Nasa Deca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sigurnost foruma
Rating for nasadeca.serbianforum.info

Stilska milicija

+14
Lidija
mama_daisy
Miloseva_mama
Stazi
Mildan
Ivana
maja31
Betty Boop
Emi
Dy
Veka
Mima
Bojana
Milica
18 posters

Strana 6 od 27 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Sledeći

Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Stilska milicija

Počalji od Milica Pet Mar 07, 2008 3:36 am

First topic message reminder :

Ovu temu otvaram ne da bih se nesto uporedjivale, vec da bi jedne drugima davale savete, predloge o izgledu svake od nas. ako mislite da je ova tema besmislena brisite, ali moj predlog je da svaka od nas stavi neku svoju sliku, a da sve mi kazemo svoje vidjenje iste...npr promena frizure, boja kose, sminke, kilaze...svega sto se setimo..evo ja cu za pocetak okaciti svoju sliku a vi ozezite...
https://2img.net/h/i215.photobucket.com/albums/cc128/natalija_bucket/tema.jpg


Poslednji put izmenio Milica dana Pet Mar 07, 2008 5:01 am, izmenio ukupno 3 puta
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole


Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Ned Mar 09, 2008 3:15 am

to isto za celo kaze i darko,da treba da pustim siske i teram ih sa strane ili ih pokupim gore da se celo vidi...,al eto ja zapela za siske...kad sam tako navikla,za svadbu sam ih pustala mesecima samo da bi mogla da ih pokupim sa sve kosom...

i o tome cu da porasmilim dakle neki stepenasti fazon prvo sa sve pustanjem siskica... Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Ned Mar 09, 2008 3:19 am

evo nekih mojih finijih izdanja(ali slikane su telefonom Sad kad nemam diskove)
Stilska milicija - Page 6 Th_Slika026-1Stilska milicija - Page 6 Th_Slika023-1Stilska milicija - Page 6 Th_Slika019-4
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Ned Mar 09, 2008 3:48 am

A zasto kreon u oko?????Zasto ne samo ispod i to ne celom duzinom kapka???Inace jako lepe slike i ti na njima
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Mildan Ned Mar 09, 2008 3:50 am

Renata ::to isto za celo kaze i darko,da treba da pustim siske i teram ih sa strane
Laughing
Na to sam ja mislila, već sam ti rekla.Na onoj slici gde si u košulji i sakou, čini mi se, šiške su ti duže i idu na stranu, e tu si super.Bila si baš lepa mlada, jedino što mi se više sviđa ova sadašnja boja kose.
Ne moraš da se šišaš kao M.Rajan.Pusti kosu, šišaj se stepaenasto, šiške sa strane i skroz da budu krajevi isfenirani , znači ravni.Stepanasto-mislim nazad veći stepeni.
Rene prokomentarisala si za mene da verovatno imam neki neprimetan ruž na slici.Na prvoj imam malo karmina i sjaja, a na drugoj gde se vide jasno usta namam ni trunke, čak ni labelo.
Mildan
Mildan
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2017
Godina : 43
Lokacija : okolina Negotina
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Betty Boop Ned Mar 09, 2008 5:17 am

Renata ::Stilska milicija - Page 6 Th_HPIM3600


Na ovoj slici izgledaš skoro savršeno, jedino bih ti popravila početne delove obrva da nisu toliko povijeni na dole i da su u tom delu malko tanje, jer su ti ovako ti delovi previše debeli u odnosu na ostatak obrva.

Stazi...meni se tvoj trenutni stil sviđa, boja mi se baš dopada, nemam zamerke ni na frizuru, stil oblačenja ti je klasičan/običan/elegantan (pri tom reč običan sam upotrebila u pozitivnom smislu)...obrve ti jesu lepe i prirodne, ali ja bih se možda odlučila da ih malo oblikujem, da nisu toliko oble, već bih napravila onako malo, pod uglom (nadam se da razumeš na koji oblik mislim)...Sve u svemu, ne mislim da žena mora da ima "prirodne" boje u kosi, ja baš volim extremno crvene, vatrene boje...volim kad žena ima nešto što je izdvaja, a da joj lepo stoji i da nije neki kič...tebi ovo extra stoji!!!
Betty Boop
Betty Boop
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 770
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 17.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Emi Ned Mar 09, 2008 7:15 am

Bojana bas si mi lepa, ne menjaj nisto ili menjaj???
Na ove slike si bomba Smile
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Emi Ned Mar 09, 2008 7:15 am

Renata sisaj siske pod hitnoooooooooooooooooooooooooo
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Emi Ned Mar 09, 2008 7:16 am

Bojana ::bila si lepa mlada ali ipak ti bolje cuci svetlija kosa,na ovoj trecoj slici si super
a evo iz tvog albuma sam izvukla tvoju sliku gde si mi ubedljivo najlepsa,bas si nekako skockana i opustena
[url=https://2img.net/h/i215.photobucket.com/albums/cc128/natalija_bucket/Sminka.jpg
https://2img.net/h/i215.photobucket.com/albums/cc128/natalija_bucket/Sminka.jpg[/quote[/url]]

ovo potpisujem
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Stazi Ned Mar 09, 2008 7:24 am

Hvala svima na misljenju. Ima ih razlicitih ali valjda cu pronaci nesto. Mom muzu se svidja ova boja kose ali mi kaze da probam u crno. Medjutim ja sam bila jednom crna i nikada vise posto imam jako svetao ten i izgledam sa crnom kosom kao da sam iz groba ustala!

BOJANA, ti si mi prelepa i ne bih nista menjala. Jako mi se svidjaju ove poslednje slike a kreon ti jako lepo stoji. Samo na ovim slikama ti siske izgledaju tanje? Milica je jednom spomenula da joj se ne svidjaju tvoje debele siske i to sam i ja primetila na sadasnjim tvojim slikama, mada kada si skockana izgledaju tanje, ne znam zasto ali je tako bolje.Super si!

RENATA, jako mi se svidja ova slika koju je Beti stavila i ta boja kose ti lepo stoji. Mada mi jako ozbiljno i mnoogo starije izgledas na toj slici. "Sadasnje" siske( sad cu i ja po njima) mi se ne svidjaju i uradi nesto po tom pitanju, ili ih pusti da budu duze ili ih "razbarusi nekako". KOja kilica bi ti dobro dosla Laughing Na vencanju si izgledala prelepo!
obrve malo da pojacas(popunis) a usta isto da popunis nekim tamnijim sjajem za usne
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Stazi Ned Mar 09, 2008 7:31 am

IVANA, na vencanju si bila PRELEPA, ta boja kose ti predivno stoji i ne mogu te zamisliti u drugoj boji. malo bi istanjila obrve ali ne previse.jako si lepa devojka i imas predivan osmeh Very Happy

MILICE, i meni se svidjas na ovoj slici najvise https://2img.net/h/i215.photobucket.com/albums/cc128/natalija_bucket/Sminka.jpg
prirodna si i ova boja kose ti stoji extra! samo si mi malo ozbiljna jako Mad
ali imas lepe, pune usne i lepe tanke obrve
ako si sada plavusa menjaj boju kao na slici
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Stazi Ned Mar 09, 2008 7:43 am

ah da,milice ta stepenasta frizura je super

CRVENKAPO oci su ti prelepe i lepo si ih istakla zelenim krejonom iako ja ne volim te extremne boje ali tebi lepo stoji. ja bih pokusala da izravnam kosu na tvom mestu, mislim da bi ti jako lepo stajala ravna kosa. a vidim da ti je to minival.a jel imas neku sliku gde ti je ravna kosa?
i ja sam stavila minival posle prvog deteta,kao potreba za promenom,pa sam onda bila najhrabrija, ali nikad vise Mad

MILENA najvise mi se svidjaju tvoje slike sa vencanja i frizura ti je tamo jako lepa. Mozda promenis siske i nesto uradis sanjima, definitivno promeni frizuru samo jos ne znam da ti preporucim kako. Razmislicu! Razz
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Milica Ned Mar 09, 2008 7:50 am

MILICE, i meni se svidjas na ovoj slici najvise https://2img.net/h/i215.photobucket.com/albums/cc128/natalija_bucket/Sminka.jpg
prirodna si i ova boja kose ti stoji extra! samo si mi malo ozbiljna jako Mad
ali imas lepe, pune usne i lepe tanke obrve
ako si sada plavusa menjaj boju kao na slici[/quote]

Mnogo mi je opala kosa posle porodjaja..frizerka koja me je sisala gaji bebu i ja sam jako tuzna jer sam bez dobre frizure. Toga sam sasvim svesna, Samo sam cekala vase komentare po pitanju kose jer se i sama dugo razmisljam da vratim staru boju i duzinu kose..A sta mislis da je malo nadogradim ili ne???
Milica
Milica
Povratnik
Povratnik

Broj poruka : 2227
Lokacija : NBG-blokovi
Hobi : sex na ex
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Stazi Ned Mar 09, 2008 7:53 am

Pa ja ne vidim da je retka ali ako ti zelis da ti bude gusca mozes da je nadogradis, meni se svidja kada ti je duza.
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Bojana Ned Mar 09, 2008 7:58 am

ne bih ti preporucila nadogradnju neke moje drugarice radile i pokajale se i dzabe bacile pare,to se mnogo mrsi i smeta a i pramenovi hoce da odpadaju po nekad pa stalno moras da se vracas da ti popravljaju
medjutim mozda je to i do strucnosti frizera nemam pojma mozda su tu u bg vise usavrsili tehniku,u svakom slucaju vidis da nam se svima najvise svidjas na toj slici pa ti preporucujem da malo potamnis boju sa nekim lesnik boja pramencicima
Bojana
Bojana
Počasni član
Počasni član

Broj poruka : 2259
Godina : 40
Lokacija : Niš
Datum upisa : 25.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Mima Ned Mar 09, 2008 8:16 am

necu vise nikad mini val,sad sam se zeznula i nikad vise,dok sam imala ravnu kosu uvek sam je vezivala tako da nemam sa pustenom
jedino te sto sam okacila kad sam bila u suknjici
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od maja31 Ned Mar 09, 2008 8:17 am

BOKI slatka si nevidim nista sto bi menjala,
RENATA ova slika sa avatara ti je preslatka
IVANA takodje mi je slatka
MILICA na slikama delujes malo mrsavija, mada slika negovori mnogo i nace mi je ok,na onoj prvoj slici koju si stavila delujes umorno sminka to resava,
za sada samo ovoliko malo mi spor komp pa tako sporo otvara slike sorry sto nisam sve prokomentarisala u iducem ukljucenju vise.
maja31
maja31
Stalni član
Stalni član

Broj poruka : 372
Godina : 47
Lokacija : Novi Sad
Hobi : poker
Datum upisa : 03.03.2008

http://my.oriflame.rs/bella

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Ned Mar 09, 2008 8:26 am

evo zene ja se osisa...siske su mi ostale...pustacu ih ili ih malo razbarusiti ili zakaciti nekim snalicama ili kikicama sto kaze stasi,sad me mrzelo da se isprobavam,cim nesto smislim i probam stavljam da vam pokazem...
i jel lepse ovako???!!! Rolling Eyes
evo par sveze slikanih...dakle ne gledajte u siske... Wink
Stilska milicija - Page 6 Th_Picture274_editedStilska milicija - Page 6 Th_Picture273_edited

Stilska milicija - Page 6 Th_Picture272_editedStilska milicija - Page 6 Th_Picture271_edited

Stilska milicija - Page 6 Th_Picture270
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Mima Ned Mar 09, 2008 8:29 am

e to je vec nesto!!!sad jos malo ovoga :vestica2: i sve je pod kontrolom...a sminka gde je bre sminka,hocu da te vidim nasminkanu,ko na svadbi
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Ned Mar 09, 2008 8:35 am

jedva si docekala da me prokomentarises..hihihihi
pa gde sad da se sminkam,prvom prilikom kad budem nasminkana slikacu se,mada se sa ovakvim kvalitetom i nece nesto posebno videti ista...
zakazala sam za kraj sledece nedelje pramenove...siske se ni meni nesvidjaju,ali vec cu ih nekako pokupiti i skloniti sa cela dok ne porastu,i definitivno cu od sada pustati,mnogo starije i ozbiljnije tako izgledam,sa njima sam ko devojcica...stazi u pravu si za obrve ja ih sredim kad izlazim iz kuce,a sjaj za usta mi je obavezan i zbog hladnoce i zbog tankih usana koji im daje koliko toliko punocu,evo imam ga i na slikama malo...nadam se da se primeti...
bas sam srecna... :igram: hvala vam drage...ko zna kad bi se nakanila da se sredim... :igram:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Stazi Ned Mar 09, 2008 8:41 am

Lepo je. A hoces i ofarbati kosu ili ces na ov boju staviti pramenove? Mozda malo tamniji sjaj za usne,a?
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Ned Mar 09, 2008 8:45 am

na ovu boju cu staviti pramenove svetlo plave...pa skoro sam se farbala bilo bi previse...slazem se za tamniji sjaj nesto boje mesa ili...i ruzeve uglavnom koristim svetlo braon ili krem...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Mima Ned Mar 09, 2008 8:55 am

e tooooooo to je pogodak pramenovi bre,joj jedva cekam
avatar
Mima
Banovan sa foruma
Banovan sa foruma

Broj poruka : 1092
Lokacija : zrenjanin
Datum upisa : 09.02.2008

http://www.myspace.com/milanamaja

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Gost Ned Mar 09, 2008 9:42 am

crvenkapa85 ::e tooooooo to je pogodak pramenovi bre,joj jedva cekam

i ja milana veruj mi...imala sam ih pre jedno par godina i super su mi stajali,nisu mogli da se porede ni sa jednom bojom kose,ali eto posle dodjose deca,ovo,ono uvek nesto vaznije i evo dosad nisam ...a sada cu opet...izdrzacu jos par dana,da je mogla danas garant bi ih i danas izvukla... Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Emi Ned Mar 09, 2008 10:12 am

Renata lepa si bre nema sta, dobra frizura
Stilska milicija - Page 6 09-03-10Stilska milicija - Page 6 09-03-11
evo mene danas, nova boja perike i malo tanje obrve....e nema sminka Smile
Emi
Emi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 4805
Godina : 40
Lokacija : tu
Datum upisa : 18.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Stazi Ned Mar 09, 2008 10:15 am

lepo je!
Stazi
Stazi
Elitni član
Elitni član

Broj poruka : 2009
Godina : 47
Lokacija : Sombor
Datum upisa : 28.11.2007

http://www.myspace.com/fairyquin

Nazad na vrh Ići dole

Stilska milicija - Page 6 Empty Re: Stilska milicija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 27 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu