Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Stilska milicija

+14
Lidija
mama_daisy
Miloseva_mama
Stazi
Mildan
Ivana
maja31
Betty Boop
Emi
Dy
Veka
Mima
Bojana
Milica
18 posters

Strana 9 od 27 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 27  Sledeći

Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Stilska milicija

Počalji od Milica Pet Mar 07, 2008 3:36 am

First topic message reminder :

Ovu temu otvaram ne da bih se nesto uporedjivale, vec da bi jedne drugima davale savete, predloge o izgledu svake od nas. ako mislite da je ova tema besmislena brisite, ali moj predlog je da svaka od nas stavi neku svoju sliku, a da sve mi kazemo svoje vidjenje iste...npr promena frizure, boja kose, sminke, kilaze...svega sto se setimo..evo ja cu za pocetak okaciti svoju sliku a vi ozezite...
https://2img.net/h/i215.photobucket.com/albums/cc128/natalija_bucket/tema.jpg


Poslednji put izmenio Milica dana Pet Mar 07, 2008 5:01 am, izmenio ukupno 3 puta
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Pon Mar 10, 2008 12:40 pm

Mama_daisy...vidim da često experimentišeš sa obrvama...meni najlepše izgledaju na poslednjoj slici, gde su ti malo više stanjene. S obzirom da su ti baš guste, možeš da ih oblikuješ kako god hoćeš (blago tebi), a ja bih tvoje još malo stanjila, taj unutrašnji deo.Kosa ti jeste lepa i zdrava, mnogo mi se više sviđa kako ti stoji puštena. Opet savet (ja lično isprobala, prezadovoljna sam): znam da je jako teško odlučiti se za bilo kakvo šišanje tako duge kose (ja sam takvu nosila punih 15 godina), ali ako se zaželiš malo veće promene, savetujem ti stepenasto šišanje, malo kraće gornji sloj, a donji da ti ostane potpuno dug, a i šiške uopšte ne moraš skraćivati. Ja sam nešto slično uradila, prezadovoljna sam, a mislim da bi i tebi tako neka varijanta lepo stajala. Takođe, mislim da bi ti povremena diskretna šminka puno osvežila lice.

Emi...na drugoj slici si mi preslatka, pod hitno još stanji obrve!Na gornji kapak nikako nemoj stavljati alajner, niti tamnu šminku (kao na poslednjoj slici(ne stoji ti). I dalje ću ti ponavljati da bi ti svetlo smeđa/medena/tamno smeđa boja kose mnogo bolje išla!!!Kratke šiške, kao na drugoj slici su ti savršene, mada ni varijanta sa treće slike nije loša. Prva varijanta je najlošija, kao i šminka na poslednjoj slici!
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Pon Mar 10, 2008 8:54 pm

NEVENA na stranu to sto si lepa zena ima jedno ozbiljno pitanje za tebe..dokle mislis da budes Vila Ravijojla..kosa ti je predugacka i nimalo mi se ne dopada sto si je samo pustila da izraste i to je to..zdrava je stoji, ali.....Inace imas lepe crte lica i mislim da bajno izgledas kad se malo nasminkas
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Dy Uto Mar 11, 2008 12:20 am

odlucila sam..danas idem na friz u 14 sati..i farbam ispod crno skroz...saljem sutra sliku!
Dy
Dy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2628
Godina : 46
Lokacija : bl
Hobi : jedem pitu!
Datum upisa : 21.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Mima Uto Mar 11, 2008 12:22 am

nevena pa ti na poslednjoj slici ko neki devojcurak :kolacic:
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Mar 11, 2008 12:57 am

stasija ::odlucila sam..danas idem na friz u 14 sati..i farbam ispod crno skroz...saljem sutra sliku!


ti to ozbiljno...pa super..eto jos jedne novine, promene i hrabrice zahvaljujuci ovoj temi... :skok: :skok:

jedva cekam da sutra vidim sliku!!!!!!!! :igra:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Uto Mar 11, 2008 1:52 am

Betty Boop ::

Emi... I dalje ću ti ponavljati da bi ti svetlo smeđa/medena/tamno smeđa boja kose mnogo bolje išla!!!
apsolutno se slazem i ja sam joj to rekla i ja opet ponavljam
ajde Betika kaci slikuuuuuuuuu :plez:
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Uto Mar 11, 2008 1:57 am

a Nevena uzivo izgleda i bolje nego na tim slikama,ona poseduje neverovatnu moc transformacije i kad se sredi-sredi se
ovi podocnjaci su joj jedini problem ali to se uzivo i ne vidi toliko
kosa joj je lepa samo sto je ona stalno vezuje Mad ali ok smeta joj ne moze da jurca duleta sa pustenom i ja nju ne bi farbala ni sisala
kilaza treba malko da se smanji jer znam je od pre kakva je riba bila sa sve trbusnjacima ali to ce da dodje na svoje cim pocne da vezba jer ona najbolje zna kako se to radi :igram:
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od mama_daisy Uto Mar 11, 2008 2:26 am

Ja na sisanje idem sutra i jedva cekam, jer se nisma 100 godina sisala...I bas me nervira sto sma samo pustila kosu da naraste i nista (sto kaze mici) ...tako da se fotkam sutra posle sisanja pa cu vam pokazati...Znam da boju sigurno necu da menjam, jer mi se svidja ova moja prirodna, ali neki novi friz je obavezan...

Sto se premora tice, nisam premorena, nego vam se cini zbog podocnjaka, mnogo su tamni ti kolutovi oko ociju, takvi su mi od uvek, malo sam nasledila tu tamniju kozu oko ociju, a malo mi vuce tako zbog problema sa bubrezima....
Opet nemam vremena da komentarisem sve zene pre mene...Veceras cu na tenane
mama_daisy
mama_daisy
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 968
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 16.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Uto Mar 11, 2008 2:39 am

Renata ::
stasija ::odlucila sam..danas idem na friz u 14 sati..i farbam ispod crno skroz...saljem sutra sliku!


ti to ozbiljno...pa super..eto jos jedne novine, promene i hrabrice zahvaljujuci ovoj temi... :skok: :skok:

jedva cekam da sutra vidim sliku!!!!!!!! :igra:
Moj covek nemam reci...tema je duboko prodrmala mame, i ja cu se prekreciti u najskorije vreme
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Mar 11, 2008 6:13 am

jao milice luda si...prekreciti..... :igram:
a ti beti sliku na videlo...sta je krijes ko zmija noge,mozda uskoro kad te iskomentarisemo i ti zalepis tapete... :igram:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Uto Mar 11, 2008 7:29 am

Lepi tapete..hihiiiiiihi..ako ne zeli nije obavezno..ali ipak bi mogla da nam napravi to sitno zadovoljstvo
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Uto Mar 11, 2008 8:14 am

Pa ja bi, al se bojim da će vam od silne ljepote moje pregoreti monitori, a nemam para da vam svima platim popravku! :k; :smeh:
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Emi Uto Mar 11, 2008 8:39 am

Betty Boop ::Pa ja bi, al se bojim da će vam od silne ljepote moje pregoreti monitori, a nemam para da vam svima platim popravku! :k; :smeh:

probaj :plez:
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Mar 11, 2008 9:32 am

Betty Boop ::Pa ja bi, al se bojim da će vam od silne ljepote moje pregoreti monitori, a nemam para da vam svima platim popravku! :k; :smeh:

nece ,nece,ajde pokazi se ispod te kosurdace :izvoli: i eto vec vidim da si zrela za sisanje... :igram:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Miloseva_mama Uto Mar 11, 2008 10:13 am

Stilska milicija - Page 9 Dsc00010
Evo moje dosadne frizure , crna duga kosa siske koje su podignute snalicom... Predlazite??????
Miloseva_mama
Miloseva_mama
Napredni član
Napredni član

Broj poruka : 962
Godina : 40
Lokacija : Bijeljina
Datum upisa : 16.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Mar 11, 2008 10:35 am

ja majo lepo rekla da si ti svakako lepa zena....lepa ti je kosa i boja i ovako,nemogu te zamisliti sa drugom bojom kose,mozda koji pramicak ali opet tamnija varijanta neznam,obrve ti i tako tanke lepo stoje,mozda bi ih samo malo naglasila...usne pune...kad se nasminkas i sredis mora da si cica i po....sve pohvale za izgled,po meni eto po zelji nesto promeni i ovako si prelepa........ :volim:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Uto Mar 11, 2008 10:47 am

Majo ja tu nista ne bih dirala,super si,bilo sta da menjas pokvarices :laska:
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Uto Mar 11, 2008 11:16 am

Žene, ja sam prošla kroz mnoge "faze". Jel da vam kačim sve te slikice, pa da "procenjujete" koja mi najbolje čuči, ili da stavim samo sveže fotke?
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Mima Uto Mar 11, 2008 11:19 am

okaci bety pa cemo da stimamo
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Mar 11, 2008 11:33 am

Ja danima citam al nikako da stavim slike... Evo i mene:
Sa kratkom kosom (davno bese, al razmisljam da se vratim istoj)
Sportska varijanta
Dnevna elegancija
Fazon za zurku
Sa izguzvanom kosom
Omiljena boja - bela
Volim ljubicastu sminku
Stajling za gala veceru
Sa vencanja
Sad, svakog dana
Eto, prilozila sam jedno brdo slika. Razmisljam da uradim nesto sa kosom... Bila sam mejlirana pa sam razmisljala o sitnim pramencicima za nijansu svetlijim od moje boje ponovo. Nesto poput preliva ili sunca u kosi... Ne znam...
Ozezite!!!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Uto Mar 11, 2008 11:48 am


Ova tvoja dva stila mi se jako sviđaju, ovde sa izgužvanom kosom me strahovito podsećaš na glumicu Katarinu Radivojević. Moram da priznam da mi se ne sviđa kako ti stoje kompletići ("dnevna elegancija" i "za gala večeru"), nekako mi izgledaš ....hm, koja reč najbolje opisuje.........možda "tetkasto" ? U svim drugim varijantama si mi mnooooogo modernija, a s obzirom da si zgodna, verujem da sebi možeš "priuštiti" luksuz oblačenja prelepih večernjih haljina, sigurno bi bolje izgledala u njima, nego u tim kompletićima. Kosa ti je lepo stajala tako duga, mnogo bolje nego kratka varijanta. Imaš ukusa i što se tiče šminke, a možda još jedina konstatacija...na nekim slikama mi se čini da su ti nesimetrične obrve.
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Mar 11, 2008 11:51 am

sa kratkom kosom,spremna za zurku,sa izguzvanom,sa vencanja su mi super slike i ekstra izgledas na jjima...lepo ti stoji i kratka i duga kosa i ravna i zguzvana,sad nekako u opustenoj dnevnoj varijanti delujes mi mnogo mladje ko neki devojcurak i ko da si sofiiji starija sestra ,a ne mama...
i moja omiljena boja je bela Wink i mogu ti reci da ti super stoji,nista kod tebe ne bih menjala,mozda malo da ufrckas krajeve s vremena na vreme,blaga sminka i to je to...
lepa si mi i nasminkana,ali ne previse i ne previse svecano obucena delujes mi tako starije i licis na neko zence... Laughing eto bila sam stopostotno iskrena.....preslatka si mi,a ja se pitam na koga je sofi tako slatka,i delujes vrlo umiljato...cini mi se da je dovoljno da ti s covek priblizi naravno neko drag ili te samo pomazi pa da istog momenta i zapredes... Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Uto Mar 11, 2008 12:38 pm

Betty Boop :: Moram da priznam da mi se ne sviđa kako ti stoje kompletići ("dnevna elegancija" i "za gala večeru"), nekako mi izgledaš ....hm, koja reč najbolje opisuje.........možda "tetkasto" ? U svim drugim varijantama si mi mnooooogo modernija, a s obzirom da si zgodna, verujem da sebi možeš "priuštiti" luksuz oblačenja prelepih večernjih haljina, sigurno bi bolje izgledala u njima, nego u tim kompletićima.
Potpuno se slazem Betty! Al ta garderoba nije bila moj izbor vec sam morala da je nosim. Em sto sam bila u muslimanskoj zemlji gde je trebalo da budem pokrivena sto je vise moguce (za sopstveno dobro) em sto sam tamo radila pa je trebalo da pred klijentima predstavljam ozbiljnu arhitektonsku firmu. Ta mi je garderoba dodavala barem 10 god sta ces, sto se mora nije tesko Rolling Eyes
Ja nekako ne obracam toliko paznje na obrve... retko ih zapazim na necijem licu osim ako nisu bas uzasne. Za svoje sam odgovorna toliko da iscupam sve sto strci a jednom u 2-3 meseca mozda se i pozabavim oblikom... Laughing A tek sad da me vidis Shocked- brisem u kupatilo po pincetu!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Uto Mar 11, 2008 12:57 pm

Ajde, evo i mene...

metamorfoza...


Poslednji put izmenio Betty Boop dana Uto Mar 11, 2008 1:03 pm, izmenio ukupno 2 puta
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Emi Uto Mar 11, 2008 1:00 pm

gde?????
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 9 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 27 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu