ti stani ispred svetla kad se slikaš, ništa se ne vidi!...torbe i sandale su OK, onako, klasično i lepo, mada ja NE PODNOSIM cipele kojima je vrh špicast (nikako da ode ta moda)...

Diki...slatka si mi i u elegantnoj i u sportskoj varijanti...lepo ti stoji tako neobavezno vezana kosa, sa šiškicama...

Milenica_89...ja ostajem pri tvrdnji da ti uopšte ne izgledaš kao da imaš 18 godina, čak bih rekla da si bliže mom godištu (i to ne zato što ja izgledam mlađe :haha: ), definitivno mi se ne sviđa plava boja kose, a rekla bih da ti ovakve šiške (na trećoj slici) takođe baš ne idu...ili ih još skrati pa prebacuj preko celog čela, ili ih skroz pusti da narastu kao na prvoj slici... obrve si prekratila (preveliki razmak između obrva, prednji deo si previše počupala), mada im je oblik OK

UF bre betty ti me nagrdi kao da imam skoro 30 godina Crying or Very sad a na trecoj slici nisam lepo ispala,plavo mi lepo,koliko god da moze,stoji ali naravno da svima najlepse stoji prirodna boja kose..za obrve si 100% u pravu planiram da idem ovih dana da mi ih sredi neko strucniji od mene Very Happy
avatar
milenica_89
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 471
Godina : 34
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 20.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 2:41 am

VEKA-nesvidja mi se ta tvoja duga kosa tacnije svidja mi se kosa,ali ne i kako tebi stoji...nekako te jako pokrije..a imas lepo lice i trebala bi ga isticati...
paz mi se takodje nesvidja pogotovo ne ovaj bujan...mozda sa stanjenom kosom ...ai tvoja je po prirodi koliko vidim gusta tako da isti otpada,ali dobro treba probati sve...
ovde na moru si ekstra riba,nemogu zamisliti da si nekad ovako izgledala...super bre i mogla bi i danas verujem samo da se potrudis.. Laughing
sa kompletnom sminkom si bre druga zena..nekazem da uvek trebas biti ovako nasminkana,ali nesto diskretno bi bilo super ..

ove dve predzadnje slike..sta reci smesne su zbog tadasnje mode..i na njima delujes neobavezno i sasvim obicno...
a na ovoj zadnjoj gde ste svi troje mi licis na neku zenu deset godina stariju..

a danas...
zameni kao sto ti vec rekose ove siroke dzemperine ,nekim slatkim uzim majicicama imas ti i takve vidjala sam ih,nekazem da se moras detajno nasminkati pa ni ja to ne radim,ali eto maskara ,sjaj,malo pudera i druga zena..
i poradi malo na liniji..stavi negde sliku sa mora da je uvek gledas i da i bude motivacija..mislim da bi sa malo boljom garderobom shodnu nasim godinama,malo sminke i kojim kg manje bila ekstra riba...
osisaj se pod hitno,stepenasto ili malo skrati i stanji kosu i krajeve...,mozda i neka druga boja kose..skrati siske pa ih teraj sa strane...opet govorim imas prelepe crte lice ,resi se ove vile ravijojle i prikazi i pokazi isto ionako je samo vezujej i zalizujes ,a to po meni ne lici na nista...



zeno lepa si i ne zanemaruj tu lepotu..neguj je..i sa malo promene izgledaces tip top.. Wink


Poslednji izmenio Renata dana Sre Apr 02, 2008 12:43 am, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Uto Apr 01, 2008 2:42 am

milenica_89 ::
Betty Boop ::Renata, majke ti stani ispred svetla kad se slikaš, ništa se ne vidi!...torbe i sandale su OK, onako, klasično i lepo, mada ja NE PODNOSIM cipele kojima je vrh špicast (nikako da ode ta moda)...

Diki...slatka si mi i u elegantnoj i u sportskoj varijanti...lepo ti stoji tako neobavezno vezana kosa, sa šiškicama...

Milenica_89...ja ostajem pri tvrdnji da ti uopšte ne izgledaš kao da imaš 18 godina, čak bih rekla da si bliže mom godištu (i to ne zato što ja izgledam mlađe :haha: ), definitivno mi se ne sviđa plava boja kose, a rekla bih da ti ovakve šiške (na trećoj slici) takođe baš ne idu...ili ih još skrati pa prebacuj preko celog čela, ili ih skroz pusti da narastu kao na prvoj slici... obrve si prekratila (preveliki razmak između obrva, prednji deo si previše počupala), mada im je oblik OK

UF bre betty ti me nagrdi kao da imam skoro 30 godina Crying or Very sad a

a sto je grdno 30 godina?????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Uto Apr 01, 2008 2:45 am

veka treba da se sminka, smrsa ...i malo da se osisa..inace je lepa zena mnogo
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 2:49 am

Betty Boop ::Renata, majke ti stani ispred svetla kad se slikaš, ništa se ne vidi!...torbe i sandale su OK, onako, klasično i lepo, mada ja NE PODNOSIM cipele kojima je vrh špicast (nikako da ode ta moda)...

zeno probala sam da stanem ispred svetla tek onda se nista nevidi...samo odraz iste,a ja u pomrcini... Razz
nemoze bolje od ovoga...al si strga...pa valjda nije da ni jedan mali delic mene na svim slikama nisi videla da bi bio vredan tvog komentara..

iskreno ni ja nevolim taj spicasti fazon,vise volim paciji kljun i takve obuce imam bas dosta i istu preferiram (nevolim cak ni okruglo,mada moze da prodje)zbog njega sam i kupila vec pomenute cizme za 70e posto su te jedine bile takve,sve ostale su bile spicaste ,sa lancima,dzindzuvama..fuj..ove su najobicnije,klasicne,sa nista prevelikom stiklom,cibzarom sa strane i sto je najvaznije pacijim kljunom ..(uslikacu i te da vidite)

a ove sandalice sam kupila kao sto rekoh iako su spicaste jer nijedne takve nisam imala u spicastom stilu...a dopale su mi kad sam ih probala...a i cena im je bila i vise nego primamljiva i pristupacna pa je bilo ono tipa ma kupicu ih ,posluzice ,nece se baciti i jos u dve boje koje uvek idu uz sve...i zaista ih volim i rado nosim..ali uvek kad mogu ja se opredelim za kockasti ili ti paciji kljun stil..takve su recimo i ove prolecne sto sam ih vec osacovala,pun je grad spicastih modela te recimo nisam ni gledala jer me neinteresuje..ova dva para ce mi verovatno ostati jedina u tom stilu.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Uto Apr 01, 2008 2:59 am

Oooooooooooooo, Vekiiiiiiiiii!!!!

Pa, gde si ti nama?! Dobro nam došla natrag, drago mi je da je komp napokon popravljen!

U, ti si se baš drastično izmenila...paž friz mi se ne sviđa, ali mi zato sviđa kako ti stoji sličan stil na slici sa Belmondom...i ta boja, crvenkasto-narandžasta ti je lepa...
Na slici gde si našminkana su ti obrve fantastične, šminka ti je skoro savršena...kažem skoro, jer imam zamerku jedino na olovku koja je tamnija od karmina, i to drastično, pa se vidi okvir...to je jedna od "grešaka" (stvar ukusa) koje odmah primetim...
Inače, lepa si kad se središ, malo kilice dole, kosa puštena, možda da je osvežiš nekim stepenastim šišanjem ili nijansiranjem...sve u svemu, sviđa mi se to što vidim, i uvek nađi vremena bar za malo maskare i sjaj za usta, to što imamo decu nije opravdanje što se bar malo ne sredimo...ne moraš biti uvek tip-top sređena, ali neka ti te neke sitnice uđu u svakodnevnu rutinu...
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Apr 01, 2008 3:01 am

Bojana ::ma osmeh vadi sve...ko ce se bre sredjuje za ovaj nas park...u Bg-u je drugacije,hihihi
ovde opusteno,Mici rece ako se tamo u prestonici ne doterate druge sredjene mame vas cudno i podrugljivo gledaju a kod nas obrnuto kad vidimo utegnutu mamu nasminkanu i na stiklama kazemo gle ovu lujku :haha:
salu na stranu stvarno je drugacije
a Veka (isto ko i ja)dok da Dani dorucak,dok je spremi obuce dovede odvede nema kad da pomisli na sminku a kamo li da sprovede u delo

i kod nas recimo isto znaju da kazu ili pomisle kad vide tip top doteranu zenu od glave do pete sa sve stiklama a gura kolica ili deca trckaju oko nje..to je mana malih gradova..mene licno neinteresuje sta ce ko reci..ja se obucem kad i kako mi odgovara i prija..nekazem da cu se obuci ko pevaljka i krenuti sa decom u setnju uvek je to vise neki sportsko elegantni fazon..onekad cak i uz farmerke obujem cipele i neku majicu ako neidemo daleko,a nekad sam uvek kad sam s njima u trenerkama,i patikama i uopste mi to ne smeta,ali zato nikad ni na nijedan rodjendan,proslavu bilo cega ili neko vece veselje ili kad idemo u goste otici u to isto sto je i normalno zna se kad se sta oblaci..

a i ja sam otprilike ko i vas dve..dok ujutru spremim ninu za vrtic,popijem koji gutljaj kafe na brzinu,obucem nikolu koji u medjuvremenu ustane..njega nahranim kad se vratim,namestim krevete,izluftiram kucu itd prodje i sat -dva vremena pa sminka ode u drugi skoro zadnji plan,,nekad po kuci ni ne mislim na istu..i nekad prodje i dosta dugo ,ako sam samo kuci da se ni ne nasminkam..evo sad prihvatih savete zena ..pa stavim vec koji dan za redom,malo maskare sjaja i pudera..

a volim se lepo doterati i obuci...nije da ne volim..ali sad dok su mali pogotovo kad sam s njima to je nemoguce..uvek sam umazana sto kaze veka ili travom ili bananicom...a recimo i belo i belu boju uopste obozavam,ali eto pored nih imam samo letnju garderobu istu i to samo za uvece kad oni nisu sa nama i belu zimsku jaknu koju sam skoro svaki drugi dan prala,ali crkla pukla morala sam je kupiti..

eto recimo sad za svadbu juna st je imamo planiram se bas bas tip top obuci,nasminkati i srediti pri tom mislim i na garderobu ,nakit i na frizuru i na sminku(u salonu) i na nokte...da bar jednom godisnje izgledam i licim na zenu...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 21 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 27 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu